Сама кинула хлопця, як повернути, поради від експертаКак легко повернути кохану людину?

 1. Помилка номер 1
 2. Читаємо лист далі:
 3. Помилка номер 2
 4. Читаємо продовження листи:
 5. Помилка номер 3
 6. Продовжуємо читати лист:
 7. Помилки багатьох жінок
 8. Читаємо закінчення листа:
 9. Сама кинула хлопця, як повернути, підсумок
 10. Після прослуховування курсу Ви зможете:

Сама кинула хлопця, як повернути?

Добрий день, дорогі читачі блогу. На зв'язку Вікторія Власова, жіночий коуч, експерт в області відносин. Кожен день я отримую на пошту листи з проханням про допомогу. Це не прості листи, а скоріше та соломинка, за яку хапається потопаючий, це стогін і крик пораненої душі.

Звичайно ж я допомагаю всім жінкам , Які звернулися до мене. Але деякі ситуації зустрічаються настільки часто, що хочеться розповісти про них на блозі для того, щоб ви теж змогли уникнути подібних помилок.

Я зараз буду виписувати витяги з одного такого листа, і тут же давати свої коментарі, вказуючи на найпоширеніші помилки.

У попередніх статтях я розповідала про найпоширеніші помилки жінок. Ознайомитися з ними ви можете тут: " Відносини між чоловіком і жінкою. Помилки жінок. Частина 1 ".

Ось переді мною розкрито лист дівчини на ім'я Гульнара (ім'я я, природно, змінила на прохання цієї жінки).

Вона пише:

Привіт, Вікторія! Мені дуже сильно потрібна Ваша допомога! Я кинула свого хлопця 2 місяці тому, через 5 тижнів написала йому, і ми зустрілися. Він сказав, що не знає чи можемо бути разом і запропонував трохи поспілкуватися, щоб зрозуміти свої почуття.

Помилка номер 1

Ви самі кинули коханої людини, а потім знову запропонували бути разом, тобто ви зробили йому як з іграшкою: "Хочу - пограю, набридло - кину".

А це не іграшка, а жива людина, яка страждає, любить. Такою дією ви сильно образили його, в результаті - втратили довіру коханого. Тобто в його душі сидить образа і недовіра.

Читаємо лист далі:

Але тиждень тому ми знову заговорили про це - він сказав, що вже не любить мене, бачить мене тільки як друга, що я потрібна йому, і до сих пір - найрідніша, але тільки як друг.

Я плакала і говорила, що люблю його, що хочу все повернути, що не уявляю нікого на його місці, але він був непохитний, і сказав, що треба йти далі, але він хоче залишитися зі мною тільки як мій друг.

Помилка номер 2

Він до сих пір вас любить, інакше б не захотів з вами бачитися зовсім, проте образа і недовіра не дають йому зблизитися з вами. Він боїться знову пережити той біль, який ви йому задали розставанням.

Де гарантія, що ви не кинете його знову. Ви зачепили його чоловіче самолюбство, а це занадто боляче для чоловіків.

Крім того, ви стали плакати, благати, принижуватися - це помилка, так поводитися не можна. Такими діями ви знецінюєте себе. Тобто ваша цінність в його очах падає.

Читаємо продовження листи:

На наступний день я написала йому, що зрозуміла, що він має рацію, що краще нам залишитися друзями, двічі в одну річку не входять і погодилася дружити з ним. Тобто погодилася залишитися просто хорошими друзями.

Насправді я пішла на це тільки для того, щоб не втрачати з ним зв'язок. Я дуже люблю його і хочу бути з ним, хочу повернути його, тримати його за руку, прокидатися в його обіймах.

Помилка номер 3

Про те, що не можна говорити коханому при розставанні, що він має рацію, я писала вже на блозі, в статті: " Як швидко повернути чоловіка в сім'ю? ". Обов'язково прочитайте чому так не можна говорити, і як потрібно себе вести в такій ситуації.

Продовжуємо читати лист:

Зараз я знаю, чому він не хоче бути зі мною - йому сподобалася свобода дій, швидше за все я дуже обмежувала, контролювала його. Забороняла зустрічатися з друзями, не відпускала на чисто "чоловічі" заходи, такі як футбол, риболовля, сауна і так далі.

За Вашою порадою я не пишу йому, що не дзвоню, хочу витримати 2 - 3 тижні, але я боюся, що це остаточно віддалить його від мене. Присутній панічний страх, що він знайде іншу дівчину, яку полюбить, а про мене забуде.

В одній зі статей я розповідала чому чоловік шукає іншу: " Як повернути коханого від суперниці? ".

Помилки багатьох жінок

Навряд чи він не хоче повертатися з-за отриманої свободи. Якби це його сильно гнітило, то він давно б кинув вас. Раз він залишався з вами не дивлячись на жорстокий контроль - значить любов його сильна.

Однак страх бути знову кинутим - набагато сильніше. Зрада коханої людини ранить набагато сильніше, ніж ми думаємо.

Він повинен бути на 100% впевнений, що ви його не зрадите більше, ваші благання і сльози в такій ситуації не допоможуть.

Читаємо закінчення листа:

Ми були разом майже два роки. Будь ласка, допоможіть мені його повернути, я зрозуміла як мені дорогий цей чоловік і не уявляю свого життя без нього.

Як мені поводитися, щоб не залишитися в друзях і вивести все назад, я не перенесу, якщо він знайде іншу.

Я знаю, що мені потрібно відновити свою цінність в його очах (бо плакала і просила ще один шанс), але як вести себе в іншому?

З надією і повагою, Гульнара.

Сама кинула хлопця, як повернути, підсумок

Я порадила Гульнарі записатися на тренінг: "Як повернути коханого за допомогою чарівних смс", і вибрати середній варіант.

Оскільки там цілих 5 годин стратегії відновлення відносин, я в одному листі не можу все розкрити.

Гульнара, старанно виконувала всі завдання, слідувала покрокової інструкції, застосувала методики з тренінгу.

Коли вона підняла свою значимість за допомогою технік з тренінгу, то хлопець сам почав цікавитися і писати, кликати на побачення.

Зараз вони вже разом, Гульнарі пішли на користь знання отримані в тренінгу Зараз вони вже разом, Гульнарі пішли на користь знання отримані в тренінгу. Вони побудували нові відносини з нуля.

Гульнара стала більше довіряти коханому, перестала його контролювати. Всі їхні стосунки будуються на взаємній довірі і повному взаєморозумінні. Хлопець Гульнари уражається тим змінам, які відбулися в ній, він щасливий, і каже їй, що вона ідеальна жінка.

Гульнара теж щаслива, і не тільки тому, що улюблений разом з нею, а ще й тому, що бачачи її зміни, хлопець теж намагається стати кращою. Він став більш уважним, ласкавим, дбайливим, намагається виконувати всі її прохання з першого разу. Між ними - гармонія, любов, близькість споріднених душ, довіру один до одного!

Якщо у вас схожа ситуація, не втрачайте ні хвилини, записуйтеся прямо зараз в мій унікальний тренінг, який допоміг сотням жінок налагодити особисте життя Рекомендую середній варіант: "Повернути і стати єдиною".

Реєстрація в тренінг

Якщо виникли технічні труднощі, напишіть на пошту [email protected]
У нас учениці повертали інтерес і любов чоловіка, навіть після того, як він сказав: " Я тебе не люблю і йду ".

Також, у мене є для Вас спеціальне, безкоштовна пропозиція моєї допомоги:

Я допоможу Вам відновити відносини.
Спеціально для Вас я записала чудовий безкоштовний курс - "Як повернути коханого за 3 кроки, за допомогою спеціальних смс".
Він підходить для тих, хто розлучився і для тих хто поки ще не розлучився, але відносини на межі розриву.

Після прослуховування курсу Ви зможете:

 1. Точно визначитися, чи варто за нього боротися (в курсі є чудовий тест).
 2. Якщо Ви себе відчуваєте погано, застосуєте проста вправа і заспокоїтеся.
 3. Зрозумієте, які кроки необхідно зробити, щоб відновити відносини.
 4. Дізнаєтеся, як зацікавити партнера, щоб він сам почав Вас домагатися.

Введіть Ваш e-mail, щоб отримати відео-курс
БЕЗКОШТОВНО на електронну пошту:

Якщо ж Ви хочете, щоб я вникнула в Вашу унікальну ситуацію і допомогла розібратися.
Відповіла на тривожні Вас питання, запишіться, до мене на консультацію!

Я знаю, що мені потрібно відновити свою цінність в його очах (бо плакала і просила ще один шанс), але як вести себе в іншому?