Рівень володіння комп'ютером і список програм для резюме

 1. Класифікація рівнів володіння комп'ютером, рекомендована для використання в резюме
 2. Як прийнято вказувати навички роботи з комп'ютером в резюме - основні правила

«Додаткові навички» - один з важливих блоків, в якому описується володіння комп'ютером в резюме, інтернетом і спеціалізованими програмами, рівень володіння іноземними мовами , Вказується інформація про наявність, наприклад, водійських прав, спеціалізованих знань. Зазвичай при заповненні даного блоку в резюме складності дуже часто виникають з визначенням навичок роботи з комп'ютером, в резюме часто не вказуються комп'ютерні програми, офісні додатки, якими володіє претендент.

Класифікація рівнів володіння комп'ютером, рекомендована для використання в резюме

 • користувач, просунутий користувач, програміст, адміністратор;
 • на рівні користувача, професійний рівень;
 • користувач, впевнений користувач, просунутий користувач, професійний рівень.
«Додаткові навички» - один з важливих блоків, в якому описується володіння комп'ютером в резюме, інтернетом і спеціалізованими програмами,  рівень володіння іноземними мовами  , Вказується інформація про наявність, наприклад, водійських прав, спеціалізованих знань

Рівень володіння комп'ютером для резюме

Пропонуємо професійну допомогу в пошуку роботи

Як прийнято вказувати навички роботи з комп'ютером в резюме - основні правила

 • Інформацію про ступінь володіння комп'ютером в резюме необхідно вказувати окремим розділом. Це покращує читабельність і додає тексту резюме естетичності. Інформація повинна бути лаконічною, чіткою, правдивою.
 • Крім рівня володіння ПК рекомендується відзначити знання загальноприйнятих і спеціалізованих програм, офісних додатків (наприклад, Excel, Word, Internet, Power Point, Outlook Express), операційних систем, графічних редакторів, спеціальних бухгалтерських та кадрових програм, мов програмування, баз даних.
 • Відразу варто підкреслити, що перелік необхідних комп'ютерних програм, про знаннях і навичках роботи з якими варто писати в резюме, в залежності від професії може суттєво відрізнятися. Наприклад, бухгалтерам варто сказати про вміння працювати з бухгалтерськими програмами (1С: Бухгалтерія), офісними додатками, текстовим редактором MS Word, MS Excel. Для деяких посад буде важливим наявність навичок роботи в MS Access або ж в Power Point. Веб-дизайнерам - робота в Adobe Photoshop та інших графічних редакторах, досвід роботи з різними CMS.
 • Перераховуючи всі програми, якщо є особливості та нюанси в їх роботі, потрібно для кожної описати рівень володіння програмою.
 • При наявності високої швидкості друку (від 200 уд. / Хв.) В резюме це також доцільно вказати.

Спасибі, що прийшли до нас!

Сподіваємося, Ви знайшли те, що шукали?

Ви можете поділитися цією корисною інформацією:

Сподіваємося, Ви знайшли те, що шукали?

Дополнительная информация

rss
Карта