Рівні володіння німецькою мовою, таблиця рівнів знання німецької мови

 1. Рівні німецької мови: визначення та опис
 2. Таблиця
 3. A2 (Предпороговий рівень):
 4. B1 (Граничний рівень):
 5. B2 (Граничний просунутий рівень):
 6. С1 (Рівень професійного володіння):
 7. С2 (Рівень володіння досконало):

Якщо ти не володієш потрібним рівнем німецької мови для того, щоб вступити в німецький ВНЗ, у тебе є можливість пройти підготовчі курси німецької мови при університеті в Німеччині. Умовою для вступу на курси є наявність мінімум рівня А2, але найбільш поширеними є курси, які починають з B1. Вартість варіюється в залежності від землі і навчального закладу від 250 € до 1.000 € / семестр.

Ахтунг! Як правило, вступити на курси мають право тільки ті претенденти, які подають заяву на навчання в даному вузі!

Німецькі університети, де ти можеш проходити курси, починаючи з рівня A1-А2 (Посилання ведуть на курси німецької мови при університеті!): Німецькі університети, де ти можеш проходити курси, починаючи з рівня A1-А2 (Посилання ведуть на курси німецької мови при університеті

Володіння німецькою мовою - це обов'язкова умова для твого вступу та навчання в німецькому вузі!

Для того щоб вступити в німецький університет , Ти повинен володіти німецькою мовою на рівні C1. Тобі потрібно буде довести свої знання мови: або відповідним мовним сертифікатом (DAF, Goethe Zertifikat), або на мовному іспиті DSH по приїзду в Німеччину.

щоб вступити в німецький Штудіенколлег не обов'язково володіти мовою на вищому рівні, але певні базові знання у тебе все ж повинні бути, В1 мінімум.

Щоб вступити на підготовчі курси німецької мови при німецьких університетах ти повинен мати хоча б рівень німецької мови А2.

Переміщайте таблицю по горизонталі

Рівні німецької мови: визначення та опис

Тут ти знайдеш деяку інформацію про рівні володіння німецькою мовою і короткий опис кожного з них, щоб ти міг сам приблизно визначити знання мови. Точно і професійно твій рівень німецької мови встановлять на невеликому вступному тесті перед початком мовних курсів. Тут же ти знайдеш виключно інформацію для твого загального орієнтування в ступенях німецької мови.

Якщо у тебе є міжнародно визнаний мовний сертифікат (TestDAF, DSH, або один з сертифікатів від інституту Гете), твій рівень мови вже визначено і цей текст ти можеш прочитати заради інтересу!

Рівні німецької мови, як і багатьох інших мов, оцінюється по єдиній європейській системі CEFR (Common European Framework of Reference). З її допомогою можна оцінити знання іноземної мови у всіх його проявах: читанні, говорінні, розумінні на слух і в листі.

Виділяють три ступені володіння мовою, в кожній з яких є дві подступени. Таким чином, знання іноземної мови вимірюються в 6 ступенях:

 • А - це елементарне володіння
 • A1 Рівень виживання
 • A2 Перед пороговий рівень
 • B - це самостійне володіння
 • B1 Граничний рівень
 • B2 Пороговий просунутий
 • С - це вільне володіння
 • C1 Професійне володіння
 • C2 Володіння досконало

Рівні німецької мови часто позначають інакше - Grundstufe (Anfänger), Mittelstufe, Oberstufe (Fortgeschritten). Однак це неофіційні позначення, вони описують знання німецького в загальних рисах, і їх використовують лише для зручності.

Триває набір на ЗИМОВИЙ СЕМЕСТР 2018/2019!

Крайній термін набору абітурієнтів на ЗИМОВИЙ СЕМЕСТР 2018/2019 - 25.06.2018!

Таблиця

A1 (Рівень виживання):

Переміщайте таблицю по горизонталі

A2 (Предпороговий рівень):

Переміщайте таблицю по горизонталі

B1 (Граничний рівень):

Переміщайте таблицю по горизонталі

B2 (Граничний просунутий рівень):

Переміщайте таблицю по горизонталі

С1 (Рівень професійного володіння):

Переміщайте таблицю по горизонталі

С2 (Рівень володіння досконало):

Переміщайте таблицю по горизонталіДополнительная информация

rss
Карта