"Лабораторія Касперського" випустила безкоштовний антивірус

Компанія «Лабораторія Касперського» випустила свій перший безкоштовний антивірус для домашніх користувачів. Творці сервісу вважають, що це не вплине на продажу їх основного продукту.

Творці сервісу вважають, що це не вплине на продажу їх основного продукту

Програму можна завантажити з сайту компанії, вона запобігає установку на комп'ютер шкідливого програмного забезпечення і очищає вже заражені файли. Антивірус також попереджає про потенційно небезпечні сайти при спробі відкрити їх.

За даними компанії, близько 50% російських користувачів використовують свої комп'ютери і інші пристрої без захисту, що дозволяє вірусам поширюватися.

Керівник споживчого бізнесу «Лабораторії Касперського» Андрій Мохол розповів, що безкоштовний антивірус тестується вже 3 місяці і за цей період його скачали вже 200 000 чоловік. Крім того, антивірус планують запустити на Україні, а також, можливо, і в Китаї.

Крім того, компанія випускає стандартний антивірус Kaspersky Anti-Virus. Річна ліцензія на два комп'ютери варто 1320 рублів. У стандартну програму більше функцій: антивірус захищає комп'ютер від блокуючих екран програм-вимагачів, швидко перевіряє підозрілі файли через хмарні сервіси і надає віртуальну клавіатуру користувачеві для введення номерів кредитних карт, паролів та іншої інформації, яку зловмисники іноді обчислюють, скануючи натискання на клавіатурі. У компанії відзначили, що скорочення продажів платної версії антивіруса не помічається.

У грудні «Лабораторія Касперського» попередила про новий вид шахрайства в інтернеті стосовно клієнтів російських банків. Компанія розповіла, що зловмисники пропонують користувачам перевести грошовий виграш на банківську карту, але замість цього викрадають дані карти. За даними «Лабораторії Касперського», за останні кілька місяців експерти знайшли в інтернеті понад тисячу сторінок, де використовувалася однакова шахрайська схема з використанням логотипів і назв відомих російських банків.

Kaspersky Free доступний для завантаження на сайті «Лабораторії Касперського».

Дополнительная информация

rss
Карта