Сфера або планета з панорамою фотографії онлайн

Обробка JPEG фотографій онлайн.

Для застосування сферичного ефекту потрібно вказати широку панорамну фотографію на вашому комп'ютері або телефоні, натиснути кнопку ОК. Інші налаштування виставлені за замовчуванням.

Приклад панорамної фотографії з оглядом на 360 градусів, з якої можна зробити сферу або тунель:
Приклад панорамної фотографії з оглядом на 360 градусів, з якої можна зробити сферу або тунель:

Бажано, щоб панорама (широка картинка) була кругової, точніше з оглядом на 360 градусів, для бесшового з'єднання лівої частини картинки з правого. Велика кількість таких панорам можна знайти в інтернеті за допомогою пошуку картинок від google.com або yandex.ru за запитом «панорами 360», додаючи в пошуковий запит слово, що цікавить вас тематики, наприклад, зима або море.

Приклад сфери і тунелю, які були зроблені на цьому сайті з показаної вище панорамної фотографії:
Приклад сфери і тунелю, які були зроблені на цьому сайті з показаної вище панорамної фотографії:   Приклад зі сферою (планетою) був зроблений з відключеним «згладжуванням швів», тобто галка для цього параметра була прибрана, так як панорамна малюнок використовувалася правильна, з оглядом на 360 градусів і безшовна по краях (зліва і справа), інші настройки не змінювалися
Приклад зі сферою (планетою) був зроблений з відключеним «згладжуванням швів», тобто галка для цього параметра була прибрана, так як панорамна малюнок використовувалася правильна, з оглядом на 360 градусів і безшовна по краях (зліва і справа), інші настройки не змінювалися . Для створення тунелю потрібно включити опцію «вивернути сферу навиворіт» на цьому сайті, тобто поставити туди галку.

Початкове зображення не змінюється. Вам буде надана інша оброблена картинка.

Дополнительная информация

rss
Карта