Робоча віза в Англію - оформлення, вимоги, варіанти, терміни, вартість

 1. Категорії робочих віз в Англії
 2. Вимоги до кандидата на отримання візи Tier 2:

Програма працює тільки для індивідуальних ситуацій оформлення унікальних кваліфікованих співробітників, цена договорная Програма працює тільки для індивідуальних ситуацій оформлення унікальних кваліфікованих співробітників, цена договорная.

З реально працюючих програм по роботі для співробітників середньої ланки в Великобританії є тільки кваліфіковані профільні стажування при навчальному центрі.

На сьогоднішній день Великобританія є країною з розвиненою і незалежної економікою. Це країна давніх традицій і розміреного укладу життя. Була і залишається однією з найпопулярніших для роботи і імміграції. Багато громадян РФ, України і СНД вибирають працевлаштування в Англії з різних причин: заробити, побудувати успішну кар'єру в Європі, отримати громадянство, подивитися світ, вивчити мову.

Робота в Великобританії, як, втім, і в будь-якій країні Європи, буває сезонної і постійної. На сьогоднішній день затребувані, як представники робітничих професій та сфери послуг, так і висококваліфіковані фахівці. Ми розглянемо детальніше кожну з категорій:

В даний час найбільш затребувані програмісти, інженери і фахівці технічного профілю. Основне вимоги до таких працівників - це вільне володіння англійською мовою.

Якщо Ви фахівець в області юриспруденції, медицини або фінансів, то в тому випадку, якщо Ваш диплом був отриманий не в ЄС, його необхідно підтверджувати.

Категорії робочих віз в Англії

Залежно від Вашого статусу, для в'їзду в країну Вам потрібно оформити одну з нижченаведених категорій робочих віз.

Рівень 1 (Tier 1): Віза для кваліфікованих фахівців.

Tier 1 (General) - «Загальна категорія» - є однією з найбільш зручних для професіоналів категорій, зводячи до мінімуму обмеження на роботу і проживання. створена для молодих, але вже успішних фахівців з високим рівнем освіти і доходу (категорія зикривается з квітня 2011 року для заявників у Великобританії і з 23 грудня 2010 роки мінімум до квітня для заявників з-за кордону, з 6 квітня відкриють прийом заявок на Tier 1 (Exceptional talent);

Tier 1 (Investor) - Імміграційна категорія «Інвестор» створена для тих, хто в змозі інвестувати великий капітал в економіку Великобританії.
Дана віза дає право самому інвестору, а також його дружину і неповнолітнім дітям вже через 5 років перебування у Великобританії претендувати на отримання постійного проживання і ще через 1 рік - громадянства Великобританії;

Tier 1 (Entrepreneur) - Імміграційна категорія «підприємець». Для тих, хто хоче відкрити в Великобританії свій бізнес або купити вже існуючий (або увійти частку в ньому). Дана категорія дає можливість підприємцю, а також його дружину і неповнолітнім дітям через 5 років перебування в Англії претендувати на отримання постійного резидентства, а ще через 1 рік - на громадянство Великобританії;

Tier 1 (Post-study work) - Випускники британських ВНЗ мають право подавати запит на отримання візиTier 1 (Post-Study-Work), яка дає їм право залишитися в країні ще на 2 роки після закінчення ВНЗ і працювати на території Великобританії. Через 2 роки вони можуть перейти на імміграційну програму Tier 1 (General).

Вимоги для Post-study work:

 • наявність диплома про вищу освіту, отриману в Великобританії;
 • подача документів на візу Tier 1 (Post-Study-Work) повинна бути здійснена не пізніше 12 місяців з моменту отримання диплома.

Рівень 2 (Tier 2) - Кваліфіковані працівники

Tier 2 (General) - для кваліфікованих працівників. Дана категорія віз прив'язана до конкретного роботодавця, який виступає спонсором. Це означає, що в разі, якщо Ви захочете змінити роботу, то автоматично втрачаєте візу і повинні почати оформлення заново. Згідно британського законодавства, роботодавець, наймаючи іноземного фахівця, повинен отримати відповідну ліцензію спонсора. Після її отримання, британська компанія видає майбутнього співробітника спонсорський сертифікат, в якому вказана повна інформація про майбутню роботу, зарплати, термін перебування, а також міститься інформація про самому працівнику.

Віза Tier 2 (General) видається максимум на три роки, з можливістю продовження в Англії. Також, крім основної роботи, Ви будете мати право підробляти, але тільки в тому ж області і не більше 20-ти годин на тиждень.

Через 5 років Ви має право оформити посвідку на проживання.

Вимоги до кандидата на отримання візи Tier 2:

Ваша заявка оцінюється за спеціальною бальною системою. Для отримання даної візи необхідно:

 • Бали за наявність іноземного роботодавця:

в тому випадку, коли спеціальність, на яку запрошується іноземний фахівець, входить в список дефіцитних професій у Великобританії, кандидат отримує 50 балів. Якщо роботодавець рекламував свою вакансію на ринку праці, але не знайшов підходящої кандидатури серед громадян Великобританії і ЄС, кандидат отримує 30 балів.

 • Бали за професійну кваліфікацію:

10 балів за ступінь бакалавра або магістра, 15 балів за ступінь доктора наук (PhD) і 5 балів за кваліфікацію нижче рівня бакалавра. Кваліфікація повинна відповідати вимогам National Academic Recognition Information Centre Великобританії (UK NARIC).

 • Бали за зарплату: від? 17,000 до? 19,999 в рік нараховується 5 балів, від? 20,000 до? 21,999 - 10 балів, від? 22,000 до? 23,999 - 15 балів, більше? 24,000 - 20 балів. Розрахунок зарплати ведеться до сплати податків. Важливо, що в розрахунок приймається тільки зарплата за роботу не більше 48 годин на тиждень!
 • Бали за рівень володіння англійською мовою:

Підтверджується сертифікатом IELTS не нижче 6.5 балів або одного з інших визнаних іспитів з результатом такого ж рівня-10 балів.

 • Наявність фінансових засобів: 10 балів.

Якщо кандидат не відповідає мовним або фінансовим вимогам, він автоматично отримує відмову. Детальніше дізнатися про вимоги до заявки на візу можна тут: Замовити консультацію зараз.

Рівень 4 (Tier 4) - Віза.

Назва говорить сама за себе, дана категорія призначена для тих, хто збирається отримувати освіту в Англії (На курсі понад 6 місяців) і паралельно мати можливість підробляти. Зверніть увагу, що дана категорія віз найбільше зазнала змін за останні 2 роки!

Заявка на отримання візи також оцінюється за бальною системою.

Вимоги до кандидата на отримання візи Tier 4:

 • Бали за підтвердження зарахування на курс:

Навчальний заклад видає студенту офіційне підтвердження прийому на курс Confirmation of Acceptance for Studies (CAS). Наявність цього документа є гарантією того, що навчальний заклад впевнене в майбутньому студента, його здатності освоїти обраний курс і бере на себе відповідальність за студента за весь період його навчання - 30 балів

 • Бали за підтвердження наявності фінансових засобів:
  Мінімальна сума залежить від того, де збирається вчитися майбутній студент: в Лондоні або в іншому місті Великобританії. Для Лондона мінімальна сума, необхідна для покриття витрат на житло та інші необхідні речі, становить 800 фунтів стерлінгів на місяць, для інших міст Великобританії - 600 фунтів на місяць - 10 балів.

Залежно від курсу навчання студент має різні права. У тому випадку, якщо після закінчення курсу присвоюється ступінь, то студент має право працювати не більше 20 годин на тиждень, а також привезти з собою «залежних» осіб (чоловік / дружина, діти до 18 років).

У тому випадку, якщо курс навчання не передбачає отримання ступеня, а розрахований, наприклад, на вивчення мови, студент також маєте право працювати, але не більше 10 годин на тиждень.

Рівень 5 (Tier 5) - Тимчасова робота в Великобританії.

Tier 5 (Creative and sporting) - Заявник-спортсмен. Дана категорія призначена для творчих працівників і спортсменів, які збираються приїхати до Великобританії за короткостроковим контрактом / ангажемент.
Tier 5 (Charity worker) - Благодійна діяльність. Дана категорія призначена для іммігрантів, які збираються тимчасово виконувати добровільну неоплачувану роботу в Великобританії, безпосередньо пов'язану з діяльністю їх спонсора.
Tier 5 (Religious worker) - Релігійний працівник. Дана категорія призначена для іммігрантів, які збираються тимчасово приїхати до Великобританії для ведення різного роду діяльності, пов'язаної з церквою.
Tier 5 (Government authorised exchange) - Це особлива категорія, відповідно до якої іммігранти можуть приїхати до Великобританії за спеціально затвердженою схемою з метою обміну знаннями, досвідом, а також знайомства з усіма аспектами соціального і культурного життя країни.
Tier 5 (International agreement) - Міжнародна угода. Дана категорія призначена для іммігрантів, які збираються приїхати до Великобританії за угодами, на основі норм міжнародного права, для виконання робіт і надання послуг.
Tier 5 (Youth mobility scheme) - Мобільна молодь. Цей рівень дозволить молодим людям познайомитися з суспільним устроєм, способом життя і культурою Великобританії, а також отримати короткострокову або тимчасову роботу в Великобританії. Програма призначена для молодих людей від 18 до 30 років, вони повинні бути громадянами наступних країн: Австралії, Канади, Японії та Нової Зеландії, а також жителі колишніх британських колоній і так званих британських заморських територій (British Overseas Territories), наприклад, Британських Віргінських островів , Фолклендських островів і т.д. Іммігранти з цієї категорії зможуть перебувати в Великобританії 2 роки, отримати уявлення про британському способі життя, а також мати доступ до британського ринку праці.

У тому випадку, якщо Ви не знайшли підходящу для Вас категорію, звертайтеся за консультацією і ми підкажемо відповідну саме для Вас програму.

Наша компанія надає повний пакет послуг з оформлення на роботу в Англії та інших країнах Європи (увага не пошук роботи, а офоріленіе всіх документів): від первинної консультації до оформлення документів за дорученням. Ми підкажемо найоптимальніший варіант працевлаштування, знизимо ризик відмови при отриманні візи, надамо інформаційну та фактичну підтримку закордоном. Якщо Ви прийняли рішення жити і працювати в Англії ми допоможе Вам заощадити гроші і час, зробивши Ваш переїзд максимально комфортним!

Ми не надаємо послуги з працевлаштування в ЄС.

Бали за зарплату: від?
До?
В рік нараховується 5 балів, від?
До?
Балів, від?
До?
Балів, більше?