Пшеничний попросив Ющенка змінити гнів на милість

Фото "Сегодня"

Пшеничний попросив Ющенка змінити гнів на милість https://cdn.segodnya.ua/img/article/585/38_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/585/38_tn.jpg 2007-06-19T12 : 54: 03 + 03: 00 Україна Валерій Пшеничний просить президента переглянути указ про його звільнення з посади судді Конституційного суду на підставі порушення присяги судді.

Про це він повідомив сьогодні в Конституційному суді. На питання, чи дійсно він написав заяву про звільнення за власним бажанням, Пшеничний відповів, що написав заяву з проханням до президента переглянути його указ про звільнення за порушення присяги.

Він вважає цей указ незаконним, а своє звільнення - безпідставним. Він також сказав, що після того, як написав цю заяву, пішов у відпустку.

За його словами, два укази Ющенка (про скасування указу про звільнення Пшеничного за порушення присяги і указ про звільнення його за власним бажанням) були на офіційному сайті президента лише кілька хвилин.

Пшеничний також додав, що не вважає їх опублікованими, оскільки офіційним оприлюдненням вважається публікація в "Президентський віснику".

Як повідомлялося, 15 червня на офіційному веб-сайті президента з'явилися тексти указів про скасування указів від 30 квітня та 10 травня щодо звільнення Пшеничного і Володимира Іващенка з посад суддів Конституційного суду в зв'язку з порушенням присяги. Пізніше на сайті з'явилися два укази про звільнення Пшеничного і Іващенка з посад суддів КС у зв'язку з поданням заяв про відставку.

У той же день пізніше прес-служба президента повідомила, що дійсними потрібно вважати укази від 30 квітня та 10 травня 2007 року, і при цьому вибачилася за технічну помилку, яка сталася через тестування обладнання сайту.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку