SeoRate - Як це працює

 1. 1. Початок
 2. 2. Звіти SeoRate.ru
 3. позиції сайтів
 4. частоти запитів
 5. Число проіндексованих сторінок
 6. Число посилань на сайт
 7. індекси цитування
 8. моніторинг посилань
 9. 3. Проекти

1. Початок

Для початку роботи з сервісом необхідно зареєструватися на SeoRate.ru. В процесі реєстрації вам необхідно ввести пошукові запити, за якими передбачається проводити аналіз, і додати сайти, позиції яких Ви збираєтеся відслідковувати.

Після підтвердження реєстрації система починає збір даних про Ваш сайт. Надалі можна додати URL і нові пошукові запити.

Збір даних триває певний час в залежності від кількості запитів і сайтів, запропонованих для аналізу. Однак щоб отримати основну характеристику - визначити позиції сайту і його видимість - система збирає дані протягом 1-2 днів.

2. Звіти SeoRate.ru

видимість сайту

Основною характеристикою, що характеризує якість просування сайту, є кількість  ефективних показів  сайту Основною характеристикою, що характеризує якість просування сайту, є кількість ефективних показів сайту. Кількість ефективних показів є оцінкою кількості користувачів, які побачать сайт в результатах пошуку протягом місяця. Ефективні покази залежать від популярності запитів, що визначають дану тематичну рубрику, і позицій, які сайт займає в результатах пошуку.

За результатами знімання позицій сайтів в пошукових системах сервіс SeoRate розраховує число ефективних показів для Ваших сайтів і сайтів Ваших конкурентів. За допомогою цього показника можна аналізувати, як багато користувачів пошукових систем побачило Ваш сайт протягом місяця, і порівняти його з положенням конкурентів.

Крім того, в нижній частині таблиці відображаються сайти, які також часто зустрічалися у видачі пошукових систем по Вашим запитам. Тут Ви можете побачити 100 сайтів з найбільшою видимістю по вашим запитам (можливо, це Ваш конкурент!), Можна додати URL лідерів, одного або декількох, в список для моніторингу і отримувати по ним повнішу інформацію.

Періодичність оновлення звіту: 1 тиждень.

позиції сайтів

Детальну картину про стан сайтів в пошукових системах по введеним запитам можна отримати за допомогою звіту про позиції Детальну картину про стан сайтів в пошукових системах по введеним запитам можна отримати за допомогою звіту про позиції.

У звіті показані позиції сайтів і дана інформація про те, як кожна позиція змінилася в порівнянні з минулим тижнем.

Ви можете подивитися позиції в одному зі зрізів:

 • позиції заданого сайту по всім введеним запитам;
 • отримати позиції всіх сайтів для заданого запиту;
 • отримати інформацію про позиції сайтів в певній пошуковій системі.

Періодичність оновлення звіту: 1 тиждень.

частоти запитів

Даний звіт дозволяє отримувати інформацію про популярність Ваших пошукових запитів.

У звіті представлено прогноз сумарної кількості пошуків за заданими Вами ключовими словами у всіх пошукових системах Рунета. Звіт ґрунтується на відкритих даних інтернет-лічильників, а так само на даних наших власних проектів і проектів наших партнерів.

Ця інформація корисна для аналізу змін популярності запитів з плином часу.

Інформація про популярність пошукових запитів оновлюється з періодичністю 1 раз на місяць.

Число проіндексованих сторінок

За допомогою даного звіту Ви можете визначити кількість сторінок сайту, проіндексованих пошуковими системами.

Періодичність оновлення звіту: 1 тиждень.

Число посилань на сайт

Звіт показує, скільки посилань на Ваші сайти або сайти Ваших конкурентів знають пошукові системи. Чим більше цих сторінок, тим успішніше просування. В даний час дана статистика доступна тільки для пошукової системи Google.

Періодичність оновлення звіту: 1 тиждень.

індекси цитування

Звітом даних про значення індексів цитування Google PR і Яндекс тИЦ . Ці показники демонструють ефективність роботи по отриманню зовнішніх посилань на сайт, а також показують, наскільки сайт авторитетний для пошукових систем.

Періодичність оновлення звіту: 1 тиждень.

моніторинг посилань

Сервіс моніторингу посилань актуальний для власників сайтів, самостійно провідних обмін посиланнями. Ви можете задати список сторінок, на яких повинні бути розміщені прямі посилання на Ваш сайт, і відслідковувати додавання посилання, текст і на яку сторінку вона веде.

Інформація про посилання знімається і для сайтів Ваших конкурентів. Це дозволяє виявляти розміщення посилань на тих же ресурсах.

Можливість моніторингу посилань досупная тільки користувачам платних тарифів.

Періодичність оновлення звіту: 1 тиждень Періодичність оновлення звіту: 1 тиждень.

3. Проекти

Користувачам платних тарифів доступна можливість використання декількох проектів. Проектами ми називаємо окремі групи налаштувань зі своїми наборами сайтів, запитів і адрес сторінок для моніторингу посилань. Для кожного з проектів будуть будуватися свої набори звітів.

Така можливість зручна, коли потрібно контролювати просування і визначати позиції сайтів за різними тематичними групами запитів.

Дополнительная информация

rss
Карта