Сайт для ведення блогу російською: як правильно вибрати платформу

  1. Як бачите, вибір платформи, яка підійде саме Вам, зовсім не складний. Найголовніше визначитися з Вашими...

У наш час формат блогу набирає масову популярність. Для багатьох людей блог - це спосіб донесення інформації, а іноді просто необхідність висловитися, поділитися досвідом. Почати писати блог можуть, як майстри пера і досвідчені копірайтери, так і будь-який інший чоловік.

Блог допомагає максимально широко розкрити тему, дає можливість залишати коментарі та проводити обговорення. Для багатьох людей блог асоціюється з ЖЖ, популярної на просторах СНД майданчиком для блогінгу. Але ж є і багато інших. Так як же зробити правильний вибір платформи для ведення свого блогу? Про вибір тієї чи іншої платформи буде йти мова далі.

Почнемо з того, що тематика блогінгу може бути абсолютно різною. Тому, в залежності від того, що Ви будете писати, треба визначити відразу і Вашу цільову аудиторію. Для кого Ви будете писати, хто буде Вашими передплатниками? Правильно підібрана цільова аудиторія - це основна запорука успіху для Вашого майбутнього блогу.

І в залежності від тематики та цільової аудиторії, майданчики для блогінгу різняться. Тому, слід зробити оптимальний вибір саме для Вас. На сьогодні, блог можна вести як в абсолютно всіх соціальних мережах, так і на спеціалізованих і більш вузьких платформах.

Розглянемо Вам ТОП-5 платформ для ведення блогу:Розглянемо Вам ТОП-5 платформ для ведення блогу:

Звичайно, це найвідоміший, перевірений і зручний сервіс для ведення свого блогу. Він ідеально підходить як для новачків, так і для просунутих користувачів. Завдяки livejournal відкрилося багато нових імен, в тому числі і Артемій Лебедєв, блогер-мандрівник, відомий своїми тривалими експедиціями по різних країнах.

Плюси сервісу в тому, що він абсолютно безкоштовний, націлений в основному на російськомовну аудиторію. Якщо блог буде успішним - потрапите в ТОП ЖЖ, що істотно збільшить трафік на Вашу сторінку . Дана платформа дуже проста у використанні: не потрібно здійснювати складні дій з настройками.

У самому блозі, крім додавання фото, Ви можете ставити теги і робити перелинковки на свої інші статті, тим самим підвищуючи конверсію. На ЖЖ цільова аудиторія дійсно найрізноманітніша: тут люди різного віку і професій. Починаючи від студентів, закінчуючи відомими політиками.

Починаючи від студентів, закінчуючи відомими політиками

Це прогресивна, мега популярна і дуже зручна платформа для блогінгу. Плюси платформи - це можливість вибору, як безкоштовного домена, так і можливість купити на 1 рік користування домен з такою назвою, яке потрібно Вам.

Крім цього, на сервісі вже є готові безкоштовні шаблони, на яких вже можна працювати і викладати свій контент. Платформа універсальна - хочете - ведіть блог, робіть комерційний сайт або навіть інтернет-магазин. Але, основна перевага це те, що Wordpress оптимізований під Яндекс і Google.

Не потрібно піклуватися про реєстрацію свого сайту в каталогах: Ваш блог вже буде відображатися в пошуку Google. Відносно цільової аудиторії, то тут справи йдуть інакше. Тут все буде залежати від ключових слів у Вашому контенті і, звичайно ж, реклами.

По початку, робіть посилання на Ваш блог в соціальних мережах, просите друзів, щоб вони робили репости. Або ж підключіть платну рекламу. До слова, більше 20% сайтів в інтернеті, зроблені саме з допомогою платформи Wordpress.

Дуже зручна і універсальна платформа: підходить як для блогінгу, так і для створення абсолютно будь-якого сайту. Є можливість вибрати безкоштовний варіант, але можна відразу купити будь-який домен (org, net, com). Сервіс працює як конструктор. Він дозволяє дуже просто, крок за кроком, створити саме такий сайт або блог, який потрібен саме Вам. Він дуже простий, тут не потрібні коди або плагіни.

І найбільший плюс даного сервісу - це можливість створення мобільної версії сайту на планшеті або смартфоні. Відносно аудиторії, то тут також як і на Wordpress, потрібна реклама, просування, вибір правильних ключових слів і т.д. Вибір платформи weebly підійде копирайтерам, які пишуть багато текстів.

Так, саме ця популярна соціальна мережа, може покласти хороший старт для ведення блогу. Переваги Facebook полягають у тому, що тут Ви можете додавати багато друзів; робити ефективну рекламу своєї сторінки на інших тематичних групах, в коментарях.

В даному випадку Вам, звичайно, будуть в допомогу теги, і не забувайте прикріплювати фото. Якщо Ваш унікальний контент вистрілить і люди почнуть його активно лайкать і репоста, це суттєво збільшить конверсію Вашої сторінки і блог дуже швидко почне набирати популярність.

Головне робити регулярне оновлення контенту. Переваги даної платформи для ведення блогу: можливість самостійного вибору цільової аудиторії, контролювати її; абсолютно безкоштовна платформа; ідеально підходить для новачків, так як дуже проста у використанні.

Переваги даної платформи для ведення блогу: можливість самостійного вибору цільової аудиторії, контролювати її;  абсолютно безкоштовна платформа;  ідеально підходить для новачків, так як дуже проста у використанні

Тут майстерність пера можна частково замінити оригінальними фото. Адже це теж хороший спосіб самовираження. Дана платформа схожа з Instagram, Twitter.

Але все ж Tumblr має ряд особливостей: є можливість створення групових блогів; платформа оптимізована під Google Analytics; є можливість вести аудіо-блогінг; можна зберігати чернетки і планувати публікації для постінгу по датах; платформа mobile friendly.

У платформи дуже простий інтерфейс і гарний дизайн шаблонів. Звичайно, тут не можна публікувати великий обсяг тексту, але вибір платформи такого формату ідеально підійде тим, хто робить ставку на творчість і дизайн.

Звичайно, тут не можна публікувати великий обсяг тексту, але вибір платформи такого формату ідеально підійде тим, хто робить ставку на творчість і дизайн

  1. Формат блогу. Якщо плануєте більше постити фото або графічні зображення, тоді Вам краще підійде Instagram, Tumblr, Pinterest. Якщо ж Ви навпаки, пишіть дуже об'ємні тексту, то тоді Вам слід вибрати livejournal або Wordpress.
  2. Цільову аудиторію. Якщо Ви пишіть для російськомовної аудиторії, вибирайте livejournal або Facebook, а для більш широких мас вибирайте сайти.
  3. Купівля домена. Якщо Ви вибрали платформи Wordpress або Weebly, то тут можна скористатися як безкоштовним доменом, так і платним. Тут мається на увазі, що краще придбати платний домен з вашим оригінальною назвою сайту, так як це виділить Вас в пошукових системах.

Як бачите, вибір платформи, яка підійде саме Вам, зовсім не складний. Найголовніше визначитися з Вашими цілями, видами контенту, який Ви будете публікувати і Вашою аудиторією, передплатниками. Новачкам підійдуть безкоштовні прості платформи, а вже більш просунуті професіонали можуть зробити вибір на користь сайтів.

Але найголовніше, яку б платформу Ви не обрали, це унікальність Вашого контенту. Чим оригінальніше Ви будете підносити матеріал, тим більше шансів стати поміченим. І, звичайно ж, несіть більше позитиву. Яскраві і барвисті фото у Вашому блозі, не тільки підвищать конверсію, а й точно піднімуть кому-небудь настрій.

Рекомендуємо Вам почитати:

Як створити сайт з нуля самому безкоштовно і монетизувати його: покрокова інструкція

Як безкоштовно створити інтернет магазин з нуля самостійно. Покрокова інструкція до перших грошей

Як створити канал на YouTube з комп'ютера і почати заробляти на ньому гроші: покрокова інструкція для новачків

Так як же зробити правильний вибір платформи для ведення свого блогу?
Для кого Ви будете писати, хто буде Вашими передплатниками?

Дополнительная информация

rss
Карта