РЖД не пускає в поїзд без документів

Автор Повідомлення Відповідей 25. Сторінки: 1 2 convention
повідомлень: 544
Автор Повідомлення Відповідей 25 15.12.2014, 17:13. РЖД не пускає в поїзд без документів

Амарант
Ніколи не можна було їздити на поїзді і літати на літаку за жодними копій. До жодних змагань це абсолютно не має відношення. Проїзними документами є квиток і паспорт або замінюючий його документ, що засвідчує особу. дітям до 14 років - свідоцтво про народження, а супроводжуючі неповнолітніх дітей зобов'язані мати нотаріально завірене доручення, якщо вони не батьки або інші законні представники.

Цитувати  Відповісти  про автора  E-mail  Посилання Цитувати Відповісти про автора E-mail Посилання

Амарант
повідомлень: 28535
Амарант  повідомлень:  28535  15 15.12.2014, 17:46. convention
Не зовсім так. Вимога їздити тільки по оригіналах документів було завжди, але не дотримувалося строго і РЖД спокійно допускала пасажирів по нотаріально засвідчених копій свідоцтв про народження або паспортів. Власне, сюжет, на який я дала посилання, саме про це і говорить. І наша команда потрапила так само і з того ж приводу, в минулому році все спокійно їздили по копіях, а з осені цього року (не можу точно сказати в який саме момент, але обидві історії за листопад) за копіями пускати різко і непохитно перестали.
На квиткових касах (пр принаймні у нас вПітере) дійсно висять оголошення, що пасажирам заборонено їздити по копіях. Але ці оголошення написані мааааленькій червоними літерами досить далеко від віконця продажу, так що їх легко не помітити.
У касах повернення квитків сказали, що зараз таких історій як наша дуже багато, багато хто звик їздити по копіях і нариваються на недопуск в вагон. Так що я не дарма пишу про цю істо і адміни даремно перенесли її з теми заборони на виїзди на змагання мосвічей, тк вона побічно має до тієї теми відношення. Ну і назва теми зробили тупе - без документів в будь-якому випадку не пускають, тут мова саме про оригіналах
Світу мир! Ні війні! Цитувати Відповісти про автора Посилання Амарант
повідомлень: 28535
Цитувати Відповісти про автора Посилання Амарант
повідомлень: 28535
Цитувати Відповісти про автора Посилання six feet under
повідомлень: 169
15.12.2014, 18:40.

Амарант в чому проблема взяти з собою паспорт?
Правильно роблять, що не пускають за копіями, правило загальновідомо і написано для всіх.

Цитувати Відповісти про автора Посилання

Sunchella
повідомлень: 1430
Калуга, Н.Новгород
Sunchella  повідомлень:  1430  Калуга, Н
15.12.2014, 19:19.

З недавніх пір з'явилася інша проблема: перестали пускати по роздруківці електронного квитка (А4). Вимагають обов'язково картонний квиток з автомата. З чим це пов'язано-незрозуміло.
Не дуже це зручно. Два дні тому я провозилася з отриманням такого квитка хвилин 15, просто тому, що або сенсор на апараті погано налаштований, або він видавав, що неправильно введений код замовлення, хоча всі цифри були на місці. Загалом не айс.

Цитувати Відповісти про автора E-mail Посилання

bregalad
повідомлень: 7850
Москва
bregalad  повідомлень:  7850  Москва  15
15.12.2014, 19:48. Sunchella пише:
Дивовижно! Скільки я їздив на поїздах (у більшості випадків - за електронними квитками), такого не було ніколи. Більш того, найперший раз я про всяк випадок, пройшовши електронну реєстрацію, взяв ще й квиток в автоматі. Так виявилося, що це відразу електронну реєстрацію скасовує! (Мене при посадці в списку минулих електронну реєстрацію не виявилося.) Тому з того моменту я більше ніколи не брав квиток в автоматі. І куди тільки не їздив на поїздах. Я, до речі, і роздруківку з собою ніколи не брав (і не друкував, тільки записував дані квитка від руки) - вона не потрібна, якщо тебе немає в списку у провідника, то вона все одно не допоможе.
До електронної реєстрації та відсутності яких би то не було квитків або роздруківок я давно звик, оскільки на літаках давно вже використовуються тільки електронні квитки (по крайней мере, на закордонних рейсах).
А на якому потягу таке сталося? Цитувати Відповісти про автора E-mail Посилання Sunchella
повідомлень: 1430
Калуга, Н.Новгород

15.12.2014, 21:23.

bregalad, Москва-Ярославль, в цю суботу. І ще до цього я в Нижній їздила з Москви.

Цитувати Відповісти про автора E-mail Посилання

спіралька
повідомлень: 2650
спіралька  повідомлень:  2650  15
15.12.2014, 22:02.

Sunchella я часто їжджу (останній раз приблизно в кінці жовтня) з проміжній станції на швидкому поїзді, квиток оплачую на сайті, роздрукувати ніде в курнику. Садили без роздруківки, по паспорту. А на вокзалі також по паспорту, причому в будь-який вагон, оскільки у всіх провідників є роздруківки на всіх пасажирів, але, правда, що пройшли Ел. Реєстрацію. Одного разу я забула в який вагон у мене квиток, підійшла до будь-якого, мене знайшли і посадили, тому що поїзд відходив. У правилах на сайті РЖД не потрібно роздруківка квитка, тільки документ особистості, якщо не змінили.

Цитувати Відповісти про автора Посилання

Sunchella
повідомлень: 1430
Калуга, Н.Новгород
Sunchella  повідомлень:  1430  Калуга, Н
15.12.2014, 22:07.

Спіралька, ну ось вимагають. І люди, у яких була тільки ел.распечатка, дуже довго доводили, що вони не дурні)). Цього разу їх все-таки пустили. Але мені особисто не хочеться перед від'їздом нервувати, і потім похапцем щось десь роздруковувати.
Може бути це вимога діє тільки на поїзди далекого прямування, я не знаю.

Цитувати Відповісти про автора E-mail Посилання

Тарантіно
Тарантіно  15 15.12.2014, 22:12. Амарант пише:
Ну, грубо кажучи, обурення повинен викликати сам факт вимоги документів для поїздок (навіщо потрібні ці поліцейські заходи?), А не відмова в прийомі копій. Копія документа, нехай хоч 10 раз нотаріально завірена - не документ !!! (Назва теми відповідає дійсності). Паспорт або свідоцтво народження свої ти нікому не віддаси, якщо тільки не продолбаешь їх (оце так, згоден, проблема, через що ці поліцейські заходи і неприємні), а ось завірену копію спокійно можеш комусь подарувати або продати, без яких -або наслідків. Потенційний сенс поліцейських заходів різко падає. Цитувати Відповісти Посилання спіралька
повідомлень: 2650

15.12.2014, 22:31.

Sunchella цікаво, звичайно, але треба правила вивчити і одного разу наїхати на РЖД, якщо вони висуваю не відповідають правилам вимоги з компенсацією збитків і шкоди. Раділа, коли скасували ці чортові квитки, які теж якось мучилася "переводити" в електронному пристрої, і черги у них товпляться як в касах. Подивилася правила на сайті: при електронній реєстрації роздруківку на а4 тільки рекомендується мати, але не обов'язково, можна показати купон на електронному пристрої. Там повинно бути вказано ім'я пасажира. (Здається, це нововведення) Якщо реєстрації немає, то треба отримати посадковий купон в касі або терміналі.

Цитувати Відповісти про автора Посилання

Kimberli
повідомлень: 195
Севастополь - Нижній Новгород
Kimberli  повідомлень:  195  Севастополь - Нижній Новгород  Цитувати  Відповісти  про автора  E-mail  Посилання  Амарант  повідомлень:  28535  15 Цитувати Відповісти про автора E-mail Посилання Амарант
повідомлень: 28535
15.12.2014, 22:49. six feet under пише: ну в нашому випадку батьки розсудили, що хлопець у них не дуже акуратний в побуті, хоч і розумний дуже, і побоялися, що він може втратити паспорт, а відновлювати його самі знаєте не цукор. Думаю, що теродітелі, які відправляли / відправляють дітей з нотаріально завіреними копіями паспарту і свідоцтв про народження, все приблизно міркують б / м так само. Страшно втратити оригінал, який довго відновлювати і без якого можуть бути великі проблеми (поки не відновлять). Якщо дозволені копії, навіщо тягати з собою оригінали? Все цілком логічно. Світу мир! Ні війні! Цитувати Відповісти про автора Посилання Амарант
повідомлень: 28535
15.12.2014, 23:06. Тарантіно пише: у мене нічого в даному випадку не викликає обурення.
Я просто попередила батьків і тренерів, які можливо теж воліли возити дітей з копіями свідоцтв / паспортів, що зараз так не вийде! Все, кого завернули з цими копіями - вони все раніше спокійно по ним їздили. І наші керівники команди не знали про посилення заходів, і керівники команди ватерполістів не знали, і багато хто ще не знав і не знає. Написала не заради обговорення яке у нас поліцейська держава, а щоб люди не потрапляли в такі ситуації і щоб командири (команди) організаціям потім не доводилося перед місцевими спорткоммітетамі стояти в позі раку. Світу мир! Ні війні! Цитувати Відповісти про автора Посилання спіралька
повідомлень: 2650

15.12.2014, 23:54.

Швидше за все, ці заходи "поліцейської держави" не заради розваги, а більшої безпеки для. Нещодавно ввели навіть посадку на міжобласні автобуси, наприклад, Москва-Рязань при наявності документа, що посвідчує особу. Регламентний термін для виготовлення паспорта, якщо що, 10 днів, не більше (за місцем реєстрації), терміни дотримуються чітко. Св-во про рожденіі- в день звернення. Все не так страшно. На час виготовлення нового паспорта видають тимчасове посвідчення особи з фото, замість довідки, як раніше.

Цитувати Відповісти про автора Посилання

Амарант
повідомлень: 28535
Амарант  повідомлень:  28535  Цитувати  Відповісти  про автора  Посилання  ЕлінаЛіна  повідомлень:  1  07 Цитувати Відповісти про автора Посилання ЕлінаЛіна
повідомлень: 1
07.08.2015, 11:44.

32: Добрий день! Післязавтра повинна виїхати в табір, сьогодні дізналася що летимо на літаку і потрібен оригінал свідоцтва про народження. Але оригінал зараз знаходиться в паспортом столі т взяти його не можу (мені нелелі тому виповнилося 14) Чи зможу я полетіти з нотаріально засвідченою копією?

Цитувати Відповісти про автора Посилання

Амарант
повідомлень: 28535
Амарант  повідомлень:  28535  Цитувати  Відповісти  про автора  Посилання  Bee-bee  повідомлень:  473  Москва  07 Цитувати Відповісти про автора Посилання Bee-bee
повідомлень: 473
Москва

07.08.2015, 12:30.

ЕлінаЛіна
раджу зателефонувати прямо в аеропорт уточнити. діти з 14 років летять тільки за паспортом, вам не могли купити квиток без нього
паспорт для підлітків офорляетя швидко, тиждень 2-3 дня

шию сукні для дівчаток і "великих" дівчаток теж шию сукні для дівчаток і великих дівчаток теж  Цитувати  Відповісти  про автора  Посилання  Відповідей 25 Цитувати Відповісти про автора Посилання Відповідей 25. Сторінки: 1 2

А на якому потягу таке сталося?
Навіщо потрібні ці поліцейські заходи?
Якщо дозволені копії, навіщо тягати з собою оригінали?
Але оригінал зараз знаходиться в паспортом столі т взяти його не можу (мені нелелі тому виповнилося 14) Чи зможу я полетіти з нотаріально засвідченою копією?