Розділу «Санкції» в новому кабінеті Яндекс.Вебмайстер бути

Катерина Гладких, аналітик відділу безпечного пошуку Яндекса, офіційно підтвердила швидку появу розділу «Санкції» в новому кабінеті Вебмастера.

В своєму виступі , Що прозвучав в рамках Школи вебмайстрів, описуючи алгоритм необхідних дій з боку власників ресурсів, які потрапили під фільтр, Катерина першим пунктом назвала необхідність підтвердження накладення санкцій: «Що робити, якщо сайт потрапив під Минусинськ або під АГС? Знімати посилання - без варіантів. Писати Платону Щукін, щоб підтвердити санкцію Минусинськ. Після того, як санкція підтверджена, можна починати діяти ».

За словами представника Яндекса, дуже скоро необхідність в цій дії відпаде сама собою, так як в новому кабінеті Вебмастера (запуск якого очікується найближчим часом) буде спеціальний розділ, що надає веб-майстру всю інформацію по фільтрам, накладеним на сайт.

За словами представника Яндекса, дуже скоро необхідність в цій дії відпаде сама собою, так як в новому кабінеті Вебмастера (запуск якого очікується найближчим часом) буде спеціальний розділ, що надає веб-майстру всю інформацію по фільтрам, накладеним на сайт

Нагадаємо, запуск в бету нового кабінету Вебмастера був анонсований Яндексом на третій Вебмастерской в ​​травні 2015 року. Однак, вебмастера досить скептично поставилися до можливості появи розділу «Санкції», так як навіть отримали доступ до закритого тестування, відзначали , Що нічого подібного поки в тестованому сервісі немає.

Залишається тільки сподіватися, що новий кабінет Вебмастера все-таки буде запущений на всіх під час четвертої Вебмастерской, яка має відбутися 20 листопада, і що в ньому все-таки буде обіцяний розділ «Санкції», який допоможе веб-майстрам своєчасно вживати заходів щодо виходу з-під фільтрів.

Дополнительная информация

rss
Карта