Росію звинуватили на підставі "сороміцької" презентації

Презентація-звинувачення Росії, яку представникам інших країн роздали в посольстві Великобританії в Москві, викликає подив рівнем виконання і доказовою базою претензій. Презентація-звинувачення Росії, яку представникам інших країн роздали в посольстві Великобританії в Москві, викликає подив рівнем виконання і доказовою базою претензій

Фото: сторінка з презентації

Презентація, в якій Росія називається "винною без найменшого сумніву" в отруєнні колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля, виявилася в розпорядженні "Комерсанта".

Нагадаємо, зустріч в посольстві Великобританії в Москві пройшла 22 березня. На ній були присутні 80 високопоставлені представники іноземних посольств. Їм роздали підготовлену британцями презентацію про обставини отруєння Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

Шість слайдів презентації супроводжувалися докладними усними коментарями посла Великобританії в Росії. Як пише телеграм-канал "Мюслі вголос": "Комерсант" добув і опублікував ті самі "докази", якими Лондон переконував своїх союзників у вині Росії. Це презентація з шести слайдів, і зовні, і за змістом немов зроблена школярем. Здається неймовірним, що дорослі люди можуть вважати її переконливою. Ясно, чому уряд Великобританії не хотіло оприлюднювати свої "докази" - засміяли б ".

Зі свого боку, телеграм-канал "Вашингтон-Петушки" зазначає, що "навіть не чуючи безпосереднього доповіді можна зрозуміти загальну лінію наведених аргументів. Всі докази Великобританії зводяться лише до пояснення, що отрута був знайдений в ресторані, де обідав колишній офіцер російського ГРУ. це припущення займає лише одну п'яту частину першого слайда ".

"Далі, британська дипломатія показує, наскільки вона послідовно боролася за те, щоб Росія зазнала відповідальність і згадала інші свої звинувачення на адресу країни, починаючи від смерті Олександра Литвиненка, закінчуючи збитим малайзійським Боїнгом. Всі дані факти без будь-яких доказів були відображені на слайдах за підписом Парламенту Її Величності ", - повідомляють автори каналу.

Телеграм-канал "Пул №3" з цього приводу додав, що "Комерсант" добув презентацію , На основі якої Лондон висунув звинувачення до Росії і переконав країни ЄС вислати російських дипломатів ".

Фактично, вона складається з шести слайдів. Перші вступні, а п'ятий - з доказовою частиною, наприклад, такий:

"П'ятий слайд озаглавлений" Довгий список ворожих дій Росії "і включає 12 блоків з описами інцидентів, які Лондон зараховує до таких. Перший з них -" вбивство в листопаді 2006 року Олександра Литвиненка ", ще одного російського перебіжчика, який помер від отруєння полонієм. далі йдуть "DDoS-атаки на інтернет Естонії" в 2007 році, "вторгнення в Грузію", "окупація Криму", "дестабілізація України", збитий над Донбасом "Боїнг" MH-17, "злом Бундестагу", "втручання у вибори в США "," спроба організації перевороту в Чорногорії "," кібератака на данське Міністерство оборони "і" атака за допомогою вірусу-здирника NotPetya ". Вінчає цей ряд" отруєння Сергія і Юлії Скрипаль "в березні 2018 року", підсумовують автори каналу.

При цьому той же "Коммерсант" відзначає, що в ній немає ніякої нової інформації про отруєння Скрипаля. Відзначимо, що в МЗС пообіцяли дзеркальна відповідь на висилку російських дипломатів.

Читайте також:

Британія почала арешт російського майна

Виклик прийнято: Москва відповіла на ультиматум Лондона

Глава британського генштабу передрік несподівану війну з Росією