Просування Картинок - Просування по картинках

  1. Залиште заявку - отримаєте ціну і пропозицію на свій Email:
  2. оптимізація картинок
  3. Тег Alt до зображень
  4. Як оптимізувати атрибут (тег) Alt
  5. Title картинки, зображення або фото
  6. Як оптимізувати атрибут Title до зображень
  7. Оригінальність і унікальність зображення
  8. Сервіс для перевірки унікальності зображень
  9. Розширення і назва файлу картинки
  10. Як просувати картинки

Оптимізація картинок для пошукових систем дуже важлива при розкручуванні вашого сайту. По-перше, це додатковий трафік, а трафік це завжди добре. По-друге, це великий плюс до просування сайту та продажу. Іноді деякі люди шукають товар за допомогою пошуку картинок в Google і Яндекс, і коли знаходять потрібну картинку (товар), то переходять на сайт і роблять замовлення.

Відвідування при пошуку картинок дуже рідко конвертується в конверсії , Тому що в основному зображення шукають для того, що б «вкрасти» його до себе на сайт або використовувати його в якості реклами, наприклад. Але в будь-якому випадку це трафік , І причому не прямий, а пошуковий, що теж дуже важливо. Більше показів, більше кліків - плюс до поведінкових факторів сайту. А хороші поведінкові чинники мають вплив на ранжирування сайту в пошуку, ваші запити будуть навіть без просування сайту повільно рухатися в топ пошукових систем.

Залиште заявку - отримаєте ціну і пропозицію на свій Email:

Ось так показується картинки при призначеному для користувача пошуку в Google:

А ось так показуються зображення при пошуку в Google по картинках:

Картинки при призначеному для користувача пошуку в Яндекс виглядають так:

Ось такий ми бачимо видачу зображень в Яндекс при пошуку по картинках:

оптимізація картинок

Іноді картинки в пошуковій видачі показуються в ТОП 3 Google і Яндекс, і шанси бути поміченими збільшуються в рази. Оптимізація картинок і просування картинок необхідні - це факт. Тепер давайте розберемося, з яких моментів складається цей процес.

Тег Alt до зображень

Так як пошукові системи ще не навчилися зчитувати текст на зображеннях і використовувати ці результати в пошуковій видачі, то необхідно як-небудь по-іншому ідентифікувати «сенс» зображення. Для цього у нас є тег (атрибут) Alt.

Атрибут Alt - це альтернативний текст для зображення (фотографії або картинки). Він допомагає пошуковим системам отримати текстову інформацію про зображення, а також відображається в разі відключених картинках в настройках браузера.

У коді сайту атрибут Alt виглядає ось так:

Як оптимізувати атрибут (тег) Alt

У цьому атрибуті нам необхідно написати максимально підходяще (релевантне) до картинки опис. Деякі оптимізатори стверджують, що потрібно писати ключові слова через кому, але це думка не зовсім вірне. Наприклад, у нас є сайт з продажу металопластикових вікон. В одну з просуваються сторінок ми ставимо зображення красиво білого вікна і правильний атрибут Alt буде звучати так:

Біле вікно, металопластикові вікна, вікно фото.

А зовсім не так:

Купити металопластикові вікна в Києві.

Картинка з першим варіантом Alt більше підходить до атрибуту, тобто є більш релевантною і найбільш точно описаної. Якщо ми будемо використовувати другий варіант атрибута Alt, то необхідно змінити зміст картинки. Я, наприклад, бачу металопластикове вікно, на тлі якого стоїть і посміхається дівчина, роблячи вигляд, як їй добре і комфортно з такими окнамі.На цій картинці для повної відповідності з другим атрибутом Alt повинен бути прямий міський номер телефону з кодом Києва.

В-общем, поставте себе на місце користувача, коли ви придумуєте опис картинки, і подумайте, при якому запиті користувач вибере саме ваше зображення або фотографію.

Title картинки, зображення або фото

Даний атрибут дає додаткову інформацію для картинки, також як і Alt, і він показується, коли ми наводимо на цю картинку курсор миші. Атрибут Title до зображень не є обов'язковим, але рекомендую його вам завжди заповнювати, тому як все, що бачить користувач, враховується пошуковими системами і впливає на видачу в пошукових системах.

У коді сторінки він виглядає так:

У коді сторінки він виглядає так:

Як оптимізувати атрибут Title до зображень

Що стосується оптимізації Title картинки, то тут все просто. Пишемо те ж саме, що написали в тезі Alt - максимально підходяще опис до цього зображення. В ідеалі зображення на сторінці сайту повинно містити і текстовий опис. Це може бути стаття, всередину якої вставлено одне або кілька зображень. Тут є два варіанти. Перший - це коли зображення доповнює текст, або, навпаки, головна у нас картинка, а текст виступає в якості доповнення. У будь-якому з двох випадків у нас буде показуватися картинка при пошуку, але в першому, де тексту більше, вона буде «висвітлюватися» при пошуку частіше. У статті про SEO оптимізацію тексту сайту ви можете дізнатися, як правильно оптимізувати текст самостійно.

Оригінальність і унікальність зображення

Дуже важлива для просування картинок їх унікальність. А як ми вже знаємо зі статті про оптимізацію тексту, Google і Яндекс люблять унікальний контент, в тому числі відео, тексти та зображення. По можливості не використовуйте чужі зображення. Для свого блогу, припустимо, у мене немає можливості наймати ілюстраторів для створення окремої картинки до кожної статті. Я шукаю картинки в Інтернет і «підганяю» їх під сенс статті, в цілому така методика працює, і сервіс для перевірки картинки на унікальність http://www.tineye.com/ в 90% випадків не знаходить жодних збігів з уже наявними зображеннями, опублікованими в Інтернет.

Сервіс для перевірки унікальності зображень

Сервіс TinEye дозволяє визначити унікальність зображення картинки. Для того, щоб перевірити своє зображення, необхідно завантажити його з комп'ютера або вставити URL (адресу) цього зображення на сайт.

У разі, якщо завантажене зображення не унікально, ми побачимо кількість схожих зображень.

У тому випадку, якщо збігів з вашої картинкою, не знайдено, ми побачимо «0».

Розширення і назва файлу картинки

«Обзивати» використовуються картинки релевантним ім'ям. У качесстве прикладу атрибутів Alt і Title, зазначених вище, я приводив картинку з білим металопластикових вікном, а значить, і назва файлу цієї картинки повинно бути відповідним.

Наприклад, напишіть транслитом:

Okno-beloe.png або beloe-metalloplastikovoe-okno.jpg

Розширення файлу картинки грає важливу роль при просуванні зображень. Наприклад, файли з розширенням * .jpg показуються краще пошуковими системами, ніж файли з розширенням * .png.

Але іноді немає можливості вставити зображенням у форматі * .jpg, так як нам потрібно отримати прозорість, а підтримує це, як усім відомо, формат зображень * .png.

Як просувати картинки

Сенс просування такої ж, як і просування сайту . Просувати картинки потрібно посиланнями на це зображення з інших сайтів. Як анкора ми використовуємо слова з Alt нашої картинки і оточуємо його близько посилальним текстом.

Але, як і раніше, ми повинні відібрати підходящі сайти для цього. Як це робити грамотно, ви можете дізнатися зі статті про те, як правильно просувати сайт посиланнями . В цілому, зміст той самий.

Другий спосіб пошукового просування картинок - це розміщення самої картинки на іншому сайті. Це той варіант, коли ваша картинка вставляється в статтю на іншому сайті за допомогою URL адреси. Виходить, що це зображення відображається на іншому сайті, але фізично знаходиться на вашому сервері (хостингу).

Просування і розкрутка зображень - це важливий процес при пошуковому просуванні сайту . Оптимізувати картинки потрібно для того, щоб залучити додатковий трафік, ну а з ним і додаткові конверсії.

Анатолій Ситников

Дополнительная информация

rss
Карта