Рейтинг бірж криптовалюта 2019 - огляд бірж, комісії, як працювати, кращі біржі криптовалюта.

 1. Кращі біржі криптовалюта в 2019 році
 2. Біржі криптовалюта російською
 3. ТОП бірж криптовалюта за відгуками в 2019 році
 4. Як правильно вибрати біржу криптовалюта?
 5. Рейтинг бірж криптовалюта за розміром стягуваної комісії при торгівлі
 6. Як торгувати на біржі криптовалюта?
 7. аналітичні інструменти
 8. торгові інструменти
 9. принципи торгівлі

2019 вже настав, і час підготувати власний рейтинг кріптобірж, завдяки якому ви зможете знайти саме ту, а то і кілька майданчиків, на яких можна вигідно і зручно працювати

2019 вже настав, і час підготувати власний рейтинг кріптобірж, завдяки якому ви зможете знайти саме ту, а то і кілька майданчиків, на яких можна вигідно і зручно працювати. Сьогодні хорошу біржу не тільки виділяє можливість купити біткоіни, але ще наявність терміналів для торгівлі, високий рівень безпеки, велика кількість кріпто- і фіатних валютних пар. І це далеко не всі важливі моменти.

Чому важливо читати відгуки, де дивитися розміри комісій і чому часом без верифікації просто не обійтися; про гучних майданчиках і досить нових представників на ринку - прямо зараз в моєму матеріалі.

Кращі біржі криптовалюта в 2019 році

Загальний топ серед бірж криптовалюта, які викликають довіру у користувачів, крім цього до уваги береться розмір добових торгів, комісійні збори, конвертаційні курси, скільки валют підтримується.

Позначу: на деяких біржах є географічні ліміти. Це означає, що користувачі з певних країн не можуть торгувати на майданчику.

Свій свіжий огляд світових бірж криптовалюта почну з середніх показників добових торгів, починаючи з 1.01.2019. Лідером продовжує залишатися Бінанс біржа з ​​результатом 275'365,9034, на другому місці Huobi (256'680,8935), на третьому місці - OKEx з показателем157'316,7545. Уточню: в якійсь біржі зручний інтерфейс, в якийсь низькі комісії на висновок, в якийсь багато підтримуваних валютних пар. При цьому, яка б не була біржа, все одно треба чекати на неї з'явиться відповідний курс, а користуючись обмінником для криптовалюта, можна швидко продати гроші, але за більш високу комісію. Початківцям трейдерам з РФ важливо і те, чи є на сайті підтримка російської мови. Багато в чому, принцип роботи ідентичний, як і з бінарним опціоном , А більш детальніше на моєму блозі.

Біржі криптовалюта російською

Відомі біржі криптовалюта, які дозволяють працювати російською, це Binance, Kucoin.com, Yobit.net, Livecoin.net і популярна Exmo.com. Також цей список ідентичний і для бірж криптовалюта, що працюють з висновком в рублях. Зручно для трейдерів, які не хочуть робити додаткову конвертацію і втрачати на цьому прибуток. Детально ознайомитися з кріптовалютной биржой Ексмо, однією з такого списку, можна в моєму матеріалі.

біржа Exmo.me

Ще одна популярна російськомовна кріптовалютная біржа, яка не пропускає можливість торгувати рублем - Exmo. Серед переваг варто відзначити досить великий обсяг торгів і відносний солідний спред, як і на популярній біржі Полонікс. Самі ж розробники біржі кажуть, що при її підготовці були враховані помилки конкурентів, тому умови для користувачів пропонуються оптимальні.

 • За транзакції стягується комісія в розмірі 0,2%, на введення коштів комісій немає.
 • Верифікація добровільна - якщо збираєтеся виводити гроші на банки, то доведеться все-таки пройти. Тим не менш, це дає перевагу - ви зможете виводити в реал кошти в доларах і євро.
 • Біржа приймає кошти з вельми значної кількості ЄПС, банків, а виводити можна і на мобільних операторів.
 • Трейдерам представлено не так багато валютних пар - політика сервісу орієнтована тільки на криптовалюта з найбільшою капіталізацією.
 • Техпідтримка працює 24 години на добу, є онлайн-чат, де також можна задати будь-яке питання.
 • Є партнерська програма, яка передбачає винагороду в розмірі 25% від доходу торговельного майданчика.

біржа Bithoven.com

Bithoven.com - нова кріптоплощадка, що працює з січня 2019. В її арсеналі є 858 валютних пар. При реєстрації можна безкоштовно отримати 100 DOGE. Відрізняється простим інтерфейсом і не вимагає обов'язкової верифікації. За відгуками трейдерів, можна зрозуміти, що майданчик надійна. Адміністрація біржі веде акаунти в Фейсбук і Твіттер. Розмір комісії 0,2%.

біржа KuCoin.com

Біржа криптовалюта kucoin вийшла на ринок у вересні 2017 року, але вже встигла заявити про себе, як надійний партнер в торгах. На кінець минулого року добовий оборот гонконгської біржі становив понад 7,5 млн. $ На добу і демонстрував упевнене зростання. А ось що приваблювало, так це той факт, що за реєстрацію трейдер отримував 10 бонусних монет альткоіна Pura. Плюс, якщо у вас є монети Neo на гаманці біржі, то майданчик виплачує вам бонусні монети Gas. Зручності користування підтверджується наявністю 11 мов підтримки, в тому числі, і російською. Але інвестори вже встигли оцінити «кривуватою» перекладу.

біржа Yobit.net

Торговий майданчик працює як з затребуваними криптовалюта (біткоіни, ethereum, ripple і ін.), так і з менш відомими - всього в арсеналі понад 400 валютних пар, а курс битка тут дуже часто вище, ніж на інших біржах. Зручний функціонал, бонуси і низькі комісії залучають сюди все більше і більше трейдерів.

Біржа Yobit має наступні характеристики:

 • Комісія за транзакції залежить від напрямку обміну, але не перевищує 0,2%.
 • Швидке введення і виведення коштів.
 • Є бонуси, безкоштовні монети і лотерея.
 • Двухфакторная захист акаунтів від несанкціонованого доступу.
 • Зручний функціонал сайту.

За кількістю криптовалюта майданчик Yobit може сміливо позмагатися зі своїми конкурентами, такими як біржа криптовалюта Полонікс або C-cex.

біржа Livecoin.net

Livecoin.net - практична і зручна площадка, яка дає доступ до торгівлі, обміну та зберігання Bitcoin і альткоінов, причому валютних пар чимало - 61. Біржа популярна і активно рекламується, а монети додаються шляхом голосування і покупки місця на платформі розробниками крипти.

біржа Cryptonit.net

Працює з 2013 року в цілодобовому режимі. Підтримує англійську, іспанську, китайську, російську мови. Зареєстрована майданчик в Лондоні, а її засновники білоруси Єгор і Костянтин каратовим. Верифікація обов'язкова, передбачено виведення в криптовалюта. Більше 2-х років, як входить в список Finom AG - фінансової блокчейн-організації.

біржа Bitrex.trade

Кріптовалютная біржа Bitfex.trade підходить для початківців і досвідчених трейдерів зручним інтерфейсом, лояльними комісіями, функціоналом, безпекою. Для того щоб почати торгівлю не треба вводити паспортні дані, досить вказати e-mail і пароль. Паспортні дані не знадобляться також на етапах виведення або введення коштів.

Біржа Bitfex.trade має такі характеристики:

 • Широкий спектр підтримуваних платіжних систем: Visa / Master Card, AdvCash, Maestro, Сбербанк Онлайн, Яндекс.Деньги.
 • Найнижчі комісії: введення RUR 0%, висновок 1%; USD - 2%; комісія за торги всього 0,15% від суми.
 • Торгові пари на основі топових криптовалюта, так і перспективних: STEEP, ONION, KWH.
 • Починати торгувати можна з 0.00001 BTC.
 • Наявність відкритого чату для спілкування, в тому числі для тих, хто не зареєстрований на майданчику.

Біржа регулярно показує технічний розвиток, а також стає все популярнішим серед трейдерів, тому що - це єдина біржа, яка розробляється на основі завдань трейдерів.

біржа BTC.Alpha

Заснована в 2016 році, розроблена російською командою. Працює з кріпто- і фіатнимі (тільки долар) грошима. Впроваджено двухфакторная аутентифікація, але повністю анонімний режим не передбачений. Генеральний директор - Віталій Боднар. Комісії - досить низькі 0,2-0,25% від усього обороту торгів за місяць. Наявність унікальних технічних індикаторів, додаткових опцій для графіків.

біржа LocalTrade.cc

Британська біржа, що підтримує англійську і російську мову. Комісія - 0,2% від суми торгів. Можна визначати фіата, зрозумілий інтерфейс для новачків. Верифікація не обов'язкова. Впроваджено двухфакторная аутентифікація Google. Можна виводити криптовалюта і фіат. Підтримує BTC, EDR, DASH, LTC, ETH, ZEC, ATB. Серед фіата - долари, південноафриканський ранд, індонезійська рупія.

ТОП бірж криптовалюта за відгуками в 2019 році

Складаючи рейтинг, намагаюся вивчити: що говорять про біржах криптовалюта початківці і досвідчені трейдери. Також важливо звертати увагу і на думку Майнер. Зазначу, що для формування топа враховувався у відгуках термін роботи, робочі мови, обсяг добової торгівлі, кількість валютних пар, зручність інтерфейсу, надійність. Так, лідером стала біржа Binance, за нею - OKEx, потім Yobit, Exmo, Poloniex. А якщо ви хочете ближче відкрити для себе кріптовалютную біржу yobit з її перевагами - готова стаття.

біржа Poloniex.com

За 2017 рік ринок не втратила, а тільки додав кілька пунктів в своїй репутації. Саме на цей онлайн-ресурс припадає найбільша кількість угод з альткоінамі і безпосередньо біткоіни. Середній оборот коштів на добу перевищує показник 990 млн. $.

Polo, як часто називають цю біржу криптовалюта, стала продуктом, створеним Тристаном Д'Агосто 4 роки тому, і за цей час тільки додала в статусі своєї анонімності. Самі користувачі ринку знають небагато (але цього цілком достатньо, щоб проводити торги) про компанію:

 • Вона базується в Сан-Франциско;
 • Спочатку працювала тільки з клієнтами з США, але поступово перейшла в світовій сегмент;
 • Низький діапазон комісій - від 0 до 0,25%, а також два способи її нарахування - maker (0-0,15%) і taker (0,1-0,25%);
 • Висока система безпеки, при бажанні можна пройти трьохетапну верифікацію;
 • Зручний інтерфейс, висока швидкість роботи.

біржа Hitbtc.com

Запущена в 2013 році, щоб повноцінно працювати треба пройти не тільки реєстрацію, але і верифікацію. Зручно, що передбачено багато способів введення і виведення коштів. Переклади в євро доступні для жителів ЄС. Зручний інтерфейс, є допоміжні інструменти для торгівлі. Інформативний графік з додатковою налаштуванням. Комісії формується з урахуванням того, як швидко пройшла угода після розміщення ордера: якщо відразу - 0,1%, в усіх інших випадках - 0,01%.

біржа Binance.com

Популярна кріптовалютная біржа binance входить в п'ятірку найбільш популярних на кріпторинке. Зосередившись в Шанхаї, біржа вийшла на ринок в квітні 2017 року. Для підвищення безпеки передбачена 3-х етапна верифікація. Користувачем пропонується кілька мов інтерфейсу, але будемо чесні, російська трохи «недопрацьований». Трейдеру надається можливість поповнити депо 44 різними криптами.

Найбільш популярні пари для торгів представлені:

 • NEO / BTC;
 • ETH / BTC;
 • GAS / BTC;
 • BNB / BTC.

біржа Kraken.com

Як правило, її робота цієї кріптовалютной біржі високо оцінюється трейдерами через прозорості, демократичного показника комісій і солідного терміну роботи. Цей ринок офіційно зареєстрований у вигляді домену 18 років тому, зрозуміло, що кріптонаправленіе отримав трохи пізніше в 2011 році в Сан-Франциско.

Основна фішка співпраці - стартовий розмір комісії для трейдерів - 0,2% і зменшується в залежності від оборотів угоди. За кількістю пар трохи поступається Bittrex.com і Poloniex.com, але за обсягом добових коштів - стабільно тримає срібну пальму першості. Серед недоліків - немає російськомовного інтерфейсу, адже система підтримує виключно англійською та японською. Що ж, відмінний привід для інвесторів зайнятися вивченням інших мов. Верифікація складається з 4 етапів.

біржа Bitfinex.com

Одна з найбільш ліквідних бірж в світі. Має маржинальне плече 3,3х. Передбачено зручний інтерфейс. Знаходиться в Гонконзі. Запущена більше 6 років тому. Працювати можна на китайській, англійській і російській мовах. Має мобільні платформи для Android і iOS. На жаль, для користувачів РФ доступ заборонений, але користуючись VPN, його можна обійти. Для повноцінної роботи потрібно верифікація.

біржа Bitmex.com

Всі обліки на біржі ведуться в ВТС. Торгувати можна ВТС, ВТС Cash, Ethereum, Litcoin. Максимально плече для біткоіни 1: 100. Комісію виплачують тейкером, мейкерам доплачує адміністрація. Біржа зареєстрований на Сейшельських островах (офшорна зона). Інтерфейс зрозумілий, відрізняється інформативністю, наявністю багатьох рекомендацій для роботи. Bitmex пропонує російську версію сайту, а список валютних пар невеликий.

біржа Bx.in.th

Майданчик зареєстрована в 2013 році в Таїланді. Працювати на сервісі можна англійською та тайською мовами. Серед маловідомих бірж криптовалюта, які працюють з Фіатом, ця підтримує тайський бат. Всі великі транзакції проводяться в ручному режимі і обробляються фахівцями. Доступно для торгівлі більше 25 валютних пар. Реферальная програма становить 15%. Відрізняється високим рівнем безпеки.

Вирішуючи саме так інвестувати гроші , Варто прочитати мої рекомендації і уважно підійди до вибору біржі.

Як правильно вибрати біржу криптовалюта?

Актуальний список популярних бірж криптовалюта постійно доповнюється, змінюється під впливом різних факторів. Серед того, що я вважаю пріоритетним в роботі, виділ такі:

 • наявність обов'язкової реєстрації та верифікації;
 • відгуки на різних ресурсах (про комісіях, швидкості обробки платежу, рівня безпеки);
 • рейтинг репутації, надійності, які можна знайти на bitcointalk або Reddit;
 • грошовий оборот в добу;
 • кількість торговельних пар;
 • оперативність і грамотність служби підтримки.

Дотримуючись цих правил, можна вигідно інвестувати в криптовалюта і мінімізувати ризики, а як це зробити - в моєму матеріалі на блозі.

Рейтинг бірж криптовалюта за розміром стягуваної комісії при торгівлі

Говорячи які біржі криптовалюта безпечні, зручні і кращі, варто звернути увагу на розмір комісій від торгів. Цей показник дуже важливий для новачків і досвідчених трейдерів.

Комісія на біржах за проведення операцій

біржа криптовалюта
Розмір комісії

Exmo.me 0.1% Kucoin.com 0.1% Yobit.net 0.2% Livecoin.net 0.2% Cryptonit.net 0.15% Bitfex.Trade 0.25% BTC.Alfa 0.2-0.25% Localtrade.cc 0.2% Poloniex.com 0.25% Hitbtc .com 0.1% Binance.com 0.1% Kraken.com 0.25% Bitfinex.com 0.2% Bitmex.com Тільки для тейкером, варіюється в залежності від кредитного плеча: 0,07-0,25%. Bx.in.th 0.25%

Звертайте увагу, які біржі криптовалюта пропонують без верифікації поставити на висновок і яку суму, адже з кожним роком їх кількість тільки зменшується. Сьогодні так можна працювати з LiveCoin, KuKoin, але не більше 500 доларів в день, EXMO.

Як торгувати на біржі криптовалюта?

Для початку необхідно вибрати відповідну, цікаво, що деякі біржі криптовалюта пропонують спробувати працювати з демо рахунком, наприклад, HitBTC. Завдяки інструменту можна зрозуміти, як влаштовані операції. Далі необхідно пройти верифікацію (для цього просять надіслати скан документів, підтвердити особистість по телефону), і, як правило, після верифікації знімаються ліміти на виведення прибутку. Почати торгувати іноді також складно, як і зібрати Майнінг ферму . Далі стежте за курсом біткоіни до Фіату або іншим криптовалюта, якщо вас влаштовує, встановлюєте, скільки продаєте і скільки отримуєте натомість. Списують і потрапляють кошти на внутрішні гаманці біржі, і я рекомендую відразу виводити їх на більш безпечні - апаратний гаманець , А як вибрати з моделей в огляді на iqmonitor.ru.

Для зниження ризику, особливо трейдерам-новачкам, варто користуватися помічниками, радниками, терміналами. Це спеціальні програмні софти, що дозволяють передбачити напрямок трейда, закрити операцію в разі великої просадки і т.д.

аналітичні інструменти

Якщо треба купити різну криптовалюта, необхідно попередньо провести аналіз. У цьому випадку допомагають аналітичні інструменти:

 • Графіки у вигляді японських свічок або лінійки.
 • Біржовий стакан.
 • Графіки обсягу добових торгів по монеті і по всьому майданчику, і багато відгуки та роботі біржі криптовалюта звертають увагу на цей показник.
 • Індикатори, наприклад, засновані на принципі ковзної середньої.

торгові інструменти

Мало знати, який курс у певній криптовалюта, практично використовувати торговими терміналами, щоб автоматизувати трейдинг, зробити його більш безпечним. Термінали бувають онлайн і оффлайн. Як правило, перші - це власна розробка біржі або адаптація під її роботу. У своєму матеріалі про кріптовалютной біржі poloniex я розповідала, що майданчик однієї з перших запровадила TerminalCoin. Серед стандартних інструментів виділяють стоп-лосс і тейк-профіт. На деяких майданчиках є можливість налаштування графіка. В якійсь мірі, це схоже на індикатор, який використовується на ринку форекс для зручності відстеження курсу. Ви хочете збільшити свій капітал, тоді ознайомтесь з інструкцією на блозі, як купити криптовалюта ripple .

принципи торгівлі

У будь-якому посібнику про біржах криптовалюта, рекомендаціях для початківців, як торгувати буде позначений ключовий принцип - купити дешевше, а продати дорожче. Можна користуватися різними порадниками, читати багато літератури, відвідувати курси, які пропонують навчання трейдингу, щоб вивести кілька важливих принципів:

 1. Раціональний підхід, без емоцій.
 2. При осіданні угоди не варто відкривати іншу в протилежному напрямку.
 3. Найбільша прибуток на коротких корекціях в довгостроковий тренд.
 4. Не купуйте багато монет, що падають в ціні.
 5. Здійснювати операцію можна після результатів фундаментального і технічного згоди.

Ці правила торгівлі на фондових біржах виведені Річардом Роудсом, але актуальні вони і для кріпторинка.

Підводячі підсумок, зазначилися: рейтинг 2019 среди надійніх и популярних бірж криптовалюта много в чому схожий на Тенденції Минулого року. Також можна розглянути для роботи біржі криптовалюта з різною історією, але з кранами. Серед них:

 1. Bleutrade.
 2. Yobit, доступні Сатоши на 7 день після реєстрації.

Висновок доходу на гаманці бірж, а потім - власні. Якщо треба швидко провести конвертацію в фіат, або знайти обмінник, де вигідно купити біткоіни , То краще використовувати перевірений обмінник криптовалюта , А про самих валідних в моєму огляді. Оцінюючи, як змінюється рейтинги біржі криптовалюта в Україні, де такі валюти не дозволені, але і не заборонені для роботи, спостерігаю ідентичні тенденції. Ходять розмови, що що вже в поточному році планується розробити проект для легалізації операцій в монетах. Бажаю, щоб вибрані майданчики завжди радували вигідним курсом, низькими комісіями, високою безпекою і простотою інтерфейсу.

Дивіться також:

Передплачуйте и всегда будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. вКонтакте

Як правильно вибрати біржу криптовалюта?
Як торгувати на біржі криптовалюта?

Дополнительная информация

rss
Карта