сайт воронка

«До того ж, дуже порадував і сам Олег, в плані техпідтримки ...»

В даний момент, я спеціалізуюся на створенні навчальних матеріалів для початківців користувачів комп'ютера.

Коли виникла необхідність створити сайт воронку для свого курсу, а потім і сторінку продажу для свого першого інфопродукта, я витратив чимало часу на пошук вирішення цієї проблеми.

Траплялися мені сервіси генерації потрібних сторінок а також універсальні сервіси для ведення Інфобізнес були занадто складні в освоєнні і перевантажені функціоналом, непотрібним для тих, хто тільки починає вести Інфобізнес. Інші були недостатньо гнучкими, в налаштуванні під власні потреби, або ж з погано розвиненою системою техпідтримки.

Коли я спробував створити сайт воронку на основі безкоштовного шаблону від Олега Орлова, я зрозумів - це те, що мені потрібно. Після цього я купив повний комплект його платних шаблонів і дуже цим задоволений.

До того ж, дуже порадував і сам Олег, в плані техпідтримки - без затримок, по skype, швидко роз'яснив всі незрозумілі моменти і дав цінні рекомендації, за що йому величезне спасибі.

Так що, вкрай рекомендую всім його шаблони підписних, що продають і інших супутніх сторінок. Купуйте і користуйтеся в задоволення.

Приклад мого сайту воронки на основі шаблону Олега: посилання .

Дополнительная информация

rss
Карта