SEO рейтинг програм, форумів, блогів та інших сервісів

  1. Пошук інформації
  2. Рішення проблеми пошуку інформації
  3. Принципи інтернет-життя
  4. Проблема з пошуком сайту вирішена!
  5. SEO рейтинг сайтів
  6. Заробіток - стимул розвитку
  7. власний проект
  8. Підсумуємо

Опубліковано: 22-05-2013 | Рубрика: Мотлох | Автор: tekseo

Інтернет зростає з неймовірною швидкістю. Швидкий заробіток, величезна кількість потенційних клієнтів, необхідність малих фінансових вкладень - все це лише підштовхує до створення тисяч сайтів кожен день. При цьому далеко не всі веб-проекти якісні і представляють хоч якусь важливість для відвідувача.
У глобальній павутині стикаються безліч інтересів, серед яких: швидкий заробіток, спам, віруси, політика, бізнес і т.д. І кожен прагне привернути до себе увагу. Важко навіть на мить уявити весь цей інформаційний шум, де всі кричать про себе, намагаються заманити користувача на веб-ресурс і отримати від нього прибуток. Найпершими чистильниками, які здійснили спробу вирішення проблеми «сміття» в мережі, стали інтернет-каталоги і рейтинги, які дозволяли знайти гідний уваги проект. Але, зі збільшенням кількість учасників їхню соціальну значимість звелася до мінімуму - вони просто зжили себе. Зараз рятують пошукові системи, які ще якось можуть надати релевантну видачу по пошуковому запиту, однак зростання кількості SEO оптимізаторів і підвищується рівень їх майстерності ставлять істотні «палиці в шестерінки» механізму роботи пошукових роботів. Гвинтики починають іржавіти, перегріваються і видачу все частіше потрапляють «накручені» проекти, які не здатні виправдати очікування користувача.
У даній статті я не буду винаходити колесо, а розповім про досить хорошому, перевіреному і дієвому методі вирішення проблеми пошуку хорошого сайту з якісним контентом, але про це трохи пізніше ....

Пошук інформації

Днями мені потрібно було знайти готовий php скрипт, допив який я планував використовувати його в розширенні функціоналу одного з моїх сайтів. Начебто завдання не настільки складна, але на ділі все виявилося набагато заплутаніше. Вдавшись до пошукача Yandex і ввівши потрібний запит, мені випало понад півмільйона результатів. Відкривши близько сотні сайтів я був неприємно здивований: близько 10% були заражені вірусом (благо касперский варто), ну інших спливаючі рекламні модулі та всілякі «заманухи» просто не давали вивчити контент. Частина, що залишилася ресурсів мала не робочі посилання на файли, платне скачування і всілякі «перешкоди». Начебто нічого надприродного - напевно кожен звик до подібного жаху, але сумно те - що витративши більше двох годин я так і не знайшов шуканий скрипт. Довелося дзвонити знайомим програмістам і за ящик пива просити написати код 🙂 Загалом з такими темпами їзди по нерівній дороги глобальної павутини скоро кожен пошук триватиме не одну годину. А життя то коротка, що б її витрачати на настільки пусте заняття ...

Рішення проблеми пошуку інформації

Більшість форумів вже давно є вузькопрофільними і присвячені вирішенню проблеми лише в одній сфері. Так SEO проекти об'єднують оптимізаторів і дозволяють спільно вирішувати завдання. Це досить не нове, але вони все ж не можуть дати вичерпну питання про рекомендацію інших сайтів в якості гарною інформаційної бази для вивчення. Всі розміщені на них посилання публікуються на рекламної основі. Та це й зрозуміло - навіщо рекомендувати який-небудь ресурс, адже відвідувач, в разі зацікавленості, може і не повернутися назад. Тим часом мене постійно просять порадити той чи інший ресурс про SEO технології: починаючи від покупки посилання і закінчуючи аналізом сайтів. Питання про програми, скрипти, хостингах, способи та методи заробітку - все це користується величезних попитом в пошукових системах. Але, як було сказано раніше - кожен там хвалить себе сам. Потрібно об'єктивну думку!

Принципи інтернет-життя

Як у користувача з багаторічним досвідом роботи в інтернет-середовищі, у мене склалися такі переконання:
1. Всі проблеми найбільш ефективно вирішувати спільно - це основний принцип в політики і в суспільстві. Саме це дозволяє знайти розумний вихід і найменш витратний спосіб. Інтернет не став винятком.
2. Скільки людей - стільки й думок. Завжди і у всьому повинен бути відповідальна людина, здатний об'єктивно скласти всі думки воєдино і вивести оптимальне рішення. В політиці ця людина - президент, в бізнесі - директор.
3. Постійний розвиток - запорука успіху. Завжди потрібно прагнути не тільки щось винайти, але і доопрацювати, вдосконалити. Випуск все нових і нових алгоритмів пошуку Яндекс - тому доказ
4. Охопити все знання не можливо, але до цього потрібно прагнути.
5. Часом краще бути професіоналом у чому то одному, ніж «чайником» в десятці речей.

Проблема з пошуком сайту вирішена!

Проаналізувавши вищеописаний переконання я прийшов до висновку про необхідність створення проекту, який би не тільки об'єднав мої рекомендації тих чи інших сайтів, скриптів, сервісів і програм, але і зробив би з об'єктивними, адже всі помиляються. Мета очевидна - приступаємо до її вирішення і звертаємося до пошуку Google, який знову підвів - є готові продукти, але вони датуються 2000 роками, частина вже не працює, а що залишилася - відлуння з минулого. Але все ж мені вдалося знайти перлину в цій горі сміття - платний, але не дорогий, скрипт MonBo, який дозволив вирішити безліч проблем.

SEO рейтинг сайтів

Знайшовши скрипт для запуску каталогу з можливістю коментування і рейтинговими модулями я взявся до його детального вивчення і установки.
Насамперед, ретельного прочитання відгуків, доступної інформації і подальшої його покупки, я зв'язався з адміністратором скрипта. Він люб'язно запропонував свою безкорисливу допомогу по його установки, при цьому не взявши за це ні копійки. За це спасибі. Мені не довелося витрачати час і розбиратися з можливими труднощами, хоча як з'ясувалося потім - інсталяція проста.
Тепер почнемо розглядати технічну частину. Рейтинг сайтів «MonBo» працює на CMS системі WordPress , Що спочатку вирішує відразу кілька проблем: безкоштовні оновлення платформи, наявність безлічі додаткових модулів і звичний інтерфейс. Сам же скрипт реалізований як окремий модуль, здатний не тільки змінити до невпізнання інтернет-ресурс, а й запровадити новий функціонал і вдихнути життя в блогових движок WP.

Функціонал скрипта каталогів:
Функціонал скрипта каталогів:   Досить широкий спектр налаштувань, а версія 1
Досить широкий спектр налаштувань, а версія 1.1 і молодість скрипта говорять про подальше розширення можливостей. На мій погляд до деяких особливостей все ж потрібно пристосуватися, тому що структура побудови різна від звичної.

Можливості учасників системи рейтиг
Можливості учасників системи рейтиг   Я спеціально навів зріз функціоналу редагування учасників, що б наочно показати простоту
Я спеціально навів зріз функціоналу редагування учасників, що б наочно показати простоту. Всі колонки, які можна бачити на зображенні групуються воєдино з усього функціоналу і наших налаштувань, які можна змінити до невпізнання під конкретний проект. Скрипт може бути використаний у всіх областях - починаючи від інтернет каталогів і завершуючи рейтингом хостингів, систем монетизації, програм, сервісів і так далі ...

Заробіток - стимул розвитку

Як не крути, але будь-який проект не може існувати довго лише на амбіціях і безкоштовній основі. Цьому підтвердження Вікіпедія, яка час від часу здійснює добровільні збори коштів на подальший розвиток проекту. До чого я це все? А як раз до того, що в даному скрипті рейтингу сайтів можна впровадити прихований заробіток. Для початку подивіться ні скрін вище, на пункт «реф. посилання », підстановка в який партнерської посилання дозволяє направляти відвідувачів каталогу на ресурс (в даному прикладі на yazzle.ru), при цьому отримувати відсоток від продажів програмного продукту. При цьому виграють усі. Користувач отримує хорошу рекомендацію списку програм і сайтом, а адміністратор комісію з продажів.

власний проект

Зараз рейтинг SEO проектів openkat.com знаходиться в режимі запуску - поповнюється база каталогу, відточується його позиціонування, налагоджується технічна частина. Буду радий вислухати ваші побажання і зауваження. Якщо ж у вас є власний блог або ви хочете порекомендувати будь-якої сервіс, програму - скористатися пунктом «додати сайт». Сподобався проект? Хочете створити свій рейтинг? Потрібен пасивний заробіток? Встановіть розглянутий в публікації скрипт MonBo .
Є питання? - задавайте, з радістю відповім.

Підсумуємо

Сьогодні у кожного досвідченого інтернет-користувача існує свій список сайтів, яким він користується в роботі. Створення вузькопрофільного рейтингу веб-ресурсів дозволяє поділитися обраними проектам, направити «шлях істинний» ще «зелених» фахівців. Але цей жест доброї волі не залишиться не поміченим - подяку, самостійний розвиток і рекомендації учасників проекту, а також стабільний заробіток на партнерських програмах - досить хороший бонус. Удосконалюйтеся і допомагайте розвиватися іншим - адже для цього спочатку і був створений інтернет.


До чого я це все?
Сподобався проект?
Хочете створити свій рейтинг?
Потрібен пасивний заробіток?
Є питання?

Дополнительная информация

rss
Карта