Резервна копія iTunes: де зберігається і як її перенести на інший диск

 1. Резервна копія iTunes: де зберігається і як її перенести на інший диск Не знаю як для вас, а для...
 2. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Windows 7, 8 і 10
 3. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск у Windows XP
 4. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Mac OS X
 5. Резервна копія iTunes: де зберігається і як її перенести на інший диск
 6. Чому не рекомендується зберігати резервні копії iPhone / iPad на системному диску
 7. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Windows 7, 8 і 10
 8. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск у Windows XP
 9. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Mac OS X
 10. Резервна копія iTunes: де зберігається і як її перенести на інший диск
 11. Чому не рекомендується зберігати резервні копії iPhone / iPad на системному диску
 12. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Windows 7, 8 і 10
 13. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск у Windows XP
 14. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Mac OS X

Резервна копія iTunes: де зберігається і як її перенести на інший диск

Не знаю як для вас, а для мене вміст пам'яті мого iPhone 5s значно дорожче самого пристрою. Якщо купив його одного разу, можна купити в другій і третій раз, але роками накопичену інформацію відновити якщо і можливо, то зробити це буде непросто.

налагоджені ділові контакти , Особисті нотатки з паролями до облікових записів і даними по кредитних картах, сімейні фото та розпланований календар - все це для мене безцінний. Тому я дбаю про резервне копіювання iPhone і регулярно його виконую всіма доступними способами: в iTunes , iCloud і iMazing . Але створити резервну копію - це тільки половина справи - потрібно ще подбати і про її збереження.

 1. Де iTunes зберігає резервні копії iPhone / iPad на комп'ютері Windows і Mac
 2. Як визначити для якого iPhone / iPad створена дана резервна копія iTunes
 3. Чому не рекомендується зберігати резервні копії iPhone / iPad на системному диску
 4. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Windows 7, 8 і 10
 5. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск у Windows XP
 6. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Mac OS X

Про те, що з себе представляє резервна копія айфона, що в неї входить, а також як її створити ми вже розповідали тут , Як кажуть:

«Repetitio est mater studiorum» (Повторення - мати навчання), тому нагадаю:

Резервна копія iPhone / iPad - це архів з практично всією інформацією, що зберігається в пам'яті пристрою, в тому числі його налаштування. Резервну копію можна використовувати для перенесення на новий пристрій під час заміни, крадіжці або пошкодженні старого, а також для відновлення даних після перепрошивки.

Тому створювати резервні копії iPhone / iPad при кожній синхронізації пристрою з iTunes . В iCloud копія створюється автоматично, якщо пристрій підключено до джерела живлення, мережі Wi-Fi з виходом в інтернет і заблоковано.

Пам'ятайте, що для кожного пристрою створюється тільки одна резервна копія iTunes. Новий бекап в межах однієї версії iOS замінює попередній. Таким чином, на кожній версії iOS можна створити тільки по 1 резервної копії iPhone або iPad.

Основним, але не єдиним інструментом для створення резервних копій iPhone і iPad є iTunes. З його допомогою можна створити звичайну або зашифровану паролем копію даних, яка зберігається на системному розділі жорсткого диска комп'ютера шляхом:

 1. Windows
  • Windows XP: C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Application Data \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \
  • Windows Vista: C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \
  • Windows 7, 8, 10: C: \ Користувачі \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \

  Примітка: якщо папка не відображається, перейди в «Панель управління -> Параметри папок -> Вид» і включіть відображення прихованих файлів і папок (Показувати приховані файли, папки і диски).

  Примітка: якщо папка не відображається, перейди в «Панель управління -> Параметри папок -> Вид» і включіть відображення прихованих файлів і папок (Показувати приховані файли, папки і диски)

 2. Mac OS X: \ Users \ ім'я користувача \ Library \ Application Support \ MobileSync \

Резервна копія являє собою папку з назвою з 40 символів (букви і цифри), що містить велику кількість файлів без розширення (Англ. Filename extension). Назви файлів складаються також з 40 символів. Іншими програмами, крім iTunes, файли резервної копії не розпізнаються.

Інформація про пристрій для якого створювалася резервна копія записана у файлі «Info.plist». Такий файл є в кожній папці з копією.

Щоб ідентифікувати пристрій:

 1. Відкрийте файл «Info.plist» в будь-якому текстовому редакторі, Блокнот, наприклад.
 2. Потім за допомогою пошуку по документу знайдіть рядок «<key> Product Name </ key>».
 3. Під нею між тегами «<string>» знаходиться інформація про моделі пристрою, в моєму випадку вона виглядає так: «<string> iPhone 5s </ string>». Це означає, що в папці з відкритим файлом знаходиться резервна копія мого iPhone 5s. Також пристрій можна ідентифікувати за серійним номером або IMEI . Дані знаходяться під відповідними рядками (Serial Number і IMEI).

У Info.plist міститься інформація про дату створення резервної копії, ідентифікатор пристрою (iPhone 5s - це iPhone6,1), номер телефону (для iPhone), версії iOS, серійний номер, IMEI і ще багато чого цікавого.

Відмінно, резервну копію iPhone знайшли, але зберігати її на системному диску (там куди встановлена ​​операційна система) недоцільно (дорого) і навіть небезпечно.

Чому не рекомендується зберігати резервні копії iPhone / iPad на системному диску

Бекапи iTunes не рекомендується зберігати на системному диску тому, що:

 1. Розмір папки з резервними копіями iPhone / iPad може досягати десятки ГБ.
  Наприклад, розмір резервної копії мого iPhone 5s з 16 ГБ пам'яті заповненої наполовину, складає близько 1 ГБ. Якщо у вас кілька iOS-пристроїв з більшою кількістю даних, сукупний розмір резервних копій може обчислюватися десятками ГБ. Зберігати їх на системному розділі традиційного жорсткого диска з обертовим шпинделем , Який зазвичай найменший, означає красти свого часу - знижується продуктивність комп'ютера. Якщо говорити про SSD , На швидкість його роботи обсяг вільного простору помітно не впливає, але питома вартість зберігання даних (в грошовому вираженні) на такому диску в рази вище, ніж на традиційному.
 2. Програмний збій в операційній системі може привести до відмови комп'ютера (перестане завантажуватися) і необхідності перевстановити систему або навіть відформатувати жорсткий диск. Це призведе до втрати всього вмісту системного диска, в тому числі і безцінних резервних копій.

Щоб звести нанівець втрату даних при збої в ОС і підвищити продуктивність комп'ютера, перенесіть резервну копію на інший розділ жорсткого диска або інший жорсткий диск. Звичайне переміщення (Вирізати -> Вставити) вмісту папки «MobileSync» з резервними копіями iTunes результату не дасть - в iTunes можна змінити шлях до резервних копій. Є незвичайний спосіб - за допомогою символічних посилань.

«Символьна (символічна) посилання (також симлінк від англ. Symbolic link) - спеціальний файл в файловій системі, для якого не формуються ніякі дані, крім одного текстового рядка з покажчиком. Цей рядок трактується як шлях до файлу, який повинен бути відкритий при спробі звернутися до цим посиланням (файлу). »( вікіпедія )

Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Windows 7, 8 і 10

 1. Закрийте iTunes.
 2. Скопіюйте або перемістіть папку "C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \» на інший диск (ім'я користувача замініть на своє). Про всяк випадок, скопіюйте папку ще куди-небудь.

  У моїй віртуальній машині Windows 10 в Parallels Desktop вона знаходиться по шляху: C: \ Користувачі \ le7andr \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \

 3. Видаліть папку «Backup» на системному диску (звідки були переміщені резервні копії).
 4. Запустіть командний рядок (обробник командного рядка) «сmd.exe» з правами адміністратора ( «Пуск» -> «Знайти програми та файли» -> «cmd» -> правою кнопкою миші викличте контекстне меню на файлі «cmd.exe» і виберіть «Запуск від імені адміністратора»). У назві вікна командного рядка обов'язково повинно бути зазначено «Адміністратор: З: /Windows/System32/cmd.exe».
 5. Введіть команду: MKLINK / D «звідки» «куди»

  де:

  • «Звідки» - колишнє розташування папки «Backup» на системному диску;
  • «Куди» - новий шлях до папки з резервними копіями.

  приклад:
  mklink / d «C: \ Users \ Олександр Варакин \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \" D: \ iTunes \ Backup

  Замість «Олександр Варакин» вкажіть ваше ім'я користувача. Якщо в дорозі є прогалини (тут - Apple Computer), його потрібно брати в лапки ( «»). Щоб не друкувати шлях вручну перетягніть потрібну папку в вікно командного рядка. Натисніть «Enter» (Введення).

 6. Приклад виконання команди.
 7. Запустіть iTunes і перевірте наявність резервних копій в налаштуваннях програми на вкладці «Пристрої».

Створювати символічні посилання засобами Windows можна починаючи з Windows Vista. У Windows XP для цього існує безкоштовна утиліта Junction.

Як перенести резервні копії iTunes на інший диск у Windows XP

 1. Закрийте iTunes.
 2. Скопіюйте або перемістіть папку "C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \» на інший диск (ім'я користувача замініть на своє). Про всяк випадок, папку краще скопіювати ще куди-небудь.
 3. Видаліть папку «Backup» на системному диску (звідки були переміщені резервні копії).
 4. Завантажте Junction по засланні , Розархівуйте, наприклад, в корінь диска «С».
 5. Запустіть командний рядок «сmd.exe» з правами адміністратора ( «Пуск» -> «Знайти програми та файли» -> «cmd» -> правою кнопкою миші викличте контекстне меню на файлі «cmd.exe» і виберіть «Запуск від імені адміністратора »). У назві вікна командного рядка обов'язково повинно бути зазначено «Адміністратор: З: /Windows/System32/cmd.exe».
 6. У командному рядку введіть команду: З: \ Путь_до_Junction \ junction.exe «звідки» «куди» -s,

  де:

  • «Звідки» - колишнє розташування папки «Backup» на системному диску;
  • «Куди» - новий шлях до папки з резервними копіями.

  Приклад: З: \ Junction \ junction.exe «C: \ Users \ Олександр Варакин \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \" D: \ iTunes \ Backup -s

 7. Запустіть iTunes і перевірте наявність резервних копій в налаштуваннях програми на вкладці «Пристрої».

Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Mac OS X

Для комп'ютерів Mac з функцією резервного копіювання за допомогою вбудованої в OS X програми Time Machine або сторонніх iBackup і ChronoSync питання збереження резервних копій стоїть не так гостро, але все ж комусь стане в нагоді.

На комп'ютерах Mac в OS X процедура трохи простіше:

 1. Завершіть iTunes (клацніть правою кнопкою миші на іконці iTunes в панелі Dock і виберіть «Завершити»).
 2. У Finder натисніть клавіші «Shift + Cmd + G» і у вікні в полі «Перехід до папки» введіть текст: «/ Library / Application Support / MobileSync /» і натисніть на кнопку «Перейти» (або клавішу «enter») .
 3. Скопіюйте або перемістіть папку «Backup» на інший диск.
 4. Запустіть Термінал (знайти можна за допомогою Spotlight або в «Програми -> Програми»).
 5. Введіть команду:

  ln -s / Volumes / ваш_діск / Backup / Library / Application \ Support / MobileSync /,

  де «/ ваш_діск / Backup» замініть на шлях до нової папці з резервними копіями.
  Шлях вручну можна не друкувати, просто перетягніть потрібну папку в вікно Терміналу.

 6. Після виконання команди в папці «MobileSync» з'явиться Ім'я користувача (Ярлик) веде до резервної копії на іншому диску.
 7. Запустіть iTunes і перевірте наявність резервних копій в налаштуваннях програми на вкладці «Пристрої».

Перенесені на інший диск резервні копії будуть доступні в iTunes до наступної переустановлення операційної системи, після якої символічні посилання потрібно буде створити заново.

Як бачите, немає нічого складного в тому, щоб знайти резервну копію iTunes на комп'ютері Windows або Mac. Чи не складно і перемістити «важкі» бекапи на інший диск (розділ або зовнішній диск) і асоціювати їх з iTunes за допомогою символічних посилань.

Є питання або доповнення, пишіть в коментарях - обговоримо.

Резервна копія iTunes: де зберігається і як її перенести на інший диск

Не знаю як для вас, а для мене вміст пам'яті мого iPhone 5s значно дорожче самого пристрою. Якщо купив його одного разу, можна купити в другій і третій раз, але роками накопичену інформацію відновити якщо і можливо, то зробити це буде непросто.

налагоджені ділові контакти , Особисті нотатки з паролями до облікових записів і даними по кредитних картах, сімейні фото та розпланований календар - все це для мене безцінний. Тому я дбаю про резервне копіювання iPhone і регулярно його виконую всіма доступними способами: в iTunes , iCloud і iMazing . Але створити резервну копію - це тільки половина справи - потрібно ще подбати і про її збереження.

 1. Де iTunes зберігає резервні копії iPhone / iPad на комп'ютері Windows і Mac
 2. Як визначити для якого iPhone / iPad створена дана резервна копія iTunes
 3. Чому не рекомендується зберігати резервні копії iPhone / iPad на системному диску
 4. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Windows 7, 8 і 10
 5. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск у Windows XP
 6. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Mac OS X

Про те, що з себе представляє резервна копія айфона, що в неї входить, а також як її створити ми вже розповідали тут , як то кажуть:

«Repetitio est mater studiorum» (Повторення - мати навчання), тому нагадаю:

Резервна копія iPhone / iPad - це архів з практично всією інформацією, що зберігається в пам'яті пристрою, в тому числі його налаштування. Резервну копію можна використовувати для перенесення на новий пристрій під час заміни, крадіжці або пошкодженні старого, а також для відновлення даних після перепрошивки.

Тому створювати резервні копії iPhone / iPad при кожній синхронізації пристрою з iTunes . В iCloud копія створюється автоматично, якщо пристрій підключено до джерела живлення, мережі Wi-Fi з виходом в інтернет і заблоковано.

Пам'ятайте, що для кожного пристрою створюється тільки одна резервна копія iTunes. Новий бекап в межах однієї версії iOS замінює попередній. Таким чином, на кожній версії iOS можна створити тільки по 1 резервної копії iPhone або iPad.

Основним, але не єдиним інструментом для створення резервних копій iPhone і iPad є iTunes. З його допомогою можна створити звичайну або зашифровану паролем копію даних, яка зберігається на системному розділі жорсткого диска комп'ютера шляхом:

 1. Windows
  • Windows XP: C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Application Data \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \
  • Windows Vista: C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \
  • Windows 7, 8, 10: C: \ Користувачі \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \

  Примітка: якщо папка не відображається, перейди в «Панель управління -> Параметри папок -> Вид» і включіть відображення прихованих файлів і папок (Показувати приховані файли, папки і диски).

  Примітка: якщо папка не відображається, перейди в «Панель управління -> Параметри папок -> Вид» і включіть відображення прихованих файлів і папок (Показувати приховані файли, папки і диски)

 2. Mac OS X: \ Users \ ім'я користувача \ Library \ Application Support \ MobileSync \

Резервна копія являє собою папку з назвою з 40 символів (букви і цифри), що містить велику кількість файлів без розширення (Англ. Filename extension). Назви файлів складаються також з 40 символів. Іншими програмами, крім iTunes, файли резервної копії не розпізнаються.

Інформація про пристрій для якого створювалася резервна копія записана у файлі «Info.plist». Такий файл є в кожній папці з копією.

Щоб ідентифікувати пристрій:

 1. Відкрийте файл «Info.plist» в будь-якому текстовому редакторі, Блокнот, наприклад.
 2. Потім за допомогою пошуку по документу знайдіть рядок «<key> Product Name </ key>».
 3. Під нею між тегами «<string>» знаходиться інформація про моделі пристрою, в моєму випадку вона виглядає так: «<string> iPhone 5s </ string>». Це означає, що в папці з відкритим файлом знаходиться резервна копія мого iPhone 5s. Також пристрій можна ідентифікувати за серійним номером або IMEI . Дані знаходяться під відповідними рядками (Serial Number і IMEI).

У Info.plist міститься інформація про дату створення резервної копії, ідентифікатор пристрою (iPhone 5s - це iPhone6,1), номер телефону (для iPhone), версії iOS, серійний номер, IMEI і ще багато чого цікавого.

Відмінно, резервну копію iPhone знайшли, але зберігати її на системному диску (там куди встановлена ​​операційна система) недоцільно (дорого) і навіть небезпечно.

Чому не рекомендується зберігати резервні копії iPhone / iPad на системному диску

Бекапи iTunes не рекомендується зберігати на системному диску тому, що:

 1. Розмір папки з резервними копіями iPhone / iPad може досягати десятки ГБ.
  Наприклад, розмір резервної копії мого iPhone 5s з 16 ГБ пам'яті заповненої наполовину, складає близько 1 ГБ. Якщо у вас кілька iOS-пристроїв з більшою кількістю даних, сукупний розмір резервних копій може обчислюватися десятками ГБ. Зберігати їх на системному розділі традиційного жорсткого диска з обертовим шпинделем , Який зазвичай найменший, означає красти свого часу - знижується продуктивність комп'ютера. Якщо говорити про SSD , На швидкість його роботи обсяг вільного простору помітно не впливає, але питома вартість зберігання даних (в грошовому вираженні) на такому диску в рази вище, ніж на традиційному.
 2. Програмний збій в операційній системі може привести до відмови комп'ютера (перестане завантажуватися) і необхідності перевстановити систему або навіть відформатувати жорсткий диск. Це призведе до втрати всього вмісту системного диска, в тому числі і безцінних резервних копій.

Щоб звести нанівець втрату даних при збої в ОС і підвищити продуктивність комп'ютера, перенесіть резервну копію на інший розділ жорсткого диска або інший жорсткий диск. Звичайне переміщення (Вирізати -> Вставити) вмісту папки «MobileSync» з резервними копіями iTunes результату не дасть - в iTunes можна змінити шлях до резервних копій. Є незвичайний спосіб - за допомогою символічних посилань.

«Символьна (символічна) посилання (також симлінк від англ. Symbolic link) - спеціальний файл в файловій системі, для якого не формуються ніякі дані, крім одного текстового рядка з покажчиком. Цей рядок трактується як шлях до файлу, який повинен бути відкритий при спробі звернутися до цим посиланням (файлу). »( вікіпедія )

Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Windows 7, 8 і 10

 1. Закрийте iTunes.
 2. Скопіюйте або перемістіть папку "C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \» на інший диск (ім'я користувача замініть на своє). Про всяк випадок, скопіюйте папку ще куди-небудь.

  У моїй віртуальній машині Windows 10 в Parallels Desktop вона знаходиться по шляху: C: \ Користувачі \ le7andr \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \

 3. Видаліть папку «Backup» на системному диску (звідки були переміщені резервні копії).
 4. Запустіть командний рядок (обробник командного рядка) «сmd.exe» з правами адміністратора ( «Пуск» -> «Знайти програми та файли» -> «cmd» -> правою кнопкою миші викличте контекстне меню на файлі «cmd.exe» і виберіть «Запуск від імені адміністратора»). У назві вікна командного рядка обов'язково повинно бути зазначено «Адміністратор: З: /Windows/System32/cmd.exe».
 5. Введіть команду: MKLINK / D «звідки» «куди»

  де:

  • «Звідки» - колишнє розташування папки «Backup» на системному диску;
  • «Куди» - новий шлях до папки з резервними копіями.

  приклад:
  mklink / d «C: \ Users \ Олександр Варакин \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \" D: \ iTunes \ Backup

  Замість «Олександр Варакин» вкажіть ваше ім'я користувача. Якщо в дорозі є прогалини (тут - Apple Computer), його потрібно брати в лапки ( «»). Щоб не друкувати шлях вручну перетягніть потрібну папку в вікно командного рядка. Натисніть «Enter» (Введення).

 6. Приклад виконання команди.
 7. Запустіть iTunes і перевірте наявність резервних копій в налаштуваннях програми на вкладці «Пристрої».

Створювати символічні посилання засобами Windows можна починаючи з Windows Vista. У Windows XP для цього існує безкоштовна утиліта Junction.

Як перенести резервні копії iTunes на інший диск у Windows XP

 1. Закрийте iTunes.
 2. Скопіюйте або перемістіть папку "C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \» на інший диск (ім'я користувача замініть на своє). Про всяк випадок, папку краще скопіювати ще куди-небудь.
 3. Видаліть папку «Backup» на системному диску (звідки були переміщені резервні копії).
 4. Завантажте Junction по засланні , Розархівуйте, наприклад, в корінь диска «С».
 5. Запустіть командний рядок «сmd.exe» з правами адміністратора ( «Пуск» -> «Знайти програми та файли» -> «cmd» -> правою кнопкою миші викличте контекстне меню на файлі «cmd.exe» і виберіть «Запуск від імені адміністратора »). У назві вікна командного рядка обов'язково повинно бути зазначено «Адміністратор: З: /Windows/System32/cmd.exe».
 6. У командному рядку введіть команду: З: \ Путь_до_Junction \ junction.exe «звідки» «куди» -s,

  де:

  • «Звідки» - колишнє розташування папки «Backup» на системному диску;
  • «Куди» - новий шлях до папки з резервними копіями.

  Приклад: З: \ Junction \ junction.exe «C: \ Users \ Олександр Варакин \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \" D: \ iTunes \ Backup -s

 7. Запустіть iTunes і перевірте наявність резервних копій в налаштуваннях програми на вкладці «Пристрої».

Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Mac OS X

Для комп'ютерів Mac з функцією резервного копіювання за допомогою вбудованої в OS X програми Time Machine або сторонніх iBackup і ChronoSync питання збереження резервних копій стоїть не так гостро, але все ж комусь стане в нагоді.

На комп'ютерах Mac в OS X процедура трохи простіше:

 1. Завершіть iTunes (клацніть правою кнопкою миші на іконці iTunes в панелі Dock і виберіть «Завершити»).
 2. У Finder натисніть клавіші «Shift + Cmd + G» і у вікні в полі «Перехід до папки» введіть текст: «/ Library / Application Support / MobileSync /» і натисніть на кнопку «Перейти» (або клавішу «enter») .
 3. Скопіюйте або перемістіть папку «Backup» на інший диск.
 4. Запустіть Термінал (знайти можна за допомогою Spotlight або в «Програми -> Програми»).
 5. Введіть команду:

  ln -s / Volumes / ваш_діск / Backup / Library / Application \ Support / MobileSync /,

  де «/ ваш_діск / Backup» замініть на шлях до нової папці з резервними копіями.
  Шлях вручну можна не друкувати, просто перетягніть потрібну папку в вікно Терміналу.

 6. Після виконання команди в папці «MobileSync» з'явиться Ім'я користувача (Ярлик) веде до резервної копії на іншому диску.
 7. Запустіть iTunes і перевірте наявність резервних копій в налаштуваннях програми на вкладці «Пристрої».

Перенесені на інший диск резервні копії будуть доступні в iTunes до наступної переустановлення операційної системи, після якої символічні посилання потрібно буде створити заново.

Як бачите, немає нічого складного в тому, щоб знайти резервну копію iTunes на комп'ютері Windows або Mac. Чи не складно і перемістити «важкі» бекапи на інший диск (розділ або зовнішній диск) і асоціювати їх з iTunes за допомогою символічних посилань.

Є питання або доповнення, пишіть в коментарях - обговоримо.

Резервна копія iTunes: де зберігається і як її перенести на інший диск

Не знаю як для вас, а для мене вміст пам'яті мого iPhone 5s значно дорожче самого пристрою. Якщо купив його одного разу, можна купити в другій і третій раз, але роками накопичену інформацію відновити якщо і можливо, то зробити це буде непросто.

налагоджені ділові контакти , Особисті нотатки з паролями до облікових записів і даними по кредитних картах, сімейні фото та розпланований календар - все це для мене безцінний. Тому я дбаю про резервне копіювання iPhone і регулярно його виконую всіма доступними способами: в iTunes , iCloud і iMazing . Але створити резервну копію - це тільки половина справи - потрібно ще подбати і про її збереження.

 1. Де iTunes зберігає резервні копії iPhone / iPad на комп'ютері Windows і Mac
 2. Як визначити для якого iPhone / iPad створена дана резервна копія iTunes
 3. Чому не рекомендується зберігати резервні копії iPhone / iPad на системному диску
 4. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Windows 7, 8 і 10
 5. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск у Windows XP
 6. Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Mac OS X

Про те, що з себе представляє резервна копія айфона, що в неї входить, а також як її створити ми вже розповідали тут , як то кажуть:

«Repetitio est mater studiorum» (Повторення - мати навчання), тому нагадаю:

Резервна копія iPhone / iPad - це архів з практично всією інформацією, що зберігається в пам'яті пристрою, в тому числі його налаштування. Резервну копію можна використовувати для перенесення на новий пристрій під час заміни, крадіжці або пошкодженні старого, а також для відновлення даних після перепрошивки.

Тому створювати резервні копії iPhone / iPad при кожній синхронізації пристрою з iTunes . В iCloud копія створюється автоматично, якщо пристрій підключено до джерела живлення, мережі Wi-Fi з виходом в інтернет і заблоковано.

Пам'ятайте, що для кожного пристрою створюється тільки одна резервна копія iTunes. Новий бекап в межах однієї версії iOS замінює попередній. Таким чином, на кожній версії iOS можна створити тільки по 1 резервної копії iPhone або iPad.

Основним, але не єдиним інструментом для створення резервних копій iPhone і iPad є iTunes. З його допомогою можна створити звичайну або зашифровану паролем копію даних, яка зберігається на системному розділі жорсткого диска комп'ютера шляхом:

 1. Windows
  • Windows XP: C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Application Data \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \
  • Windows Vista: C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \
  • Windows 7, 8, 10: C: \ Користувачі \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \

  Примітка: якщо папка не відображається, перейди в «Панель управління -> Параметри папок -> Вид» і включіть відображення прихованих файлів і папок (Показувати приховані файли, папки і диски).

  Примітка: якщо папка не відображається, перейди в «Панель управління -> Параметри папок -> Вид» і включіть відображення прихованих файлів і папок (Показувати приховані файли, папки і диски)

 2. Mac OS X: \ Users \ ім'я користувача \ Library \ Application Support \ MobileSync \

Резервна копія являє собою папку з назвою з 40 символів (букви і цифри), що містить велику кількість файлів без розширення (Англ. Filename extension). Назви файлів складаються також з 40 символів. Іншими програмами, крім iTunes, файли резервної копії не розпізнаються.

Інформація про пристрій для якого створювалася резервна копія записана у файлі «Info.plist». Такий файл є в кожній папці з копією.

Щоб ідентифікувати пристрій:

 1. Відкрийте файл «Info.plist» в будь-якому текстовому редакторі, Блокнот, наприклад.
 2. Потім за допомогою пошуку по документу знайдіть рядок «<key> Product Name </ key>».
 3. Під нею між тегами «<string>» знаходиться інформація про моделі пристрою, в моєму випадку вона виглядає так: «<string> iPhone 5s </ string>». Це означає, що в папці з відкритим файлом знаходиться резервна копія мого iPhone 5s. Також пристрій можна ідентифікувати за серійним номером або IMEI . Дані знаходяться під відповідними рядками (Serial Number і IMEI).

У Info.plist міститься інформація про дату створення резервної копії, ідентифікатор пристрою (iPhone 5s - це iPhone6,1), номер телефону (для iPhone), версії iOS, серійний номер, IMEI і ще багато чого цікавого.

Відмінно, резервну копію iPhone знайшли, але зберігати її на системному диску (там куди встановлена ​​операційна система) недоцільно (дорого) і навіть небезпечно.

Чому не рекомендується зберігати резервні копії iPhone / iPad на системному диску

Бекапи iTunes не рекомендується зберігати на системному диску тому, що:

 1. Розмір папки з резервними копіями iPhone / iPad може досягати десятки ГБ.
  Наприклад, розмір резервної копії мого iPhone 5s з 16 ГБ пам'яті заповненої наполовину, складає близько 1 ГБ. Якщо у вас кілька iOS-пристроїв з більшою кількістю даних, сукупний розмір резервних копій може обчислюватися десятками ГБ. Зберігати їх на системному розділі традиційного жорсткого диска з обертовим шпинделем , Який зазвичай найменший, означає красти свого часу - знижується продуктивність комп'ютера. Якщо говорити про SSD , На швидкість його роботи обсяг вільного простору помітно не впливає, але питома вартість зберігання даних (в грошовому вираженні) на такому диску в рази вище, ніж на традиційному.
 2. Програмний збій в операційній системі може привести до відмови комп'ютера (перестане завантажуватися) і необхідності перевстановити систему або навіть відформатувати жорсткий диск. Це призведе до втрати всього вмісту системного диска, в тому числі і безцінних резервних копій.

Щоб звести нанівець втрату даних при збої в ОС і підвищити продуктивність комп'ютера, перенесіть резервну копію на інший розділ жорсткого диска або інший жорсткий диск. Звичайне переміщення (Вирізати -> Вставити) вмісту папки «MobileSync» з резервними копіями iTunes результату не дасть - в iTunes можна змінити шлях до резервних копій. Є незвичайний спосіб - за допомогою символічних посилань.

«Символьна (символічна) посилання (також симлінк від англ. Symbolic link) - спеціальний файл в файловій системі, для якого не формуються ніякі дані, крім одного текстового рядка з покажчиком. Цей рядок трактується як шлях до файлу, який повинен бути відкритий при спробі звернутися до цим посиланням (файлу). »( вікіпедія )

Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Windows 7, 8 і 10

 1. Закрийте iTunes.
 2. Скопіюйте або перемістіть папку "C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \» на інший диск (ім'я користувача замініть на своє). Про всяк випадок, скопіюйте папку ще куди-небудь.

  У моїй віртуальній машині Windows 10 в Parallels Desktop вона знаходиться по шляху: C: \ Користувачі \ le7andr \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \

 3. Видаліть папку «Backup» на системному диску (звідки були переміщені резервні копії).
 4. Запустіть командний рядок (обробник командного рядка) «сmd.exe» з правами адміністратора ( «Пуск» -> «Знайти програми та файли» -> «cmd» -> правою кнопкою миші викличте контекстне меню на файлі «cmd.exe» і виберіть «Запуск від імені адміністратора»). У назві вікна командного рядка обов'язково повинно бути зазначено «Адміністратор: З: /Windows/System32/cmd.exe».
 5. Введіть команду: MKLINK / D «звідки» «куди»

  де:

  • «Звідки» - колишнє розташування папки «Backup» на системному диску;
  • «Куди» - новий шлях до папки з резервними копіями.

  приклад:
  mklink / d «C: \ Users \ Олександр Варакин \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \" D: \ iTunes \ Backup

  Замість «Олександр Варакин» вкажіть ваше ім'я користувача. Якщо в дорозі є прогалини (тут - Apple Computer), його потрібно брати в лапки ( «»). Щоб не друкувати шлях вручну перетягніть потрібну папку в вікно командного рядка. Натисніть «Enter» (Введення).

 6. Приклад виконання команди.
 7. Запустіть iTunes і перевірте наявність резервних копій в налаштуваннях програми на вкладці «Пристрої».

Створювати символічні посилання засобами Windows можна починаючи з Windows Vista. У Windows XP для цього існує безкоштовна утиліта Junction.

Як перенести резервні копії iTunes на інший диск у Windows XP

 1. Закрийте iTunes.
 2. Скопіюйте або перемістіть папку "C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \» на інший диск (ім'я користувача замініть на своє). Про всяк випадок, папку краще скопіювати ще куди-небудь.
 3. Видаліть папку «Backup» на системному диску (звідки були переміщені резервні копії).
 4. Завантажте Junction по засланні , Розархівуйте, наприклад, в корінь диска «С».
 5. Запустіть командний рядок «сmd.exe» з правами адміністратора ( «Пуск» -> «Знайти програми та файли» -> «cmd» -> правою кнопкою миші викличте контекстне меню на файлі «cmd.exe» і виберіть «Запуск від імені адміністратора »). У назві вікна командного рядка обов'язково повинно бути зазначено «Адміністратор: З: /Windows/System32/cmd.exe».
 6. У командному рядку введіть команду: З: \ Путь_до_Junction \ junction.exe «звідки» «куди» -s,

  де:

  • «Звідки» - колишнє розташування папки «Backup» на системному диску;
  • «Куди» - новий шлях до папки з резервними копіями.

  Приклад: З: \ Junction \ junction.exe «C: \ Users \ Олександр Варакин \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \" D: \ iTunes \ Backup -s

 7. Запустіть iTunes і перевірте наявність резервних копій в налаштуваннях програми на вкладці «Пристрої».

Як перенести резервні копії iTunes на інший диск в Mac OS X

Для комп'ютерів Mac з функцією резервного копіювання за допомогою вбудованої в OS X програми Time Machine або сторонніх iBackup і ChronoSync питання збереження резервних копій стоїть не так гостро, але все ж комусь стане в нагоді.

На комп'ютерах Mac в OS X процедура трохи простіше:

 1. Завершіть iTunes (клацніть правою кнопкою миші на іконці iTunes в панелі Dock і виберіть «Завершити»).
 2. У Finder натисніть клавіші «Shift + Cmd + G» і у вікні в полі «Перехід до папки» введіть текст: «/ Library / Application Support / MobileSync /» і натисніть на кнопку «Перейти» (або клавішу «enter») .
 3. Скопіюйте або перемістіть папку «Backup» на інший диск.
 4. Запустіть Термінал (знайти можна за допомогою Spotlight або в «Програми -> Програми»).
 5. Введіть команду:

  ln -s / Volumes / ваш_діск / Backup / Library / Application \ Support / MobileSync /,

  де «/ ваш_діск / Backup» замініть на шлях до нової папці з резервними копіями.
  Шлях вручну можна не друкувати, просто перетягніть потрібну папку в вікно Терміналу.

 6. Після виконання команди в папці «MobileSync» з'явиться Ім'я користувача (Ярлик) веде до резервної копії на іншому диску.
 7. Запустіть iTunes і перевірте наявність резервних копій в налаштуваннях програми на вкладці «Пристрої».

Перенесені на інший диск резервні копії будуть доступні в iTunes до наступної переустановлення операційної системи, після якої символічні посилання потрібно буде створити заново.

Як бачите, немає нічого складного в тому, щоб знайти резервну копію iTunes на комп'ютері Windows або Mac. Чи не складно і перемістити «важкі» бекапи на інший диск (розділ або зовнішній диск) і асоціювати їх з iTunes за допомогою символічних посилань.

Є питання або доповнення, пишіть в коментарях - обговоримо.

Дополнительная информация

rss
Карта