Розгорнуті товарні сніппети в Пошуку Яндекс

  1. «Товари і ціни» в Яндекс.Вебмайстер
  2. Як підключити ціни в сниппета для послуг?

Що найчастіше ми робимо, коли збираємося щось купити? Швидше за все, заходимо в пошук і набираємо запити типу «купити слона» або «де купити слона», «слон ціна» і т.д. В першу чергу ми напевно побачимо у видачі кілька оплачуваних рекламних місць з пропозиціями різних компаній, додатково напевно буде присутній чаклунчик Маркета (ви ж знаєте що це таке?) І точно щось ще.

) І точно щось ще

Уявімо, що ми з вами активно займаємося продажем товарів в мережі і намагаємося розміщуватися скрізь, де можливо і рентабельно - у нас є товарні оголошення в контекстній рекламі, магазин на Маркеті і т.д. Для всіх наших пропозицій ми намагаємося вказати ціну, адже вона в рази підвищує ймовірність здійснення покупки користувачем. Але як же бути з природною (органічної) видачею? Чи можливо і там вказати ціни на наші товари? Відповідь - так, можливо. Далі розглянемо, як це зробити.

«Товари і ціни» в Яндекс.Вебмайстер

Яндекс постійно знаходиться в процесі поліпшення якості і зручності пошукової видачі. Розширені товарні сніпети є одним з інструментів, що використовуються для цього. Як почати їх використовувати?

Існує кілька способів розширити інформацію по товарним сторінок на Пошуку:

Розміщення на Яндекс.Маркет

Якщо у вас інтернет-магазин і ви вже розміщували в Маркеті, то вам необхідно перевірити чи активована функція використання інформації з вашого магазину на Пошуку. Якщо ви ще не розміщувати, то саме час почати.

Якщо ви ще не розміщувати, то саме час почати

Завантаження інформації в Яндекс.Вебмайстер

У вебмайстрів на вкладці «Інформація про сайт» є пункт «Товари і ціни». Перейшовши на сторінку інструмента, вам необхідно прийняти угоду користувача, а далі заповнити всі необхідні поля:

  • контакти та інформація про доставку;
  • Юридична інформація;
  • джерело даних.

контакти та інформація про доставку;   Юридична інформація;   джерело даних

За першими двома пунктами налаштування функції складнощів виникнути не повинно. Що стосується останнього пункту, то він має на увазі під собою завантаження прайс-листа вашого магазину в спеціальному форматі - YML. YML-файл вам допоможе скласти програміст. Якщо у вас є прайс-лист для Маркета, то ви можете використовувати його.

Після заповнення всіх необхідних полів і завантаження прайс-листа, вся інформація відправляється на перевірку модераторами. Перевірка, як правило, займає нетривалий час. Після успішно пройденої модерації, розширені товарні сніпети активуються в середньому через 10 днів (але у нас найчастіше термін активації був набагато коротше).

Важливо! Для передачі інформації через Веб-майстер, необхідно відключити відповідну функцію в партнерському інтерфейсі Яндекс.Маркет.

Семантична розмітка schema.org

Для коректного впровадження розмітки на сайт варто звернутися до ваших технічним фахівцям. В рамках поточного матеріалу ми не будемо розглядати дану тему. Відзначимо лише, що можливо паралельно використовувати семантичну розмітку і передачу через Маркет / Веб-майстер. В даному випадку дані будуть завантажені в залежності від якості з різних джерел на розсуд Яндекс.

Як підключити ціни в сниппета для послуг?

Яндекс дає нам можливість використовувати «Товари і ціни» не тільки для сайтів інтернет-магазинів, а й для просування різного роду послуг. Алгоритм підключення абсолютно ідентичний. Необхідно лише відповідати декільком вимогам:

  • у кожної послуги або товару належна бути окрема сторінка;
  • на сайті ви повинні вказати чіткі контактні і юридичні дані вашої компанії.

От і все. Якщо у вас виникли питання або потрібна допомога в налаштуванні, то будемо раді вам допомогти!

Що найчастіше ми робимо, коли збираємося щось купити?
Ви ж знаєте що це таке?
Але як же бути з природною (органічної) видачею?
Чи можливо і там вказати ціни на наші товари?
Як почати їх використовувати?
Як підключити ціни в сниппета для послуг?

Дополнительная информация

rss
Карта