Сергій Мавроді криє росіян матом

Московський комсомолець , 14 листопада 2011

Москва обклеєна плакатами, з яких Сергій Мавроді попереджає співгромадян: «Фінансові піраміди небезпечні для вашого здоров'я». Раніше це була пересувна автомобільна реклама, тепер-величезні банери. Над станціями метро, ​​на трасах, на будівлях. І це при тому, що в Росії активно йде виборча кампанія. Тобто, ціни на рекламні площі різко злетіли.

Факт очевидний: Мавроді вклав в рекламу своєї піраміди МММ-2011 в Росії як мінімум кілька десятків мільйонів доларів.

Є і другий факт: в цій піраміді почалися затримки з виплатами. Тут Мавроді настав на свої ж граблі. Оскільки його піраміда активно використовує просунуті технології, Інтернет, то про будь-якому факті затримки платежів моментально стає відомо. Форуми-то в Мережі працюють.

Геніальний шахрай Мавроді роздратований. Наводимо його коментар без купюр і приносимо вибачення за лексику. Що поробиш, Мавроді так розмовляє. Він заявив: «Що за х ... ня! Ці форуми в смітника вже перетворилися. Зовсім е ... нулісь. Затримки платежів! Ну да, система розростається, виникають технічні збої. А цим дол ... бам аби покричати! Коротше, тих, хто ви ... ється будемо видаляти і банити ».

Ось тобі, бабуся, і Юріїв день! Як гроші з рядових учасників брати-так МММ-2011 оголошується «касою взаємодопомоги». А як платити-так «будемо видаляти і банити». І все це на тлі масованої реклами.

Мимоволі напрошується висновок: піраміда МММ-2011 близька до краху. Кількість бажаючих «підписати за дві хвилини» нового учасника в Інтернеті зашкалює. Пропозиція перевищує попит. Але це - загибель для піраміди. Для росту їй потрібен постійний приплив нових вкладників. Щоб його генерувати, наддорогі рекламна кампанія в великих російських містах і запущена. Можливо, вона спрацює, і на цей раз Мавроді викрутиться. Але сам факт її проведення каже, що в піраміду не потрібно вступати (і раніше не потрібно було!). А вже вступили пора бігти.

Хотілося б подарувати Сергію Мавроді ідею. Учасники МММ-2011 позиціонують свою діяльність не як обдурювання, а як «спосіб життя». Звідси один крок до релігії. А далі - широко відомі технології тоталітарних сект для витягування грошей з кишень вдячної пастви. Ось одна з них, винайдена організацією, чиє ім'я ми згадувати не будемо, щоб не рекламувати. Та й за законом не можна: це релігійне об'єднання офіційно визнано в РФ тоталітарною сектою.

Так ось, після церковної служби красиві (але пристойно одягнені!) Дівчата вносять в молитовний зал здоровенні ресторанні підноси, повні грошей. Однак, повні не до країв. Служитель урочистим голосом оголошує, що, мовляв, брати і сестри, в нашому недосконалому світі без бабок не можна. Але ми вам довіряємо, тому, якщо хочете взяти що-небудь, - беріть, не соромтеся. Але якщо хочете пожертвувати церкви - це справа богоугодна, і вам зарахується.

Система влаштована хитро: сек'юріті і фейс-контроль відсікають на вході явних бомжів і любителів халяви. А зал прострілюється відеокамерами: видно, хто дає, а хто бере. Записи ретельно аналізуються. І якщо парафіянин буде занадто часто не класти, а брати, то скоро нарветься на бесіду зі служителем. На тему: у тебе фінансові проблеми, брат мій? То чи не приховуй, поділися. Може бути, церква допоможе тобі, дасть кредит (відсотки на 20% вище банківських, не можуть розплатитися змушують відпрацьовувати безкоштовним фізичною працею).

Результат: на таці кладуть набагато більше, ніж беруть. Секта процвітає: 28 мільйонів чоловік пастви по всьому світу. Куди до цього Мавроді з його 5 мільйонами і відділеннями в 4 країнах колишнього СРСР. Депутатом Держдуми Мавроді вже був, в президенти РФ балотувався. Після того, як МММ-2011 обвалиться, логічним буде наступний крок: зарахувати Мавроді до лику святих.

Посилання по темі:

Посилання по темі:

На тему: у тебе фінансові проблеми, брат мій?

Дополнительная информация

rss
Карта