Слухові апарати: завушний, цифровий, внутрішньоканальний слуховий апарат купити недорого в інтернет магазині в Москві

для користувачів

Поради лікаря-сурдолога по догляду за слуховим апаратом Ви зможете отримати відвідавши розділи - кабінет і рекомендації лікаря

Який апарат вибрати, правильно підібрати аксесуари і інше - все це Ви знайдете в розділі Каталог .

У нас Ви можете замовити виготовлення жорстких і м'яких індивідуальних вушних вкладишів, а також внутрішньоканальні слухові апарати і внутрівушні цифрові слухові апарати, провідних світових виробників. Будучи офіційним дилером фірми "Dreve Otoplastik" (Німеччина), ТОВ "КБ Аудіомаг" радий запропонувати Вам найширший асортимент продукції за низькою ціною.

Будучи офіційним дилером фірми Dreve Otoplastik (Німеччина), ТОВ КБ Аудіомаг радий запропонувати Вам найширший асортимент продукції за низькою ціною

Рубрика "Гарантія та ремонт "Розповість Вам про надійність вироблених нами завушних апаратів.

розділ "Питання та відповіді "Об'єднує найбільш поширені питання по експлуатації, придбання та обслуговування аналогових і цифрових.

вирішили купити завушний слуховий апарат і / або аксесуари до нього? У нашому "Каталозі" Ви знайдете всю необхідну інформацію.

Якщо Ви хочете купити слухові апарати в Москві, зверніться до послуг нашого спеціалізованого центру, який розташований за адресою:

м Москва, Дмитрівське ш.43, к.1 Центр "Аудіалами" Слухові апарати " , Т. +7 (495) 357-25-00

Придбати нашу продукцію Ви можете також в спеціалізованих центрах слухопротезування за адресами:

У Санкт-Петербурзі - набережна річки Фонтанки, д.148, в СПб ГУЗ "Міський геріатричний медико-соціальний центр, т. (812) 251-51-29

У Санкт-Петербурзі - вул. Лиговская, буд.2, в ГОУ ВПО Санкт-Петербурзька Державна педіатрична медична академія, т. (812) 542-96-46

Щоб дізнатися, де купити нашу продукцію в іншому регіоні або дізнатися адресу магазину, перейдіть на сторінку - "Де купити" .

У нас ціни найдемократичніші, при цьому ми стежимо за тим, щоб сервіс і клієнтська підтримка задовольняли всім Вашим вимогам.

для професіоналів

В цьому розділі Ви знайдете рекомендації по установці програми "Аудіомаг" і програмного забезпечення інших компаній, а також особливості настройки апаратів серій "Бриз" , "Ельф", "Майстер", "Гранд", "Арія" і "Ретро" виробництва ТОВ "КБ Аудіомаг" і ін.

В цьому розділі Ви знайдете рекомендації по установці програми Аудіомаг і програмного забезпечення інших компаній, а також особливості настройки апаратів серій   Бриз   ,   Ельф,   Майстер,   Гранд,   Арія   і   Ретро   виробництва ТОВ КБ Аудіомаг і ін

Цікавить продаж слухових апаратів, їх ціни і технічні характеристики? Відкривайте розділи меню: "Прайс" і "Каталог" . Тут до Вашої уваги представлений детальний перелік аксесуарів і аудіологічного обладнання, які Ви можете придбати у нас і наших партнерів, зателефонувавши за телефонами, вказаними в рубриці "Де купити". Нашою компанією здійснюється продаж продукції не тільки російського виробництва, але і відомих зарубіжних виробників. Якщо ви хочете купити слуховий апарат в Москві або будь-якому іншому регіоні, зверніться до інформаційного наповнення розділу "Де купити".

Хочете обмінятися досвідом або отримати професійну допомогу? Реєструйтеся на сайті і, після отримання підтвердження, Вам буде надано доступ до нашого форуму .

Ми намагаємося бути ближче до своїх партнерів, тому надаємо їм можливість прямого введення проблемних аудіограм в додатковій області форуму для отримання порад і консультацій від лікарів-сурдологів та інших фахівців з питань, що виникли під час налаштування цифрових програмованих апаратів виробництва ТОВ "КБ Аудіомаг".

Ми намагаємося бути ближче до своїх партнерів, тому надаємо їм можливість прямого введення проблемних аудіограм в додатковій області форуму для отримання порад і консультацій від лікарів-сурдологів та інших фахівців з питань, що виникли під час налаштування цифрових програмованих апаратів виробництва ТОВ КБ Аудіомаг

Організовано все більш ніж просто. Вибравши тему і заповнивши поля картки, Ви отримаєте відповідну аудіограму для обговорення і файл для швидкого введення даних в програму "Аудіомаг". Наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідний програмований завушний цифровий слуховий апарат, а також підкажуть - які додаткові настройки необхідно виконати.

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідний програмований завушний цифровий слуховий апарат, а також підкажуть - які додаткові настройки необхідно виконати

Різне

З січня 2009 року ТОВ "КБ Аудіомаг" приступило до виробництва нової серії мініатюрних цифрових програмованих слухових апаратів "Ельф", в тому числі вперше в Росії розроблені і серійно випускаються 8-канальні, 16-смугові, 4-х програмні " Ельф-48 "З адаптивними функціями.

Ми уважно ставимося до порад і рекомендацій професійних лікарів-сурдологів щодо зручності та надійності пропонується нашою компанією програмного забезпечення для налаштування цифрових апаратів. У 2011 році ми презентували нову версію 1.14+ програми "Аудіомаг" для настройки цифрових апаратів виробництва ТОВ "КБ Аудіомаг", яка об'єднала в собі такі нововведення:

- нова скоригована методика настройки цифрових програмованих слухових апаратів за допомогою популярної формули NAL-NL1 для нелінійного посилення, підходяща для дорослих і дітей.

- автоматична функція запису введеної аудіограми у внутрішню пам'ять слухового апарату

- новий зручний інтерфейс тонкої настройки цифрових слухових апаратів в автоматичному покроковому режимі

- можливість автоматичного копіювання аудіограми і картки клієнта з програми "AudioConsole" для аудіометрів серії Oscilla.

У травні 2016 року побачила оновлена ​​версія програми "Аудіомаг" 3.1.4 з торговою маркою "Audiale", в якій крім спеціально розробленого нового універсального багатофункціонального інтерфейсу налаштувань для с / а "Бриз" та "Ельф" та нової формули настройки NAL-NL2 з'явилася можливість зручного налаштування наших нових цифрових завушних с / а " Майстер "," Гранд цифрового кишенькового с / а " Арія ".

Подальше вдосконалення програмного забезпечення отримало свій розвиток в останній версії 3.18, яка вийшла восени 2018 року.

У дану версію були включені наші останні розробки - серія цифрових слухових апаратів "Екзо", "Екзо +", "КРУЇЗ", "КРУЇЗ +" з 18-ти канальним інтерфейсом і 20-ти частотним еквалайзером і наш новий надпотужний цифровий слуховий апарат " Т-РЕКС "з максимальним ВУЗД90 - 142 дБ і максимальною кількістю каналів цифрової обробки - 20. Для цього слухового апарату був розроблений спеціальний 20-ти канальний інтерфейс програмних налаштувань. Програмне забезпечення постійно вдосконалюється і в 2019 році з'явиться нова багатомовна версія 3.19 з підтримкою NOAH.

Партнери нашої компанії, які набувають слухові апарати в Москві або будь-якому іншому регіоні країни, можуть отримати нову версію програми "Аудіомаг", зв'язавшись зі своїм менеджером. Всі необхідні телефони наведені в розділі Контакти . Розгорнутий опис можливостей програми приведено на сторінці "Програма" Аудіомаг "установка і настройка ".

Цікавить продаж слухових апаратів, їх ціни і технічні характеристики?
Хочете обмінятися досвідом або отримати професійну допомогу?

Дополнительная информация

rss
Карта