Реєстрація домену в Mail.Ru

У даній статті розглянута реєстрація домену в Mail.Ru, як альтернатива нашого поштового сервісу.

Якщо Ви вирішили розмістити пошту на серверах Mail.Ru, то необхідно виконати налаштування як в сервісі Mail.Ru, так і панелі управлін хостингом. За умови, що доменне ім'я розміщене на наших DNS-серверах (ns1.netangels.ru і ns2.netangels.ru) Ви можете керуватися інструкціями нижче.

Крок 1. Переходимо на сайт Mail.Ru , Де Вам буде запропоновано підключити домен, наприклад example.ru, і авторизуйтесь. Якщо Ви ще не зареєстровані на сервісі Mail.Ru, то пройдіть реєстрацію .

Крок 2. Вам буде запропоновано підтвердити права на використання доменного імені з боку Mail.Ru, для цього є кілька способів:

Додати TXT-запис для домену. Для цього перейдіть в панель управління хостингом в розділ DNS , Виберіть доменне ім'я натиснувши на нього і додайте запис TXT:

Назва: залишаємо порожнім Значення TXT-записи: mailru-domain: COolaF6ULK7Le04v (для Вашого домену буде згенеровано інший хеш-код) Назва: залишаємо порожнім Значення TXT-записи: mailru-domain: COolaF6ULK7Le04v (для Вашого домену буде згенеровано інший хеш-код)

Після додавання TXT-записи настройки в DNS вступлять в силу в протягом години.

Розмістити у кореневому каталозі сайту HTML-файл. Даний спосіб підійде в тому випадку, якщо на Вашому акаунті підключена послуга хостингу і розміщений сайт example.ru. З'єднатися з сервером хостингу для завантаження файлу можна по FTP

Цей спосіб також вимагає наявність сайту example.ru. Необхідно додати перед закриває тегом </ head> запропонований Вам код, виду <meta name = "mailru-domain" content = "COolaF6ULK7Le04v" />

Після виконання одного з трьох запропонованих способів, поверніться на сторінку підтвердження домену та натисніть кнопку «Підтвердити».

Крок 3. Додаємо два типи записи MX і SPF для роботи пошти в DNS-зоні домена. Дії виконуються в розділі DNS

Крок 4. Після виконання попередніх дій, переходимо в особистий кабінет Mail.Ru і вибравши доменне ім'я створюємо поштові скриньки.

Дополнительная информация

rss
Карта