Просування і створення сайтів в Москві, розкрутка сайтів і створення

Сайт Xbeep - це якісні послуги від приватного веб-майстра: створення сайту в Москві, створення сайтів і просування в пошукових системах, розкручування сайтів і створення, супровід сайтів. Всі зусилля при роботі з проектом, перш за все, спрямовані на залучення клієнтів і збільшення числа продажів. При цьому досягнення хороших результатів складається з якості, як самого сайту, так і розміщеної на ньому інформації. Крім цього в комплекс послуг входять роботи з підтримки сайту, створення логотипів, написання статей і їх подальшого розміщення на Вашому ресурсі.

Перелік послуг:

Створення сайту Створення сайту . Це розробка якісного веб-ресурс а, який повинен не тільки залучити клієнта, а й відкластися у нього в пам'яті на довгі роки, тим самим даючи хороший привід для подальшої співпраці з Вами. Для цього сайт повинен бути з відмінним дизайном, легко сприйматися користувачем, мати різні корисні і цікаві функції. Всі роботи з сайтом відбуваються до тих пір, поки замовник повністю не буде задоволений своїм інтернет-ресурсом. Сайти поділяються по 4-м категоріям: сайти-візитки, бізнес-сайти, корпоративні та інтернет-магазини. Зрозуміти до якої категорії ставитися Ваш майбутній сайт можна переглянувши параметри. Кожен проект робиться зі зручною панеллю керування, і повністю адаптивен для будь-яких типів пристроїв (телефони, планшети і тд.).

Просування сайту Просування сайту . Це непростий процес потрапляння Вашого сайту в число перших в ведучих пошукових систем, найчастіше в першу десятку або п'ятірку. До кожного проекту вибудовується індивідуальна стратегія і план просування, який неухильно виконується протягом всієї кампанії, супроводжуючись при цьому докладними щомісячними звітами по оплаті послуг і сервісів, пов'язаних з просуванням сайту. Ряд сервісів Ви можете оплачувати самі, спостерігаючи за їх витрачанням з особистого кабінету. Цей спосіб дозволяє наочно демонструвати замовнику витрата коштів і робить систему просування наочної і прозорою.

контекстна реклама контекстна реклама . Цей корисний рекламний інструмент спрямований на залучення конкретних користувачів на свій сайт, метою яких є купівля Ваших товарів або послуг. Даний спосіб ведення реклами призначений для миттєвого початку ведення продажів, і якщо власник сайту має певний запас грошових активів - то продажу і розкрутка бізнесу не змусять себе довго чекати. Важливо тут все грамотно розрахувати і визначитися з пошуковими фразами для просування. Найчастіше через недосвідченість багато починаючі користувачі контекстної реклами - даремно викидають гроші на вітер, так як в кожній справі є цілий ряд тонкощів і нюансів, з якими я готовий Вас ознайомити.

Адміністрування та технічна підтримка сайтів Адміністрування та технічна підтримка сайтів . Важлива складова в житті будь-якого сайту. Полягає в підтримку працездатності сайту і регулярному наповнення його якісним, оригінальним контентом. Крім цього ще одним важливим аспектом є антивірусний захист сайту і відстеження вразливостей, які можуть призвести до тяжких наслідків. Безсумнівно, що для ведення якийсь серйозний проект потрібен професіонал, який не тільки буде оперативно і грамотно проводити роботи по підтримці сайту, наповнення його інформацією виявлення та усунення усіляких помилок, але і може підказати при необхідності щодо поліпшення юзабіліті сайту, порадити ряд аспектів щодо оптимізації та просуванню. Це завжди буде актуально, так як щодня відбуваються зміни в алгоритмах пошукових систем, і немає кращого для Вас адміністратора, ніж той, хто щодня стежить за всіма змінами і постійно в курсі мінливих тенденцій. Звідси висновок: «Грамотний адміністратор з ай т а - запорука успіху для розвитку вашого сайту і бізнесу в цілому»

установка модулів установка модулів . Це послуга, спрямована на підвищення багатофункціональності інтернет ресурсу і додаткового нарощування безлічі корисних і зручних для користувача функцій. Без усіляких розширень зараз не можна уявити жоден сайту, з кожним роком сайти стають все креативніше і незвичніше. Строкатість дизайну і привабливий зовнішній вигляд сучасних сайтів. Змушують власників старих інтернет-майданчиків замислюватися над зміною дизайну, а часом і над повним переробляємо старих сайтів. Тут ні в якому разі не варто поспішати і слід пам'ятати, що зараз оживити і зробити сучасним можна практично будь-який старий сайт. Достатньо лише попрацювати як слід з дизайном, ну і звичайно підібрати сучасний розширення і встановити їх. До таких відносяться всілякі модулю, які будуть прекрасним корисним доповненням і прикрасою будь-якого сайту.

Наповнення сайту Наповнення сайту . Це створення унікального контенту, будь то тексти або графіка. При цьому грамотне оформлення грає велику роль. Зокрема правильна подача інформації і візуально привабливий матеріал змушує затриматися клієнта саме на Вашому сайті. Нехтувати цим аспектом в сучасному просуванні та розвитку сайту не варто, так як саме контент і є основною опорою в розвитку будь-якого сайту, починаючи від сайту візитки і закінчую мега великими інтернет-магазинами. Крім того, що кожен текст на сайті (в ідеалі) має бути унікальним (НЕ скопійованих з інших джерел), так ще до всього він повинен бути актуальним і що найголовніше - які продають! Написати текст унікальний не так складно. Можна набрати кілька фраз з голови і вибудувати пропозицію, а ось для того щоб створити «продає» текст - потрібні навички і досвід подібного роду занять. Тут не обійтися без сервісів пошукових систем, визначення частотності запитів і багато чого іншого.

Розробка логотипів Розробка логотипів . Це створення єдиного і непорушного символу організації, який в силу своєї унікальності та оригінальності повинен відкластися в пам'яті відвідувачів Вашого сайту і компанії в цілому. Крім усього логотип - це обличчя будь-якого сайту, і користувач може покинути сайт так само швидко, як ви можете відмовити перехожому в проханні тільки тому, що він Вам не сподобався зовні, хоча можливо, що внутрішньо це буде чудова людина. Тут зустрічаю - «по одягу», тому до створення логотипу варто ставитися дуже відповідально. Не потрібно забувати і те, що в подальшому, при розкручуванні організації даний символ буде супроводжувати вас повсюдно - на візитках, банерах та тд. Своїм замовникам я надаю декілька логотипів на вибір. У процесі роботи ми доробляємо і переробляємо логотип стільки раз, скільки цього вимагає ситуація і замовник.

оптимізація сайту оптимізація сайту . Включає в себе: внутрішню оптимізацією ю і зовнішню оптимізацію. Безсумнівно, будь-який розвиток і розкрутка сайту починається з внутрішніх робіт над структурою сайту, оптимізацією його під пошукові системи. Ця робота одна з найбільш кропітких і особливо важливих перед початком просування сайту. Необхідно провести цілий ряд робіт - складання семантичного ядра, складання карти сайту, настройка індексування сайту, визначення дзеркал, пропис мета тегів, переліновка сторінок і багато-багато іншого. Чим точніше і краще будуть проведені дані роботи, тим менш витратним пройде саме просування і терміни за які обнародувано фрази повинні потрапити в ТОП - істотно скоротяться. Зовнішня оптимізація включає в себе великий перелік робіт з поліпшення всіх показників сайту в пошукових системах, поліпшення поведінкових і соціальних фак торів, робота мета тегами, детальний аналіз конкурентного середовища, відстеження ранжирування пошукових запитів та інше.