Розбуди в собі гітариста, або Кращі VST-плагіни акустичної гітари

8dio Steel String Guitar Bundle 8dio Steel String Guitar Bundle  Зовнішній вигляд бібліотеки 8dio Steel String Guitar  Формат: VST / AU / AAX / RTAS / NKI  Вартість: $ 199  Посилання:  https://8dio

Зовнішній вигляд бібліотеки 8dio Steel String Guitar

Формат: VST / AU / AAX / RTAS / NKI
Вартість: $ 199
Посилання: https://8dio.com

8dio Steel String Guitar Bundle - це комплект з двох бібліотек акустичної гітари. До складу комплекту входить більше 11 000 семплів окремих нот і акордів, об'єднаних в 18 інструментів. Інструменти розділені на три групи: натуральний звук гітари, семпли піццикато (гра з приглушенням) і змішані з іншими інструментами семпли.

Steel String Guitar Bundle знає мажорні, мінорні, збільшені і зменшені акорди, акорди з надбудовами (докладніше про акордах см. Акорди для піаніно і клавішних: 15 основних видів ). Ритмічна секція пропонує більше десяти видів бою, шість варіантів семплів гри пальцями і медіатором. Додатково бібліотеки оснащені секцією ефектів, що складається з ділея, реверберації, Скрімер, еквалайзера і інших обробок.

Якісне звучання, зручний і зрозумілий інтерфейс і гнучкість у використанні роблять 8dio Steel String Guitar Bundle хорошим вибором для тих, хто шукає віртуальну бібліотеку акустичної гітари.

8dio 12-String Guitar Bundle

Інтерфейс 8dio 12-String Guitar

Формат: VST / AU / AAX / RTAS / NKI
Вартість: $ 149
Посилання: https://8dio.com

8dio 12-String Guitar Bundle - це версія бібліотеки 8dio Steel String Guitar Bundle з семплами 12-струнної акустичної гітари. Можливості бібліотеки збігаються з шестиструнної версією VST акустичної гітари, хоча і відрізняються трохи меншими масштабами. Так, 12-String Guitar Bundle складається з 15, а не 18 інструментів, а загальна кількість семплів складає трохи понад 6700.

AcousticSamples Sunbird

Інтерфейс AcousticSamples Sunbird

Формат: VST / AU / AAX
Вартість: € 129
Посилання: https://www.acousticsamples.net

VST-плагін акустичної гітари AcousticSamples Sunbird є семпліровалісь дредноут Gibson Hummingbird 1962 року. Семпли інструменту записані трьома мікрофонами (пара DPA і Neumann U87) і одним пьезозвукоснімателей. Звучання AcousticSamples Sunbird підійде для створення гітарного акомпанементу в будь-якому стилі музики - поп, рок, латино, боса-нова, авторська пісня та багатьох інших.

Бібліотека може працювати в чотирьох режимах: поодинокі звуки, гра акордів, змішана гра (акорди + перебір) і спеціальний режим для гри за допомогою MIDI-контролера. Також в бібліотеку вбудований пісенний редактор «Song Builder», автоматично генерує послідовності акордів на основі заданих користувачем налаштувань або вбудованих шаблонів.

Серед технік і прийомів гри - слайди, хаммери і пули (зриви струни), стаккато, піццикато, флажолети, ноти-примари, відгомони грифа, гра медіатором (висхідні і низхідні удари) і різні перкусійні прийоми гри. Вибір напрямку ударів при грі боєм здійснюється за рахунок затиснення клавіш-тригерів на MIDI-клавіатурі, де клавіша C5 відповідає за спадні удари, а D5 - за висхідні. Додатково користувач може змінювати положення кожного з трьох мікрофонів для формування потрібного звуку, а також обробляти семпли вбудованим еквалайзером і ревербератором.

AcousticSamples GD-6 Acoustic Guitar

Графічна оболонка AcousticSamples GD-6

Формат: VST / AU / AAX
Вартість: € 129
Посилання: https://www.acousticsamples.net

На відміну від AcousticSamples Sunbird, VST акустична гітара AcousticSamples GD-6 пропонує семпли акустичної гітари Guild D-40, записаної парою мікрофонів і одним звукоснимателем. Переваги інструменту ті ж, що і у AcousticSamples Sunbird: чотири режими роботи, безліч технік гри, прийомів і артикуляції, режим «Song Builder», редактор патернів.

Головний мінус бібліотеки - її звучання. На тлі Sunbird звук GD-6 здається аж надто штучним.

AmpleSound Ample Guitar

AmpleSound Ample Guitar

Зовнішній вигляд AmpleSound Ample Guitar M II LITE. Версія LITE повністю безкоштовна

Склад серії:

 • AmpleSound Ample Guitar M II (AGM) - семпли гітари Martin D-41
 • AmpleSound Ample Guitar T II (AGT) - семпли гітари Taylor 714CE

Формат: VST / AU / AAX
Вартість: від $ 169
Посилання: http://www.amplesound.net

Крім відмінно звучать електро- і бас-гітар (див. Твій особистий басист: кращі VST бас-гітари , Одні, б ****, гітаристи в країні: огляд бібліотек VST-електрогітари ), В портфоліо компанії AmpleSound є і якісні акустичні гітари з серії Ample Guitar.

AmpleSound Ample Guitar M II (AGM) і Ample Guitar T II (AGT) - семпли одиночних звуків і акордів акустичних гітар Martin D-41 і Taylor 714CE, відповідно. VST-плагіни акустичної гітари пропонують близько 6 ГБ правдоподібних семплів шестиструнні інструменти та підтримку безлічі артикуляції і технік гри.

Обидва плагіна ознайомлені зі слайдами, хаммерами і пулами, флажолетами, піццикато, нотами-примарами, бенду (підтяжками), вібрато і легато. Є підтримка альтернативних строїв інструменту, ігри з Каподастр і велика бібліотека акордів, що покриває всі потреби сучасних композиторів і музикантів. Струни на кожному ладу мають безліч параметрів, що настроюються: можна без проблем налаштувати висоту і силу видобування звуку, тривалість його звучання і швидкість загасання, що застосовуються артикуляції, а також застосовуються для затиснення струни пальці і частоту появи пальцевих призвуків при грі.

На сайті AmpleSound також є LITE-версії обох бібліотек. Ці версії поширюються безкоштовно і мають тільки базовим функціоналом - ніяких ефектів, генерації рифів, читання табулатури і практично повна відсутність додаткових технік гри.

Серед інших особливостей бібліотек варто виділити режими Doubling Guitar і Riffer. Перший емулює дабл-трек, застосовуючи різні семпли для правого і лівого каналів, а другий генерує гітарні рифи і партії. Також в обидві бібліотеки вбудований редактор табулатури, що підтримує багато популярних форматів і дозволяє імпортувати гітарні партії зроблені в різних нотних редакторах.

Компанія AmpleSound позиціонує Ample Guitar T II як ідеальний варіант для аккордового акомпанементу, а Ample Guitar M II як інструмент для виконання мелодійних і соло-партій. Незважаючи на це, обидві розробки від AmpleSound прекрасно справляються як з акомпанементом, так і соло-партіями. Якщо ви шукаєте якісні VST-плагіни акустичної гітари, то сміливо дивіться в бік продуктів AmpleSound - це одні з кращих інструментів на ринку.

Applied Acoustics Strum GS-2 (AAS GS-2)

Інтерфейс VST-плагіна акустичної гітари AAS GS-2

Формат: VST / AU / AAX
Вартість: $ 199
Посилання: https://www.applied-acoustics.com

VST-плагін з більш ніж 200 різними акустичними і електрогітарами. Серед звуків акустичної гітари користувачі знайдуть семпли акустичного дредноута, гітари Парлор і класичної гітари - всього 63 інструменту. Далеко не кожен із запропонованих розробниками інструментів знадобиться в щоденній роботі, але загальна якість обробки роблять AAS GS-2 універсальним плагіном для емуляції електро- і акустичної гітари.

Всі інструменти вміють робити слайди і хаммери, а користувач може вибирати різні струни (нейлон, метал) і налаштовувати характер гри пальцями і медіатором, що допоможе сформувати звучання акустичної гітари на свій смак. Секція ефектів представлена ​​еквалайзером, компресором, тремоло, ревербератором, дисторшном, емулятором гітарних кабінетів, а також вбудованим лімітером, який працює постійно і не дає бібліотеці вибиватися з міксу. Також всередині AAS GS-2 закладена база акордів і комплект лупов акустичної та електрогітари в різних стилях музики: від року і метала до джазу, свінгу та латинської музики.

Так як плагін представляє собою синтезатор і за принципом роботи схожий з IK Multimedia MODO BASS (див. Твій особистий басист: кращі VST бас-гітари ), Емулює звучання акустичної та електрогітари в реальному часі, розмір AAS GS-2 становить всього 70 МБ в установленому вигляді. Та й загальні системні вимоги скромні - для роботи VST-плагіна потрібно двоядерний процесор Intel Core 2 Duo і 512 Мб оперативної пам'яті.

Ilya Efimov Acoustic Complete

Графічний інтерфейс бібліотеки Ilya Efimov Acoustic

Формат: NKI
Вартість: € 149
Посилання: http://www.ilyaefimov.com

Комплект від Іллі Єфімова з двох бібліотек акустичної гітари - Ilya Efimov Acoustic Guitar і Ilya Efimov Acoustic Strum, що пропонують акордові і поодинокі семпли шестиструнна інструменту. Звучання Acoustic Complete відрізняється високим реалізмом, прекрасним співвідношенням ціни і якості, і універсальністю: використовувати бібліотеку можна в будь-якої музики, будь то акустична балада, авторська пісня, танцювальна або народна музика.

Бібліотека пропонує кілька варіантів аплікатури кожного акорду (відкритий, баре від 5 і 6 струни), автоматичний і ручний вибір струн і позицій при грі, перкусійні ефекти, семпли шумів при грі і багато іншого. Acoustic Complete ознайомлена з такими техніками і прийомами, як вібрато, піццикато, легато, слайди, хаммери і пули, флажолети і багатьма іншими.

Будь-яка нота на всіх 17 ладах акустичної гітари має 14 варіацій звуку, що робить звучання більш природним. А завдяки вбудованій секції ефектів, що складається з еквалайзера, ділея, реверберації і компресора, користувач може налаштовувати звучання акустичної гітари на свій розсуд.

Indiginus Acoustic Guitar Collection Remix

Зовнішній вигляд Indiginus Acoustic Guitar

Формат: NKI
Вартість: $ 40
Посилання: http://www.indiginus.com

Недорога бібліотека для NI Kontakt, що складається з семплів акустичних гітар Martin D-28, Guild JF 30 і Taylor 410. Чекати від бібліотеки будь-яких одкровень в плані звучання не варто - 292 МБ семплів підійдуть для того, щоб зробити якісну замальовку партії акустичної гітари на швидку руку.

До складу бібліотеки входить движок StrumMaker III, що дозволяє створювати власні ритмічні малюнки при грі боєм. Кожна з трьох віртуальних гітар оснащується не тільки семплами відкритих, але і приглушених струн, а також семплами слайдів і флажолетів. Додатково Indiginus Acoustic Guitar Collection пропонує режим дабл-треку, що відкриває доступ до простої емуляції 12-струнної гітари за рахунок використання семплів в різному ладі в лівому і правому каналі.

З огляду на дешевизну бібліотеки, Indiginus Acoustic Guitar Collection може стати свого роду паличкою-виручалочкою при підготовці гітарного акомпанементу і аранжувань, в яких акустична гітара грає другорядну роль.

MusicLab RealGuitar 4

Зовнішній вигляд VST-плагіна акустичної гітари MusicLab RealGuitar 4

Формат: VST / AU / AAX
Вартість: $ 199
Посилання: http://www.musiclab.com

Якщо запитати користувачів музичних інтернет-форумів і співтовариств в соціальних мережах, які VST-плагіни акустичної гітари вони знають і можуть порадити, то одним з найбільш популярних варіантів стане MusicLab RealGuitar. Перша версія плагіна вийшла в 2003 році, а сьогодні RealGuitar доріс до четвертої версії і його розробка активно триває.

Плагін являє собою бібліотеку семплів розміром 555 МБ, об'єднаних в сім інструментів: Steel Picked, Steel Fingered, Steel 2 Picked, Steel 2 Doubling (дабл-трек), Nylon Picked, Nylon Fingered і 12-string. Додатково пропонується завантажити ще 290 МБ стерео-семплів акустичної шестиструнної гітари, що розширює кількість інструментів до восьми. Семпли записані для кожного лада кожної струни, а розробники запевняють, що вбудована технологія багатоканального семпліювання робить звучання кожної ноти неповторним.

Спеціальна секція Advanced Humanize зберігає різні настройки, які допомагають зробити гру віртуальної гітари більш правдоподібною. Плагін імітує найпопулярніші техніки гри на гітарі: слайди, підтяжки, ноти-примари, гра з приглушенням, гра перебором і боєм, флажолети, шуми від грифа і медіатора, висхідні і низхідні удари, трелі і форшлаги, і багато іншого.

MusicLab RealGuitar 4 прекрасно працює з усіма MIDI-клавіатурами і контролерами і підтримує педалі сустейна, ефекти послекасания, роботу колеса пітчу і колеса модуляції. З особливою гордістю розробники виділяють вбудовану технологію Struminator, що дозволяє використовувати разом з плагіном будь-які альтернативні контролери: наприклад, гітару-джойстик з набору Guitar Hero для PS3.

Для спрощення створення гітарного акомпанементу в плагін вбудована величезна бібліотека патернів MusicLab Guitar Pattern Library, що містить колекцію ритмічних малюнків бою і перебору. Для створення цікавих гітарних партій, патерни можна комбінувати між собою і перемикатися між ними за допомогою MIDI-контролера. Разом з тим, будь-який патерн імпортується в секвенсор у вигляді MIDI-регіону.

Для тих, хто зовсім не знайомий з принципами гри на гітарі, плагін вміє розпізнавати фортепіанні акорди і адаптувати їх під гітару, підбираючи найбільш підходящий варіант. Додаткова секція Song Mode допомагає за кілька хвилин створити гітарний акомпанемент на основі заданої гармонії і вподобаних ритмічних малюнків.

Серед мінусів - посередню якість самих семплів і нез'ясовно висока вартість плагіна. За ті гроші, що просять за MusicLab RealGuitar 4 розробники, на ринку можна знайти більш якісні, дешеві і універсальні VST-плагіни акустичної гітари.

Native Instruments Session Guitarist Strummed Acoustic 2

Вікна бібліотеки Native Instruments Session Guitarist Strummed Acoustic 2

Формат: NKI
Вартість: $ 99
Посилання: https://www.native-instruments.com

Бібліотека Native Instruments Strummed Acoustic 2 - це другий інструмент в серії Session Guitarist, призначений для емуляції гри боєм. До складу бібліотеки входить два інструменти - шести- і дванадцятиструнну акустична гітара. У створенні семплів шестиструнної гітари застосовувався інструмент Martin 0-17 1934 року народження, а 12-струнної - Guild F-412 кінця 1960-х.

Розробники запевняють, що патерни гри боєм Strummed Acoustic 2 підійдуть для року, фолку, кантрі, блюграсс, латини, поп-музики і інших стилів. Кожен патерн може виконуватися з будь-якими акордами з вбудованою в бібліотеку бази. Додатково користувачам пропонують пісенні пресети і настроюється колекцію патернів в різних стилях.

Так як бібліотека присвячена грі боєм, тут немає великої кількості техніки і прийомів гри - на вибір пропонується звичайна гра і гра з приглушенням. Проте, розробники вмонтували цікаву функцію виконання окремих басових ліній, що дозволяє поєднувати гру боєм з незалежної бас партією. Музиканти можуть вільно поєднувати поп-роковий бій з фолковим або кантрі-басом.

Налаштувати звучання віртуальних акустичних гітар можна за рахунок невеликої секції ефектів з еквалайзера, компресора і ревербератора, і пресетів до них. Також користувач може вибирати співвідношення високих і низьких звуків в акордах, додавати дублюючу партію гітари в протилежний канал (дабл-трек). Для більшого реалізму не забута і настройка динаміки і частоти появи призвуків від грифа і струн при грі.

Native Instruments Session Guitarist Strummed Acoustic 2 підтримує роботу з колесами модуляції і пітчу, і має набір клавіш-перемикачів, що дозволяють швидко змінювати ритмічні малюнки, змішувати акорди між собою і додавати акцентів в партії. Додайте до цього приємну ціну, простий інтерфейс і якісне звучання, щоб отримати одну з кращих бібліотек акустичної гітари.

Orange Tree Samples Evolution

Інтерфейс бібліотеки Orange Tree Samples Evolution Flatpick 6

Склад серії:

 • Orange Tree Samples Evolution Flatpick 6
 • Orange Tree Samples Evolution Steel Strings
 • Orange Tree Samples Evolution SLIDE Acoustic
 • Orange Tree Samples Evolution SLIDE Lap Steel

Формат: NKI
Вартість: від $ 79 до $ 179
Посилання: https://www.orangetreesamples.com

Набір бібліотек акустичної гітари для NI Kontakt від Orange Tree Samples. Кожна з бібліотек пропонує високоякісні семпли акустичної гітари з підтримкою популярних технік гри і власними секціями ефектів. Розробки Orange Tree Samples відрізняються правдоподібністю, універсальністю і відносно невеликими системними вимогами - кожній бібліотеці потрібно двоядерний процесор рівня Intel Core 2 Duo і 2 ГБ оперативної пам'яті.

OTS Evolution Flatpick 6 - це більше 10 ГБ семплів майстровий акустичної шестиструнної гітари, які підійдуть не тільки для написання гітарного акомпанементу боєм, перебором і навіть фінгерстайлом. Бібліотека підтримує гру слайдів, хаммерів, пулів, натуральних флажолетів, нот-привидів, перкусійних ударів по струнах і корпусу інструменту. Семпли записані під час гри пальцями, тепінгом і медіатором. У разі використання медіаторних семплів, налаштування піддається становище медіатора (ближче до бриджу, резонаторное отвору, посередині). Завершує картину велика бібліотека ритмічних малюнків гри боєм, секція студійних ефектів і вбудована функція дабл-треку і квад-треку.

OTS Evolution Steel Strings створена шляхом запису акустичної гітари Martin D16R. Розробники запевняють, що кожна струна була записана окремо кілька разів, завдяки чому бібліотека пропонує до 4 семплів однієї ноти. Це, в свою чергу, виключає ефект роботизації при грі повторюваних нот і робить звучання віртуального гітариста більш правдоподібним. Також OTS Evolution Steel Strings підтримує альтернативні лади акустичної гітари і поліфонічний режим роботи, який поєднує в одному інструменті акордові і поодинокі семпли. В іншому можливості бібліотеки збігаються з OTS Evolution Flatpick 6, тому Evolution Steel Strings також підійде для акомпанементу в будь-якому стилі музики.

Бібліотеки OTS Evolution SLIDE Acoustic і SLIDE Lap Steel - це акустична і леп-стіл гітара, гра на якій велася скляним слайдом. Бібліотеки підтримують гру на відкритих і приглушених струнах, а також оснащені функцією тембральной коригування звучання, щоб гра слайдом виглядала правдоподібніше. На кожну струну і ноту доводиться по чотири різноманітних семпли, тому розробники обіцяють високу якість звуку неотличимое від гри живого гітариста.

Pettinhouse AcousticGuitar 2.0

Бібліотека Pettinhouse AcousticGuitar 2.0

Формат: NKI
Вартість: $ 69
Посилання: http://www.pettinhouse.com

Pettinhouse AcousticGuitar 2.0 складається з трьох патчів шестиструнній і дванадцятиструнну акустичної гітари - на вибір пропонуються пальцеві і медіаторних поодинокі семпли, а також семпли гри боєм. Розробники відзначають, що в AcousticGuitar 2.0 відсутня система розпізнавання акордів, тому користувачі можуть вибирати самі, що буде грати віртуальна бібліотека - відкриті акорди, акорди на баре або окремі ноти.

Бібліотека підтримує слайди, хаммери і пули, висхідні і низхідні удари медіатором, трелі і форшлаги, флажолети, піццикато, а також шуми від рук і струн, що виникають при грі на гітарі. Додатково AcousticGuitar 2.0 оснащена кнопкою симуляції дабл-треку і секцією ефектів, що складається з еквалайзера, ділея, ревербератора і фейзер.

Розробка залишає змішані враження - зірок з неба не хапає, хоча і звучить непогано. Підійде для створення гітарного акомпанементу на швидку руку, але не більше того.

Vir2 Acoustic Legends HD

Зовнішній вигляд Vir2 Acoustic Legends HD

Формат: NKI
Вартість: $ 99,95
ПОСИЛАННЯ: http://www.vir2.com

Бібліотека Acoustic Legends HD від компанії Vir2 пропонує більше 15 різних інструментів: 2 класичні гітари, 7 акустичних гітар, дві 12-струнні гітари, а також акустичні баси, банджо, мандоліни, укулеле. 19 ГБ семплів створені за допомогою запису акустичних гітар Gibson, Taylor, McPherson, Martin і інших виробників.

Acoustic Legends HD ознайомлена з декількома методиками гри на гітарі, серед яких пальцевая і медіаторная техніка гри боєм і перебором, і гра з приглушенням. Всі інструменти мають семпли слайдів, флажолетів і нот-привидів, сходять угору і вниз ударів медіатором. Вбудована база акордів містить дванадцять різних типів акордів в різних позиціях. Кожен акорд записаний кілька разів, завдяки чому віртуальний гітарист звучить правдоподібніше.

Бібліотека оснащена модулями еквалізациі і реверберації, регулятором розширення стерео і емулятором каподастра, що враховує логіку гри з цим гітарним аксесуаром. Залежно від обраного інструменту, користувач може налаштовувати звучання і лад кожної струни, частоту появи шумів від грифа.

Розробники також зазначають, що Vir2 Acoustic Legends HD може працювати в якості мультітембральность бібліотеки - всі вхідні інструменти можуть використовуватися одночасно, якщо це дозволяють ресурси комп'ютера. Такий підхід відкриває найширші можливості по створенню власних струнних інструментів з неповторним звуком і тембром.

Vir2 Acou6tics

Vir2 Acou6tics

Інтерфейс бібліотеки Vir2 Acou6tics

Формат: NKI
Вартість: $ 399,95
ПОСИЛАННЯ: http://www.vir2.com

Після виходу успішної бібліотеки для емуляції електрогітари Vir2 Electri6ity (див. Одні, б ****, гітаристи в країні: огляд бібліотек VST-електрогітари ), Компанія Vir2 створила аналогічний продукт для акустичної гітари. Бібліотека Vir2 Acou6tics побудована на тих же принципах і має ті ж можливості і особливостями, що і Electri6ity.

До складу Vir2 Acou6tics входить шість акустичних інструментів: шестиструнна і 12-струнна акустична гітара, класична шестиструнна гітара з нейлоновими струнами, укулеле, мандоліна і гіталеле. Всі інструменти записані з високою якістю і великою увагою до деталей. Розробники говорять, що запис вироблялося двома мікрофонами і одним пьезозвукоснімателей.

Користувачам пропонується два набору патчів з семплами палацовий і медиаторной гри. Бібліотека складається з більш ніж 10 000 високоякісних семплів, включаючи слайди, хаммери і пули, флажолети, легато, ноти-примари, приглушені ноти й інші популярні прийоми гри. Змінюючи положення мікрофонів у віртуальній кімнаті, а також характеристики самого приміщення, музиканти можуть налаштувати звучання гітари за своїм смаком. Надалі звучання гітари можна відполірувати за допомогою компресора, еквалайзера, хоруса, ділея, ревербератора і інших примочок в спеціальній секції ефектів.

Vir2 Acou6tics оснащена системою розпізнавання акордів, яка адаптує взятий на MIDI-клавіатурі акорд під гітару. Якщо музиканту не сподобається підібраний системою акорд, бібліотека пропонує самостійно налаштувати параметри адаптації акордів за допомогою кнопки User Voicing. Натискання кнопки відкриває базу з майже 25 000 гітарних акордів, кожен з яких можна призначити на клавіші MIDI-клавіатури. Додатково в Vir2 Acou6tics включена колекція MIDI-паттернів і пресетів бою і перебору в різних музичних розмірах: 3/4, 4/4, 5/4, 6/8 і інших.

Як і у випадку з Vir2 Electri6ity, бібліотека Vir2 Acou6tics дозволяє налаштувати безліч параметрів гри на інструменті. Спеціальне вікно Playback Page зберігає настройки гітарного ладу, напрямки ударів по струнах, швидкості ударів і перебору, позиції медіатора при грі і багатьох інших. Все це робить звучання бібліотеки близьким до реального гітаристу.

Висока вартість бібліотеки ($ 399,95) пояснюється широкими можливостями по налаштуванню звуку акустичної гітари. На перший погляд, звучання Vir2 Acou6tics здається занадто штучним і неживим, але при належній налаштування численних параметрів музиканти можуть отримати універсальну VST-бібліотеку акустичної гітари.

UJAM Virtual Guitarist AMBER

UJAM Virtual Guitarist AMBER

Інтерфейс Virtual Guitarist AMBER

Формат: VST / AU / AAX
Вартість: $ 129
ПОСИЛАННЯ: https://www.ujam.com

Слідом за виходом продуктів, емулює електрогітари (див. Одні, б ****, гітаристи в країні: огляд бібліотек VST-електрогітари ), Розробники з NXTGN Music Technology вирішили показати своє бачення того, як повинні виглядати VST-плагіни акустичної гітари.

Плагін розроблявся з прицілом на композиторів, чий основний інструмент клавішні. Використовувати Virtual Guitarist AMBER легко навіть тим, хто не знайомий з принципами гри на гітарі і побудови акордів. До складу інструменту входить більше 600 фраз в 50 стилях музики, а розробники відзначають, що гітарний звук може бути щільним і глибоким або яскравим і з металевим призвуком - все залежить від бажань користувача.

Музикант може вибирати позицію при грі, джерело звуку (з мікрофона, звукознімача або змішаний), активувати режим дабл-треку або свінгу, а також включати шумові ефекти від грифа і струн. Гітарний звук обробляється секцією ефектів, що складається з ділея, хоруса і реверберації. В інтерфейсі плагіна є регулятор Shimmer, що активує акцентування на високих частотах.

Незважаючи на високу якість звуку, Virtual Guitarist AMBER не відрізняється універсальністю і гнучкістю в роботі. Підготовлені розробниками гітарні фразування не піддаються редагуванню, тому музиканти обмежені в ритміці партій шестиструнної гітари. Додатково варто відзначити і високі вимоги плагіна - для комфортної роботи AMBER потрібно мінімум 4 ГБ оперативної пам'яті.