Сайти з продажу автомобілів в Білорусі: найпопулярніші

 1. Кращі майданчики для продажу автотранспорту
 2. «Abw.by»
 3. «Vodi.la»
 4. «A.Tut.by»
 5. Авто розділи популярних дощок оголошень
 6. «Ab.Onliner.by»
 7. «OLX.by»
 8. Додатковий список з 10-и перспективних сайтів
 9. Корисні поради
 10. висновок

Всім доброго часу доби!

Сьогодні я пропоную вашій увазі оглядовий список, що містить найпопулярніші і відвідувані сайти з продажу автомобілів в Білорусі.

правильна продаж або придбання автомобіля завжди передбачає правильний вибір торговельної площадки.

При купівлі-продажу машин через Інтернет , Якщо вам будуть відомі найкращі місця для цього, на вашу пропозицію істотно швидше надійдуть відгуки, а угода отримає багато більше шансів опинитися вигідною.

Якщо ж ви почнете працювати відразу з безліччю сайтів, які знайшлися в пошуковій видачі, то ви втратите чимало часу і сил даремно, та ще й опинитеся більш відкритою мішенню для всякого роду шахраїв займаються виманювання грошей, що фішингом (обкраданням електронних рахунків) і просто розсилкою шкідливих вірусів.

Рейтинг в добірці торгових інтернет-майданчиків Білорусі для автомобілів я складав в першу чергу на основі кількості пропозицій в базі кожної дошки оголошень, також враховував відвідуваність порталів, їх цільову спрямованість і заявлені дані від адміністрацій.

Стаття в тему: Продаж авто в Білорусі: де і як це робити + необхідні бланки і список популярних моделей

Кращі майданчики для продажу автотранспорту

«Av.by»

Це найпопулярніший спеціалізований сайт продажів автотранспорту в Білорусі. У нього є відмінне від домену назву «Автомаліновка» і довга історія діяльності (стартував у 2001 р).

Проект має заявлену адміністрацією щоденну відвідуваність у майже 100 тис. Осіб, що дуже непогано для Байнета. Реальна база актуальних оголошень становить майже 90 000 пропозицій, що відповідає і заявленій кількості.

Реальна база актуальних оголошень становить майже 90 000 пропозицій, що відповідає і заявленій кількості

Тут можна купити / продати, здати в оренду або обміняти автотранспорт (новий або БУ) і пов'язані з ним товари, розрекламувати або отримати послугу, а також купити / продати пов'язану з автомобілями нерухомість.

На Av.by є 15 розділів для купівлі-продажу найрізноманітнішого транспорту, серед яких основні такі:

 • Легковий;
 • вантажний;
 • Сільськогосподарський;
 • будівельний;
 • спеціальний;
 • пасажирський;
 • Водний.

Є розділи присвячені різним комплектуючих, аксесуарів, обладнання, вантажоперевезень, прокату, гаражів, профільним вакансіях.

У спеціальному розділі можна купити / продати непрацездатний або битий автомобіль на запчастини.

Сайт має прекрасний блок автомобільних новин (міститься штат власних журналістів) і масивний статейний блок (з 9-ї розділів), а також форум.

Пошуковий фільтр має просту і розширену версію з безліччю пунктів для уточнення запиту.

Оголошення тут безкоштовні, але для їх додавання необхідна реєстрація (дуже проста), яка не потребує підтвердження по телефону.

Форма внесення даних відрізняється подробицею з безліччю уточнюючих параметрів. Можна прикріплювати добірку з фото, але можливості завантаження відео немає. Ціни на авто допускається вказувати в білоруських рублях або доларах США.

Техпідтримка представлена ​​простий сторінкою для повідомлень, але при бажанні можна скористатися трьома телефонами або електронною поштою в розділі з інформацією про сайті.

Для користувачів мобільного інтернету Автомаліновка випустила однойменне андроїд-додаток.

Посилання на сайт «Av.by»: https://av.by/

Посилання на андроїд-додаток
«Автомаліновка av.by»: https://play.google.com/store/apps/details?id=by.av.client

«Abw.by»

Даний портал має майже рівноцінну Av.by популярність в плані продажів транспорту, а в інформаційному плані перевершує його, т. К. Abw.by не є самостійним сайтом, а служить в якості інтернет-порталу для солідного білоруського тижневика «Автобізнес», який друкується з 1993 року (на 80-й сторінках!).

Взагалі між структурами обох ресурсів простежується явна ідентичність. Швидше за все Av.by взяв приклад зі старшого брата і по частині безкоштовних оголошень досяг успіху більше нього.

by взяв приклад зі старшого брата і по частині безкоштовних оголошень досяг успіху більше нього

Але за багатьма іншими параметрами Abw.by перевершує свого повністю віртуального конкурента:

 • Блок оголошень містить майже три десятка розділів;
 • Новинний блок складається з 19 розділів, який оформляє повноцінний журналістський штат.

Є й інші спеціальні блоки з численними розділами, серед яких такі:

 • Станції техобслуговування;
 • Запчастини та комплектуючі;
 • Вантажоперевезення;
 • Автомобільні компанії.

До речі, набір послуг на цьому порталі мене дуже вразив: оренда і прокат, послуги СТО і евакуатора, швидкий викуп старих авто і навіть пасажироперевезення.

База актуальних оголошень, що стосуються безпосередньо автомобілів, досягає цифри понад 60 000. Масив ж всіх інших пропозицій становить ще стільки ж.

Заявлена ​​адміністрацією щоденна відвідуваність досягає майже 1.8 млн чоловік, але зрозуміло, що основна маса людей використовує даний сайт не як дошку оголошень, а за його прямим призначенням - як майданчик ЗМІ. І це теж одна з причин того, що Abw.by дісталося друге місце, а не перше.

Сайт має пошуковий рядок для роботи з усіма сторінками, і пошуковий фільтр для оголошень, який явно поступається тому, що є на Автомаліновке навіть в своєму розширеному режимі.

Оголошення тут можна подавати як на безкоштовній, так і на платній основі і тільки зареєстрованим користувачам. При реєстрації просять вказати телефон, але це не обов'язково - активація проходить по електронній пошті.

Форма додавання інформації менш докладна, ніж на Автомаліновке, але зате тут можна вставляти відеоролики, а ціну вказувати в білоруських і російських рублях, доларах і євро.

Техпідтримка працює тільки через сторінку повідомлень адміністрації.

Посилання на сайт «Abw.by»: abw.by/showcars/sell/

«Vodi.la»

Vodi.la вже на порядок скромніший ресурс, ніж два попередніх. Блоки тут не мають розгорнутих списків розділів.

Наявний інформаційний блок по автомобілям з митним калькулятором і технічними характеристиками, простенький блок новин в три розділи, розділ автозапчастин, мототехніки, каталог СТО та білоруських автомобільних ринків. Але тут є і своя родзинкою - партнерський автоломбард.

Але тут є і своя родзинкою - партнерський автоломбард

Продаються тут переважно машини з пробігом, спеціальних розділів і умов для юросіб з їх новими авто не видно.

Заявлена ​​адміністрацією відвідуваність становить 15000 осіб на добу, а база актуальних оголошень містить близько 50 тис. Пропозицій.

Пошуковий фільтр має спрощену і розширену (досить докладну) версію. Додавати оголошення можна без реєстрації і вони, звичайно, є безкоштовними. Що цікаво: тут взагалі немає платних послуг. Ніяких. І адміністрація про це прямо заявляє: «Сайт не робить платних послуг». Ось як! Смерть капіталізму? Пошуковий фільтр має спрощену і розширену (досить докладну) версію

Форма додавання інформації для оголошення не сказати щоб проста - все там є і всього достатньо, хоча і не повний фонтан. Фотографії вантажити можна, а відео не можна. Валюта вартості в повному комплекті: рублі (білоруські та російські) і євро з доларами.

Форуму тут немає, а замість нього група ВКонтакте з пристойною цифрою в 18 тис. Учасників. Але самі учасники все більше якісь не такі - з жіночими іменами і замість аватарів у них «собачки».

Посилання на сайт «Vodi.la»

Головна сторінка: vodi.la

Розділ пошуку авто: vodi.la/auto/do-10000-$

«A.Tut.by»

Торговий майданчик A.Tut.by це дочірнє відгалуження популярного білоруського універсального мультіпортала «Тут Бай Медіа», що має в Байнеті на базі Tut.by більше 200 різних тематичних відгалужень і сервісів.

Але оскільки A.Tut.by не є блоком або розділом, впровадженим в основний сайт, а являє самостійне відгалуження зі своїм доменом, то дану дошку оголошень можна розглядати як окремий інтернет-ресурс.

by не є блоком або розділом, впровадженим в основний сайт, а являє самостійне відгалуження зі своїм доменом, то дану дошку оголошень можна розглядати як окремий інтернет-ресурс

Сайт має щоденну відвідуваність більше 15 тис. Чоловік і щомісячну близько 250 тис. А база оголошень містить близько 45 000 актуальних пропозицій з купівлі-продажу вживаного (включаючи аварійні, биті авто) і нового автотранспорту.

На A.Tut.by всякого зайвого ще менше, ніж на попередньому Vodi.la. Розділів всього чотири: дошка оголошень, автомобільна енциклопедія, тест-драйви, відгуки та каталог автодилерів. От і все.

Пошуковий фільтр тут цілком пристойний, а форма додавання інформації для оголошення докладна і має мало відмінностей від самих просунутих варіантів.

Сайт чомусь починає вимагати реєстрацію / авторизацію тільки на кроці додавання фотографій. Я так і не зрозумів для чого так зроблено. Для конспірації чи що? Сайт чомусь починає вимагати реєстрацію / авторизацію тільки на кроці додавання фотографій

Фотографій можна завантажити досить багато - цілих 16 штук, але відео вставити можливості немає. За валюті для поля вартості все аналогічно попередньому сайту (білоруські та російські рублі, євро, долари).

Натяку на якусь технічну я так і не знайшов, хоча вона присутня на материнському порталі.

Посилання на сайт «A.Tut.by»: https://salon.av.by/ - сайт змінив адресу.

Авто розділи популярних дощок оголошень

«Kufar.by»

Куфар - це автомобільний розділ на найбільшій загальної дошці оголошень Білорусі, якій всього лише 5 років від роду. Її місячний трафік перевищує 1 млн чоловік, а щоденне додавання оголошень тримається в районі 30 тис. З 1.5 млн оголошень в базі.

Сайт має розгорнутий штат офісних і віддалених співробітників, стрімко розвивається в своїй ніші. Автомобільний розділ містить базу з більш ніж 110 000 актуальних пропозицій.

Пошук можна проводити як за запитом в пошуковому рядку, так і за допомогою фільтра. Рівень цього фільтра і форми додавання інформації в оголошення не вище середнього. Реєстрація тут не обов'язкова, а всі ціни потрібно вказувати тільки в білоруських рублях.

Куфар має власне мобільне андроїд-додаток. Якщо вірити адміністрації, то майже половина користувачів відвідує цю дошку через мобільні пристрої.

Служба підтримки працює тільки через сторінку з повідомленнями.

Посилання на сайт «Kufar.by»: https://www.kufar.by/

«Ab.Onliner.by»

Ab.Onliner, працює з 2001 року і являє собою синтез загальної дошки оголошень інформаційно-новинного порталу, орієнтованого на цифрову техніку та інноваційні технології.

Один із вдалих прикладів, коли звичайний блог про мобільний зв'язок виріс в серйозний портал з мільйонної добової відвідуваністю і низкою серйозних дочірніх бізнес-проектів.

Один із вдалих прикладів, коли звичайний блог про мобільний зв'язок виріс в серйозний портал з мільйонної добової відвідуваністю і низкою серйозних дочірніх бізнес-проектів

Одним з таких проектів і є дошка оголошень, в якій є розділ автобарахолке, що містить базу з більш ніж 65 тис. Пропозицій.

Розділ має стандартний бічній пошуковий фільтр по розділу і пошуковий рядок по всьому сайту.

Розміщення оголошення є тільки після підтвердження користувача по телефону.

Ціни можна встановлювати в білоруських і російських рублях, євро і доларах.

Технічна підтримка працює тільки через форму відправки повідомлення адміністрації.

Посилання на сайт «Ab.Onliner»: https://ab.onliner.by/

«OLX.by»

Сайт більше не існує.

Це білоруський сегмент популярного міжнародного інтернет-холдингу «OLX». Сама ця дошка оголошень в своєму загальному плані має в Білорусі чомусь не дуже широкий успіх - розділ продажів автотранспорту на ній, як бачите, посів останнє місце.

База актуальних пропозицій OLX.by тут має всього 18 тис. Оголошень, а повна база всього що є в білоруському сегменті Олікс становить лише чверть мільйона торгових позицій, що за мірками цієї компанії сущий мізер.

Пошуковий фільтр OLX стандартний для всіх країн і досить зручний, хоча до особливо просунутих алгоритмів на спеціалізованих сайтах йому далеко. Є також і пошуковий рядок.

Тарифікація, як і всюди у цій компанії: три тарифу (один безкоштовний). Розцінки тільки в білоруських рублях. Підтвердження по телефону не потрібно, та й взагалі можна обійтися без реєстрації.

Техпідтримка тільки у вигляді сторінки повідомлень.

OLX має ряд мобільних додатків на ОС Андроїд, iOS, і Віндовс.

Додатковий список з 10-и перспективних сайтів

Про всяк випадок я приведу для вас ще ряд проектів, через які здійснюється купівля-продаж автотранспорту в Білорусі. Ці сайти на сьогоднішній день не дуже високо ранжуються, і мають слабкі бази оголошень, але в майбутньому деякі з них цілком можуть посунути в рейтингу навіть визнаних лідерів в цій ніші.

 • Lastochka.by
 • Ao.by
 • Zarulem.by
 • Onauto.By
 • Abz.by
 • Autoban.by
 • Rul.By/cars
 • Forsage.by
 • Belarusauto.com
 • Automania.by

Корисні поради

 • Уважно вивчіть правила подачі оголошення на кожній торговій площадці. Особливу увагу приділіть додаткових можливостей як платним, так і безкоштовним - деякі з них можуть реально полегшити і прискорити продаж.
 • Якщо на вашу пропозицію машина довго не продається, то можливо варто видалити всі оголошення, дочекатися початку весни і подати їх за новою, з оновленим описом і іншими фотографіями. Тоді ваше авто сприймуть як свіже надходження в сезон продажів , І ви можете швидко знайти свого покупця.
 • Перед подачею оголошення зробіть дослідження на предмет виявлення оптимальної для вашого варіанту вартості авто .
 • Якщо в телефонній розмові у продавця спостерігаються різні прояви поспіху і нетерпіння, запевнення в надзвичайну зайнятість і безлічі людей бажаючих купити його машину, то це може бути награною постановкою шахрая , Покликаної схилити вас внести дистанційну передоплату. Виплату авансу використовувати можна, але тільки під розписку і з фіксацією достовірних паспортних даних господаря машини.

висновок

Тепер вам відомі всі найпопулярніші сайти для купівлі-продажу автомобілів в Білорусі. З даного огляду зрозуміло, що ми розглядаємо, інтернет-ринок ще далеко не повністю сформований, але в цьому плані ведеться активна і результативна робота. Однак і вже існуючих ресурсів для оптимального пошуку або збуту авто, в звичайних випадках, для білоруських автомобілістів цілком достатньо.

А як у вас проходила купівля-продаж автотранспорту через інтернет в Білорусі? Якщо вам є що розповісти, то не соромтеся - коментарі блогу до ваших послуг, а читачі за цікаві і корисні відомості будуть вдячні саме вам.

Ви пам'ятаєте той ролик з Галустяном, коли він зображував в КВН сільську наречену з солом'яними кісками і кавказької бородою? Ви пам'ятаєте той ролик з Галустяном, коли він зображував в КВН сільську наречену з солом'яними кісками і кавказької бородою Я, чесно кажучи, призабув, але, випадково наткнувшись, знову сміявся як і в перший раз. А може ви цього виступу взагалі не бачили? Тоді подивіться обов'язково:

На сьогодні все, і я прощаюся з вами до наступних публікацій. Діліться моїми статтями через соціальні кнопки - вони якраз і призначені для поширення по мережі цікавого і корисного контенту. Підписуйтесь для зручності на блог і нехай ваші дороги будуть рівними, а настрій бадьорим!

Com/store/apps/details?
Смерть капіталізму?
Для конспірації чи що?
А як у вас проходила купівля-продаж автотранспорту через інтернет в Білорусі?
Ви пам'ятаєте той ролик з Галустяном, коли він зображував в КВН сільську наречену з солом'яними кісками і кавказької бородою?
А може ви цього виступу взагалі не бачили?