Скільки сайтів в світі працює на WordPress

WordPress становить 60% ринку CMS.

Фото: pixabay

У 2018 році майже третина всіх сайтів в світі працюють під управлінням WordPress. Це з'ясували фахівці лабораторії W3Techs.

За їх даними, частка цієї системи зросла на 5% за два з половиною роки, передає " Новий час ".

Найближчий конкурент цієї платформи - Joomla, на якій працює трохи більше 3% веб-сайтів. При цьому слід зазначити, що 50,2% сайтів не використовують жодної з відслідковуються компанією систем управління контентом.

Сервіс W3Techs австрійської консалтингової фірми Q-Success аналізує 10 мільйонів сайтів з рейтингу Amazon Alexa. Цей рейтинг оновлюється щодня і його показники свідчать, що WordPress становить 60% ринку CMS. Для Joomla цей показник становить близько 6%.

Відзначається, що в ході аналізу піддомени сайту враховуються як один сайт, а переадресовані домени виключаються.

"Це хороша новина для спільноти розробників, які створюють плагіни і теми для CMS з відкритим вихідним кодом, а також для веб-хостів, які пропонують пакети WordPress, і дизайнерів, які пропонують клієнтам сайти і магазини на базі WordPress", - йдеться в дослідженні .

Відзначається, що WordPress - це система управління вмістом сайту з відкритим вихідним кодом, яка написана на PHP. Сфера застосування - від блогів до досить складних новинних ресурсів і інтернет-магазинів. Вбудована система "тим" і "плагінів" дозволяє конструювати проекти різної складності.

Тим часом в Telegram стався масштабний збій : Які країни під загрозою. Що стосується українських користувачів, то кілька повідомлень про неполадки прийшли з Києва.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Дополнительная информация

rss
Карта