QIP 2005 (8097) скачати безкоштовно російська версія

  1. Що це за програма і які її можливості?
  2. Інтерфейс програми:
  3. висновок
  4. завантажити

Існує величезна кількість додатків, за допомогою яких люди спілкуються в інтернеті

Існує величезна кількість додатків, за допомогою яких люди спілкуються в інтернеті. Вони можуть бути як платними, так і безкоштовними, зручними і не дуже. Самий пік використання месенджерів припадав на 2004-2006 роки. З появою соціальних мереж ці програми стали менш популярними. Більшість з них як з'явилися в 2006 році.


style = "display: inline-block; width: 336px; height: 280px"
data-ad-client = "111-3158720937153219"
data-ad-slot = "6358577375">

Зараз існує безліч програм, що дозволяють спілкуватися на відстані: skype, vibber, WhatsUp, Talk і багато інших. Можливо, найпопулярнішим додатком для спілкування було QIP2005. Практично у кожного, хто має інтернет вона була, а виходу нової версії все чекали з нетерпінням. Сьогодні ви познайомитеся з цією програмою, побачите її інтерфейс, можливості і, нарешті, зможете скачати qip 2005 безкоштовно російську версію.

Що це за програма і які її можливості?

Повна розшифровка абревіатури QIP - Quiet Internet Pager. Багато хто вважає, що ICQ і QIP це одне і те ж. Це частково вірно. QIP - той же ICQ-клієнт, але з закритим кодом і можливістю роботи на ОС Microsoft Windows.

За допомогою програми QIPм2005 можна обмінюватися миттєвими повідомленнями, за умови, звичайно, якщо є інтернет. Ця програма надзвичайно проста. Для початку роботи в ній потрібно лише створити обліковий запис і додати контакти для листування. Присутня велика кількість смайлів, в тому числі і анімованих. Можна відправляти файли, але ця система реалізована трохи складно. Іноді потрібно включати цю можливість в налаштуваннях, але не всі знають цю особливість. Можна вести діалог відразу з декількома співрозмовниками. Варто сказати, що в QIP2005 є система статусів, за якими можна зрозуміти, чим зайнятий користувач.

Варто зауважити, що ця програма була дуже популярна. Зараз їй користуються, але набагато менше людей, ніж раніше. В основному в наші дні в цій програмі обговорюють будь-які ділові питання.


style = "display: block; text-align: center;"
data-ad-layout = "in-article"
data-ad-format = "fluid"
data-ad-client = "111-3158720937153219"
data-ad-slot = "2288019166">

Існують спеціальні сервіси для створення красивого номера аккаунта. Зазвичай, вони є платними.

Інтерфейс програми:

Інтерфейс програми:

Вгорі вікна програми можна вибрати свій статус, подивитися будь-які настройки або переглянути історію повідомлень. Нижче йдуть групи з контактами. Нижче йдуть кнопки, за допомогою яких можна змінити статус або значок, що відображається версії програми. А також знизу розташована кнопка пошуку нових контактів.

А також знизу розташована кнопка пошуку нових контактів

Це вікно чату. Знизу можна писати свої повідомлення, а посередині вікна відображається вся бесіда. Збоку від імені і аватара можна подивитися номер співрозмовника в Qip.

висновок

Програма зручна тим, що:

  1. Вона абсолютно безкоштовна.
  2. Є велика кількість смайлів.
  3. Повідомлення відправляються і доходять миттєво.
  4. Інтерфейс дуже зручний і інтуїтивно зрозумілий.

Є, звичайно, і недоліки:

  • невелика складність при відправці файлів;
  • іноді сервера реєстрації підвисають.

Варто сказати і про те, що в QIP 2005 існують системи-роботи. Наприклад, можна знайти бота-перекладача. При відправці тексту-исходника, у відповідь приходить переклад. Існують також погодні боти, які після отримання від користувача дати, надсилають прогноз на цей день.

завантажити

завантажити

Що це за програма і які її можливості?
Що це за програма і які її можливості?