Сильний гальмує браузер "Mozilla Firefox" (вирішення проблеми)

Вітаю, дорогі друзі! Сьогодні ми розглянемо досить поширену проблему з таким відомим браузером, як Mozilla Firefox. Отже!

Не дивлячись на те, що більшість з вас має досить неслабка «залізо», проте, робота браузера Mozilla Firefox краще не cтала кажучи простою мовою гальмує браузер Mozilla. Та справа-то зовсім не в потужності вашого комп'ютера, якщо чесно. Просто розробники даного софта постійно годують його всілякої непотрібної фігньою. До речі, ви просто зверніть увагу на кількість всяких «гаджетів», які встановлені в браузері і самі все зрозумієте. А якщо врахувати той факт, що понад дві третини цих «гаджетів» вам взагалі не потрібні, то про яку швидкості браузера може йти мова ?! Имено через них firefox гальмує. Але давайте про все більш детально.

По-перше, на швидкість завантаження самого браузера впливають такі речі, як плагіни і розширення. Вони-то якраз і пожирають великий «шматок» часу, який система витрачає на сортування і запуск всіх цих доповнень. Щоб прискорити роботу вашого Firefox, вам необхідно відключити все непотрібне це прискорити роботу і браузер не буде гальмувати. Для цього робимо так.

Запускаємо браузер і натискаємо на вкладку «Інструменти» - «Додатково». Відкриється окрема сторінка «Управління доповненнями». Тут ви побачите кілька пунктів: «Отримати доповнення», «Розширення», «Додатки» і «Зовнішній вигляд». Відкриваємо спочатку пункт «Розширення» і відключаємо там все: всякі «Яндекс. бари »,« Мейл. ру »та іншу муть, яка була встановлена« за замовчуванням »вашим же браузером.

ру »та іншу муть, яка була встановлена« за замовчуванням »вашим же браузером

Далі, переходимо до пункту «Модулі». Скільки у вас їх тут бачите ?! Десяток? Півтора? А тепер прикиньте, скільки часу витрачається на завантаження всього цього мотлоху ?! Відключаємо все, крім Shockwave Flash: цей плагін необхідний для того, щоб ви могли дивитися відео онлайн. Закриваємо сторінку і браузер і йдемо далі.

Закриваємо сторінку і браузер і йдемо далі

Тепер наведіть курсор на іконку браузера на «Робочому столі» і клацніть правою кнопкою мишки. У випадаючому контекстному меню вибираємо найнижчу сходинку - «Властивості» - і натискаємо на ній лівою кнопкою мишки. Відкриється вікно «Властивості: Mozilla Firefox». Тут ви побачите кілька вкладок - тисніть на вкладку «Ярлик» (хоча, за замовчуванням, вікно саме відкривається на цій вкладці).

Тут ви побачите кілька вкладок - тисніть на вкладку «Ярлик» (хоча, за замовчуванням, вікно саме відкривається на цій вкладці)

Тепер дивіться: в цій вкладці є поле «Об'єкт», а в ньому вписаний адреса, типу «» C: \ Program Files \ Mozilla Firefox \ firefox.exe ». Ваше завдання: відразу після лапок допишіть слово / Prefetch 1 і тисніть «Ок». Закриваємо вікно і запускаємо Mozilla Firefox. Тепер, при запуску браузера, система автоматично додасть потрібну інформацію в папку «Prefetch» ​​і прискорить його запуск.

Тепер, при запуску браузера, система автоматично додасть потрібну інформацію в папку «Prefetch» ​​і прискорить його запуск

На даному етапі гальмувати браузер не повинен. Так, тепер залишилося прискорити згортання і розкриття вікна браузера. Для цього слід зробити ось що: в запущеному браузері, в діалогової рядку, слід вписати команду about: config і натиснути «Enter». Ви побачите повідомлення, в якому буде кнопка «Я обіцяю, що буду обережним» - тисніть на неї.

Ви побачите повідомлення, в якому буде кнопка «Я обіцяю, що буду обережним» - тисніть на неї

Тепер ви бачите купу якихось параметрів. На якомусь порожньому місці поля натискаємо правою кнопкою мишки. Випаде меню, в якому ви вибираєте пункти «Створити» - «Логічне». З'явиться окреме маленьке вікно «Нове значення (логічне)». У цьому вікні буде всього одне поле «Введіть ім'я настройки».

Введіть наступний параметр: config.trim_on_minimize (скопіюйте команду прямо звідси і вставте її в поле).

Тисніть «Ок» і виберіть пункт «false» і ще раз «Ок».

Перезавантажуємо комп'ютер і ву-аля! - браузер працює як годинник. Чи не швейцарські, звичайно, але тим не менше гальмувати браузер не буде! Вдалою настройки !.

А якщо врахувати той факт, що понад дві третини цих «гаджетів» вам взагалі не потрібні, то про яку швидкості браузера може йти мова ?
Скільки у вас їх тут бачите ?
Десяток?
Півтора?
А тепер прикиньте, скільки часу витрачається на завантаження всього цього мотлоху ?