Роумінг в Криму Мегафон. Як підключити опцію

 1. опис
 2. Особливості послуги:
 3. Як підключити Мегафон Крим
 4. Як відключити опцію

Абоненти при подорожах по країні беруть з собою мобільний телефон, це не дивно адже на сьогоднішній день без зв'язку складно уявити сучасне життя. Але в національному роумінгу оплата за зв'язок трохи вище, ніж для домашнього регіону, особливо якщо мова йде про Крим і Севастополь. Саме тому, не так давно, компанія Мегафон розробила досить велика кількість додаткових послуг, які допомагають зберегти баланс при знаходженні в інших областях Росії. Однією з таких опцій є «Крим».

Саме про таку послугу і піде мова в даному огляді. Варто зауважити, що для Криму і Севастополя діє окрема тарифна сітка на використання мобільного зв'язку, повідомлень та інтернету. Для цих регіонів працює окрема тарифікація. Дана стаття допоможе детально ознайомитися з послугою, вартість використання, а також з методами активації і деактивації. Зазначені ціни в огляді актуальні для абонентів, які проживають на території Москви і Московської області. Клієнти інших областей повинні уточнювати вартість у оператора зв'язку або на офіційному сайті Мегафон.

опис

Опція призначена для оптимізації витрат абонентів на території Криму . Для того щоб використовувати пільгові тарифи потрібно активувати опцію. Вартість активації становить 0 рублів. Але для її використання потрібно оплачувати абонентську плату в розмірі 15 рублів. Абонентська плата списується з рахунку клієнта щодня.

За фіксовану плату клієнти Мегафон отримують такі послуги:

 • Усі вхідні дзвінки абсолютно безкоштовні;
 • При здійсненні вихідних дзвінків на будь-які мобільні номери операторів Росії клієнт буде платити - 5 руб. / Хв.
 • Для обміну текстовими повідомленнями потрібно платити - 3 руб. / Смс. Дана вартість відноситься для обміну смс з будь-яким оператором зв'язку.
 • Пільгова вартість встановлена ​​і для серфінгу в інтернеті, таким чином, вартість 1 Мб становитиме - 5 руб.
 • Дану опцію можуть активувати всі клієнти Мегафона, незалежно від підключеного тарифного плану. Єдиний тариф, з яким не може функціонувати опція, називається « Навколо світу ».

Також послуга буде нормально працювати спільно з такими сервісами від компанії, як «Скрізь Москва» і «Вся Росія». Що стосується дзвінків на Україну по будь-яким мобільним операторам, то опція не дає пільгової тарифної сітки, і оплата за зв'язок буде здійснюватися згідно з міжнародними розцінками.

Особливості послуги:

 • Дія сервісу поширюється, тільки якщо абонент знаходиться в Криму і Севастополі.
 • Послугу можуть підключити клієнти, які користуються корпоративними тарифами.
 • Для спілкування з жителями України пільги не діють, тому за вихідний дзвінок потрібно буде платити по 35 руб. / Хв. А для відправки текстового повідомлення 5,95 руб. / Смс.
 • Послуга працює постійно, поки клієнт самостійно її НЕ деактивує.

Як оплатити зв'язок у роумінгу

У Криму клієнти не завжди зможуть оплатити мобільний зв'язок Мегафон. У зв'язку з цим, абонентам потрібно знати, як можна заплатити за послуги в роумінгу нестандартними способами:

 • Перед поїздкою можна закріпити використовувану карту банку за мобільним номером. Далі, при необхідності в режимі онлайн, можна буде поповнювати баланс. Також надається можливість налаштувати автоматичне поповнення, якщо рахунок телефону досягне крайньої межі.
 • У роумінгу Мегафон дозволяє клієнтам використовувати кошти в борг. Для цього є опція « Обіцяний платіж », За допомогою якої можна отримати невелику суму на рахунок, погасити її потрібно буде протягом 3 днів. Також можна скористатися послугою «Плати коли завгодно», яка дозволяє отримати в борг більше грошей, але погасити заборгованість буде потрібно до 26 числа наступного місяця, інакше сім-карта буде заблокована.
 • Завжди можна попросити когось поповнити баланс. Для цього у Мегафона є опція « Заплати за мене ». З її допомогою можна відправити запит на поповнення балансу будь-якій людині з телефонної книги. Такі запити відправляються безкоштовно, навіть якщо абонент знаходиться в міжнародному роумінгу.
 • Детальніше про всі опціях можна дізнатися на сайті компанії або зателефонувати і отримати консультацію у оператора довідкової служби за телефоном 0500. Перед подорожами рекомендується ознайомитися зі списком активованих опцій для роумінгу. Для цього клієнти повинні відправити запит з телефону. Потрібно ввести * 225 * 2 # і після здійснити дзвінок.

Як підключити Мегафон Крим

Для активації сервісу клієнтам потрібно використовувати будь-який з представлених варіантів:

 1. Якщо є інтернет можна пройти на сайт компанії і натиснути на кнопку активації. Потім в потрібній графі вписати мобільний номер телефону і натиснути на підключення. Далі, потрібно слідувати інструкціям.
 2. Послугу можна активувати через персональний кабінет. Для цього слід зайти на сайт, потім в кабінет. Для входу потрібно знати пароль, який приходить на телефон у вигляді повідомлення після реєстрації. Далі, потрібно у вкладці з послугами знайти опцію «Крим» і активувати її натисканням на відповідну кнопку.
 3. Також можна активувати сервіс через використання мобільного додатку, який є аналогом особистого кабінету.
 4. Самостійно можна включити опцію і без інтернету. Буде потрібно тільки телефон, на якому потрібно набрати команду * 105 * 1037 * 1 # і відправити її оператору через здійснення дзвінка. Після обробки опція підключиться, а клієнт буде повідомлений через вхідне повідомлення.
 5. Ще можна відіслати повідомлення в тіло листа, якого не буде потрібно нічого писати. Відправлення здійснюється на номер 05001037.
 6. Якщо самостійно не виходить включити послугу тоді потрібно скористатися допомогою фахівців фірмових салонів Мегафон або зателефонувати оператору компанії по телефону 0500. Для такого варіанту потрібні паспортні дані і паспорт в цілому.

Підключення будь-яким методом не займає багато часу. Активується послуга максимум протягом 15 хвилин.

Як відключити опцію

Для відключення клієнтам потрібно:

 1. Надіслати сервісний запит оператору. Для цього на телефоні потрібно набрати * 105 * +1037 * 2 #. Після набору потрібно натиснути на кнопку дзвінка.
 2. Ще самостійно можна відключити послугу через центр самостійного обслуговування, а точніше, в особистому кабінеті. Процес простий і візуально зрозумілий.
 3. Якщо не виходить здійснити деактивацію самостійно, то потрібно звернутися за допомогою до оператора по телефону 0500. Для цього будуть потрібні дані паспорта власника сім-карти. Також можна попросити відключити опцію працівників фірмових магазинів. Фахівцю теж потрібно буде надати документ, що посвідчує особу власника сім-карти.