Руйнуємо міфи про безлімітних тарифах зв'язку

Як свідчать свіжі дані, смартфони по своїй популярності обійшли прості телефони, і схоже, це не просто тимчасове явище, а необоротна тенденція, яка в найближчому майбутньому не зміниться. В даний час любителі мобільного інтернету воліють купувати лише безлімітні плани, пов'язані з трафіком, в той час як можливість необмежено дзвонити для наших співвітчизників як і раніше сприймається як недозволена розкіш. Чи так це насправді? Щоб відповісти на це питання, ми звернулися до фахівців компанії « мт-Мережа », Які допомогли в підготовці цього матеріалу.

мт-Мережа

Щоб максимально досконально розібратися в цьому питанні, ми вирішили порівняти пропозиції безлімітних тарифів компанії «мт-Мережа» з тими, які зараз можна підключити у операторів стільникового зв'язку. Для прикладу ми візьмемо стандартну ситуацію, коли абонент протягом дня робить все потроху:

• дзвінки близько 30 хвилин в день,
• відправка близько 5 SMS,
• перевірка пошти, отримання інформації про пробки і браузінг по Інтернету

Для початку поглянемо на те, що пропонує нам «Білайн». Як ми пам'ятаємо, в офісах оператора приватні особи можуть підключити тариф «Нуль сумнівів». Різниця з пропозицією від «мт-Мережа» - як мінімум, 5000 рублів в рік.
Для початку поглянемо на те, що пропонує нам «Білайн»
Далі - «Мегафон». 50 рублів в день у тарифу «Безлімітний Мегафон» проти 63 рублів «рідного» тарифного плану «Все просто».

Нарешті, ознайомимося з пропозицією ще одного члена «великої трійки» - МТС. «Мт-Мережа» пропонує користуватися безлімітним зв'язком за 40 рублів в день, в той час як, підключившись до тарифу «Супер МТС», вам доведеться платити 53 рубля в день за невеликий «шматочок» зв'язку.

При цьому, якщо придивитися до того, що можна придбати за зазначену абонентську плату, стає очевидно, що «мт-Мережа» пропонує часто і більше, ніж при підключенні до тарифів операторів. А так як «мт-Мережа» є офіційним представником операторів «великої трійки», то ви зможете підключити тариф саме того оператора, якого найбільше віддаєте перевагу.

Мабуть, найприємніше полягає в тому, що зручно для користувача реалізована система оплати. Майже на всіх тарифах абонентська плата списується щоденно рівними частинами, тому у абонента немає необхідності оплачувати всю суму за місяць відразу. А маючи постійний доступ до свого балансу, ви можете стежити за тим, яку суму необхідно внести, щоб несподівано не опинитися в мінусі. Сподіваємося, що ця інформація змусить вас переглянути свої погляди на безлімітний зв'язок і перестати вважати дорогоцінні хвилини розмови.

Чи так це насправді?