Скільки годин потрібно, щоб стати кращими друзями

Щоб подружитися потрібен час.

Фото: pixabay

Необхідно близько 40-60 годин, щоб створити повсякденні відносини, від 80 до 100 годин, щоб подружитися, і близько 200 годин, щоб стати хорошими друзями.

Це з'ясували вчені з Університету Канзасу, які провели дослідження з метою з'ясувати, скільки часу може знадобитися двом людям, щоб порозумітися і стати кращими друзями, передає " Новий час ".

У статті, опублікованій в березні в Journal of Social and Personal Relationships, професор комунікаційних досліджень Джеффрі Хол визначив, скільки часу потрібно, щоб пройти різні етапи дружби.

У своєму попередньому дослідженні вчений з'ясував, що мозок людини здатний одночасно справлятися з 150 друзями.

Хол і його колега розробили онлайн-інструмент для оцінки того, наскільки люди близькі своїм друзям. У першій частині дослідження вони проаналізували 355 анкет дорослих, які переїхали в протягом останніх шести місяців і шукали нових друзів.

Їх попросили подумати про когось, з ким вони познайомилися після переїзду, і про те, як розвивалася їхня дружба. Їм потрібно було розповісти, наскільки вони близькі і скільки годин проводять разом, а також як оцінили б свої відносини відповідно до однієї з чотирьох категорій: знайомий, випадковий друг, друг або близький друг.

Завдяки цьому дослідники могли оцінити кількість годин, які потрібно пройти для різних етапів дружби.

У другій частині дослідження 112 студентів запитали про двох людей, яких вони зустріли на початку навчання. Через чотири і сім тижнів дослідники спостерігали, як просувалася ця дружба.

Результати показали, що потрібно близько 40-60 годин, щоб створити повсякденні відносини, від 80 до 100 годин, щоб подружитися, і близько 200 годин, щоб стати хорошими друзями.

"Ми повинні витратити цей час. Ви не можете клацнути пальцями і отримати одного. Підтримка близьких відносин - це найважливіша робота, яку ми робимо в нашому житті", - прокоментував результати Холл.

Таким чином, хоча ви і не можете змусити людину дружити з вами, якщо плануєте стати ближче з будь-ким, кращий спосіб зробити це - проводити з ним більше часу.

"Зробіть своїм пріоритетом проведення часу з потенційними друзями. Якщо ви зацікавлені в дружбі, налагодьте зв'язок. Якщо ви працюєте разом, ходіть на обід або посидіти в барі. Це говорить людям, що ви зацікавлені в тому, щоб бути з ними друзями", - сказав Хол.

раніше психологи назвали чотири звички для зміцнення відносин . Партнерам необхідно сформувати звичку допомагати один одному.

Читайте найважливіші новини в Telegram , А також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі .