"Чоловік деградує". 7 ознак, що чоловік перетворюється в жлоба

  1. «Йому 28, виглядає як бомж»
  2. «Поки зустрічалися, на дієтах сидів»
  3. «Пиво спочатку не спливало»
  4. «Що, терміново чи що?»
  5. «Ось таке" домашня тварина "»
  6. «І ось вдома стоїть нескінченний пук»
  7. «Загадка, яким чином у нас з'явилася дитина»

До весілля все було прекрасно, а потім почалося пекло. Чоловіки люблять поносити жінок в такому дусі. І навіть часом шукають в Мережі ознаки, за якими можна розпізнати, що дівчина розтовстіє після РАГСу .

А дамам є що відповісти. Представники сильної статі іноді запускають себе від ситної життя в шлюбі не менше. Anews вивчив думки жінок в інтернеті і склав список найстрашніших чоловічих гріхів, які не просто викликають огиду у слабкої статі, але навіть стають причиною розлучень.

Цитати в тексті взяті з соцмереж і з форумів.

«Йому 28, виглядає як бомж»

Букетно-цукерковий період відносин іноді називають «демо-версією» шлюбу. Націлений на одруження чоловік в цей час намагається несамовито. Особливо по частині зовнішнього вигляду. Деякі навіть примудряються доглядати за зовнішністю.

Але варто дівчині втратити пильність, розкрити паспорт для штампа і стати дружиною - старання сходять нанівець. На зміну трендової одязі поступово приходять речі, що нагадують запаси дідівського скрині або залишки з розпродажу в селищній секонд-хенді.

«Ми одружені не так давно. Всього 4 роки. Йому 28, і він виглядає як бомж. Якась недоглянута борода, живіт висить, весь якийсь обвислий. І скільки б я не говорила, що він виглядає жахливо. Йому пофіг. Він нічого робити не хоче. І те, що я говорю, що він просто перестане мене порушувати, його мало хвилює ... ».

В тему: «Ну це ж сором!» Речі, які роблять з чоловіка «чмошнікі»

«Поки зустрічалися, на дієтах сидів»

Чоловіки люблять повторювати, що жінки люблять вухами. Але ж це суща дурниця. Зовнішність і ще раз зовнішність - на неї клюють дівчата в першу чергу. Правда, часто поспішають, толком не розібравшись, чи не криється за кубиками преса обман. А потім, коли живіт починає зовсім несексуально просвічувати з-під футболки чоловіка, хапаються за голову.

«Мій колишній чоловік після весілля швидко почав набирати вагу. Виявилося, він дуже схильний до повноти і поки зустрічалися, на дієтах сидів, багато бігав. За два роки жопа у нього була ого-го, і я, природно, критикувала. Я не хочу толстожопого чоловіка, як холодець. Він мене перестав цікавити як чоловік, що не порушував, гризлися на грунті відсутності сексу, а я не можу в цих жирах потопати, аж противно. Підсумок - розлучилися через зраду його, але воно й на краще. Нехай вона гойдається на хвилях ».

Нехай вона гойдається на хвилях »

«Пиво спочатку не спливало»

Біда в вигляді звички наминати пончики і піцу кілограмами не приходить одна - тягне за собою іншу «радість» з невеликим градусом. Самі чоловіки в цьому пристрасті кримінальної складової не бачать, бо губить людей не пиво.

«Багато що абсолютно і не спливало до шлюбу. Наприклад, пиво. Коли зустрічалися, він завжди був за кермом і пив тільки на корпоративах або святах ».

«Кожен божий день по 5 літрів пива ... Крім того, грає в" Танки онлайн "... Одружені 5 років, 2 дітей. Терпіння скоро лопне. Про розлучення подумую, але це нічого не виправить, так теж не життя ».

«Що, терміново чи що?»

Все сильніше застряє в полоні зростаючого живота, чоловік, сам того не помічаючи, перестає ворушитися не тільки в плані спорту, але і в контексті побутових завдань. Банальний винесення сміття перетворюється в непосильну задачу, яку можна відкладати до нескінченності. Єдине, на що вистачає чоловіка - ліниве і майже інстинктивне ходіння на роботу за старою звичкою.

«Чоловік у відпустці вже третій тиждень. Я з ранку прибрала квартиру, насмажила котлет, напекла млинців, два рази гуляла з дитиною, купила продуктів, ходила на тренування. Він прокинувся, поїв, пограв за компом, дивився до кінця дня фільми. Сказала прикрутити дверцята на кухню, окинув шаленим поглядом, запитав "Що, терміново чи що?" Причому прошу третій день. І все".

І все

«Перший час він пелюшки стирав, посуд мив, гуляв з дитиною. Зараз дочці трохи більше півтора року. Чоловік працює, я сиджу вдома. Живемо з мамою, вона теж працює. Їй майже 60 років, але від неї допомоги більше, ніж від 24-річного чоловіка. Він приходить з роботи, їсть і сідає за комп'ютер. Сьогодні йому поставила перед носом на клавіатуру відро зі сміттям і накричав, він пішов, виніс, правда, нервовий такий ».

Сьогодні йому поставила перед носом на клавіатуру відро зі сміттям і накричав, він пішов, виніс, правда, нервовий такий »

«Ось таке" домашня тварина "»

Поява в родині величезного живота, вона не обіцяє народження дитини, подія сумне. Але ось що ще прикро - «перенастроювання» інтересів чоловіка. Діапазон перетворень може бути катастрофічно широким: від людини, який цікавився класичною музикою і театром, до любителя примітивних ігор на мобільнику і вечірнього сну під серіал особою в диван.

«Останнім часом чоловік деградує - якщо раніше у нас однакові були інтереси хоча б в книгах, кіно, то тепер все не так, він дивиться Камеді і Сімпсонів (ненавиджу ні тих, ні інших), розмовляє матом (іноді навіть при дитині)» .

«Останнім часом чоловік деградує - якщо раніше у нас однакові були інтереси хоча б в книгах, кіно, то тепер все не так, він дивиться Камеді і Сімпсонів (ненавиджу ні тих, ні інших), розмовляє матом (іноді навіть при дитині)»

«Чоловік сильно деградував. Поговорити з ним нема про що, все його інтереси - комп'ютерні ігри. Мова сповнена матів, жарти стали плоскими і дурними. Нещодавно посварилися, попросила його вибачитися за грубості, сказані на мою адресу, він демонстративно відригнув в мою сторону. Просто огидно ».

Просто огидно »

«Перший рік був більш-менш цікавий. Разом проводили час ... Зараз не чоловік - а тюлень. Чи не читає, обговорити з ним нічого, секс раз на місяць. Живемо у мене в квартирі. Він або в телевізорі, або в планшеті. На спроби його розбуркати в будь-якому напрямку - огризається. Але любить ... На словах, по крайней мере. Чи не ображає. Іноді квіти дарує. Але ось таке домашня тварина ».

«І ось вдома стоїть нескінченний пук»

Деякі наївно вважають, що якщо людина в 20 років був чепуруном, фанатично брали душ двічі на день, він обов'язково залишиться таким до гробової дошки. Можливо, такі екземпляри зустрічаються, але зводити це в правило точно не варто.

«Колишній чоловік ніколи не соромився, міг відригнути, пукнути, потім говорив: да ладно всі свої ж. Мої батьки були вкрай здивовані ... Міг прийти з роботи і ходити в смердючих шкарпетках, на зауваження відреагувати тільки тим, що зняв і на батарею сушити повісив ».

«Поки дружили, весь намилений, напарфюмленний. Мені здалося, ой який аккуратист. Пройшли півтора року, і ось вдома стоїть нескінченний пук ... Душ брав тільки з ранку. Увечері в ліжко з денною нечистотою. Ригав на кожному кроці по будинку ».

Ригав на кожному кроці по будинку »

«Загадка, яким чином у нас з'явилася дитина»

І саме делікатне. Остаточне перетворення чоловіка в нудне «домашня тварина» в тапочках і з пультом від телевізора відбувається в день, коли з будинку йде секс. Або не йде зовсім, а перетворюється в нудний ритуал, виконуваний чоловіком майже з-під палки.

Це цікаво: "Кручу її, як жонглер на арені". 7 жіночих помилок в ліжку очима чоловіків

«У мене з чоловіком секс був феєричний перші 3 роки, поки гормони грали. Зараз прошу масаж, прелюдію - неа ... Через силу, тобто для мене, ось видно, що змусили, мені від цього ні задоволення ».

В тему: "Чи вміють це робити реально одиниці". Жінки - про чоловічі помилки в сексі

«Сім років у шлюбі. Секс не влаштовує. Його майже і немає. Для мене загадка, яким чином у нас з'явилася дитина. Розгрібаючи з дитям і заведу коханця. А в перспективі взагалі злиняв ».

«Разом чотири роки. Секс звівся до "всунув-висунув", ніяких ласк, ніякої гри. Знайшла коханця для ласк ».

Знайшла коханця для ласк »

Хтось вважає, що чоловік - це в деякому роді відображення дружини. Нібито жінки часто самі винні в деградації чоловіка. А все тому, що подають йому поганий приклад своїм же видом, перетворюючись з колись привабливої ​​дівчини в прісну тітку.

Детальніше про це: "Дружина обабився!" Речі, які перетворюють нормальну жінку в бабу

«Що, терміново чи що?
Сказала прикрутити дверцята на кухню, окинув шаленим поглядом, запитав "Що, терміново чи що?

Дополнительная информация

rss
Карта