Система управління та створення сайтів UMI.CMS

  1. 0 крб.
  2. особливості модуля
  3. Переводите у «ВКонтакте» вже існуючі інтернет-магазини
  4. Інші можливості модуля

Соціальні мережі - надзвичайно сприятливе середовище для ведення електронних продажів і просування бізнесу. Завдяки багатомільйонної аудиторії і розширеним можливостям із залучення зацікавлених користувачів, соціальні мережі стають потужним каналом електронної комерції. Модуль «Соціальні мережі» дозволяє вести повноцінні онлайн-продажу «ВКонтакте», а в найближчих релізах - і в інших соціальних мережах.

0 крб.

купити

особливості модуля

Створюйте інтернет-магазини «ВКонтакте» прямо з коробки

Щоб запустити повноцінний інтернет-магазин «ВКонтакте» з нуля, не потрібні програмісти, верстальники та технічні фахівці. Ви можете зробити це самостійно і дуже швидко: просто розгорніть інтернет-магазин з коробки UMI.CMS (редакції Shop або Commerce ), Заповніть його товарами і інтегруйте з «ВКонтакте» за допомогою модуля «Соціальні мережі». Користувачі соціальної мережі зможуть переглядати вашу вітрину, замовляти і купувати товари прямо «ВКонтакте», а ви будете керувати вашим магазином через UMI.CMS.

Переводите у «ВКонтакте» вже існуючі інтернет-магазини

Якщо у вас вже є інтернет-магазин на UMI.CMS або ви плануєте його запустити - інтегруйте його з мережею «ВКонтакте» за допомогою модуля «Соціальні мережі», і ви отримаєте додатковий потужний канал продажів і аудиторію, зацікавлену у ваших товарах. Інтеграція займе не більше 5 хвилин і не зажадає технічних навичок.

Аудиторія мережі «ВКонтакте» - це 99 мільйонів реальних людей, з них 61 мільйон - в Росії. У поєднанні з чітко спрямованим маркетингом (таргетинг по інтересам, соціальних і демографічних параметрах, професійними критеріями, географії аж до району і вулиці, використовуваним пристроїв і ін.), Ви зможете забезпечити ваш інтернет-магазин продажами на кілька років вперед.

  • дизайн батьківського інтернет-магазину,
  • дизайн в стилі «ВКонтакте» (підключається за замовчуванням),
  • будь-який інший дизайн на ваш смак.

Інші можливості модуля

Крім електронної вітрини, ви можете інтегрувати з соціальною мережею будь-які інші розділи і сторінки сайту: новини, акції, контакти, інформацію про компанії та ін.

Зверніть увагу: коректна робота модуля «Соціальні мережі» гарантується в версіях UMI.CMS не нижче 2.8.4.

Дополнительная информация

rss
Карта