Sape Sapient Solution. Біржа посилань

  1. Вебмастеру Збільшуйте дохід ваших сайтів У Sape можна додати до продажу більше 1000 сторінок одного...

Вебмастеру

Збільшуйте дохід ваших сайтів
У Sape можна додати до продажу більше 1000 сторінок одного сайту. Налаштуйте автоматичну продаж і просто отримуйте прибуток від продажу посилань. Нехай майданчики працюють на 100% своєї потужності.

виплати вчасно
Виплати майже відразу, у міру надходження заявки на виплату. Мінімальна сума для виплати 150 рублів. Щодобове нарахування коштів за розміщення посилання на ваш рахунок. Навіть якщо посилання розміщене тільки 1 день, Ви гарантовано отримаєте гроші за цей період.

Налаштували і забули
Автоматичний режим в Sape дозволяє веб-майстру по-справжньому позбудеться від зайвих клопотів. Встановивши максимальну кількість посилань і прийнятну ціну, можна практично забути про все, крім отримання прибутку з продажу посилань. Наявність опції «Стоп-слова» робить автоматичний режим дійсно зручним і безпечним.

Конфіденційність
При бажанні Ви можете приховувати URL сторінок свого сайту до тих пір, поки самі не схвалите посилання для розміщення. При використанні цієї опції рекламодавці вибирають Вашу майданчик за формальними параметрами: ціна, PR, ТИЦ, рівень домену та іншим.
Конфіденційність   При бажанні Ви можете приховувати URL сторінок свого сайту до тих пір, поки самі не схвалите посилання для розміщення

оптимізатору

зниження витрат
Традиційний спосіб просування - розкрутка через каталоги - вимагає великої кількості часу на обробку бази каталогів або абонентської плати за обслуговування в спеціалізованих сервісах. Купівля прямих посилань з головних сторінок - також задоволення недешеве. Як далі жити?
Розкрутка шляхом реєстрації сайтів в каталогах буквально з кожним днем ​​вимагає все більше сил і уваги при незмінному ефекті. Найчастіше, не знаючи специфіки, подібної розкручуванням можна тільки нашкодити, отримавши результат, зворотний очікуваному. Такий стан справ викликаний наступної причиною: останнім часом пошукові системи розгорнули активну боротьбу із сміттєвими каталогами, оскільки вони сильно засмічують видачу.
В результаті, для підтримки своїх сайтів в пошукових топах за конкурентними запитами оптимізаторів доводиться витрачати значні кошти на покупку посилань з головних сторінок інших сайтів.
У ситуації, що склалася відмінним способом зменшення витрат на просування є розміщення посилань на внутрішніх (але не сильно віддалених від головної) сторінках сайту.
Численні експерименти довели, що такий спосіб має високу ефективність і, що не менш важливо, низьку собівартість.

Контроль розміщених посилань
Якщо Ви платите гроші за посилання в нашій системі, то можете бути впевнені, що це посилання буде проіндексована пошуковою системою. Робот щодня перевіряє дотримання правил розміщення куплених посилань. Крім фактичної наявності самого посилання, перевіряються ще й ряд таких факторів, як:

  • наявність бана в пошукових системах;
  • заборона індексації у файлі robots.txt;
  • заборона індексації метатегами і тегами <noindex> </ noindex>;
  • розміщення посилання в java-скрипти;
  • і т.д.

У разі порушення правил розміщення посилання списання коштів з рахунку не здійснюється, а інформація про порушення потрапляє до Вас в особистий кабінет.
Крім того, зручна система статистики дозволяє виявляти посилання, які з тих чи інших причин відображаються нестабільно, і при бажанні Ви зможете відмовитися від роботи з такими партнерами.

Купівля посилань
Немає бажання витрачати свій час на вибір відповідних рекламних місць, хочете автоматизувати і цей процес? Або навпаки, хочете вибирати кожен майданчик самостійно? - Наша система дозволяє робити і те й інше.
Як вже було зазначено, при бажанні Ви зможете здійснювати підбір рекламних місць вручну. Підібравши потрібну майданчик, Ви відправляєте заявку. Після того, як Ваша заявка буде схвалена власником майданчика, посилання автоматично розміщується.
Якщо ж ви хочете скористатися автоматичним режимом, то від вас буде потрібно лише один раз налаштувати необхідні фільтри (на PR, ТИЦ, кількість зовнішніх посилань - причому всіх посилань, а не тільки тих, які розміщені через систему - на сторінці, рівень домену, рівень вкладеності щодо лицьової сторінки, ціну за розміщення) і задати обмеження на кількість купованих посилань або загальну їх вартість, після чого система сама підбере відповідні майданчики, відправить заявки і розмістить Ваші посилання.
Третій варіант відрізняється від попереднього лише тим, що після того, як система здійснить підбір відповідних майданчиків, відішле заявки, Ви зможете переглянути список підібраних майданчиків і відмовитися від деяких з них у разі, якщо Вас щось не влаштує.

Третій варіант відрізняється від попереднього лише тим, що після того, як система здійснить підбір відповідних майданчиків, відішле заявки, Ви зможете переглянути список підібраних майданчиків і відмовитися від деяких з них у разі, якщо Вас щось не влаштує

Як далі жити?
Або навпаки, хочете вибирати кожен майданчик самостійно?

Дополнительная информация

rss
Карта