Реклама і співробітництво

  1. в блозі або всередині мобільного додатка
  2. Що не можна прорекламувати на БаліБлоггере?
  3. Навіщо я беру гроші за рекламу?
  4. І все-таки, що якщо я не готовий платити за банерну рекламу?

BaliBlogger

BaliBlogger.ru - один з найбільших і найстаріших російськомовних блогів про Балі. Баліблоггер існує з 2011 року. За багатьма запитам в пошуках Google або Яндекс БаліБлоггер знаходиться на першому місці. Крім блогу це також популярний інстаграм @baliblogger і російськомовне додаток для мобільних телефонів.

Особливість БаліБлоггера полягає в тому, що він створювався як авторський блог і незалежний проект. Я пишу про Балі не тому, що мені це хтось платить гроші, а тому що я живу на Балі в 2011 року, мені подобається цей острів і я хочу ділитися інформацією про Балі. Я не намагаюся що-небудь прикрасити або навпаки виставити гірше, я пишу про те, як воно є насправді - з моєї точки зору, по крайней мере.

Всі матеріали блогу - це мій особистий досвід на Балі або щось, про що я знаю дуже добре. Я пишу виключно про те, що можу порекомендувати сама і ніколи не пишу про те, що мені б самій не сподобалося. Я не розміщую рекламні статті просто тому що хтось заплатив мені за це грошей. Будь-огляд в блозі - навіть якщо ресторан або готель запросив мене "спробувати" їх місце - це моя особиста незалежну думку на дане місце. Якщо мені там щось не сподобається, то я так і напишу. Хоча поки "погані" місця мені не траплялися :-)

Кількість читачів блогу зростає з кожним місяцем, що тільки підтверджує сказане вище. Наприклад, за минулий рік статистика відвідування наступна: на сайті побувало понад 280 000 унікальних відвідувачів, які здійснили 1 300 000 переглядів сторінок. З кожним місяцем і роком ці цифри зростають.

Крім того у БаліБлоггера є соціальні мережі:

інстаграм youtube вконтакте facebook

інстаграм   •   youtube   •   вконтакте   •   facebook

в блозі або всередині мобільного додатка

~ Відправити мені по електронній пошті можна внизу сторінки ~

Реклама в блозі доступна у вигляді банерів. Банери найзручніший формат для всіх: вони добре виділяються на тлі статей і блогу (плюс для рекламодавців), а читачі чітко бачать, що є рекомендація від Стелли, а що реклама (а значить, у них не падає довіра до сайту).

Величезний плюс банерів в тому, що їх можна розмістити всередині актуального для вас матеріалу. Багато статей-огляди на Баліблоггере висять на першій сторінці в гуглі / Яндексі, а часто і на перших трьох позиціях в пошуку. Наприклад, якщо набрати в пошуку "дайвінг снорклінг Балі" мій сайт буде на першій позиції. А значить будь-який турист, який вивчає питання на цю тему (і ваш потенційний клієнт на 100%) зайде на цю статтю і побачить баннер розміщеної на цій сторінці, і швидше за все по ньому клацне.

Банери можна розмістити всередині статей (якщо це якась тематична стаття, наприклад про огляд йоги на Балі, а у вас йога-центр), або просто в боковій колонці сайті. Так само можна повісити банер всередині мобільного додатка або всередині роликів для мого youtube-каналу.

Залежно від тривалості розміщення, кількості точок розміщення і розміру банера буде залежати ціна. В середньому розміщення одного банера на місяць коштує від 50 до 100 $. Істотні знижки можливі якщо банерів кілька і вони оплачені за кілька місяців вперед. Зразкові розміри банерів в блозі: всередині статті - 600 × 250 або 600 × 150, в боковій колонці: 300 × 300 або 300 × 150. Всередині мобільного-програму можна відновити розміщення банер внизу екрану.

Дізнатися конкретну ціну за розміщення ваших банерів можна заповнивши заявку нижче. Я переглядаю рекламні заявки раз в тиждень (якщо подорожую, то рідше).

Що не можна прорекламувати на БаліБлоггере?

Моя мета ділитися з моїми читачами інформацією пов'язаної з Балі, тому будь-який рекламований проект повинен бути безпосередньо пов'язаний з островом. Якщо ви хочете прорекламувати щось не має до Балі відношення (такі запити до мене час від часу надходять), то це не можливо.

Також я не рекламую проекти і заходи, які пов'язані з ИнфоБизнес і різними семінарами по духовному розвитку. Чому? У цих двох областях занадто багато шарлатанів і допомагати цим людям (тим більше зарабивая на цьому гроші) у мене немає ні найменшого бажання.

Рекламні та замовні статті, а також будь-який контент, написаний не мною, не може бути розміщений на БаліБлоггере. БаліБлоггер авторський блог і тут не місце платного контенту.

Розміщення платних посилань на ресурси, не пов'язані з Балі і подорожами по Індонезії, теж не можливо. Посилання на проекти, пов'язані з Балі в виняткових випадках можливі, але все-таки я віддаю перевагу банерній рекламі та іншим варіантам співпраці.

Навіщо я беру гроші за рекламу?

І хоча відповідь на це питання очевидна, я все одно на нього відповім ;-) Проект Баліблоггер - це 100% моїх персональних зусиль. Я роблю для цього проекту все, починаючи від веб-дизайн і техпідтримки сайту, закінчуючи написанням статей, фотографуванням місць, зйомкою і монтуванням відео, а також відвідуванням всіх місць, описаних в блозі.

БаліБлоггер існує з 2011 року і на його створення, ведення та оновлення пішло досить багато років мого життя. Для того, щоб жити на Балі (і не померти з голоду :-)))) мені доводиться вести різні інші проекти: продавати онлайн щоденники ручної роботи і сонцезахисні креми для серферів . Я регулярно подумую про те, щоб перестати витрачати час на БаліБлоггер, але це моє найрідніше дітище і я ніяк не можу від нього відмовитися. :-) Тому будь-яка реклама або фінансова підтримка блогу дозволяє цим проектом триматися на плаву, а мені дає можливість продовжувати писати нові статті в цей блог.

І все-таки, що якщо я не готовий платити за банерну рекламу?

Якщо ви комерційний проект і не готові витратити 100 $ на маркетинг вашого бізнесу, але чекаєте щось хтось інший витратить свій час безкоштовно рекламуючи ваш заклад, то це як мінімум дивно. Але я не буду йти в ці роздуми, я розумію, що багато нові проекти на Балі економлять кожну рупію, так як ведення бізнесу на Балі справа витратна. І часто прохання "будь ласка порекламіруй нас" пов'язані саме з цим.

І хоча я не розміщую рекламу безкоштовно, але варіанти все одно є. Ви можете запросити мене покористуватися послугами закладу. Ні, це не означає, що я повішу банер в обмін на тарілку їжі :-) Але якщо у вас хороший заклад, то великий шанс, що воно мені сподобається і я захочу про нього розповісти. Безкоштовно.

Наприклад, я регулярно розповідаю про нові місцях в інстаграме @baliblogger або на фейсбук-сторінці. За такі огляди я не беру ніяких грошей, але і розміщую їх тільки в тому випадку, якщо вважаю, що це місце гідно того, щоб про нього дізналися мої читачі. Те ж саме, наприклад, стосується додавання нових кафе і ресторанів в мобільний гід. Так, такий формат не гарантує того, що я точно про вас напишу і того, коли з'явиться про вас інформація, але зате ви не прив'язані до банерів або платній рекламі.

Я дуже довго і нудно говорила про гроші і платній рекламі. Пора поговорити про співпрацю!

На сторінках цього блогу є багато прикладів різних співробітництв, наприклад, коли я пишу про цікавих людей у ​​вигляді інтерв'ю або розповідаю про цікаві заходи або проекти. Більшу частину з цього ініціюю я сама, але буває коли виходять на мене і пропонують щось цікаве (так наприклад, абсолютно спонтанно вийшло це класне інтерв'ю з хлопцями дизайнерами одягу ).

Мені цікавий новий незвичайний контент, яким я можу поділитися з читачами. Мені цікаво зустрічати людей з цікавою історією або займаються чимось дуже цікавим. А ще я люблю розповідати про цікаві проекти: незвичайні готелі або смачні ресторани, особливо якими володіють наші російські хлопці на Балі. І хоча я рідко розповідаю про тих людей, яких не знаю особисто (у мене повинна бути перевірена інформація, перед тим, як про це написати), але можливо це привід нам з вами познайомитися!

Про бартер: якщо ви ілюстратор, дизайнер, відео-монтажер, копірайтер або щось таке аналогічне, ви переїжджаєте на Балі і хочете, щоб наприклад хтось про вас розповів (натякаю, баліблоггер), то давайте зробимо щось спільне, або ж щось корисне один для одного. З розряду, що баліблоггеру б не завадив гарно промальовані логотип або іконки для мобільного гіда, або хтось хто повчить мене краще монтувати відео. В обмін я можу запропонувати консультації по переїзду на Балі або розповісти про вас своїм читачам.

Або наприклад, мені іноді часто писали хлопці, пропонували свою допомогу в роботі над блогом, в обмін на мою інформацію про Балі або про те, як створити і розвинути свій блог. Раніше, я завжди відмовлялася, але потім подумала, а чому б і ні? Мені є чим поділитися з іншими, мені є чому навчити в плані блогінгу і SMM (я навіть іноді проводжу такі платні консультації), але чому б не ділитися цією інформацією з тими, хто не може поки заплатити за консультацію, але готовий на бартер?

Загалом до чого я все? Якщо у вас щось таке цікаве і ви хочете співпрацювати з БаліБлоггером, напишіть мені про це. Не соромтеся, приймаються будь-які ідеї! Буду рада познайомитись!

Для того, щоб я могла відповісти вам про можливу співпрацю напишіть максимально докладно про те, чого саме ви хочете. Рішення про те, цікаво БаліБлоггеру це чи ні я приймаю на підставі вашого листа. На листи "хочу у вас рекламу" без додаткових деталей мені складно вам щось відповісти :-) Дякую за розуміння!

Навіщо я беру гроші за рекламу?
І все-таки, що якщо я не готовий платити за банерну рекламу?
Що не можна прорекламувати на БаліБлоггере?
Чому?
Навіщо я беру гроші за рекламу?
І все-таки, що якщо я не готовий платити за банерну рекламу?
Раніше, я завжди відмовлялася, але потім подумала, а чому б і ні?
Загалом до чого я все?