Простий спосіб додати меню, що випадає до будь-якої теми Drupal

  1. 4. Створення та налагодження меню
  2. 5. стилізуючи меню

вашого page.tpl.php файлу:

<Script type = "text / javascript"> $ (document). ready (function () {$ ( "#superfish ul.menu") .superfish ();}); </ Script>

<Script type = "text / javascript"> $ (document) .ready (function () {$ ( "# superfish ul.menu"). Superfish ();}); </ Script>

Тепер вам необхідно очистити реєстр тем (перейти в Налаштування сайту та натисніть кнопку «Очистити кеш даних», щоб новий матеріал описаний в info-файлі завантажився в реєстр тем).

4. Створення та налагодження меню

Залишилося найпростіше - побудувати нове меню Drupal. Для батьківських пунктів потрібно встановити параметр «розгорнутий (expanded)» в конфігураційному екрані меню. Див. Скріншот нижче, де для прикладу показується висновок навігаційного меню. Потім перейдіть на сторінку налаштування блоків і додайте потрібне блок меню в область виведення superfish_menu.

5. стилізуючи меню

вашого page

Натисніть щоб збільшити картинку

Для зміни оформлення меню потрібно правити стилі у файлі sf / css / theme.css. От і все! Так, до речі, за ідею спасибі - adaptivethemes.com .

Завантажити архів з файлами меню

PS Думки про іномарках ...

Купивши іномарку, через якийсь час ми починаємо замислюватися, де взяти хороші оригінальні запчастини для свого автомобіля. При виборі запчастин для іномарок не хочеться потрапляти на вудку спритникам, тому краще вибрати надійного постачальника з ім'ям, наприклад: можна довіритися запчастинах від компанії Republic Air Group, клієнтами якої є найбільші імпортери автозапчастин в країнах СНД.

обслуговування і підтримка сайту ціни які де

Дополнительная информация

rss
Карта