"Веселий. Непростий. Розумний. Був": яким запам'ятають Павла Шеремета друзі і колеги

Павло Шеремет. Фото: & nbsp; vistanews.ru

"Веселий. Непростий. Розумний. Був": яким запам'ятають Павла Шеремета друзі і колеги Олександр Литвин https://cdn.segodnya.ua/img/article/7350/82_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/ article / 7350 / 82_tn.jpg 2016-07-20T16: 01: 38 + 03: 00 Україна Друзі журналіста говорять про те, що Павло Шеремет був талановитим і життєрадісним

У самому серці столиці вранці підірвали автомобіль, за кермом якого перебував відомий журналіст Павло Шеремет. Правоохоронці заявили про те, що в машині встановили вибуховий пристрій - автор "Української правди" загинув на місці події. Сайт "Сегодня.ua" зібрав спогади колег і друзів Павла Шеремета про те, яким журналіст був в життя і на роботі.

Гендиректор "Медузи" Галина Тимченко: Невгамовний, багатослівний

"Колись сам подзвонив і прийшов в Стрічку познайомитися. І потім завжди телефонував сам: я в Москві, я в Ризі, підемо пообідаємо, а давай-но ти поїдеш лекцію прочитаєш, зі мною весело. Так, і весело і комфортно. І в літаку домовиться, щоб сісти поруч. І не дасть заснути розповідями. І в Ризі вже пояснював мені, який ресторан краще, яка готель найтихіша. І усучив мені блюдо з бурштиновим декором: "подарували, важка зараза, куди я її в ручну поклажу ? "

Я лаялася на його колонки, він відмахувався. В останній раз приїжджав з Оленою (ймовірно, керівником "Української Правди" Оленою Притулою, - ред.), Повів годувати найсмачнішою телятиною. Невгамовний, багатослівний. І тільки коли говорив про те, як йому живеться в Києві, згадував в'язницю або читав лекції - ставав серйозним. Як взагалі таке можливо? ", - пише на своїй сторінці в соцмережі Галина Тимченко.

"І тільки коли говорив про те, як йому живеться в Києві, згадував в'язницю або читав лекції - ставав серйозним. Як взагалі таке можливо?", - пише на своїй сторінці в соцмережі Галина Тимченко.

Журналіст "Нової газети" Євген Фельдман : Він дуже вірив, що у України вийде

"Коли за зйомку акції Грінпісу посадили мого друга фотографа Дениса Синякова, ми з Наташею, Федей Савінцевим і групою товаришів намагалися займатися якоюсь компанією захисту суспільної, увагу залучати і все таке. Відразу вийшов гарний флешмоб з сайтами всякими, на яких фотографії замінили вірними прямокутниками, а потім все заглохло. Були публікації на Ленте.ру, в новій, це зрозуміло - але вийти за межі цього гуртка видань вийшло лише одного разу.

Фото: соцмережі

Паша Шеремет покликав виступити в своєму ток-шоу на Громадському телебаченні. Безглуздому каналі, створеному після Болотної як поступки, який ніхто не дивився - але тим не менш, Останкіно, велика студія і можливість лаятися зі всякими експертами, що славлять ФСБ. Його потім з ОТР звільнили, і він поїхав до Києва. Він дуже вірив, що у України вийде ", - пише журналіст.

Оглядач "Ехо Москви" Ксенія Ларіна: Павло Шеремет був абсолютно щасливий

"Після успішної кар'єри в пресі і на телебаченні (Паша був блискучим репортером, потім навіть в якийсь -то час вів програму Час (ось де був привід для гарячих з ним суперечок), останнім його телепрістаніще в Громадське ОТР, де він вів програму" Прав ? Так! "- вів блискуче, не соромлячись ні в оцінках, ні у висловлюваннях, ні у виборі гостей .. Це сильне роздратування викликало в місцях, де стежили за кожним ефірним словом. Невдоволення великого начальства змусило керівництво каналу відмовитися від Шеремета. І Лисенко пашу прибрав з ефіру.
І ось Україна .

Скажу вам, що Павло Шеремет був абсолютно щасливий. Я бачилася з ним десь місяць назад, він приїжджав до Москви, зайшов до нас на Ехо. Ми базікали про те, про се. Він був абсолютно щасливий. Йому подобалася його нове життя: в професії, в особистому, в географії.

Закохався в радіо! І це після такої успішної телевізійної кар'єри. Паша в ту нашу зустріч справив враження закоханої людини, це було видно по всьому: по його очах, по усмішці, станом внутрішньої гармонії, яке приховати неможливо. Звичайно, він був закоханий.

"Закохався в радіо! І це після такої успішної телевізійної кар'єри. Паша в ту нашу зустріч справив враження закоханої людини, це було видно по всьому: по його очах, по усмішці, станом внутрішньої гармонії, яке приховати неможливо. Звичайно, він був закоханий "

Дуже хотів повернути в ефір радіо Сакен Аймурзаєв, говорив про нього із захопленням, і переживав, що радіо Вести без Сакена, людини, який його створював, - неможливо. Не знаю, чи встиг умовити тебе, Сакен? Якщо немає - то тепер-то вже ти точно знаєш, де твоє місце ", - написала Ларіна на своїй сторінці в соцмережі.

Журналіст Мелані Бачина про повідомленні Павла: "Мені страшно, але я з цим борюся!"

"Мені страшно, але я з цим борюся!" - написав мені Павло Шеремет в одному з останніх повідомлень. Ми говорили з ним тоді про розслідування вбивства Нємцова і закриття телекомпанії ТВ-2, де я в той момент ще працювала. Ми познайомилися з ним на початку 2000-х. Він вразив мене своєю прямолінійністю. І зачарував мене відразу.

Він взагалі вмів чарувати. Умів бути другом, вмів допомагати і підтримувати. Щирий був у всьому. Пам'ятаю, одного разу на ТЕФІ, він був в журі, а я серед номінантів. І так вийшло, що вручати премію в цій номінації вийшов Шеремет. І він тоді зі сцени сказав: "Перш, ніж я відкрию конверт і назву ім'я переможця, я хочу сказати, що серед номінантів є Мелані Бачина, ось вона в залі сидить, і я хочу їй сказати, що для мене вона найкраща, яке б ім'я не було написано в цьому конверті ". Він, звичайно, знав, яке ім'я в конверті написано, і що це не моє ім'я, він таким чином просто попередив мене і підтримав прямо зі сцени в найбільш напружений момент. Це було проти правил. Я зрозуміла тоді багато про самого Пашу, зрозуміла який він насправді. Який він відчайдушний. Зрозуміла, що люди для нього важливіше церемоній.

Фото: соцмережі

В житті і в професії - він був дуже різним. У житті легкий, іронічний, веселий, він умів жартувати, легко міг розсмішити будь-кого. Він нікого не залишав байдужим. Коли він з'являвся в компанії, він все увагу забирав на себе. З ним хотілося бути поряд. Дуже добрий. Паша вмів співпереживати ", - пише на своїй сторінці в соцмережі Мелані Бачина.

Співачка Руслана Лежічко про останньому SMS від Павла

"Сьогодні трагічно загинув мій друг і журналіст, з яким ми в прямому ефірі провели безліч гострих розмов ... Комусь він став" незручним ". Мабуть, розплатився за свою незалежність ... Я плачу ... і все. Слів немає ".

Фото: соцмережі

Наша остання SMS-листування з Павлом: "Руслана, привіт. Це Павло Шеремет. Приходь до мене в ефір на радіо Вести в неділю - або з 10 до 11 або з 11 до 12. Поговоримо про Майдан і про епічній битві в фіналі Євробачення. розігріємо всіх) ". І його останні слова до мене були такими: "Ти мовчиш (і я страждаю)". Тепер ти, Паша, мовчиш, і я страждаю .... Жах, нехай ті хто це спланували і здійснили будуть хоча б знайдені ... Чому все вибухи і вбивства в Україні так і залишаються не розкритими? "- пише Руслана Лежічко

Нардеп Світлана Заліщук: "Паша - такий світлий чоловік"

"Вбивство Паші - це напад на кожного з нас. Це оголошення війни тому світу, в який ми легковажно вірили поза зоною АТО. Це розправа з професійними розслідуваннями УП, які останні 10 років підміняли незаангажовану прокуратуру", - пише екс-журналіст, народний депутат Світлана Заліщук.

І додає: "Павло - один з найбільш журналістів, яких я знаю. Один з найбільш чудових людей, яких я знаю".

"Паша - такий світла людина. Такий життєлюб. Павло - один з найбільш журналістів, яких я знаю. Один з найбільш чудових людей, яких я знаю"

Журналіст, редактор Валерій Калниш про Павла Шереметі

"Веселий. Непростий. Розумний. Був", - Валерій Калниш.

Фото: vesti-ukr.com

Світлана Калінкіна, співавтор по книзі "Випадковий президент": Є такі яскраві люди

"Я не знаю, що сказати. Є такі яскраві люди ... Вони, мабуть, швидко проживають життя, тому що себе не шкодують. Вони яскраво живуть, вони активні, вони всюди, їх багато, і саме тому їм відміряно така недовга доля. Паша у вітчизняній журналістиці і взагалі в нашій країні - одна з найяскравіших постатей, які дала суверенна Білорусь. Він був дивовижний, невгамовний, несподіваний ... Мені не просто шкода. Це просто вирваний шматок серця ", - сказала Калінкіна.

Головний редактор ресурсу "Щоденник" Сергій Сацуки: Він любив називати поганих людей "фашистами"

"Багато хто вважав його жорстким і категоричним. Він любив називати поганих людей" фашистами ", але більше сміявся над такими людьми, ніж ненавидів. Але насправді він був абсолютно некатегоричності людиною, не ділив світ на чорно-білі тони. Сумно, дуже хороший була людина ", - сказав Сацуки.

Близький друг Ольга Чекулаева: життєрадісний і веселий

"Самий життєрадісний і весела людина з усіх, кого я знаю", - зазначила журналіст.

"Самий життєрадісний і весела людина з усіх, кого я знаю", - зазначила журналіст.

Кореспондент Reuters у Мінську Андрій Маховський:

"Павло Шеремет - вимогливий і хороший редактор, який умів бачити історію і вмів її розповісти. На жаль, ми не бачилися досить давно, причому в останній раз - теж по сумного приводу. Можливо, це прозвучить голосно, але він один із засновників білоруської сучасної журналістики. Дуже яскрава зірка ", - сказав Маховський.

Нагадаємо, 44-річний Павло Шеремет загинув в автомобілі керівника "Української правди" Олени Притули сьогодні вранці. У машині спрацював вибуховий пристрій. Правоохоронці розглядають кілька версій причини аварії: "російський слід", професійна діяльність і "неприязні стосунки".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

І усучив мені блюдо з бурштиновим декором: "подарували, важка зараза, куди я її в ручну поклажу ?
Як взагалі таке можливо?
Як взагалі таке можливо?
Не знаю, чи встиг умовити тебе, Сакен?
Чому все вибухи і вбивства в Україні так і залишаються не розкритими?