Проверка тИЦ сайту: 3 способи

 1. Для чого необхідна перевірка тИЦ сайту
 2. Проверка тИЦ и PR сайта: в чому різниця
 3. Кому потрібен аналіз сайту - перевірка тИЦ
 4. Що таке апдейт тИЦ сайту
 5. Що врахувати під час перевірки тИЦ сайту
 6. Проверка тИЦ сайту в Яндекс
 7. Ще 3 способи перевірки тИЦ і ПР сайту онлайн
 8. Масова перевірка тИЦ сайтів може виконуватися за допомогою 5 інструментів
 9. Що робити, если перевірка виявило низьких тИЦ сайту
 10. Збільшення тИЦ безкоштовно
 11. Збільшення тИЦ сайту платно
 12. ... якщо тИЦ сайту впав до нуля
 13. Інтернет-майданчик потрапив під АГС (фільтр пошукової системи Yandex)
 14. Сайт піддався вірусній атаці або його вразив шкідливий код
 15. Внутрішні налаштування сайту проведені з помилками

Генератор Продаж Генератор Продаж  Час читання: 12 хвилин  Немає часу читати

Час читання: 12 хвилин

Немає часу читати?

Відправимо матеріал вам на:

Параметр ТИЦ визнаний Яндексом застарілим, і більше не є одним з визначальних при виведенні в пошуку. У вересні 2018 року його замінив новий параметр ІКС - індекс якості сайту .

Стаття містить інформацію про те, як це працювало.

Тематичний індекс цитування, який в SEO-середовищі називають просто тИЦ, пошуковик Yandex вже дуже давно ввів в якості метрики сайту. Він дозволяє дізнатися про кількість сайтів, що зі схожою тематикою. У даній статті ми розглянемо, як виконується перевірка тИЦ сайту, і про що слід пам'ятати при проведенні даної процедури.

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 1. Для чого необхідна перевірка тИЦ сайту
 2. Проверка тИЦ и PR сайта: в чому різниця
 3. Кому потрібен подібний аналіз сайту
 4. Що таке апдейт тИЦ сайту
 5. Що врахувати під час перевірки тИЦ сайту
 6. Проверка тИЦ сайту в Яндекс
 7. Ще 3 способи перевірки тИЦ і ПР сайту онлайн
 8. 5 інструментів для масової перевірки
 9. Що робити, якщо виявили низький тИЦ сайту
 10. Що, якщо тИЦ сайту впав до нуля

Для чого необхідна перевірка тИЦ сайту

Для чого необхідна перевірка тИЦ сайту

Не секрет, що чим більше досягнень у особистості в якій-небудь сфері, тим більше вона відома і впливова в суспільстві. Якщо людина авторитетна, значить, може в тій чи іншій мірі впливати на інших людей. І чим вище його значення, тим сильніше цей вплив.

Є таке поняття, як індекс цитування, або ІЦ. Даний термін часто вживають в громадських колах і наукових спільнотах.

Що він собою являє? Це показник, що дозволяє судити про те, наскільки значимі праці, наприклад, дослідника або експерта в якійсь галузі. Тобто він безпосередньо залежить від кількості посилань, що ведуть на роботи фахівця.

Рекомендовані статті по даній темі:

Припустимо, сучасний вчений відкрив щось нове в області теорії відносності. У своїх працях він неодмінно буде посилатися на основоположника в цій сфері - Альберта Ейнштейна.

Безумовно, посилатися на фундаментальне вчення може не тільки авторитетний дослідник або великий науковий центр. Робити це право і інші джерела - популярні ЗМІ, невеликі видавничі будинки і т.д.

Але очевидно, що всі ці посилання будуть неоднозначними, нерівними по вазі. Тобто думка найбільшого наукового центру, без сумніву, більш вагомо, ніж слово дрібного видання.

До чого ми все це розповідаємо?

Тематичний індекс цитування (тІЦ) дозволяє пошуковику Yandex встановлювати, наскільки авторитетним є той чи інший веб-ресурс з урахуванням якісної характеристики посилань на нього з інших сайтів. Дана характеристика - це «вага» посилання.

В ході розрахунку ваги посилання важливе значення має, чи близька тематика сайту і ресурсів, що посилаються на нього. І це цілком логічно. Якщо на ваш сайт посилається тематичний ресурс, Yandex бачить, що ви авторитетні в цій області, і до вас ідуть відвідувачі, охочі отримати цінні відомості.

Крім того тИЦ залежить і від кількості посилань. Але мова тут йде не просто про кількість, а про суму ваги кожної з них. Якщо тематичний індекс цитування веб-ресурсу, який посилається на ваш сайт, високий, то таке посилання, відповідно, важить більше.

Тут виникає вічна дилема, пов'язана з кількістю і якістю. В даному випадку вона стосується посилань на сайт для підвищення його позицій в Інтернеті.

Велика кількість посилань - момент позитивний, проте посилання повинні бути ще й якісними. На перший погляд, легко знайти багато посилань, у яких низьке значення тИЦ.

Придбати такі посилання можна за дуже вигідною ціною, а нерідко і зовсім безкоштовно. При цьому отримати тематичне посилання з сайтів, що мають великий тематичний індекс цитування, вкрай складно. Потрібні істотні фінансові витрати.

Існує ще один варіант - домовитися з веб-майстром ресурсу про взаємовигідний обмін для отримання тематичної посилання.

Якщо ви дуже хочете просунути свій ресурс в пошукових системах, то обов'язково знайдете оптимальний метод для досягнення поставленої мети.

Проверка тИЦ и PR сайта: в чому різниця

Проверка тИЦ и PR сайта: в чому різниця

Отже, тИЦ - це показник Yandex. Існує ще і PageRank (PR) - показник пошукової системи Google.

Значення тематичного індексу цитування поширюється на весь сайт і обчислюється десятками. Тобто тИЦ не може дорівнювати одному, двом, трьом і т.д. Показник тИЦ мінімум дорівнює 0, а потім відразу 10. Потім показник обчислюють з розривом в 10 балів, тобто 20, 30, 40 і далі.

Показник PR відрізняється від тИЦ тим, що його шкала складається з 10 балів - значення може становити від 0 до 10. Ще одна істотна відмінність полягає в тому, що PR привласнюють кожній сторінці в індивідуальному порядку, а не всьому веб-ресурсу в цілому.

Кожна з проіндексованих сторінок має власний тематичним вагою. На нього впливають різного роду параметри, такі як тривалість перебування в Інтернеті, а також якість і кількість сайтів, які на неї посилаються.

Але Yandex володіє, крім тИЦ, ще одним значущим показником, що дозволяє судити, наскільки авторитетний ваш веб-ресурс. Цей показник називають віц (зваженим індексом цитування). Між алгоритмами віц і PR є схожість, чого не можна сказати про алгоритми тИЦ.

Однак слід пам'ятати про один нюанс. Якщо перевірку PR, хоча б її приблизного значення (тулбарного), провести можна, то для перевірки віц просто немає відповідних сервісів. Більш того, за яким алгоритмом розраховують віц, не знає ніхто.

Залишити заявку

Показники віц і PR визначають кількість вхідних посилань на сторінку вашого веб-ресурсу і обчислюють, скільки кожна з них важить. Ці алгоритми дають пошуковим системам можливість враховувати, наскільки якісна та чи інша посилання.

Тобто алгоритми даного типу можуть розрізняти, який ресурс послався на ваш блог - якісний трастовий сайт або ресурс, створений зовсім недавно, що не володіє ніяким статистичним вагою. Від якості ресурсів, що посилаються на ваш блог, залежить вага сторінок вашого сайту.

Кому потрібен аналіз сайту - перевірка тИЦ

Кому потрібен аналіз сайту - перевірка тИЦ

Якщо вірити пошуковикам Yandex і Google, від показників тИЦ і PR позиції ваших запитів у видачі не залежать. Виникає логічне запитання - чому тоді для всіх веб-майстрів важливо підвищити дані показники для своїх ресурсів? Пояснити це можна по-різному. Наведемо найбільш значущі аргументи:

 1. Практично всі SEO-оптимізатори прагнуть підвищити тИЦ і PR, щоб заспокоїтися.

Велика частина фахівців при цьому прекрасно розуміє, що тИЦ і PR не мають першорядного значення в пошуковому просуванні. Однак багатьох блогерів дуже хвилює той факт, що у ресурсів зі схожою тематикою ці показники знаходяться не на нульовій позначці.

Більшість блогерів починає нервувати з приводу того, що у веб-ресурсу - конкурента тИЦ дорівнює 100. Але, на їхню думку, їх ресурс нічим не гірше, хоча його позиції нижче. І тут починається змагання - перевірка тИЦ сайту і оптимізація ресурсу.

Після того як блогер оптимізує сайт, підганяє його параметри під ідеальні, на його погляд, і ресурс наздоганяє майданчик конкурента, приходить відчуття задоволення.

 1. У Мережі є люди такої категорії, для яких важливі високі показники тИЦ і PR.

Але навіщо їм це, вони до кінця не розуміють. Безумовно, в ряді випадків, чим вище тИЦ і PR, тим краще. Дані показники можуть побічно вказувати на авторитет вашої інтернет-майданчики в Мережі.

 1. Тут ми розглянемо виключно тИЦ. Притому, що за твердженням Yandex, від даного показника нічого не залежить, пошукова система все ж обмежує дію сайтів, якщо його числове значення у них дорівнює нулю.

Припустимо, тИЦ вашого ресурсу не дотягує навіть до 10 балів. В цьому випадку ви не можете захищати свій контент всіма можливими методами, хоча для недавно створеного ресурсу це дуже важливо. Через це аргумент більшість оптимізаторів покращує показники.

 1. І, нарешті, завершальний пункт - продаж посилань.

Цей фактор робить найбільший вплив на оптимізаторів, змушуючи їх безперервно виконувати перевірки і вдосконалювати тИЦ і PR сайту. Вся справа в тому, що чим вище ці показники, тим більша ймовірність того, що власник сайту зможе заробляти на продажі посилань.

Однак, як вже було сказано раніше, через посилання сторінка втрачає свою вагу. При продажу посилань на своєму веб-ресурсі ви віддаєте частину ваги сайту, на який проставляєте посилання. А коли сайт втрачає вагу, у нього падають PR і тИЦ. Це замкнуте коло.

Що таке апдейт тИЦ сайту

Що таке апдейт тИЦ сайту

Терміном апдейт (ап) називають стандартний процес перерахунку показників тИЦ, PR і перерозподілу позицій у видачі пошуковими системами. Постійний графік у апа відсутня. Апдейт може бути несподіваним - відбуватися в будь-який час.

Оптимізатори часто говорять: «Нарешті-то Yandex або Google апнул». Це означає, що в пошуковій системі трапився ще один апдейт.

Ап Yandex трапляється частіше апдейта Google. Точну дату знають тільки самі пошукові системи.

В Yandex, крім апів тИЦ, присутній також апдейт видачі пошуковиком. Апдейт пошукової видачі трапляється набагато частіше (раз в декілька днів), ніж апдейт тИЦ, і існує він для вирішення інших завдань.

При апдейте тИЦ числове значення зростає або знижується. При апдейте видачі пошуковою системою сайт повторно ранжируется у видачі, тобто заново розподіляються позиції.

Тут до уваги беруть найменші зміни, що відбулися з дати останнього апу, і число посилань на сторінки веб-ресурсу, які з'явилися або, навпаки, зникли.

Що врахувати під час перевірки тИЦ сайту

 • Проверка тИЦ сайту повинна здійснюватися з урахуванням того, що даний показник не може підвищити ні «внутрішні» посилання, ні розташування різного роду посилань з одного і того ж веб-ресурсу, який є донором.

При перевірці тИЦ сайту також слід враховувати, що сторінки зовнішніх ресурсів, що посилаються на ваш сайт, повинні бути проіндексовані. Якщо в індексі пошуковика їх немає, тИЦ вашого сайту не підвищиться. Про це особливо важливо пам'ятати, якщо ви приймаєте рішення про придбання посилань в SEO-агрегаторах.

 • Визначаючи тИЦ, не слід враховувати посилання, які на ваш сайт роблять різного роду форуми, блоги, дошки оголошень, мережеві конференції, каталоги, в яких не проводиться модерація, і інші ресурси, куди може додати посилання будь-який користувач.

Адміністрування і обов'язковий контроль з боку власника даної інтернет-майданчики проводитися не буде. Не потрібно враховувати і посилання на ресурс, що йдуть зі сторінок сайтів, майданчиком для розміщення яких служить безкоштовний хостинг (це не стосується ресурсів в складі Яндекс.Каталогу). Вага в цих випадках буде нульовим.

 • Перевірка позицій сайту тИЦ виконується десь двічі на місяць.

Протягом цього часу змінюється вага посилань з ресурсів, які виступають в якості донорів, отже, зміни зачіпають і тематичний індекс цитування вашого сайту.

За цей час багато чого може змінитися: наприклад, у якого-небудь донора хостинг став іншим, одні посилання виявилися закриті від індексації, інші стали більше важити, так як піднявся тИЦ їх сайтів і т.д. Дуже важливо регулярно стежити за змінами, правильно оцінювати їх і приймати грамотні рішення.

 • Для Yandex тИЦ - це показник оцінки ресурсу, а не його самооцінки.

У зв'язку з цим оптимізатор не повинен вживати активних заходів щодо збільшення даного показника, оскільки результат може бути сумним - тИЦ ресурсу може обнулитися на місяць і довше, відповідно до рішення пошукової системи.

Обнулити даний показник пошукова система може в зв'язку з тим, що накрутка тематичного індексу цитування дуже нагадує пошуковий спам. А для Yandex спам, як, в принципі, і для будь-якого пошукача - це спроба обдурити систему, щоб маніпулювати результатами пошукової видачі (тобто власник ресурсу навмисно завищує його позиції в Інтернеті).

Від фільтра Yandex цей процес, безумовно, відрізняється, але приємного тут теж мало.

 • Тематичний індекс цитування дозволяє визначити, наскільки релевантно ресурси розташовані в розділах Яндекс. Каталогу.

А ось що стосується того, як розташовані посилання цільових сторінок вашого сайту у видачі пошуковиком, на це тИЦ не робить прямого впливу. Тут основна роль - у оптимізації сторінки, і всі інші показники, в тому числі, вага сайту слідують за нею (тобто наскільки він авторитетний для пошукових систем).

Топ-5 статей, які будуть корисні кожному керівнику:

Проверка тИЦ сайту в Яндекс

 1. Проверка тИЦ на кнопці Яндекса

Проверка тИЦ на кнопці Яндекса

Замість sales-generator.ru вставте URL вашого ресурсу. Підсумковий тИЦ буде висвітлений на спеціальній кнопці, яку ви можете помістити до себе на сайт.

 1. Проверка тИЦ в Яндекс

Проверка тИЦ в Яндекс

 1. Яндекс.Бар

Бар

У наборі розширення для браузера Mozilla Firefox є інструмент, що відображає тИЦ поточного веб-ресурсу. Бар звертається до наступного URL і отримує XML відповідь:

Тобто навіть без установки Бара в свій браузер ви зможете виконувати перевірку і дізнаватися, який тИЦ мають ваші сайти.

 1. Перевірка в Яндекс.Вебмайстер

Вебмайстер

Цим способом може здійснюватися перевірка тИЦ сайту, що належить вам. Додайте свій ресурс в Яндекс.Вебмайстер. Потім на панелі ваших сайтів ви побачите тИЦ і число сторінок в індексі для всіх доданих ресурсів.

Тут ви також зможете знайти чимало корисних відомостей про свій ресурс, наприклад, дізнатися про часті запитах, виявити неточності на сайті, ознайомитися з вхідними посиланнями і т.д.

Ще 3 способи перевірки тИЦ і ПР сайту онлайн

< <

За допомогою тулбара для оптимізаторів SEObar може виконуватися перевірка тИЦ сайту онлайн. Для цього SEOбар встановлюють в браузер Firefox або IE.

Можливості SEPbar досить великі - програма може не тільки проводити перевірку тИЦ, але і демонструвати багато інших корисних відомостей.

Проверка тИЦ и PR сайта онлайн може проводитися за допомогою і цієї програми. Завдяки сервісу дуже зручно аналізувати і швидко перевіряти тематичний індекс цитування.

RDS API є невеликої локальної програмою для ОС Windows, за допомогою якої може здійснюватися перевірка тИЦ сайту і інших показників. Сервіс дає можливість в найкоротші терміни масово аналізувати показники веб-ресурсів і сторінок.

Програмою можуть користуватися оптимізатори, веб-майстра. Завдяки їй можлива перевірка сайту; рейтинг тИЦ і інші параметри можна дізнатися досить швидко і просто. При цьому виключені такі проблеми, як, наприклад, бан пошукових систем, пошук проксі-серверів.

Масова перевірка тИЦ сайтів може виконуватися за допомогою 5 інструментів

Масова перевірка тИЦ сайтів може виконуватися за допомогою 5 інструментів

Netpeak Checker надає хороші можливості для перевірки потрібних показників, які містять в собі популярні SEO-сервіси, каталоги, статистичні сервіси, соцмережі. За допомогою інструменту можна аналізувати веб-ресурси за параметрами, що обчислюються десятками. Крім цього, сервіс, безумовно, підходить для перевірки тИЦ і PR сайтів.

Перша дія - скачування і установка програми для початкової ініціалізації системи. Далі слід запуск установки з подальшим отриманням ключа для активації. Ви вказуєте свою адресу електронної пошти. На нього вам висилають універсальний ключ, що дозволяє активувати будь-яку програму від Netpeak.

Можливості Netpeak Checker дозволяють проводити перевірку великої кількості показників для веб-ресурсу. У зв'язку з цим, щоб не втрачати часу, слід зазначити дійсно важливі для вас.

У зв'язку з цим, щоб не втрачати часу, слід зазначити дійсно важливі для вас

CYPR Checker - простий інструмент, за допомогою якого може проводитися перевірка тИЦ і PR. Крім цього, програма стежить за статистикою LiveInternet. Обмежень за кількістю URL немає, проте при перевірці показників для тисяч доменів слід пам'ятати, що занадто багато запитів з однієї IP-адреси можуть викликати блокування Google і Яндексом запитів з вашого IP.

Обмежень за кількістю URL немає, проте при перевірці показників для тисяч доменів слід пам'ятати, що занадто багато запитів з однієї IP-адреси можуть викликати блокування Google і Яндексом запитів з вашого IP

Масова перевірка тИЦ сайту онлайн може здійснюватися і за допомогою цього сервісу. Максимальна кількість перевірок на ньому складає 25 сайтів одноразово. Онлайн-сервіс надає можливість користувачам безкоштовно зареєструватися.

Після 30-секундної безкоштовної реєстрації ліміт перевірок зростає до 250 URL за раз. Паралельно програма виявляє, чи є веб-ресурс в каталозі Yandex і DMOZ, ТИЦ, PR, Alexa Rank. Також вона підтримує експорт в CSV.

За допомогою цієї програми зручно виконується перевірка тИЦ сайту і його PR. Сервіс підтримує експорт в CSV і НTML, але у нього є обмеження. Одноразово допускається перевірка показників для 50 веб-ресурсів.

Сервіс, крім усього іншого, здатний імпортувати дані з файлів формату csv, dat, txt.

Сервіс, крім усього іншого, здатний імпортувати дані з файлів формату csv, dat, txt

Даний сервіс є єдиним інструментом, який дозволяє дізнатися показники тИЦ і PR, і при цьому в ньому немає обмежень на кількість перевірених веб-ресурсів (у всякому разі, зараз ці обмеження відсутні).

Однак у програми є істотний недолік - результати перевірки вона видає у вигляді таблиці з картинками. Копіювання цієї таблиці пов'язано зі значними незручностями, а експортувати інформацію в CVS поки не можна.

Що робити, если перевірка виявило низьких тИЦ сайту

Для Підвищення тИЦ веб-ресурсу нужно лишь на Постійній Основі вносіті на сайт унікальну інформацію, корисних для Користувачів. Якщо ваш контент приносить користь і представляє інтерес для відвідувачів, тИЦ буде рости природним чином, оскільки відомостями з вашого ресурсу будуть ділитися.

Унікальне і корисне наповнення сайту призведе до великої кількості ключових запитів. Це також дасть вам хороший трафік. Інформацію з вашого ресурсу будуть цитувати різні тематичні сайти. Іншими словами, чим більше трафік, тим вище тИЦ.

Є й інші варіанти збільшення тИЦ. Хтось замість створення цікавого і унікального контенту і розвитку веб-ресурсу за краще накручувати тематичний індекс цитованості. Кому-то простіше витрать сили і час на накрутку, ніж природним шляхом підвищувати тИЦ.

Є й інші методи підвищити тИЦ самостійно і без фінансових вкладень, і їх досить багато. Однак у всіх їх спільна риса - вони вимагають істотних витрат часу і зусиль. Безумовно, сили і час краще направляти на розкрутку своєї інтернет-майданчики. Але кожен вибирає свій, найбільш відповідний в існуючих обставинах шлях.

Збільшення тИЦ безкоштовно

 1. Написання корисних коментарів на тематичних форумах і блогах (краще побережіть свій час і не витрачайте його на спам);
 2. Реєстрація або залишення відгуків на сайтах з високим тИЦ. Таких майданчиків з різними тематиками в Інтернеті дуже багато. Посилатися на свій сайт можна зі свого облікового запису, характеристики, відкликання і т.д .;
 3. Залишення тематичних текстових матеріалів на сайтах з великим тИЦ.

Цей шлях, безумовно, не найлегший з існуючих, і для досягнення бажаного результату потрібно докласти чимало зусиль. Однак цей метод ефективний для збільшення тИЦ інтернет-майданчики.

Публікація цікавого матеріалу з двома-трьома скромними посиланнями на веб-ресурс сприятиме появі декількох вічних посилань з авторитетного сайту з великим тИЦ (з показником від 100). Завдяки цьому тИЦ вашого веб-ресурсу неодмінно підвищиться.

Відзначимо, за рахунок зовнішніх посилань з подібних статей ви не тільки підвищите тИЦ свого сайту. У вас також зросте цільова аудиторія. Вважайте, що ви безкоштовно прорекламіруете свій сайт;

 1. Ще один варіант збільшити тИЦ ресурсу - безкоштовно потрапити в каталоги Yandex і DMOZ. Зробити це нелегко, але вкрай необхідно. Тим більше, якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатню кількість часу і ставите перед собою чітку мету підвищити тИЦ, в цьому немає нічого неможливого;
 2. Підвищення тИЦ можна досягти і завдяки трансляції оновлень через RSS в RSS-каталогах;
 3. Збільшити тИЦ сайту також можна, зареєструвавшись в каталогах і соціальних закладках.

Збільшення тИЦ сайту платно

Перший платний спосіб збільшити тИЦ ресурсу - зареєструватися в Яндекс. Завдяки платної реєстрації ви підвищите тематичний індекс цитування інтернет-майданчики і збільшите трафік.

Зареєструватися в Яндекс Каталозі можна безкоштовно. Але якщо безкоштовна реєстрація вам не вдалася, пройти її можна на платних умовах. Яндекс надає повну інформацію про точну ціну включення в каталог і умовах для проходження модерації.

Ще один варіант платно збільшити тИЦ - купити улюблені посилання. Тематичний індекс - один з головних показників цінності сайту на безлічі майданчиків, які торгують посиланнями. Інтернет сьогодні переповнений пропозиціями тих, хто пропонує підвищити тИЦ на платних умовах.

Для придбання зовнішніх посилань є багато варіантів. Ви можете скористатися своєрідними сервісами підвищення тИЦ - біржею посилань Sape, системою просування Rooke, щоб в найкоротші терміни знайти і придбати посилання.

Все визначається тематикою і трастових сайтів-донора. Ціна хороших посилань сьогодні висока. Крім того, ви можете не знайти хороших майданчиків, які торгують посиланнями. Кращими посиланнями є вічні і з статей.

Найпоширеніший варіант збільшити тИЦ - використання тимчасових посилань. До нього вдаються ті, хто цікавиться створенням Лендінзі, запуском і налаштуванням контекстної реклами з високим рівнем конверсії, щоб в найкоротші терміни і різко увійти в нішу.

За допомогою дешевих тимчасових посилань можна швидко досягти тимчасового ефекту, який збережеться протягом усього часу, поки на балансі є кошти. У міру зменшення коштів на балансі з кожним новим апом веб-ресурс втрачає зовнішні посилання - тИЦ і, відповідно, його позиції в пошуковій видачі знижуються.

Крім того, не виключені проблеми, які вам можуть створити пошуковики через неприродного приросту посилань, зокрема, посилань низької якості. Згодом на їх рішення ви витратите чимало часу і сил.

... якщо тИЦ сайту впав до нуля

Найчастіше перевірка тИЦ сайту виявляє, що даний показник впав до нульової позначки. Причини цього можуть бути наступні:

Інтернет-майданчик потрапив під АГС (фільтр пошукової системи Yandex)

Існує кілька різновидів АГС. Ймовірно, сайт потрапив під один з них, якщо:

 • контент, розміщений на ньому, був вкрадений;
 • контент, розміщений на ньому, був згенерований.

Сайт піддався вірусній атаці або його вразив шкідливий код

Про їх проникнення на веб-ресурс нічого невідомо. Але якщо їх присутність очевидно, вихід один - пошук і знешкодження.

Внутрішні налаштування сайту проведені з помилками

Якщо показник тИЦ досяг нульової позначки після невеликої кількості часу після внесення вами або вашим вебмайстром правок на сайті, цілком ймовірно, що у внутрішніх налаштуваннях була допущена яка-небудь помилка.

Перевірте файл Robots.txt, подивіться, чи є биті посилання, з якою швидкістю необхідно завантажити, приділіть увагу іншим технічним налаштувань, що має першорядне значення для успішної індексації.

Щоб точно дізнатися, які помилки виникли на вашому сайті, зверніться до професіоналів. Завдяки грамотному аудиту фахівці виявлять і оперативно вирішать всі проблеми.

Залишити заявку


Що він собою являє?
До чого ми все це розповідаємо?
Виникає логічне запитання - чому тоді для всіх веб-майстрів важливо підвищити дані показники для своїх ресурсів?

Дополнительная информация

rss
Карта