Розпакування zip архівів на сервері через PHP

  1. Платна консультація з питань 1500 руб / год

Подробиці Опубліковано: 17 июля 2012 Переглядів: 15195

Веб-дизайнери і розробники знають, що стиснення файлів в один zip архів, необхідний захід, коли справа доходить до завантаження величезної кількості файлів на сервер, що означає необхідність розпакувати файл після його завантаження.

Програмісти приходять до допомоги усіляких php бібліотек, розміри деяких можна порівняти з розміром самого zip архіву (привіт PclZip ). Нижче наведено можливо найкоротший код, який Ви можете використовувати, щоб розпакувати zip файл на сервері за допомогою чистого PHP.

<? Php $ zip = new ZipArchive; $ Res = $ zip-> open ( 'sc.zip'); if ($ res === TRUE) {$ zip-> extractTo ( 'sc /'); $ Zip-> close (); echo 'ok'; } Else {echo 'failed'; }?>

Це дуже корисно в тих випадках, коли у вас немає доступу до CPanel або інший оболонці сервера. Просто переконайтеся, що каталог, в який ви хочете отримати файли існує і має дозвіл на запис, інакше виникнуть проблеми при розпакуванні.

Простий usecase, коли я використовую цей код: Коли ви качаєте CMS Joomla, можна піти двома шляхами

  1. Розпакувати її у себе на комп'ютері і чекати поки кілька тисяч файлів завантажуються по ftp
  2. Залити на сервер цей zip файл разом з невеликим install.php, який розпакує всі файли

Розповісти друзям

Платна консультація з питань 1500 руб / год

Прочитали статтю і залишилися питання? Мене звуть Валерій і я її автор. З радістю поясню Вам в скайпі все скрутні моменти, які залишилися за рамками статті!

Детальніше ...

Додати коментар

Lt;?
Php $ zip = new ZipArchive; $ Res = $ zip-> open ( 'sc.zip'); if ($ res === TRUE) {$ zip-> extractTo ( 'sc /'); $ Zip-> close (); echo 'ok'; } Else {echo 'failed'; }?