RIW 2018: аналітика цифрової економіки

21-23 листопада 2018 року в Москві, в павільйоні №75 на ВДНГ в 11-й раз пройде Тиждень Російського Інтернету - RIW 2018. Значна частина доповідей конференційної програми Russian Internet Week 2018 буде присвячена аналітиці різних сегментів цифрової економіки Росії.

Головна щорічна аналітична панель, що відкриває RIW - в цьому році носить назву ТОП-панель «Цифри і тренди 2018/2019». Її учасники представляють ексклюзивні цифри і основні тренди розвитку галузей (інтернет, медіа, телеком, софт, ІТ). До участі запрошені провідні галузеві експерти. Кожен з них представить ексклюзивний доповідь про стан розвитку і тренди - за напрямками: Економіка Рунета: обсяги інтернет-ринків, динаміка зростання; Екосистема цифрової економіки Росії: внесок у ВВП Росії; Аудиторія Рунета. медіапотребленія; Мобільна економіка Росії. Екосистема мобільних додатків; Sharing Economy; Економіка великих даних; інфраструктура; Регулювання інтернету і різних сегментів ІКТ; Точки зростання російської галузі високих технологій і стримуючі фактори; Галузеві проблеми та шляхи їх вирішення.

Крім того, компанія Facebook запускає програму Boost Your Business для малого і середнього бізнесу в Росії на Russian Internet Week 2018. Facebook обговорить з представниками російського малого і середнього бізнесу можливості розвитку бізнесу в Росії в умовах цифровізації економіки, поділиться кращими практиками та історіями успіху, а також проблемами, з якими стикаються вітчизняні компанії при побудові свого бізнесу в онлайн.

«Ми поговоримо про експортний потенціал російських компаній, а також можливі стратегії і механізми інтеграції малого бізнесу в глобальний ринок. Дана дискусія також дасть змогу учасникам зустрічі обговорити питання розвитку російського середнього і малого бізнесу і їх роль в побудові цифрової економіки Росії », - коментує Уляна Зініна, керівник по зв'язках з державними організаціями Росії в Facebook.

Також на RIW фахівці провідних російських і зарубіжних компаній детально зупиняться на аналітиці соціальних мереж в реаліях сучасного бізнесу.

«Якщо класичні медіа в Росії вимірюються давно і добре, то про соціальні медіа такого сказати не можна. Мало того, не так часто за одним столом можна побачити і представників соціальних мереж і основних вимірників. А тема, яка об'єднує всіх, вельми гаряча - щоб брендам нарощувати свою присутність в соцмедіа, їм треба спиратися на цифри і тренди. Ось про це ми і поговоримо з колегами. Спасибі всім, що підтримали ідею загального розмови », - коментує Василь Чорний, модератор секції, присвяченій аналітиці соціальних мереж на RIW 2018.

Про побудову наскрізний аналітики в різних сферах бізнесу: медицина, нерухомість, ресторани, послуги. Кожен бізнес прагне до зростання продажів, збільшення прибутку і скорочення витрат на рекламу. Найбільш ефективним інструментом досягнення цих цілей є грамотно вибудувана наскрізна аналітика, яка дозволить відстежувати витрати, стежити за ефективністю рекламних каналів і зупиняти марнування грошей. В рамках секції виступлять фахівці, які впровадили наскрізну аналітику для своїх професійних галузей: медицина, нерухомість, ресторани і сфера послуг. Секція дозволить слухачам зрозуміти, які особливості бізнесу важливо враховувати при побудові наскрізний аналітики, і дізнатися підходи і кейси, які були реалізовані на практиці.

в рамках RIW 2018, 22 листопада пройде конференція «Великі дані і приватність в Інтернеті», на якій представники бізнесу, суспільства і держави зможуть обговорити кроки по підвищенню захищеності даних, які рядові користувачі свідомо чи несвідомо залишають в Інтернеті; як соціальні мережі, пошукові системи, поштові сервіси, оператори зв'язку та інші організації використовують ці дані, і що пересічний користувач повинен знати про це. Партнером конференції «Великі дані і приватність в Інтернеті» виступає Яндекс.

Вперше за історію учасники RIW зможуть відвідати незалежне подія, повністю присвячене питанням блокчейна в Росії. Підсумки 2018 року, дослідження від рейтингових агентств, фінансові показники найбільших компаній галузі і тренди в усіх сферах використання блокчейна - це головні теми, заявлені в програмі конференції CryptoEvent RIW. Протягом трьох днів на майданчику виступлять понад 90 спікерів з Росії і СНД: від розробників до топ-менеджерів.

Ці та багато інших тем піднімуть спікери Russian Internet Week 2018. Встигніть зареєструватися на сайті https://riw.moscow .

Russian Internet Week вже більше десяти років збирає на одному майданчику представників найбільших IT-компаній і стартапів, держави і бізнесу.

Відвідувачів виставки Internet E XPO чекає алея інновацій UpStart і нові продукти від найбільших російських IT-компаній і медіахолдингів. Серед учасників «Лабораторія Касперського», Show Jet, Координаційний центр національного домену мережі Інтернет, «ВКонтакте», Brand Analytics, RU-CENTER, РБК, Mail.Ru Group, Zcard, Тvzavr, 1С, Facebook, Mediascope, Microsoft, «Сібірікс» , Think with Google, UREMONT.COM, «Манго Телеком», MediaSoft, King Bird Studio, CREON PR, Getresponse, «Евотор», «Медіалогія», Kwork, CommuniGate Systems, BestDoctor, Variti, Profiles і багато інших.

У цьому році на RIW виступлять понад 700 російських і зарубіжних спікерів і експертів - триденна програма RIW 2018 включає понад 20 тематичних блок-конференцій та десятки практичних майстер-класів.

«RIW - це майданчик для діалогу. Ми впевнені, що тема безпеки даних викликає інтерес у нашій аудиторії та у галузі в цілому. Немає сумнівів, що нам вдасться провести по-справжньому жваве обговорення даної теми, виявити гострі моменти, намітити вектори розвитку », - зазначає Сергій Плуготаренко, директор РАЕК і організатор RIW 2018.

МІСЦЕ: ВДНХ, павільйон №75, павільйон «Розумне місто».

ЧАС: 21 листопад з 10:00 до 18:00, 22-23 листопада з 11:00 до 18:00.

ВАРТІСТЬ: відвідування виставки Internet Expo безкоштовне. Дізнатися про всі варіанти і вартості участі можна на сайті заходу .