Просування сайтів і блогів будь-якої тематики

  1. СКЛАДНО ЧИ НІ
  2. четвертий крок
  3. Як відправити повідомлення

Ласкаво просимо на сторінку для просування сайтів!

Якщо ми з вами не знайомі, то мене звуть Олексій Кобзарев. Хто я, що я? Про це можете прочитати тут і тут .

Ви знаєте «Як розкрутити свій сайт» безкоштовно, але дуже ефективними способами? Якщо знаєте, то читати далі Вам не потрібно. Адже далі піде мова саме про «Просуванні сайтів для блогерів і не тільки». Ну що, поїхали далі?

Ви шановний відвідувач виявилися саме там де потрібно! За допомогою тих можливостей, які надані вище, Ви любий друже зможете розкрутити свій блог або сайт на багато швидше, ніж це можна було б зробити за допомогою платного просування. При цьому багатстві, я автор цього web-ресурсу дам Вам цю інформацію абсолютно безкоштовно!

Ні в якому разі не подумайте, що я намагаюся Вас обдурити! Це не так! Просто я в свій час «сильно намучився» з просуванням своїх інтернет проектів. Пам'ятаю як зараз: мій перший блог, мені здавалося, що зараз створю його, почну писати статті і заробляти багато грошей. Але це все було не так. Ви та вже знаєте !?

Перевіряв статистику відвідування, і знаєте, що я там дізнавався? До мене приходив всього одна людина, і знаєте, хто це був? Саме так! Це був я. Детальніше про мене і моєї історії читайте тут . Як би сумно це не було, але сайти, блоги, форуми, соціальні мережі і т.д., самі не просуваються - їм потрібна допомога - наша допомога. Я допоможу Вам в цьому!

Зараз моєму блогу трохи більше року і у нього відвідуваність 550-650 на добу. Хоч я туди і не писав більше двох місяців по дуже вагомих причин , Але відвідуваність його не впала не на одного людини. Далі буде більше!

В принципі з просуванням сайтів нічого складного немає, тобто нічого надприродного Вам робити не потрібно! Всю роботу за Вас буде робити мій проект, але про це пізніше. Вам треба зробити 4 нескладних кроку, без яких «Просування сайтів для блогерів і не тільки» не вийде, а ось і вони:

  1. Написати мені на пошту, що хочете брати участь в цьому проекті
  2. Написати у себе на блозі або сайті статтю про цей конкурс
  3. Подивитися відео в кінці цієї статті
  4. Чекати припливу відвідувачів

Ну як, складні кроки? Думаю ні. Тим більше якщо порівнювати даний просування сайтів, ті праці, час, витрачений на це, яке може бути не виправдане, то це «дрібниця пузата». Тут всього нічого!

СКЛАДНО ЧИ НІ

Написати листа кожен зможе. Якщо у Вас шановний відвідувач з цим є проблеми, то тут теж немає нічого страшного - нижче покажу всі дії на відео-прикладі.

Друге - написати статтю на свій ресурс Вам з будь-якого доведеться. Напевно Ви зараз задалися питанням: «Чому раптом, я буду писати статтю, та ще й про цей конкурс?» Відповім: «Писати Ви будете в будь-якому випадку, не обов'язково про моє конкурсі, а на свою якусь тематику» Адже для підтримки життя діяльності свого сайту треба в нього писати, радувати своїх відвідувачів і пошукових систем новим контентом. Все вірно?

Коли будете її писати, просто зробіть не великий анонс типу цього: «Я беру участь в конкурсі з просування сайтів для блогерів і не тільки. Якщо Ви хочете щоб Ваш web-ресурс відвідувало більше людей, то швидше заходите сюди і читайте пропозицію по розкрутці Вашого дітища ». Можете своїми словами, але обов'язково зацікавте людини і дайте посилання на цю сторінку (посилання можете закрити від індексації).

Третє - «подивитися відео в кінці статті». Тут думаю все зрозуміло. В кінці цього поста встановлено 2 відео - перше «відправка листа», друге «то, що потрібно подивитися».

Четверте - «чекати припливу відвідувачів». Напевно, цього пояснювати не потрібно, але так про всяк випадок - для довідки: приплив відвідувачів, це не що інше, як збільшення відвідуваності людей на Ваш Інтернет-ресурс. Це можна називати по-різному: трафік, відвідуваність, прихід людей і так далі. Загалом, до Вас на сайт буде значно більше приходити людей, ніж раніше!

Коли все це відбудеться? Коли почнеться просування Вашого сайту в мене на блозі? Я точно не знаю. Скажу далі більше - цього не знає ніхто! Але знаю точно, що як тільки Ви шановний відвідувач відправите мені лист, і я побачу анонс конкурсу в новій статті Вашого блогу - Ви будете прийняті в проект, і трафік почне рости з цього самого дня - просування сайтів для блогерів почнеться для Вас майже відразу.

Але давайте відразу на чистоту: трафік почне рости з моменту появи Вашої фотографії на стенді цього блогу:

Але давайте відразу на чистоту: трафік почне рости з моменту появи Вашої фотографії на стенді цього блогу:

Відразу скажу, що Ваше фото, я візьму з вашого блогу чи сайту. З коментарів або зі сторінки про автора, якщо звичайно така є !? Але думаю, у кожного Інтернет-ресурсу є фотографія автора, тобто його творця. Я правий?

четвертий крок

четвертий крок

[Like_to_read]

Скачати книгу - натиснувши тут .

Завантажити Відеокурс - натиснувши тут .

[/ Like_to_read]

Як відправити повідомлення

Хочете знати, як станеться просування вашого сайту або блогу? Це питання цікавить багатьох, але відповідь дуже проста, а вірніше рішення просування сайтів: ви запрошуєте на цю сторінку свого друга, знайомого, він доходить до емблеми (скрін):

Дивиться на всіх учасників, йому ставати цікаво, клацає по посиланнях, природно переглядає блоги. Після чого загоряється бажанням брати участь в цьому марафоні, так як всі бажають вдалого просування свого ресурсу, і приводить свого друга, знайомого. Останній повторює майже ті ж дії - наводить свого друга, подругу, він, вона свого і т.д.

Таким чином, будуть все в шоколаді! У вас буде підніматися трафік, і рости позиції в топі.

На цьому з Вами не прощаюсь, але статтю закінчую. До нової зустрічі! Заходьте на блог частіше і дізнавайтеся першими про новини мого ресурсу. Підписатися на оновлення можна, [urlspan] натиснувши тут [/ Urlspan].

Хто я, що я?
Ви знаєте «Як розкрутити свій сайт» безкоштовно, але дуже ефективними способами?
Ну що, поїхали далі?
Перевіряв статистику відвідування, і знаєте, що я там дізнавався?
До мене приходив всього одна людина, і знаєте, хто це був?
Напевно Ви зараз задалися питанням: «Чому раптом, я буду писати статтю, та ще й про цей конкурс?
Все вірно?
Коли все це відбудеться?
Коли почнеться просування Вашого сайту в мене на блозі?
Я правий?

Дополнительная информация

rss
Карта