Реферат на тему антивірусні програми

 1. антивірусні програми Антивірусне програмне забезпечення є, одним з видів утиліт для сканування...
 2. Список антивірусних програм і популярних вакцинаторов

антивірусні програми

антивірусні програми

Антивірусне програмне забезпечення є, одним з видів утиліт для сканування і видалення вірусів з вашого комп'ютера.

В даний час існує велика кількість антивірусних програм, і їх основною метою є захист комп'ютерів від вірусів і їх подальше видалення, якщо вони потрапляють в їх поле зору.

Більшість антивірусних програм включають в себе як автоматичне, так і ручне сканування вашої системи (з автоматичними настоянками за замовчуванням, або з більш тонкими ручними настройками).

Автоматичне сканування може перевіряти файли, які були завантажені з Інтернету, а також піддавати перевірці CD, DVD диски, флеш накопичувачі, інші пристрої, які були підключені за допомогою кабелю або по бездротових технологій.

Автоматичне сканування, може також регулярно сканувати вам жорсткий диск у вказаний вами час. Наприклад: При включенні вашого комп'ютера, або будь-якого з «численних» гаджетів.

Також варто пам'ятати, що є операційні системи з відкритим вихідним кодом, які не потребують антивірусних програмах, оскільки вони не схильні до вірусів.

При ручному налаштуванні антивірусне програмне забезпечення , У вас є можливість сканувати як окремі файли, так і всю систему в цілому, як тільки ви цього захочете, в будь-який час дня і ночі.

Оскільки нові віруси постійно створюються хакерами за допомогою комп'ютерів, антивірусні програми повинні мати і постійно оновлювати власну базу вірусів, що б мати можливість розпізнавати їх.

Ця база даних включає в себе список «вірусів»; на яку посилаються антивірусні програми при скануванні файлів.

Оскільки нові віруси часто поширюються, важливо зберегти антивірусні бази вашого програмного забезпечення на сучасному рівні, оновлюючи їх. На щастя, більшість антивірусних програм оновлює свої вірусні бази регулярно в автоматичному режимі.

В той час як антивірусне програмне забезпечення , Призначене в першу чергу, для захисту комп'ютерів від вірусів, багато антивірусні програми, тепер покликані захищати нашу систему, від інших видів шкідливих, шпигунських програм, рекламних банерів і т.д.

Популярні антивірусні програми

Популярні антивірусні програми

Деякі антивірусні утиліти можу поставлятися спільно з брандмауером, що дозволяє запобігти несанкціонованому доступу до вашого комп'ютера.

У той час як антивірусні програми доступні для систем Windows, Macintosh, Unix і деяких планшетних пристроїв, більшість антивірусних програм для Windows залишаються платними і необхідними.

Більшість шкідливих програм атакують систему Windows, оскільки вона є найпоширенішою в світі операційною системою. І, отже, захист від вірусів дуже багато важить для користувачів Windows.

Якщо ви є щасливим володарем операційної системи сімейства Windows, то у вас обов'язково повинна бути встановлена ​​антивірусна програма, так як вона є дуже вразливою ОС, на відміну наприклад від Лінукс.

Антивірусні програми це безпеку вашого комп'ютера , Не нехтуйте цим.

Список антивірусних програм і популярних вакцинаторов

 • Kaspersky Internet Security
 • Eset Smart Security (NOD 32)
 • Trend Micro Antivirus Plus Antispyware
 • F-Secure Internet Security
 • Avast Professional Edition
 • Avira Antivir Personal Edition Clasic
 • Agtitum Outpost Security Suite Pro
 • AVG Anti-Virus Professional Edition
 • Microsoft Windows Live One Care 2.0 Pre-Relesse

Деякі популярні вакцинатори:

Також пройшовши за посиланням нижче ви завжди зможете перевірити свої файли на наявність вірусів, причому абсолютно безкоштовно!

Перевірити онлайн файли

ps на цьому все, бажаю здоров'я вам і вашому комп'ютеру)).

Вітаю! Мене звуть Savat (Олександр Саватін), на даному сайті я розміщую тільки корисні і цікаві статті, з ілюстраціями та відео, підписуйтесь на e-mail розсилку, буде цікаво.