Секрети Microsoft Office 2010

  1. Швидкий друк.
  2. Збереження сумісності з Office 2003/97 і формати за замовчуванням.
  3. Скріншоти з Office 2010 за допомогою служб.
  4. Вставка відео з YouTube в PowerPoint.
  5. Робіть презентації в PowerPoint і запускайте.
  6. PowerPivot.

За допомогою Office 2010, Microsoft продовжує удосконалювати інтерфейс, що вже почалася з 2007 року видання, додані декілька нових функцій. Деякі з них мають вразити навіть досвідчених користувачів Office, наприклад трансляція в PowerPoint - слайд-шоу, яка дозволяє показувати презентації віддалено для тих, хто має веб-браузер.

Поліпшено можливості налаштування для інтерфейсу стрічки, прем'єра якої відбулася в ключових програмах Office 200,7 і реалізація в даний час може пом'якшити думку критиків: тепер ви можете зібрати команди, які використовуєте найчастіше - незалежно від того, де вони зазвичай перебувають у вигляді своїх вкладок . Microsoft вибрала палітру оформлення в основному сіру і білу, на відміну від небесної синяви Office 2007.

Пішла в минуле велика і кілька незграбна кнопка Microsoft Office, яка з'являлася в верхньому лівому кутку кожного вікна. Замість цього, перейшовши на вкладку «файл» зараз з'явиться нове вікно з варіантами для створення, збереження, спільного використання та друку, а також для доступу останніх версіях поточного документа, які легко можуть відкритися через список останніх документів.

Крім того, Office 2010 являє зручне уточнення до самим основним з усіх контент-меню завдань - вставки матеріалу, функцій вирізати або скопіювати. Нове меню для вставки не тільки дозволяє вам вибрати як зберегти вихідне форматування, злити з початковим форматуванням, або взагалі передавати тільки текст, а й дозволяє вам побачити як ваш вибір буде виглядати, перш ніж зробити це дію - для цього треба лише навести курсор миші над елементами. Програма може похвалитися деякими досить складними операціями по редагуванню зображення і відео, що може для багатьох користувачів усуває необхідність в користуванні сторонніми додатками, перш ніж використовувати їх в документах Microsoft Office.

У відповідь на зростаючу проблему шкідливого ПО, отриманого з завантаженими з Інтернету файлами, в даний час є можливість перегляду в режимі захищеного режиму, і ви вже будете самі вирішувати чи варто відкривати в звичайному перегляді то, що скачали.

Швидкий друк.

Використання друку було легким в Office і до версії 2010. У цій версії це стало ще зручніше. Якщо все, що вам потрібно зробити, це роздрукувати або зберегти швидко, ви можете використовувати поєднання клавіш або кнопку на панелі швидкого доступу, яка знаходиться над стрічкою. З панелі швидкого доступу виберіть значок швидкої сторінки зі спадного меню.

Збереження сумісності з Office 2003/97 і формати за замовчуванням.

Так як Microsoft Office 2007 переїхав в XML формат документів, то розроблені нові стандарти документів. На жаль формат .DOCX блокує користувачів з Office 2003 і Office 97 і не дає працювати з цими файлами. Для забезпечення сумісності, вам необхідно зберегти у форматах .DOC ілі.XLS. Якщо у вас є багато клієнтів, які все ще на старих версіях Office ви можете зберігати в старому форматі за замовчуванням. Відкрийте програму Office і налаштуйте це у вкладці "Файл". Виберіть пункт «Зберегти», виберіть потрібний формат і підтвердіть збереження всіх файлів за замовчуванням в цьому форматі.

Виберіть пункт «Зберегти», виберіть потрібний формат і підтвердіть збереження всіх файлів за замовчуванням в цьому форматі

Скріншоти з Office 2010 за допомогою служб.

Цей трюк працює для OneNote, PowerPoint і Word. Ви можете взяти скріншот з одного вікна або будь-якій області екрану в PowerPoint, OneNote, або Word 2010. Щоб зробити знімок екрана в будь-який з цих програм вам необхідно наступне: перейдіть на вкладку «Вставка» і натисніть на кнопку скріншотів. Відкриється меню, що випадає зі списком відкритих вікон. Щоб зробити скріншот вікна, просто виберіть це вікно. Щоб захопити область екрану в потрібному вам місці - виберіть вирізку екрану. Якщо ви оберете вирізку екрану, то весь екран буде покритий в білому і перехрестя і з'явиться повідомлення, яке вказує на те, що ви можете намалювати прямокутник навколо області, яку ви хочете захопити. Область або вікно обрізане і з'явиться у вашому документі. Ви можете змінити її розмір, відредагувати або застосувати ефекти зображення, такі як кордони до нього. Якщо ви просто хочете зберегти скріншот на жорсткий диск, клацніть правою кнопкою миші по ньому і виберіть «Зберегти як малюнок».

Вставка відео з YouTube в PowerPoint.

З зростаючою популярністю YouTube в наші дні Microsoft розумно додала можливість вставляти відео YouTube в презентації PowerPoint. На жаль, не так вже й багато людей знають цей простий трюк, що дозволяє додати на слайд YouTube відео в своїй презентації. По-перше, знайдіть відео з YouTube, яке ви хочете вставити і скопіюйте його код для вставки. Натисніть кнопку «Відео» (у вкладці «Вставка») і виберіть пункт «Відео з веб-сайту». Вставте код в діалоговому спливаючому вікні і натисніть кнопку «Вставити». Відео буде вкладено в слайд-шоу, але воно може відображатися як чорний квадрат, поки ви не клацніть по ньому.

Відео буде вкладено в слайд-шоу, але воно може відображатися як чорний квадрат, поки ви не клацніть по ньому

Робіть презентації в PowerPoint і запускайте.

Хочете відправити презентацію клієнту, тому що ви не можете показати її у себе на місці? Зробіть так, що б ваше PowerPoint слайд-шоу працювало саме по собі. Зробите як описано нижче. Налаштуйте час для кожного переходу слайда. Відкрийте презентацію в режимі слайдів, а потім натисніть «Ctrl + A». У розділі налаштувань «Додатково» виберіть «Автоматично після ...» і введіть час між переходами в секундах. Щоб зробити автоматичну роботу презентації PowerPoint перейти до «слайд-шоу» - «Налаштування презентації». Під «показувати» натисніть кнопку «Browsed At A Kiosk (Full Screen)» і натисніть кнопку ОК.

PowerPivot.

Цю надбудову якщо захочете можете завантажити безкоштовно «PowerPivot для Excel 2010», вона дозволяє збирати й аналізувати величезні обсяги даних з декількох джерел. Умовне форматування в Excel дозволяє використовувати значки, такі як «світлофори» із зазначенням «так / ні» рішення в крайньому лівому стовпчику цієї таблиці. можливість збереження таких складних таблиць в Інтернеті, відкривати і редагувати їх в веб-версії Excel, і зберегти їх на робочому столі, не зустрічаючи питань про форматування. Це одне з найсильніших досягнень Office Web Apps. Той, хто намагається робити такого роду речі зі сторонніми веб-службами знає, як важко це може бути. Але, так як і Word, функціональність в веб видання Excel строго обмежена, не пропонуючи ніяких інструментів для побудови графіків та інше.

Але, так як і Word, функціональність в веб видання Excel строго обмежена, не пропонуючи ніяких інструментів для побудови графіків та інше

Office 2010 є першою версією Microsoft, випущеної в 32 - і 64-розрядних версіях. 64-розрядні версії Excel і Microsoft Project дозволяють використовувати x64 здатність адреси для запуску величезні таблиць або проектів моделей, відповідно.

Деякі інші нові можливості працюють тільки з іншими додатками Microsoft, такими як індикатор присутності який дозволяє побачити, які з ваших контактів Windows Live Messenger в мережі і почати розмови всередині різних додатків.

В цілому, Office 2010 гідний приймач Office 2007. І радимо, особливо, якщо ви пропустили версію Office 2007, перейти на Office 2010. Ідіть в ногу з часом.

Хочете відправити презентацію клієнту, тому що ви не можете показати її у себе на місці?

Дополнительная информация

rss
Карта