Пропозиції для безкоштовних дзвінків з Мегафона на Мегафон

  1. Тарифні плани
  2. Опція «Безлімітне спілкування»

Так уже влаштована людська натура, що ми шукаємо все найвигідніше, а краще безкоштовне. У цій статті мова якраз піде про безкоштовне, а конкретно про розмови всередині мережі Мегафон, за які не треба платити. Це не обман і не жарт, а тарифи і послуги.

Це не обман і не жарт, а тарифи і послуги

Тарифні плани

Зараз все більшої популярності набувають інтегровані тарифні плани. За них доведеться платити абонентську плату, але зате ви отримаєте пакети хвилин, СМС і гігабайт, а на сучасних тарифах ще й безлімітний доступ до мессенджерам, соціальним мережам, музичних сервісів, відео і телебаченню. Для тих, хто активно використовує всі функції телефону і багато спілкується різними способами дуже зручно. Детально про все це ви можете прочитати в інших наших статтях, зараз же мова йде тільки про розмови всередині мережі. На даний момент такі умови представлені лінійкою «Включайся!».

Всі різновиди пропонують пакети хвилин на всіх операторів. Деякі навіть діють по всій Росії. З ними поняття міжмісто і роумінг зникнуть.

Цікаве питання витрачання хвилин з пакета. В умовах заявлено безлімітне спілкування всередині мережі Мегафон без будь-яких порогів і обмежень по всій Росії, але за правилами, що підтверджують і представники оператора, із загального пакету хвилини на Мегафон теж віднімаються. На практиці ж цього не відбувається. Пояснити це ніхто не зміг, тому можна списати на збій, хоча можливо і зміна умов, про які забули попередити.

Підсумувавши, можемо сказати, що якщо ви багато спілкуєтеся, в тому числі і з іншими операторами по всій Росії, багато користуєтеся Інтернетом, то однозначно вибирайте «Включайся!».

Ще один тариф, який передбачає безкоштовні дзвінки всередині мережі - «Переходь на НУЛЬ» . Це останній тариф без щомісячної плати. Безлімітні дзвінки всередині мережі по домашньому регіону надаються за абонентську плату 6 рублів. Обмежень за кількістю хвилин немає. Гроші списуються тільки в ті дні, коли ви користувалися послугою.

Зручний він буде тим, хто розмовляє тільки всередині мережі та в інтернет не виходить. Часто абоненти задаються питанням: чи вигідніше тариф без абонентської плати з опціями для безлімітного інтернету, ніж інтегровані. Наша думка, що немає.

  • Мінімальна вартість інтернет-опції 190р в місяць, але при цьому ви отримаєте всього 70 Мб на добу. Як тільки наданий ліміт вичерпається, включиться ще один пакет мегабайт, за який ви заплатите 9 рублів. Вартість решти тарифних планів починається від 400 р / міс;
  • За розмови з іншими операторами доведеться заплатити 1,20 руб. З огляду на, що абоненти можуть змінювати оператора зв'язку, точно знати, куди йде дзвінок, ви не можете, а кожен раз перевіряти незручно;
  • Для роумінгу будуть потрібні додаткові послуги, що теж тягне витрати;
  • Міжміські дзвінки дорогі.

Опція «Безлімітне спілкування»

Послуга буде цікава тільки тим, хто володіє старими тарифними планами. Сучасні припускають безкоштовні дзвінки всередині мережі без оптимізують послуг.

Суть її в тому, що ви отримуєте необмежене спілкування з номерами Мегафон домашнього регіону. На розмови з іншими регіонами дається 100 хвилин на добу. Територія дії опції тільки домашній регіон.

Територія дії опції тільки домашній регіон

Заплатити доведеться і за підключення - 30 рублів і абонентську плату - 10 р. на добу. Опція сумісна не з усіма тарифами та послугами, тому краще заздалегідь перевірити це в особистому кабінеті. Там же можна і активувати її. Ще один спосіб підключення - USSD-командою * 105 * 0082 # виклик. Відключається послуга тими ж способами.

На даний момент опція втратила свою актуальність. З сучасними тарифами вона несумісна, а що стосується архівних, то краще їх поміняти, ніж підключати послуги, які багато вигоди вам не принесуть.

Це все пропозиції від Мегафон, що дозволяють заощаджувати на дзвінках усередині мережі. Як бачимо, не все так просто. У будь-якому випадку доведеться платити абонентську плату. Операторам ж теж треба заробляти.