Схеми для вишивки хрестом - ідея бізнесу та історії успіху

  1. Ідея бізнесу - схеми для вишивки
  2. Як зробити схему для вишивки хрестиком
  3. Як і де продавати схеми для вишивки
  4. 1. Цифровий
  5. 2. Фізичний
  6. Історії успіху творців схем для вишивок хрестом на Etsy.com
  7. SatsumaStreet
  8. AnimalsCrossStitch
  9. Tinymodernist

У всі часи люди відчували потребу в творчості і це є непорушним. І якщо в сучасному світі видів творчості стало дуже багато, то вишивка - один з найдавніших з них. Вишивання раніше було мало не самим основним видом творчості і в цьому його унікальність. У наші дні багато майстрині продовжують цю традицію, не дивлячись на появу альтернативних способів прикрасити шматок тканини, стіни, рушники, одяг або подушки. Більш того! Якщо ви думаєте, що вишивка як хобі давно вийшло з моди, то поспішаємо вас запевнити, що все якраз навпаки. Вишивка не просто все ще актуальна, але вона знаходиться на вершині популярності. Світовий річний оборот ринку вишивок хрестом сягає 40 млрд $. На eBay - величезна кількість товарів для вишивки. А в Китаї і зовсім бум вишивання. Причому, якщо раніше там була дуже популярна вишивка гладдю, то зараз - хрестом. Зростання популярності вишивки, очевидно, тісно пов'язаний з розвитком комп'ютерних технологій, які з успіхом використовуються в створенні схем.

Всі ці факти дозволяють впевнено говорити про те, що, якщо ви любите вишивати, малювати і створювати візерунки для вишивання, і хочете заробляти за допомогою творчого бізнесу, має сенс звернути увагу на таке перспективна справа як створення і реалізація шаблонів або схем для вишивання хрестиком.

Ідея бізнесу - схеми для вишивки

У чому суть цього творчого бізнесу? Ви малюєте візерунок, переводите його в схематичний вигляд і реалізуєте.

Як зробити схему для вишивки хрестиком

Як перетворити малюнок у схему? Для цього потрібен комп'ютер і спеціальна програма. Такі програми є в Інтернеті у вільному доступі. Є і платні програми. Пошукайте в Інтернеті, яка вам більше сподобається. За допомогою будь-яка картинка або фотографія легко перетворюється в схему у вигляді певного порядку кольорових квадратиків. Ви можете змінювати кольори, малюнок і виробляти будь-яку корекцію на свій розсуд.

Якщо ви не вмієте малювати, можете робити шаблони зі своїх фотографій. Але якщо ви не володієте і мистецтвом фотографії, то можете просити дозвіл на комерційне використання малюнків і фотографій у тих фотографів, художників і дизайнерів, роботи яких вам подобаються. Але, звичайно, бажано, щоб ваші схеми були приблизно в одному стилі. Особливо якщо збираєтеся продавати їх на Etsy.

Як і де продавати схеми для вишивки

Шаблони для вишивання можна продавати в двох варіантах: цифровому і фізичному.

1. Цифровий

Продавати такі шаблони можна в соціальних мережах, на особистому сайті, або на хендмейд-майданчиках типу Etsy.com, а також на Amazon, eBay і ін. Але, за нашими спостереженнями, серед майстринь СНД купувати такі схеми - не дуже поширене заняття. Мешканки пострадянського простору звикли користуватися безкоштовними схемами, або придумувати, як з маленького демо-зображення платного фото зробити велике самостійно, не купуючи шаблон. Зате тут охоче купують набори для вишивання з надрукованою схемою. Але ситуація з іноземними вишивальницями інша! Тут із задоволенням купуються і цифрові, і друковані шаблони. Тому ми рекомендуємо звернути увагу на продаж ваших електронних схем для вишивання на закордонних сайтах і в соціальних мережах англійською мовою. Такі схеми відмінно підуть в Instagram наприклад.

Приємний бонус даного бізнесу - якщо ваш товар цифровий, вам не потрібно вкладати гроші і час на виготовлення кожної одиниці товару в такій кількості, як це доводиться робити з фізичними товарами. Досить зробити один цифровий исходник і розмножити його. Це дуже зручно. До того ж, відпадає необхідність возитися з упаковкою та відправкою посилок і мати проблеми через затримки і втрат кореспонденції на пошті. Якщо ваш товар відправляється клієнтові миттєво після оплати, то вам не потрібно також листуватися з кожним покупцем особисто. Якщо він сам не задасть вам будь-яке питання. До того ж, такі товари коштують недорого, тому покупок може бути дуже багато. І ваш дохід в результаті від цього тільки виграє. Ще одна перевага цього бізнесу - покупцеві не потрібно довго чекати доставку, і це істотно збільшує кількість замовлень теж.

2. Фізичний

Ви можете продавати схеми не тільки в цифровому вигляді, які клієнти самі будуть роздруковувати після покупки і переводити на тканину, а й у вигляді друкованої продукції. Це складніше, але зате можна реалізовувати товар в офлайн-магазинах і на ярмарках, а не тільки через Інтернет. До того ж, ви можете додати до них потрібні кольори ниток, голки, канву і що ще вважаєте за потрібне, і продавати шаблон у вигляді набору для вишивання.

Історії успіху творців схем для вишивок хрестом на Etsy.com

Ми пройшлися по Etsy і виявили дивні історії успіху творців такого творчого бізнесу як схеми для вишивки хрестом.

SatsumaStreet

Магазин SatsumaStreet майстрині Jody Rice з США нас буквально підкорив! Її роботи виглядають фантастично! Абсолютно казкові і неймовірно прекрасні! У неї свій стиль і впізнаваний почерк. Джоді живе в Каліфорнії, в Лос-Анджелесі, і 15 років працювала в Голлівуді художником по костюмах, дизайнером ремесел і художником-графіком. Вона створювала проекти для книг з швейної справи та ремісничому майстерності. Але в якийсь момент життя вона вирішила піти з кіноіндустрії і зайнялася створенням схем для вишивання. Вона зізнається, що прийшла до цієї ідеї тому, що відчувала брак якісних і цікавих схем для вишивальниць, які були представлені на ринку. Джоді черпає ідеї і натхнення у улюблених художників і, звичайно, їй допомагає освіту і досвід роботи художником. З 2013 року магазин Джоді налічує понад 143000 продажів при середній ціні кожного шаблону від 5 до 11 $. Але є окремі великі схеми для набору вишивок, і їх вартість доходить до 36 $ .Джоді дуже любить свою роботу і рада, що пішла з кіно, хоча попередня робота їй теж подобалася. Але створення схем її захоплює набагато більше. Вона продає свої роботи через Etsy, свій блог, соціальні мережі і нестачі в клієнтах не відчуває.

Пропонуємо вашій увазі фото кількох чудових робіт з її магазину.

Пропонуємо вашій увазі фото кількох чудових робіт з її магазину

AnimalsCrossStitch

Магазин AnimalsCrossStitch належить Саші з Росії. Вона з Петрозаводська. Саша багато займалася шиттям і вишиванням, перш ніж почала продавати свої схеми. За 2 роки майстриня зуміла досягти більш 10600 продажів за ціною шаблону від 3 до 7 $. В її магазині досить багато товарів - близько 550 і вони значно дешевше, ніж у майстрині з США. В основному, її сюжети взяті з природи. Це забавні звірі і прекрасні квіти.

Tinymodernist

милий магазинчик Tinymodernist продає дуже симпатичні шаблони для вишивання, схожі на ілюстрації з дитячих книг. Засновниця Tinymodernist Cheryl McKinnon з Канади обожнює вишивку. Вона вишиває з дитинства, а близько 10 років тому зайнялася ще й розробкою схем. Тоді ж був створений і її магазин на Etsy, в якому за 10 років вже - понад 10000 продажів. Шеріл - позаштатний графічний дизайнер і ентузіаст творчості.

Вишивка і створення схем для неї може стати не тільки прекрасним хобі, а й вельми перспективним бізнесом. Все залежить від вашого бажання і зусиль.

Дополнительная информация

rss
Карта