Розміщення безкоштовних посилань на сайт

 1. Каталоги
 2. рейтинги
 3. Прес-релізи та статті
 4. відеохостінги
 5. Соціальні мережі
 6. Крауд-посилання
 7. Параметри крауд-посилань
 8. Максимальна природність
 9. Не думайте про SEO
 10. природна картина
 11. Відсутність обмежень за кількістю
 12. ведення блогу
 13. розсилки
 14. Разом

Тема seo-просування вважається однією з найскладніших для розуміння. Скільки вже всього написано і сказано, але розробники Яндекса не дають нудьгувати і постійно вводять нові алгоритми, які впливають на пошукову видачу. Тому, якщо хочеться, щоб сайт знаходився в ТОПі, доводиться стежити за нововведеннями, включати голову, пробувати різні варіанти і вибирати те, що працює. Сьогодні поговоримо з Юрієм Софіна, провідним аналітиком компанії Wizard.Sape, яка займається просуванням сайтів, про те, як отримати якісні безкоштовні посилання на свій сайт і не потрапити під санкції.
-

Фільтр Яндекса « Минусинськ »Карає ті сайти, які використовують закупівлю посилань для просування. Тому необхідно добре подумати, де взяти природні посилання. Нові алгоритми враховують, скільки покупних і природних посилань в посилальному профілі сайту. Закупівля хороших посилань здійснюється через різноманітні сервіси, які автоматизують роботу з посилальною масою, наприклад, Wizard.Sape. Чи можна знайти хороші безкоштовні посилання? Цілком! Розглянемо їх джерела.

Каталоги

Знайдіть галузеві каталоги, які підійдуть вашому бізнесу, зареєструйте там сайт компанії і детально опишіть, чим займаєтеся. Найчастіше ця послуга безкоштовна, але іноді в умовах реєстрації пишуть про необхідність встановити зворотне посилання. Однак такі сервіси нерегулярно перевіряють наявність посилань, з часом закрийте їх від індексації або просто видаліть. Посилання буде працювати і приводити цільову аудиторію на сайт, якщо ресурс виявиться живим і відвідуваним.

Відзначимо, що більший ефект таке просування дасть комерційним сайтам. Для блогів та інформаційних ресурсів ефект буде мінімальним.

Тема seo-просування вважається однією з найскладніших для розуміння

Приклади сайтів в каталозі www.dmoz.org

Для просування сайту посилання в каталозі можуть забезпечуватися комерційним анкором, але це необов'язково. Доцільно залишити посилання на таких ресурсах безанкорние, щоб посилальна маса виглядала природною і різноманітною.

Для тих, хто не в темі: посилання з комерційним анкором може виглядати так: замовте консультацію . Некомерційний анкор не містить комерційних запитів (купити, замовити, ціна та ін.), Наприклад, як ми робили марафон з планування . А безанкорние посилання і виглядає просто як url: http://www.azconsult.ru/chto-chitat-chtoby-pisat-luchshe/ .

рейтинги

Якісний трафік може принести розміщення безкоштовних посилань на сайт у профільних рейтингах. Бажаючим потрапити в рейтинг потрібно заповнити детальну анкету, а на самому сайті швидше за все доведеться встановити спеціальний код. Такі посилання матимуть позитивний вплив на платіжний профіль сайту.

Такі посилання матимуть позитивний вплив на платіжний профіль сайту

Приклад розміщення сайтів в рейтингу top.mail.ru

Прес-релізи та статті

Якщо ви генеруєте цікавий контент, то спробуйте розміщувати d тематичних інтернет-ЗМІ статті і прес-релізи. Ось перелік ресурсів, де можна розмістити свій контент і посилання на сайт безкоштовно.

Ось перелік ресурсів, де можна розмістити свій контент і посилання на сайт безкоштовно

Список ресурсів для безкоштовного розміщення контенту

Пам'ятайте про унікальність контенту: не копіюйте статтю з вашого сайту, а напишіть нову або зробіть рерайтинг. Інакше ризикуєте, що стаття не буде проіндексована і, відповідно, не потрапить в пошукову видачу.

відеохостінги

Багато відеохостінги дають можливість безкоштовно отримати посилання. Для цього розмістіть відео, а в описі вкажіть посилання.

Для цього розмістіть відео, а в описі вкажіть посилання

Приклад розміщення посилань в описі до відео. сервіс youtube.com

Наприклад, в Яндекс.Вебмастере розрізняються два види посилань з youtube :

 1. Посилання, що знаходяться в описі до відео, як на скріншоті. Вони закриті (nofollow), але пошуковики все одно їх враховують.
 2. Посилання з профілів користувачів, якщо ці користувачі «полайкалі» відео, в описі якого була вказана посилання на сайт.

Соціальні мережі

Якщо в соцмережах ви ведете групи, то у вас з'являється хороша можливість регулярно отримувати безкоштовні посилання, публікуючи їх у постах в стрічці.

Якщо в соцмережах ви ведете групи, то у вас з'являється хороша можливість регулярно отримувати безкоштовні посилання, публікуючи їх у постах в стрічці

Приклад розміщення посилання в пості vk.com (через редирект)

Крауд-посилання

Ще один спосіб отримання природних посилань - це так званий крауд-маркетинг, який має на увазі, що ви будете залишати невеликий корисний контент і посилання на сайт на форумах, в коментарях на блогах, сервісах питань і відповідей або інших місцях, де спілкується цільова аудиторія. Схема роботи наступна: реєструєтеся на ресурсі і рекомендуєте свої послуги або товари, тільки робіть це акуратно, щоб текст не виглядав як відверта реклама. Модератори такі коментарі не люблять і видаляють. Якщо все склалося, то число якісних зовнішніх посилань збільшиться, цільова аудиторія по посиланнях буде переходити до вас на сайт, а продажу рости.

Якщо все склалося, то число якісних зовнішніх посилань збільшиться, цільова аудиторія по посиланнях буде переходити до вас на сайт, а продажу рости

Приклад крауд-посилань

До речі, пам'ятаєте статтю про форумах ? Те, що робила на форумах автор статті, - той же самий крауд-маркетинг.

Параметри крауд-посилань

Поговоримо докладно про новий інструмент в оптимізації: крауд-посиланнях. Складно виділити критерії, які визначили б якість такого посилання. Кожен оптимізатор має свою думку. Одні наполягають, щоб до крауд-посиланню був прив'язаний анкор. Інші вважають, що найголовніше - це кількість трафіку, нехай не завжди цільового. Треті переконані, що вони повинні генеруватися за допомогою ботів і т. Д.

Наприклад, команда Wizard.Sape проаналізувала різноманітні крауд-посилання і зробила висновок, що найбільш якісні ті, які за всіма параметрами виявилися протилежними традиційним посиланнях з бірж. Залишилося перевірити часом.

Максимальна природність

На відкритих ресурсах саме живі люди залишають відгуки, діляться враженням від купленого товару або отриманої послуги. За логікою, і крауд-посилання розміщують реальні люди, тобто не потрібно залучати ботів або користуватися генераторами.

Не думайте про SEO

Щоб крауд-посилання виглядала природно, виконавець не повинен проставляти її як досвідчений оптимізатор. Вона повинна виглядати так, як якщо б її залишив звичайний відвідувач: невеличкий коментар по суті і посилання у вигляді домену або конкретної сторінки, куди потрібно перейти. Такі посилання вважаються корисними для людей.

природна картина

За сукупністю параметрів масив крауд-посилань повинен відрізнятися від посилань з бірж. З одного домену або з однієї сторінки може бути кілька посилань, частина з них буде закрита (nofollow), але відомо, що і такі посилання пошукачі враховують. В результаті контрольний профіль буде природним. Сайт буде виглядати так, як це природно виходить у відомих компаній, коли живі люди на різних сторонніх ресурсах залишають коментарі і посилання.

Відсутність обмежень за кількістю

Плюсом стає те, що такі посилання не є seo-посиланнями, тобто їх кількість необмежена. Завдяки своїй природності вони підстраховують анкорний кількість посилань. Оскільки для просування по вибраних запитах великого проекту без біржових посилань не обійтися, то природні посилання допомагають дотримуватися баланс і не потрапляти під фільтри.

Розміщувати посилання можна вручну, хоча це дуже трудомісткий процес, або доручити завдання агентству, заплативши значну суму. Більш економний варіант - використовувати автоматизовані сервіси для цих цілей.

ведення блогу

Цікавий блог можна вести не тільки на своєму сайті, але і використовуючи спеціальні блог-платформи або великі тематичні ресурси. Варто витратити час на підготовку якісного контенту, але надалі ця робота поліпшить платіжний профіль сайту. Крім того, експертні матеріали підвищать впізнаваність бренду, добре позначаться на репутації і вплинуть на лояльність аудиторії.

розсилки

Для тих, хто веде розсилку, корисно користуватися сервісами, які публікують на своїх сторінках ваш матеріал і посилання на джерело. При маленьких обсягах використовувати такі сервіси можна безкоштовно.

При маленьких обсягах використовувати такі сервіси можна безкоштовно

Приклад зворотного посилання в сервісі subscribe.ru

Разом

Спробуйте щось з перерахованого вище списку, відразу ж застосувавши отримані знання на практиці. Це допоможе поліпшити платіжний профіль в цілому, а також позитивно позначиться на продажах. Пам'ятайте, чим різноманітніше посилання на сайт, тим нижче ризик потрапити під санкції, тим ефективніше пошукове просування. Таким чином, класичні інструменти починають працювати краще при просуванні сайту.

Напишіть в коментарях, які джерела безкоштовних посилань використовуєте ви? Чи працює це? Чи займаєтеся ви seo-оптимізацією самостійно або замовляєте просування у фахівців?

Чи займаєтеся ви seo-оптимізацією самостійно або замовляєте просування у фахівців

Юрій Софіна, провідний аналітик Wizard.Sape

Статті по темі:

Чи можна знайти хороші безкоштовні посилання?
Напишіть в коментарях, які джерела безкоштовних посилань використовуєте ви?
Чи працює це?
Чи займаєтеся ви seo-оптимізацією самостійно або замовляєте просування у фахівців?

Дополнительная информация

rss
Карта