Реклама в блогах: купити постові, банери і огляди в блогах

 1. Навіщо це потрібно?
 2. Майданчики і показники
 3. Види реклами в блогах і ціни
 4. Банерна реклама
 5. Купівля посилань в блогах
 6. Контакти, знижки, додаткова інформація

Перед тим як перейти до списку майданчиків і цінами опублікую деяку інформацію для роздумів щодо реклами в блогах Перед тим як перейти до списку майданчиків і цінами опублікую деяку інформацію для роздумів щодо реклами в блогах. Вона буває декількох видів: банери, посилання, оглядові статті тощо Кожне з цих напрямків має свої плюси і дозволяє досягти різних цілей. Ви можете використовувати якийсь один з методів або поєднувати відразу все.

Навіщо це потрібно?

Якісні майданчики-блоги є корисним інструментом для просування за рахунок декількох факторів:

 • по-перше, вони можуть залучити відповідну цільову аудиторію і нових користувачів на ваш сайт, Лендінгем, веб-сервіс і ін;
 • по-друге, мають гарний вагою / трастом з точки зору пошукових систем - тому беки швидко індексуються і нормально працюють;
 • по-третє, розміщення реклами в блогах може бути частиною іміджевої стратегії просування бренду, наприклад, при запуску нової партнерської програми .

Для останнього завдання непогано підходять банери, але вони замовляються тільки на певний час (помісячно), а потім прибираються. З іншого боку, повноцінно презентувати всі особливості та переваги нової партнерки / сервісу допомагають оглядові статті, але після відходу в архів вони не будуть на увазі. В такому випадку максимальний ефект дає комбінування обох методів.

Якщо хочете наростити кількість посилань, то розумно використовувати посилання / постові, але трафіку по ним практично не буває. У той же час рекламний пост дає і переходи, і вічні лінки. Коротше кажучи, тут треба думати і розуміти який саме результат розкрутки в онлайні вам потрібно. Щоб простіше було вибирати я детально розписав плюси / мінуси по кожному варіанту.

Майданчики і показники

Для покупки реклами в блогах є кілька веб-проектів:

Статистика відвідуваності вказана на всіх сайтах (переважно в підвалі сторінки). Також ви можете глянути кількість читачів по RSS, куди обов'язково йде анонс оглядів (зверху бокового сайдбара).

До речі, в тих чи інших варіантах реклами в популярних блогах показники відіграють різну роль. Так, наприклад, якщо для банерів в першу чергу потрібно брати до уваги відвідуваність і тематику, то при покупці постових важливі трохи інші метрики: ІКС, траст, обсяг контенту. Для оглядових матеріалів додатково враховуйте число RSS-передплатників.

Види реклами в блогах і ціни

Рекламний огляд

Він являє собою докладну статтю з детальним описом різних інтернет-сервісів, партнерських програм, софта, форумів, товарів або послуг для вебмайстрів. Тема повинна бути потенційно цікава читачам проектів, на яких виробляється розміщення: інтернет, заробіток в мережі, SEO, дизайн, веб-розробка і т.п.

По суті, рекламний огляд - це звичайна замітка, яка пишеться з урахуванням ваших побажань: вказуєте про що бажано розповісти в тексті, що додатково підкреслити і виділити, на які сторінки посилатися і т.д. Крім того:

 • Дана стаття має постійний URL адреса, категорію, теги, назавжди доступна в архіві.
 • Після публікації вона буде перебувати в топі на головній сторінці 3-4 дня (першої зверху списку), всього на головній - кілька тижнів, а потім переміщається в архів.
 • Анонс записи також йде в RSS стрічку (це ще 200+ чоловік). Лічильник статистики передплатників і відвідуваності є на сайті.
 • За обсягом вийде близько 4-5тисяч символів без пробілів, обов'язково з скріншот.
 • Додатково розшарено пост за своїми соц.аккаунтам: твіттер, Facebook, Google+, Linkedin.
 • Написання тексту входить у вартість. Якщо надсилаєте готовий, буде знижка .

Переваги методу:

 • У пості немає посилань на інші проекти, огляд повністю присвячений вашій темі, все лінки відкриті для індексації (відмінний варіант якісних беків).
 • Замітка розміщується назавжди, і після попадання у видачу може давати трафік через роки + її побачать читачі з RSS.
 • Контент буде унікальний, авторський, грамотний, він пишеться з нуля людиною, яка розбирається в темі - мінімум води, максимум сенсу. Якщо в ході роботи буде потрібно реєстрація / тестування додатка, я без проблем це зроблю (це не рерайт інформації з вашого сайту).
 • У будь-якому випадку ви отримаєте такий результат, який очікуєте побачити - враховуються всі побажання, перед постингом (при необхідності) можу вислати Word-документ на перевірку. Або, якщо після публікації ви захочете внести якісь правки, скажете мені, і я їх зроблю.

Основний недолік в подібній рекламі через блоги - неможливість точно спрогнозувати ефект на виході. Не дарма кажуть, коли вам треба конкретну кількість лидов, тут краще брати контекст або CPA. Також слід враховувати, що через якийсь час замітка піде з головної сторінки і буде приносити переходи виключно за рахунок пошукового трафіку.

Ціни оглядів:

Для прес-релізів і готових статей вартість дешевше, однак там є певні вимоги до текстів.

Разом. Для написання рекламного огляду потрібні: 1) ваші побажання за завданням; 2) оплата; 3) обговорити дату публікації.

Якщо у вашій системі реєстрація по инвайт або у софта є ліцензія, бажано їх надати щоб я зміг подивитися / описати додаток зсередини і зробити парочку скріншотів. Для партнерок можете надіслати статистику досягнень деяких з ваших веб-майстрів.

Банерна реклама

Найчастіше вона використовується для іміджевого просування, тому що часто складно заздалегідь дізнатися ефективність розміщення: багато людей звикли її ігнорувати, у кого-то встановлені блокувальники в браузерах і т.п. Банери знадобляться, якщо планується вивести на ринок нову партнерську програму, причому краще замовляти їх відразу на декількох популярних майданчиках. Є сенс поєднувати цей варіант з написанням огляду зі знижкою .

особливості:

 • графіка привабливіше текстів;
 • відображається для всіх відвідувачів сайту на кожній його сторінці;
 • якщо підібрати схожу тему майданчики і презентувати реально корисні продукти, є ймовірність отримати більш дешеву ціну кліка ніж в CPA;
 • розташовується в видимих ​​місцях веб-сторінки: в шапці / хедері (468х60) або в сайдбарі (300х200, 300х200 та ін.).

У блогосфері вартість реклами ніколи не мала чітких цифр і, як правило, все орієнтувалися на середні пропозиції по ринку. При цьому враховується тематика і відвідуваність проекту (чисто унікальних відвідувачів на добу і переглядів).

Ціни банерів:

При оплаті на 2 місяці вперед - 10%, на 3+ місяці - 15%.

Якщо ви хочете купити рекламу в блозі в місці, яке вже зайнято - зв'яжіться зі мною, ми обговоримо це питання. Також є можливість впровадити банери нестандартних форматів.

Купівля посилань в блогах

Основний сенс придбання SEO посилання з блогу - отримання трастових беків з розвинених майданчиків. Це корисно з точки зору просування в пошукових системах. Всі куплені лінки:

 • відкриті для індексації (dofollow);
 • залишаються назавжди;
 • містять околоссилочний текст;

Тут є кілька варіантів:

1. Постовий. Додається в самому кінці нових статей, що розміщуються в одному з основних розділів (які виводяться на головній і в RSS). У замітці допускається наявність декількох відкритих до індексації URL, але зазвичай не більше 2-3х. Розмір публікацій, як правило, немаленький.

2. Тематична стаття. НЕ виводиться на головну сторінку, а розташовується в категорії новин / нотаток. За оформленням вона нічим не відрізняється від інших матеріалів на сайті + є лінк на даний розділ з основного меню. Обсяг - від 2тис.сімволов. Тематика може бути ваша (рекламована) або як у самого майданчика (дизайн, інтернет, розробка). Всього допускається до 2-х URL на 1 домен.

ціни:

Увага! Послуга написання контенту для тематичних заміток входить в загальну вартість. Якщо ви хочете використовувати свій варіант, то вимоги: унікальність від 95%, плюс-мінус 2,5-3к символів без пробілів.

Особливості розміщення:

 • Плюс постових в тому, що замітки з основного розділу (головна + RSS) реально читають, і пошукові системи можуть це враховувати в позитивному ключі.
 • Перевагу тематичних лінків в тому, що контент присвячений цілком і повністю вашому проекту і немає інших зовнішніх URL.
 • Орієнтовні терміни виконання одного завдання - 3-5днів; для групи посилань потрібно близько 2-х тижнів (коли немає черги).
 • У цьому форматі практично немає трафіку, робиться, як правило, для беків.

3. Посилання в готових статтях. Вартість обмовляється окремо, потрібно відповідність з тематикою обраного тексту, і не в першому-другому абзацах.

4. Протяги в сайдбарі або тільки з головною. Це реально, але умови, як і вартість, обговорюються окремо.

Контакти, знижки, додаткова інформація

Для покупки реклами в блогах вам потрібно буде написати на пошту [email protected] Всі питання, пропозиції і нюанси, які виникають в процесі замовлення - обговорюються по Email. Це найнадійніший і швидкий варіант контакту.

Що стосується акцій і бонусів:

 • для оглядів: 1) при замовленні спільно з банером, на останній отримаєте -50% (в перший місяць); 2) надсилаєте готовий текст? - вартість буде трохи дешевше, але є певні стандарти якості;
 • постові: купуючи їх на всіх майданчиках відразу, трохи заощадите - ціна $ 40 замість $ 45;
 • банер: при замовленні на 2 місяці зроблю знижку 10%, на 3 і більше - 15%;

Так як розміщення реклами в блогах і вічні посилання я можу гарантувати, то працюю по 100% передоплаті. За 10+ років проблем з мого боку не було, можете глянути найперші публікації, які до сих пір присутні. А ось деякі замовники, на жаль, вели себе не зовсім коректно.

Якщо будуть якісь питання і побажання, пишіть на пошту [email protected] Іноді відповідаю з невеликим запізненням, але точно відпишу.

Навіщо це потрібно?
Навіщо це потрібно?

Дополнительная информация

rss
Карта