Publisher 2013

 1. Нові можливості Publisher 2013
 2. Основні завдання в Publisher 2013
 3. Про виробника

Додаток Microsoft Publisher 2013 дозволяє легко створювати, настроювати і поширювати найрізноманітніші публікації і маркетингові матеріали професійної якості.

За допомогою Publisher 2013 можна легко донести свої ідеї до аудиторії у вигляді публікацій різних типів, заощадивши час і гроші. При створенні брошур, інформаційних бюлетенів, листівок або матеріалів, що розсилаються по електронній пошті, можна домогтися якісного результату навіть без досвіду графічного дизайну.

Додаток Publisher 2013 дозволяє отримати потрібний результат з першого разу.

Нові можливості Publisher 2013

Microsoft Publisher 2013 містить нові можливості, що дозволяють вам додавати, змінювати і форматувати зображення і текст за допомогою нових і поліпшених ефектів, таких як світіння і багетна рамка, щоб ваші публікації набували креативний вид без особливих зусиль.
Іноді вам може знадобитися додати кілька зображень в різні місця публікації. У Publisher 2013 спрощені додавання, заміна і переміщення зображень.

 • Додавання зображень
  Якщо ви додасте кілька зображень, вони потраплять на допоміжну область, після чого ви зможете перемістити їх на сторінку.
  У Publisher 2013 можна виконувати централізований пошук малюнків на комп'ютері, в колекції картинок на сайті Office.com і на інших сайтах.
 • Додавання малюнків і картинок з комп'ютера, колекції на сайті Office.com або на інших сайтах.
  Якщо ви вибираєте кілька малюнків одночасно, Додаток Publisher має їх списком в допоміжній області, а не розміщує на сторінці один над іншим. Звідти ви можете перетягнути малюнок на сторінку публікації, а якщо вам не сподобається, як він виглядає, - перетягнути його назад або замінити іншим.
 • переміщення малюнків
  Щоб поміняти місцями два малюнки, незалежно від того, чи знаходяться вони обидва на сторінці, або один розташований в допоміжній області, виберіть один малюнок і перетягувати його до іншого за значок гори і сонця, поки навколо нього не з'явиться рожевий контур, і відпустіть кнопку миші .
 • Використання малюнка в якості фону
  Ви можете використовувати малюнок як фон сторінок публікації. Клацніть малюнок правою кнопкою миші, виберіть Застосувати до тла, а потім - Заливка, щоб збільшити малюнок до розміру фону, або Замостити, щоб заповнити фон мозаїкою з малюнків.
 • ефекти малюнка
  Використання нових і поліпшених ефектів малюнка, таких як згладжування, багетні рамки, об'ємні повороти і тіні. Доступно багато нових ефектів малюнків. Ви можете застосовувати до них тіні, відображення, світіння, згладжування, багетні рамки і об'ємні повороти. Виберіть малюнок і на вкладці Робота з малюнками - Формат клацніть Ефекти малюнка.
 • ефекти тексту
  Використання нових і поліпшених ефектів тексту, таких як відображення, тіні і багетні рамки.
  Ви також можете додати до тексту публікацій безліч нових ефектів, таких як тіні, відображення, світіння та багетні рамки. Виділіть текст і на вкладці Робота з написами - Формат клацніть Текстові ефекти.
 • Друк в фотоцентрі
  Збереження публікацій як файлів JPEG для друку в фотоцентрі.
  У Publisher 2013 ви можете зберегти свої публікації, щоб надрукувати їх в онлайновому центрі фотодруку. При цьому кожна сторінка публікації зберігається як JPEG-файл, який ви зможете завантажити на сайт центру фотодруку.

Основні завдання в Publisher 2013

Додаток Microsoft Publisher 2013 допомагає швидко і легко створювати професійно оформлені публікації. Воно підходить для невеликих підприємств, громадських груп та сімей, коли потрібна підготовка публікацій без великих витрат часу і коштів на покупку, вивчення і підтримку громіздких настільних видавничих систем. За допомогою Publisher можна створювати як прості публікації, наприклад вітальні листівки та етикетки, так і складні, наприклад випускні альбоми, каталоги і професійні маркетингові та комунікаційні матеріали для друку і відправки звичайною або електронною поштою.

 • Створення публікації. Всі публікації починаються з шаблону, навіть якщо він порожній. Ваше завдання - знайти найбільш підходящий. У Publisher 2013 включені вбудовані шаблони, а додаткові варіанти можна завантажити з сайту Office.com.
 • збереження публікації
 • Вставка зображень в публікацію
 • Додавання тексту до публікації
 • Додавання текстових полів
 • Зв'язування текстових полів. Якщо текст не поміщається в текстове поле, цю проблему можна вирішити одним з двох способів. Текстове поле можна збільшити, щоб текст повністю в нього містився, або, якщо на сторінці не вистачає місця, можна створити інше текстове поле в іншому місці публікації і зв'язати поля, щоб вміст переходило з одного поля в інше.
 • Використання стандартних блоків в публікації. Стандартні блоки - це багаторазово використовувані елементи вмісту, наприклад бізнес-відомості, заголовки, календарі, рамки і оголошення, які зберігаються в колекціях. У додатку Publisher є безліч вбудованих стандартних блоків. Крім того, їх можна створювати самостійно.
 • Друк публікації


Про виробника
Додаток Microsoft Publisher 2013 дозволяє легко створювати, настроювати і поширювати найрізноманітніші публікації і маркетингові матеріали професійної якості

Заснована в 1975 році, корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів.
Корпорація Microsoft розробляє і випускає широкий спектр програмних продуктів. В їх число входять настільні і мережні операційні системи, серверні додатки для клієнт-серверних середовищ, настільні бізнес-додатки і офісні додатки для користувачів, інтерактивні програми та ігри, засоби для роботи в мережі інтернет та інструменти розробки.

Про компанію , ліцензійна політика , Всі продукти