Секрети даркнета. Шукаємо корисне в прихованих сервісах Tor

 1. Зміст статті У розпорядженні редакції «Хакера» виявилася база з більш ніж восьми тисяч посилань на...
 2. Пошук і каталоги
 3. Пошта
 4. Хостинг
 5. Шейрінг
 6. торренти
 7. книги
 8. Спілкування
 9. магазини
 10. AlphaBay
 11. Dream Market
 12. Hydra
 13. T * chka
 14. Форуми
 15. RAMP
 16. The Hub
 17. Закриті хакерські форуми і сайти
 18. Зброя, шпигунство, спецоперації
 19. Runion
 20. Raegdan's Fukken Saved
 21. Cryptostorm
 22. Black Market
 23. Black Market Guns
 24. No Background Check Gun Store
 25. Euro Guns и UK Guns
 26. MaskRabbit
 27. C'thulhu
 28. Besa Mafia
 29. Інші корисності
 30. разом
 31. Кидай свої посилання в коменти!

Зміст статті

У розпорядженні редакції «Хакера» виявилася база з більш ніж восьми тисяч посилань на сайти в даркнета. Це практично повний реєстр працюючих відкритих ресурсів, доступних в Tor Hidden Services. Ми вибрали найбільш цікаві, щоб розповісти про них читачам.

Форум кардерів, колекція фотографій жінок, які тиснуть каблуками тварин, дзеркало російського форуму з Counter-Strike, жінки з листям і шишками марихуани в інтимних місцях, чиясь файлопомойка з купою книг і підшивкою старих випусків «Хакера», форум любителів зброї, фотографії пісяють жінок, архів книг китайською, форум для чоловіків, захоплених збільшенням члена, і, звичайно, наркотики в усіх видах, формах і агрегатних станах. Все це можна побачити менше ніж за десять хвилин вивчення темної сторони веба.

Відкопати щось в цій купі сміття не так-то просто. Ми в автоматичному режимі пройшлися по всіх посиланнях, і з восьми тисяч сторінок відкрилися лише 4300. Близько тисячі сайтів з ходу вимагають авторизації або показують форму логіна без будь-яких пояснень - тут на кривій козі НЕ під'їдеш. Чимало набралося і порожніх сторінок, сторінок з дефолтних відповіддю веб-сервера, а також різноманітних дзеркал, клонів і заглушок. Загалом, навіть якщо врахувати, що якісь потенційно корисні сайти доступні не 100% часу і просто не потрапили в нашу базу, в цілому живих ресурсів набирається не так-то багато - може, пара тисяч.

Використовуємо Tor з Python

Запитувати зі своїх скриптів сторінки через Tor не набагато складніше, ніж зі звичайного інтернету. Все, що для цього потрібно, - локальна нода Tor (досить просто відкрити Tor Browser), Python і бібліотека SocksiPy . Ось скрипт, який викачує через Tor головну сторінку The Pirate Bay і виводить її вміст. Ти напевно розберешся, як завантажити що-небудь інше.

import socks, socket, urllib url = "http://hss3uro2hsxfogfq.onion" def create_connection (address, timeout = None, source_address = None): sock = socks.socksocket () sock.connect (address) return sock socks.setdefaultproxy ( socks.PROXY_TYPE_SOCKS5, "127.0.0.1", 9150, True) socket.socket = socks.socksocket socket.create_connection = create_connection contents = urllib.urlopen (url) .read () print contents

Що ж це за ресурси? Після попереднього сортування виявилося, що набір тем вкрай вузький. Значна частина сайтів - це магазини і торгові майданчики, виконані у вигляді форумів або аукціонів по образу eBay. Наркотики, зброя, підроблені документи, крадені товари, кредитні карти, експлоїти, ботнети - все це можна в безлічі знайти на віртуальних развалах. Про конкретні приклади ми ще поговоримо докладніше.

До цієї ж категорії можна віднести і сайти, де пропонують різні послуги - від відмивання біткойнов до замовних вбивств. І якщо перше звучить правдоподібно, то друге напевно обман. Шахрайство, вважай, прилягає до сегменту магазинів, роблячи його ще більше.

Інший великий сегмент - це різного роду порнографія. Від вишукувань на зразок тих, що перераховані на початку статті, до звичайної різновиди, якої повно і в відкритому інтернеті.

Власне, чимала частка ресурсів викликає питання: ну і навіщо було ховати це в .onion? Лібертаріанська блоги, хакерські маніфести, домашні сторінки ... Часто складається враження, що хтось просто хотів випендритися або повправлятися в розміщенні сайту модним способом. Такі ресурси пропадають один за іншим - їх власники швидко розуміють, що тримати сервер накладно, а толку від нього немає.

Пошук і каталоги

Перше, що хочеться себе забезпечити, опинившись в альтернативній версії інтернету, - це пошуковик. Тут начебто ніяких проблем: існують Torch , Grams , not Evil , Fess , Candle , Ahima і, може, ще пара-трійка менш відомих спроб повторити успіх Google в дарквебе.

Порівнювати пошуковики, об'єктивно оцінюючи якість видачі, не візьмемося: для цього потрібні хитрі метрики і методики, якими ми не маємо в своєму розпорядженні. За чисто суб'єктивних відчуттях, у Grams серйозно заспамленності результати, а not Evil і Torch слабо сортують видачу: нагорі замість великих сайтів може виявитися абсолютно випадкова фігня. Це не завжди недолік (фігня теж може бути цікавою), але найбільш приємним нам в підсумку видався Fess.

Fess

Ось тільки у випадку з дарквебом пошук а-ля Google - це далеко не таке ж класне і універсальне рішення, як в звичайному інтернеті. По-перше, найцікавіше заховано на форумах, які часто вимагають авторизації, і пошукові системи виявляються в прольоті. По-друге, ресурсів в цілому так мало, що пошук втрачає будь-який сенс: за різними запитами ти будеш зустрічати одні й ті ж сайти плюс різноманітний сміття, який не має відношення до справи. Ну і це вже не кажучи про те, що в дарквебе у пошукачів мало шансів відстежувати поведінку користувачів через аналоги Google Analytics і AdWords, щоб покращувати якість результатів.

Підроблений Google схожий на справжній, але радості від нього помітно менше

Рішення проблеми в звичайному інтернеті було знайдено ще до появи сучасних пошукачів і виглядає як каталог корисних посилань. В якомусь сенсі ця стаття - якраз такий каталог, просто ми відібрали найбільш цікаві живі на даний момент ресурси, а також, звичайно, не заробляємо на розміщенні посилань.

З популярними каталогами в дарквебе ситуація інша: на широко відомої Hidden Wiki значна частина посилань не відкривається зовсім, а розстановка пріоритетів і принцип відбору викликає серйозні питання до власників ресурсу. Ще є Onion URL Repository , OnionDir , Yet another Tor Directory , TorLinks , HD Wiki , Російська « Годнотаба »(До речі, дійсно досить придатна, хоч і невелика) і ще сотні добірок - великих і маленьких, від своїх підшефних і не дуже, розміщених як в дарквебе, так і в звичайному, світлому інтернеті.

Ще є  Onion URL Repository  ,  OnionDir  ,  Yet another Tor Directory  ,  TorLinks  ,  HD Wiki  , Російська «  Годнотаба  »(До речі, дійсно досить придатна, хоч і невелика) і ще сотні добірок - великих і маленьких, від своїх підшефних і не дуже, розміщених як в дарквебе, так і в звичайному, світлому інтернеті

«Годнотаба». Зверху висить оголошення про те, що прийом посилань припинений через діяльність зловмисного школяра «Годнотаба» Yet another Tor Directory. Власники як би підкреслюють, що анархія - мати порядку

Пошта

Повністю анонімізувати поштову скриньку - штука корисна, і, звичайно ж, такі сервіси існують. Але сам розумієш, попит тут дуже специфічний: слати листи і не залишати слідів хочуть не тільки хакери, шпигуни, політичні дисиденти і інформатори, але і спамери, вимагачі, ботовод і інші любителі автоматизації всіх мастей. Це накладає масу обмежень.

Найпопулярніший поштовик, який працює через Tor, називається Sigaint . Його логотип - око з загрозливими кривавими краплями під ним. «Кров з очей» - це в даному випадку дуже точна метафора. Інтерфейс прямо з дев'яностих, вирвіглазная палітра, реклама, розіпхати тут і там, зла капча (її потрібно вводити і при логін, і при відправці листа), обмеження на розмір ящика - 50 Мбайт, проблеми з російською кодуванням при відправці листів ... Коротше, user experience приблизно рівня середньовічних тортур.

Sigaint у всій красі

Альтернативи Sigaint ніби існують, але вони або платні (наприклад, Lenatos варто 0,016 BTC за півроку, AnonInbox - 0,1 BTC в рік), або відправляють листи тільки на інші адреси в Tor. До другої групи належать, наприклад, TorBox і Mail2Tor . Щоб послання, відправлене з одного з них, було доставлено на звичайну пошту в clearnet, доведеться використовувати реле, а це окрема головний біль.

Існує цілий клас серверів на основі опенсорсний OnionMail . Якщо переможеш настройку, то зможеш приєднатися до одного з них через звичайний поштовик (через POP3 і SMTP). Підійде, наприклад, Thunderbird з плагіном TorBirdy . Актуальний список серверів шукай в розділі Servers на сайті OnionMail. Якщо використовуєш Linux (бажано Tails), то настройку допоможе полегшити скрипт onion.py .

py

Приблизно так виглядають парадні сторона будь-якого сайту на OnionMail

Хостинг

Ранній інтернет відрізнявся тим, що для бажаючих відкрити свій сайт була маса можливостей зробити це за копійки або зовсім безкоштовно - в обмін на банер або хоча б посилання на хостера. У Onion ситуація інша: безкоштовні хостинги не прижилися, та й платні виглядають не дуже-то привабливо.

Причина цього проста: платити за хостинг, доступ до якого можна отримати тільки через Tor, готові в основному наркоторговці і інші бандити. Якщо ти не замишляєш приєднатися до них, то можеш без праці розгорнути сервер хоч у себе вдома або ж знайти хостинг-провайдера, який не буде обурюватися тим, що ти запустиш Tor на його сервері. Навіть для кримінальної активності часто вдаються до послуг так званих bulletproof-хостерів, які працюють в тому числі і з clearnet.

Real Hosting

Але якщо вже ми заговорили про хостинг в даркнета, то наведемо кілька прикладів. на Hidden Host обіцяють 20 Гбайт місця і необмежений трафік за 0,1 BTC в рік; Real Hosting коштує 0,25 BTC в рік і дає всього 256 Мбайт місця і 1 Тбайт трафіку; Kowloon Hosting Services має гнучку тарифікацію - від 0,04 BTC в місяць за 256 Мбайт до 0,8 BTC за півроку і 2 Гбайт.

Kowloon

До речі, у Kowloon (читається «Коулун» або «Цзюлун». Це, до речі, страшно перенаселена частина Гонконгу) є безкоштовний пробний тариф. Якщо написати лист з темою TRIAL названіе_домена на спеціальну пошту , То у відповідь прийдуть дані, необхідні для доступу. Саме тому, мабуть, при нашій імпровізованій індексації дарквеба ми знайшли близько шести сотень посилань на порожні дефолтні сторінки, хостящіеся у Kowloon.

Шейрінг

Якщо з безкоштовним хостингом в Onion туго, то містечок, де можна тимчасово захостити файл, картинку або шматок тексту, більш ніж достатньо. Для файлів розміром менше 500 Кбайт є PopFiles , Картинку можеш закинути на сайт з невигадливою назвою Image Hosting , Текст - на Stronghold Paste , CrypTor , ZeroBin або Pasta .

Для файлів розміром менше 500 Кбайт є  PopFiles  , Картинку можеш закинути на сайт з невигадливою назвою  Image Hosting  , Текст - на  Stronghold Paste  ,  CrypTor  ,  ZeroBin  або  Pasta

Stronghold Paste

Будь-який з них дозволяє задати таймер, по якому інформація буде стерта. На Stronghold Paste є розділ з архівами - можеш поцікавитися, яку дурницю туди постять. Щоб твої дані не потрапили в цей список, не забувай ставити галку Private. Зауваж, що у Pasta обмеження на розмір тексту - цілих 10 Мбайт. При бажанні сюди цілком можна запостити файл, закодований в Base64.

торренти

Що зазвичай ховається в темних закутках інтернету, крім наркоти і голих Пісек? Звичайно ж, варез! В наш час тут, правда, ніякої особливої ​​веселухи: є дзеркало The Pirate Bay , І воно в цілому покриває велику частину піратських потреб. У RuTracker окремого сервісу в Onion немає (Tor і так дозволяє заходити на RuTracker.org в обхід блокування), зате такий є у Rutor . Ще можеш заглянути на « поховав »- цей сайт на порядок менше (1,6 мільйона роздач проти 25 мільйонів у Rutor), але зайвий шанс відшукати щось рідкісне не зашкодить.

Ще можеш заглянути на «  поховав  »- цей сайт на порядок менше (1,6 мільйона роздач проти 25 мільйонів у Rutor), але зайвий шанс відшукати щось рідкісне не зашкодить

Якщо thepiratebay.org перестав відкриватися, ти знаєш, що робити

книги

Для книголюбів в дарквебе теж є все необхідне - в першу чергу це « Флибуста »І відмінний пошуковик по« бібліотеці Траум »під назвою« словесний богатир ». Англійські і німецькі книги можна пошукати в містечку з пафосною назвою Imperial Library of Trantor , Але з новими надходженнями там туговато. Ще є Calibre , Правда база з 1600 книг - це якось не дуже серйозно. У развалах комп'ютерної та навчальної літератури англійською можеш покопатися по цим посиланням . Ну і звичайно, на місце в закладках серйозно претендує люстерко піратського агрегатора наукових робіт Sci-Hub (ми про нього вже якось раз писали ).

Ну і звичайно, на місце в закладках серйозно претендує  люстерко  піратського агрегатора наукових робіт Sci-Hub (ми про нього вже якось раз  писали  )

Другий важливий вітрильник

Спілкування

Ходити на хідденсервіси, просто щоб погомоніти, - це, безумовно, розвага на любителя. У звичайному інтернеті достатньо ресурсів, на яких можна анонімно зареєструватися (або не реєструватися зовсім) і базікати про що душа забажає. На «цибулевих» сайтах говорять в основному про справи. Яких - ти вже, напевно, зрозумів.

Місць для вільного спілкування не так багато, але вони існують. Ще недавно в Onion працювало дзеркало 2ch.hk - посилання наводимо на той випадок, якщо воно ще оживе. Є й інші іміджборди: знаменитий у вузьких колах іноземний 8chan , російськомовні Neboard і « Хайбане ».

Neboard. Чорний чан в темній павутині

Головною соціальною мережею Onion можна вважати Galaxy2 - якщо покопатися, то в ній можна знайти цікаві тематичні групи або познайомитися з цікавими людьми. Тим, хто вважає за краще спілкуватися російською, буде досить цікавим є ресурс onelon . Це досить незвичайна платформа для блогів з невеликим, але живим спільнотою. Зверни увагу, що для реєстрації потрібно створити собі ключ PGP (це, до речі, поширена в дарквебе явище).

Galaxy2. Варто було зареєструватися - вже троє друзів

Може виявитися корисним і сайт Hidden Answers . Це щось на зразок Yahoo Answers або «Ответов@Mail.Ru», але з фокусом на даркнета і пов'язаних з ним речах. Головні теми - надійність торгових майданчиків, настройка Tor і, звичайно, пошук тематичних ресурсів. Останнє робить Hidden Answers цікавим місцем для початку серфінгу.

Як мінімум для галочки варто згадати, що в Onion працює дзеркало Facebook . Для живуть в Росії в тому розуму трохи, але, наприклад, в Китаї Facebook заблокований, так що ходити на нього через Tor - саме воно.

Взагалі кажучи, значна частина листування в тіньовій стороні інтернету відбувається не на сайтах, а в Jabber і IRC. Вибір придатних клієнтів, настройка анонімного підключення і пошук серверів і груп - це тема для окремої статті, так що тут обмежимося лише парою посилань. TorXMPP , Cyruserv , securejabber.me - сервери Jabber, розташовані в Onion; CgAn IRC і Volatile - клієнти IRC, здатні працювати прямо в Tor Browser; ChatTor - примітивний, але зручний вебовий чат з можливістю створювати свої кімнати.

me  - сервери Jabber, розташовані в Onion;  CgAn IRC  і  Volatile  - клієнти IRC, здатні працювати прямо в Tor Browser;  ChatTor  - примітивний, але зручний вебовий чат з можливістю створювати свої кімнати

Ну і якщо тобі раптом стане зовсім нудно і нема з ким поговорити про погоду і останніх дослідженнях в даркнета, то заглянь на Chat with strangers - це місцевий аналог Chatroulette.

магазини

Магазини та торгові майданчики - це, схоже, поки що і є основне застосування прихованих сервісів Tor. Тому зупинимося на них трохи докладніше і (виключно в дослідницьких цілях) пройдемося по основних ринків. Взагалі, коли переглядаєш списки посилань, від усіх цих «акрополей», «Олександр», «оазисів», «гетто», «крамниць», «крамничок», «магазинчиків», «аптек» та інших закутків голова починає йти обертом. Конкуренція величезна, і кожен задрипаний наркоторговець намагається урвати своє, ізгаляясь і придумуючи, як виділитися. Як тобі назва магазину «Мерехтливий цирк відплати»? Нам теж сподобалося - чисто з літературної точки зору.

AlphaBay

AlphaBay

AlphaBay - один з найбільших маркетів, які розділили hidden-ринок після закриття знаменитого Silk Road. «Офіційно» вважається, що сайт «заснований кардером під ніком alpha02, відомим учасником більшості кардерських форумів і відомою особою серед просунутих кардерів». Європейські дослідники запевняють, втім, що маркет працює під протекцією «російської мафії», оскільки сервери знаходяться в Росії і адмініструються з російських IP-адрес. (Добре б, до речі, придумати «російської мафії» якесь більш помітну назву типу «якудза»!)

Може, мафія і російська, але сайт повністю англомовний. Реєстрація безкоштовна, зате дуже непроста - з парою десятків полів. Торгівля, як і на переважній більшості маркетів, йде за біткойни. Є escrow-сервіс. Як відзначають покупці, сайт оперативно модерують, вичищаючи спам і скам. Втім, судячи по деяких розділах, забитим рекламою і пропозиціями інтимних послуг, цього все ж недостатньо.

Найбільше перевага AlphaBay - це, звичайно ж, асортимент. Маркет містить 147 тисяч пропозицій в розділі Drugs & Chemicals (що пропонує, очікувано, наркотики і заборонені ліки), 27 тисяч - у розділі Fraud (тут продаються дампи баз і персональні дані) і 13 тисяч - в розділі Digital Products (доступи до акаунтів, ігрові ключі і різноманітний софт). За кілька тисяч позицій містять і інші розділи: зброя, коштовності, кардинг, малваре, хостинг та інші послуги. Несподівано цікавий розділ Guides & Tutorials, в якому виставляється на продаж найрізноманітніша інформація: від нешкідливих каталогів сайтів або гайдів по «злому Wi-Fi» до готових ботнетів, що включають списки вже існуючих ботів, інструкції по використанню і софт для управління.

Dream Market

Dream Market

Маркет, близький по функціональності, якості і наповненню до AlphaBay. Спеціалізується на наркотиках і цифрових продуктах. Позицій на порядок менше, але в цілому спектр товарів той же. Маркет нічим не примітний, крім хіба що інтриги питання: навіщо їм хтось користується, якщо є маркети краще?

Ми вирішили показати тобі цей сайт з однієї причини: інші англомовні магазини мають ще більш убогий асортимент. Іншими словами, якщо AlphaBay - «кращий з кращих», то Dream Market - «найгірший з кращих», свого роду «перший ступінь» якості типового hidden-маркету.

Hydra

Hydra

Hail Hydra! А, стоп, мова ж не про це. Гідра називає себе «анонімної торговим майданчиком», але по суті це соцмережа для наркоторговців. Спеціалізується виключно на наркоти (амфетамін і його солі, кокаїн і похідні, обмін закладками). Власники при цьому не соромляться рекламуватися навіть у відкритому інтернеті: сайт hydra.ooo знаходиться на перших сторінках видачі Google, що дивно. Дитячі помилки і легковажні смайли теж довіри не додають.

Сайт російськомовний, а судячи з коментарів в коді і використовуваних додатків - спочатку російська. Реєстрація мінімалістичний (логін і пароль) без жодних підтверджень. Є чат. Спам не чисто: адміни не вважають спамерами тих, хто заплатив гроші за розміщення, про що повідомляють на першій же сторінці. Крім розділів з продажу, найму та обговорення продавців в різних регіонах і країнах, має три цікавих розділу: «FAQУЛЬТЕТ» (в темах якого розкриваються деталі і секрети тіньового наркобізнесу), «HYPERLAB» (рецепти і способи синтезу наркоти) і «РОБОТА» ( пекучу приховану взаємозв'язок деяких на вигляд легальних професій зі світом наркоторгівлі).

T * chka

T * chka

Черговий наркомаркет, но На Відміну Від других - з ідеологією. «Точка» (як видно з назви, творець - російська) була створена півтора роки тому і позиціонувала себе як перший наркомаркет, контролюючий чесність і безпеку угоди: до «Точки» в англомовному Onion поняття «закладка» (dead drop, drop-off) не отримувало широкого поширення. Адмін сайту зізнався, що намагається вкласти в маркет «honesty, security and tolerance in every way»: це можна помітити вже при реєстрації, в попередженні про заборону на розповсюдження неякісних і неперевірених наркотиків, зброї, отрут, порно, екстремістських матеріалів і дискримінації на грунті раси, політики або релігії.

Інтерфейс можна вибрати російськомовний, однак опис всіх пропозицій - англійською. Як видно на скрині, пропозицій на три порядки менше, ніж на AlphaBay, але при цьому акцент ставиться на «чистоту» і «як» товару. Товар, до речі, не завжди наркота - продаються на маркеті і рідкісні і дорогі ліки, які в ряді країн неможливо дістати легальним способом, документи і програми для фальсифікації, деякі хакерські послуги.

Форуми

RAMP

RAMP

Черговий російськомовний полуфорум-полумаркет для наркобариг. Спілкування відсутня, обговорення злому, безпеки, криптографії, зливів, малварі, кардинг і так далі забороняється вже при реєстрації, під час якої ти зобов'язаний дві хвилини пиріться в цей список заборон. Вся активність на сайті зводиться до торгівлі наркотою.

The Hub

The Hub

Похмурий англомовний форум про все, що не дозволено в білих пухнастих інтернетах. Переважна більшість коментарів - в розділах For Beginners, Darknet In General і Off Topic, що як би натякає на якість аудиторії та обговорень. Без JavaScript не працює. Розділ Vendors містить сумні спроби самопіару величезної кількості якихось наркобариг і натягнуті одноманітні огляди різних наркомаркетов. Боже, як же це стомлює.

Закриті хакерські форуми і сайти

Хакерські теми можна знайти тут і там, але спеціалізовані форуми здебільшого не відрізняються дружелюбністю, і навіть вільна реєстрація - рідкість. Наприклад, вхід на Hell , Один з найбільш відомих форумів, варто 0,1 BTC (близько 60 доларів).

Наприклад, вхід на  Hell  , Один з найбільш відомих форумів, варто 0,1 BTC (близько 60 доларів)

Hell

GroundZero , SiphON и BlackHat на перший погляд виглядають відкритими, але підозріло порожніми. Можна не сумніватися, що все найцікавіше заховано в розділах, які не видно простому відвідувачу.

На GroundZero три жалюгідних публічних розділу

При реєстрації на більшості таких форумів пропонують ввести код запрошення, і, навіть якщо він комусь належить, не факт, що тобі будуть відразу ж відкриті всі гілки. Чимало публічних розділів є на форумі 0day , Але можеш не сумніватися - і тут теж основна двіжуха відбувається в розділах, куди з вулиці не потрапиш.

0day

У відкритому доступі залишається зовсім небагато. Найпопулярніший топік - це кардинг: затоки, CVV, переведення в готівку для різних платіжних систем, способи обходу антіфрода, обговорення того, де брати дампи. Загалом, бойовим Кробер з «Кардер Пленет» тут буде нуднувато, але якщо просто цікавить тема, щось нове ти точно дізнаєшся: почитай FAQ і покликала по посиланнях для новачків, якими щедро ділиться співтовариство.

Що стосується інших розділів в паблік, то тут суцільне засмучення: шанс знайти 0day в цілому нижче, ніж в clearnet. Зате можеш заглянути в розділ Accounts and Database Dumps, іноді зустрічаються знайомі слова на кшталт VK або Rambler.

Звичайно ж, персональні сайти в дарквебе є і у хакерських груп. Як приклад можеш глянути CyberGuerrilla , The Hack Lair , Hacker4Hire и Hackmasters , Але, зізнатися чесно, ловити там особливо нічого. Виділяється хіба що біржа «анонімного інтернаціоналу» , Де можна взяти участь в торгах, на яких розігрують вміст акаунтів російських чиновників.

Зброя, шпигунство, спецоперації

Runion

Runion

Russian Onion Union - найбільш популярний і пізнавальний російськомовний форум дарквеба, що спеціалізується на захисті та самозахисту. У розділі «Зброя» можна знайти основні поняття і FAQ по зброї, інструкції та книги з виготовлення саморобних засобів захисту, розрахунки потужності вибухових речовин, обговорення військової техніки, зброї та боєприпасів, уроки по самообороні і диверсій, а також попередження знаючих людей про збройових веб -форумах, які торгують інформацією про своїх відвідувачів.

У розділі «Техніка безпеки» обговорюються методи прослушки, стеження, виявлення і захисту від них, типові помилки початківців анонімусів і гучні помилки відомих терористів. Є FAQ, правила і поради по безпечній поведінці в різних країнах світу, а також способи обходу офіційних заборон, приховування потенційних доказів і «замітання слідів». Інструкція під назвою « санітарний день », Яка перераховує способи підтримки особистої інформаційної чистоти, буде корисна будь-якому відвідувачу, навіть якщо він зайшов на форум з самими безневинними намірами.

Розділ «Захист інформації» розповість тобі про методи шифрування і приховування трафіку, безпечних сервісах і утиліти, а також про способи підвищення абузоустойчівості деяких популярних програм, девайсів і веб-серверів. Тема під назвою « Tails: FAQ », Яка пояснює, що таке The Amnesic Incognito Live System, буде відмінним стартом для коїть свої перші кроки анонімуса.

Raegdan's Fukken Saved

Raegdan's Fukken Saved

Російськомовний архів, що містить повні та часткові дампи деяких «почищених» свого часу clearnet-сайтів. Для любителів зброї тут є чимало цікавого.

 1. Дамп збройового форуму steelrats.org , Який зберігає контент на кінець 2012 року. Форум містить деяку кількість матеріалів по кустарному конструювання озброєння, спецзасобів та розвідувальної техніки. Можеш порівняти з Runion і оцінити, як шкода в той час виглядав анонімусів.
 2. Креслення, фотосет і відеоінструкції з 3D-друку саморобної зброї, збережені з неіснуючого вже сайта американця Джеймса Патріка. Зброя, правда, годиться тільки для самозахисту, тому як пластикове.
 3. Керівництва юного повстанця по сколачіванію власної збройної банди: «Азбука домашнього тероризму», «Партизанська війна» і «Підручник міського партизана». Зрозуміло, після читання цих книг ніякого «міського партизана» з тебе не вийде (партизани взагалі книги не особливо читають), але це може допомогти краще розуміти психологію бандитів і ухилитися від контактів з ними, якщо виникнуть масові заворушення.

Cryptostorm

Cryptostorm

Tor-версія форуму однойменного VPN-провайдера Cryptostorm , Розташованого в Ісландії. Досить пізнавальний англомовний ресурс, що містить обговорення щодо захисту та шифрування інформації про особисте життя і переміщеннях. В основному, зрозуміло, містить розділи, присвячені роботі VPN Cryptostorm і розвитку їх утиліти для «абсолютного захисту» Cryptostorm Widget. Розділ Stormphone містить невелику, але цінну інформацію і обговорення по темі захисту даних на мобільних пристроях.

Black Market

Black Market

Магазин, який позиціонує себе як «Номер один в мережі Tor» і ведучий себе практично як легальний. Власники стверджують, що надають гарантію якості у всіх країнах світу, зброя перевірено і може бути замінено у разі його відмови (протягом одного тижня), в ціни вже включена доставка, а при доставці прикладаються десять безкоштовних патронів. Одним словом, епічність і вельми красивий розлучення, враження від якого не псує навіть вказаний в списку товарів золотий Desert Eagle. Дійсно, раптом хтось хоче анонімно і таємно купити пістолет, щоб хвалитися їм перед друзями. Чому б і ні.

Black Market Guns

Black Market Guns

На противагу попередньому - справжній магазин зброї, розташований в США і легально торгує дозволеним в США зброєю, деталями, запчастинами та боєприпасами. Містить 26 позицій, серед яких є навіть пара приладів нічного бачення. Власники мовчазно обходять всі питання легалізації покупки на боці покупця, пропонуючи лише доставку за допомогою FedEx. Пристріляний товар і інструкції по збірці в комплекті. Офіційний email на tutanota.com також змушує повірити в серйозність пропозиції. Але ми, звичайно, не перевіряли.

No Background Check Gun Store

No Background Check Gun Store

Магазин невідомого походження (підозрюємо, власники - з США, але підтвердження ніде немає), який позиціонує себе як «найбільший каталог зброї в Deep Web». Кількість позицій дійсно вражає: власники пропонують на вибір 570 пістолетів, 230 гвинтівок і 30 помпових рушниць. Вибір настільки великий, що присутній пошук по каталогу. Бентежать тільки три факти: кругле кількість позицій в розділах, пошта на gmail.com і найбільш знамениті виробники в кожній з категорій. Занадто гарно, щоб бути правдою.

Euro Guns и UK Guns

Euro Guns  и  UK Guns

Два магазина одного власника, що працюють, відповідно, з території Європи (імовірно Нідерландів) і Великобританії. Власник дбайливо пропонує покупцям реєстрацію (навіщо?), Реферальную програму з відрахуванням в 1% (а, так ось навіщо), кілька способів покупки біткойнов за готівку і безкоштовну доставку. Асортимент при цьому невеликий і абсолютно однаковий, що і змушує припустити наявність спільного власника (а швидше за все, взагалі одну людину, яка не перебуває ні у Великобританії, ні в Європі). Якщо ти щось тут успішно придбаєш (що дуже малоймовірно), не забудь відрахувати нам 1% за наводку!

MaskRabbit

MaskRabbit

Веселий сайт, який позиціонує себе як «анонімне агентство для виконання операцій в реальному світі». Спеціалізується на доставці, крадіжці, шпигунстві, саботажі, бандитизмі та зломи. При цьому відразу ж і веселить тим фактом, що заявляє про роботу «тільки з професійними агентами», одночасно пропонуючи відправити заявку на вступ до лав цих самих «агентів». Відпочинь, 47-й, тобі знайдена гідна заміна - бачиш, прийшов лист від Васі з Воронежа!

C'thulhu

C'thulhu

Ще більш веселий сайт, одна назва якого вже говорить про високий професійний рівень його творців. Наміри «організованого кримінального угрупування C'thulhu» настільки серйозні, що їм доводиться пояснювати, чому ти повинен найняти саме їх і саме через Tor. На резонне питання «Де пруф, Біллі? Нам потрібні пруф! »Розробники вагомо відповідають: ми видаляємо все пруф після виконання замовлення (для вашої ж безпеки), а у наших замовників абсолютно немає часу сидіти на форумах і відповідати на будь-які листи. Nuff said.

Втім, градус веселості кілька знижує наявність публічного PGP-ключа, email на bitmessage.ch і докладний прайс. Можливо, за нарочито безглуздим, «відводить очі» фасадом все ж ховається серйозний бізнес.

Besa Mafia

Besa Mafia

Зовсім смішний сайт діючої албанської мафіозного угрупування. Відкривай, тільки переконавшись у відсутності поруч дітей.

Besa Mafia діє на території США, Канади, Європи та багатьох інших країн, пропонуючи такі жорстокі послуги, як вибивання боргів (з покаліченням), вбивство для залякування (втім, потайне усунення теж), підпалювання автомобілів і будинків, а також продаж незареєстрованої зброї. У розділах сайту можна знайти інструкції по збереженню анонімності при замовленні, покроковий опис безпечного процесу оплати замовлення, прайс-лист, FAQ і навіть дисклеймер, в якому заявляється, що послуги Besa Mafia надаються виключно в цілях захисту клієнта від навислої над ним загрози. Щоб зробити замовлення, потрібно вказати контакт людини, який вже перебуває в угрупованні, інакше ти сам можеш стати наступною ціллю. Творці сайту також заявляють, що не є виконавцями: вони посередники і отримують за це 20% від суми. Виконавець одержує 80%.

Ну як, повірив? Досить переконливо? А тепер правда: цей сайт - поліцейський скам. Адміністратори Besa Mafia зливають переписку з «замовниками» і контакти «виконавців» до правоохоронних органів різних країн. Якщо ти параноїк, ти міг це запідозрити ще в момент перегляду розділу «Відео»: викладені там ролики - проста нарізка з американських новин, яка підтягується з YouTube і не працює без JavaScript. Втім, після зливу Silk Road подібним лаві є більшість сайтів в Tor.

Інші корисності

Dead Drop - сервіс для передачі зашифрованих повідомлень. Для реєстрації потрібен ключ PGP, він же допоможе залишити послання без адресата. Бажають прочитати його зможуть для цього ввести твій публічний ключ, і сервіс видасть текст.

Deep Web Radio . З огляду на, що напрягов з музикою в «чистому інтернеті» особливо немає, існування підпільної радіостанції обгрунтувати непросто. Але тим не менше вона існує. Можеш слухати один з п'яти «ефірів» і тягнутися від того, що робиш це через Tor.

Радіо з глибин

Bitcoin Block Explorer , люстерко Blockchain.info - сайту, який допомагає відслідковувати транзакції Bitcoin.

Keybase - дзеркало Keybase.io. Він дозволяє зв'язати свої публічні ключі PGP з призначеним для користувача профілем. Зареєструватися не завадить, але пам'ятай, що Keybase славиться довгою віртуальної чергою, яку потрібно відстояти, перш ніж надішлють запрошення.

Cryptome - дзеркало легендарного сайту про приватності і криптографії Cryptome.org. Останній раз синхронізовано в 2013 році, але поки основний сайт нікуди не подівся, сенс замість нього користуватися прихованим сервісом під сумнівом.

разом

Звичайно, взяти і оглянути весь дарквеб неможливо. В першу чергу тому, що дві тисячі посилань - це все ж дві тисячі посилань і пройти їх все нелегко (та й не потрібно). Загальну ідею ти напевно вловив, і, сподіваємося, на питання «що подивитися?» І «звідки почати?» Ми відповіли.

Другий, ще більш важливий момент - «дарк» в слові «даркнет» все ж має на увазі, що сайти приховані від сторонніх і пробратися на них з наскоку неможливо. Ніяке індексування не врятує, і тут потрібен індивідуальний підхід.

В цілому відкрита частина дарквеба настільки нагадує інтернет дев'яностих років з його характерним Антидизайну і загальної нехлюйством, що прямо накочує ностальгія. Головні відмінності: сайтів в Onion сильно менше і вони значно кримінальний. Зате тут можна, як і в старі добрі часи, займатися мережевим серфінгом і відчувати, як з усіх боків обдуває вітер свободи!

Кидай свої посилання в коменти!

Здивований, що ми пропустили якісь круті сайти? Знаєш цікаві подробиці, яких немає в цій статті? Залиш свою думку через форму нижче, і редакція врахує його в наступних матеріалах.

Onion?
Як тобі назва магазину «Мерехтливий цирк відплати»?
Маркет нічим не примітний, крім хіба що інтриги питання: навіщо їм хтось користується, якщо є маркети краще?
Навіщо?
На резонне питання «Де пруф, Біллі?
Ну як, повірив?
Досить переконливо?
Загальну ідею ти напевно вловив, і, сподіваємося, на питання «що подивитися?
» І «звідки почати?
Здивований, що ми пропустили якісь круті сайти?

Дополнительная информация

rss
Карта