Програма для створення коміксів «Halftone 2 - Comic Book Creator» - «Додаток тижня» в App Store

Сьогодні редакція App Store привласнила статус «Додатки тижня» програмою для створення коміксів «Halftone 2 - Comic Book Creator». Упродовж тижня завантажити додаток можна буде безкоштовно.


«Halftone 2 - Comic Book Creator» дозволяє легко створювати комікси та фотоколажі «Halftone 2 - Comic Book Creator» дозволяє легко створювати комікси та фотоколажі. Для цього досить вибрати в програмі макет сторінки, обробити зображення фільтрами і ефектами, додати підписи і зберегти результат як багатосторінковий файл або відеозапис.
У додатку є більше 30 унікальних видів підписів, широкий вибір тематичних шрифтів з можливістю їх налаштування (тіні, колір, розташування і т.д.).

Зображення в програму можна додавати прямо з особистих фотоальбомів на гаджет або з соцмереж. Крім цього, для більшої достовірності передбачені налаштування текстури фону, який буде виглядати як справжня папір.
Зображення в програму можна додавати прямо з особистих фотоальбомів на гаджет або з соцмереж Також можна зберігати результати ваших творчих пошуків у формі відеозапису. Для цього програма оснащена набором з 50 звукових ефектів (можна докупити ще 50), настройками руху віртуальної камери і можливістю додавати звуковий супровід з власної медіатеки. Документи можна зберігати в форматах JPG, PDF, CBZ і MP4.

Завантажити Halftone 2 - Comic Book Creator для iPhone і iPad (App Store) .

Дивіться також: