Смайли в статусі ВК - Як вставити. Коди Смайликів ВК

 1. Що таке статус вконтакте
 2. Яке визначення можна дати статусу вк?
 3. Як написати статус на своїй сторінці
 4. Як створити класний статус для ВК
 5. Текст, це перше над чим варто задуматися перед тим, як ви вирішили поставити статус на своїй сторінці.
 6. Готові цитати для статусу в ВК
 7. Розбавити текст смайлами
 8. Як поставити смайлики в статусі ВК
 9. Як поставити смайлик в статус вк з телефону
 10. Коди смайликів для ВК
 11. Символи в статусі ВК

Смайли ВК можна вважати окрасою будь-якого посту, коментаря і статусу. Радість чи сум пики, а також і інші картинки здатні замінити безліч слів, почуттів і емоцій користувачів. У даній статті ми розглянемо, як і для чого потрібно ставити смайлики в статусі ВК.

Швидка навігація:

Що таке статус вконтакте

Перед тим, як почнемо розбиратися з тим, як ставити смайлики в статусі вк, детально вивчимо що таке взагалі статус і навіщо він потрібен Перед тим, як почнемо розбиратися з тим, як ставити смайлики в статусі вк, детально вивчимо що таке взагалі статус і навіщо він потрібен.

Слово «статус» перекладається з латині як «стан». Це позначення можна вважати абстрактним. Воно позначає якусь позицію суб'єкта, ступінь його рангу в тій чи іншій сфері або системі, області або структурі. У віртуальній мережі статусом слід називати повідомлення, певний значок (в тому числі і смайлик) фразу, які транслюються і зберігаються разом з контактними даними відвідувача того чи іншого веб-ресурсу або на його особистій сторінці.

Яке визначення можна дати статусу вк?

Статус безпосередньо в соціальній мережі «ВКонтакте» прийнято розміщувати на сторінці, його будуть бачити всі користувачі і друзі, коли її відвідують. Подібним чином ви будете повідомляти про те, які почуття переживаєте на даний момент часу. Статус до глибини душі зачіпає про те, що ви хочете висловити своїм передплатникам словами і фразами. Часто в якості статусів демонструють крилаті вирази, мудрі цитати, цікаві афоризми. Підприємці та бізнесмени в якості статусу надають посилання на свій блог або сайт, чим провокують збільшення його відвідуваності. Закохані подібним чином демонструють свої почуття. Також є можливість транслювати в статус музичні файли. Найчастіше піснями теж висловлюють свій настрій. Постійно змінюються нові статуси «ВКонтакте» додають сторінці користувача захопливість і інтерес ресурсу, який неодмінно захочеться відвідати в інший раз. Сервіс такого роду є прекрасним варіантом для здійснення багатьох ідей. Наприклад, якщо вашою метою є щось продати або провести громадське опитування, то статус дозволить залучити для цього народ. Якщо повідомити про свій намір на особистій сторінці, то всі активні контакти вашої сторінки будуть знаходиться в курсі і постараються відгукнуться. Тому, ставлячи собі питання про те, що можна називати статусом «ВКонтакте», можна сказати, що це своєрідна дошка для самих різних оголошень.

Як написати статус на своїй сторінці

Щоб втілити в віртуальну реальність можливість висловити свої почуття і емоції у вигляді статусу, необхідно знаходиться на своїй сторінці. Під особистими контактними даними розташована рядок «Змінити статус». Клікнувши на неї лівою кнопкою миші, відкриється поле для введення вашого статусу. Сюди слід вводити текст статусу, який ви бажаєте транслювати. Якщо поставите позначку «Розповісти друзям», то передплатники, що стежать за активністю друзів і їх спільнот, побачать ваше послання в новинній стрічці.

Як створити класний статус для ВК

Багато власників акаунтів замислюються про те, який краще поставити статус на свій сторінці «ВК». Насправді, тут однозначної відповіді бути не може. Все залежить безпосередньо від ваших власних інтересів і бажань. Якщо у вас відсутні власні ідеї, то в такому випадку є сенс звернутися до деяким прийомам, які дають змогу відчути насправді цікавий статус. Прикольні або навпаки статуси зі змістом для «ВК» в даний час - це те, що багато хто намагається знайти, щоб не вигадувати їх самостійно і не винаходити вислови власним шляхом. Можна зробити висновок, що оригінальності користувачам популярної мережі не вистачає. В такому випадку можна додати смайли з телефону або комп'ютера, разнообразив таким чином сторінку. Давайте ж постараємося розібратися, що ж можна ввести в рядок статусу соціальної мережі.

Текст, це перше над чим варто задуматися перед тим, як ви вирішили поставити статус на своїй сторінці.

Першим варіантом, який тільки можна розглядати - це написання звичайного тексту, який «крутиться» у вас в голові - про що ви думаєте, і те, що ви відчуваєте. Якщо ви не будете, який саме можна поставити статус на сторінці, то це - досить підходящий крок. У всякому разі так робить більшість користувачів. Крім цього можна написати, про конкретну людину (що ви думаєте про нього, що до нього відчуваєте, чого хочете від нього отримати). Головне - робити це з душею, від щирого серця. Ні коли не варто сподіватися на те, що подібний статус принесе вам популярність і популярність, або за рахунок нього ви отримаєте похвалу з боку, на відміну від тих, що містять смайлики в статусі вк. Більшість статусів просто заповнять порожні рядки аккаунта. Якщо ви хочете дійсно викликати ажіотаж, то потрібно знайти круті статуси для «ВКонтакте», які здатні залучити багато уваги.

Створюйте класні і цікаві статуси для своєї сторінки ВК, щоб залучити більше уваги користувачів і забезпечити постійний приплив відвідування для вашої сторінки! Для цього можна використовувати різні символи і знаки, також відмінним доповненням є трансляція музики разом з повідомленням. Експериментуйте і фантазуйте - і ваше публічне сповіщення буде оригінальним.

Готові цитати для статусу в ВК

Якщо ви все таки вирішили не морочитися з самостійним винаходом статусу, тоді скористайтеся відомими висловами і цитатами, а також не забудьте вставити смайли вк в статусі. (Див. Цитати для Вконтакте )

Це досить популярний прийом. І він, якщо говорити чесно, поширений на теренах всіх соціальних мережах. Важливо підібрати підходящу тематику. Найкраще це робити, виходячи з власних інтересів (Див. Як заповнити Інтереси Вконтакте ), Нинішніх переживань і особистісних рис характеру.

Дівчатам більшою мірою підійдуть статуси - цитати, які свідчать про любов або почуттях. Чоловікам - про наміри, цілі та їх реалізації. Найбільш популярними вважаються цитати філософів, знаменитих письменників та інших мислителів. Припустимо, можна ввести вислів Альберта Енштейна, Блоку, Пушкіна, Харукі Муракамі, і так далі. Варто зауважити, останнім часом все більше і більше охочих обзавестися статусом воліють мудрі і гучні фрази з фільмів, мультиків і цитати вигаданих героїв. Теж непоганий варіант. Головне в цій справі - проявити кмітливість і кмітливість. Для підвищення інтересу потрібно підібрати що-небудь веселе і дійсно цікаве.

Розбавити текст смайлами

Смайли в статусі вк також мають досить велику вагу, адже саме картинки смайлів можуть сказати більше, ніж це зробить навіть найвитонченіший текст.

Прийом розведення тексту в статусі смайликами любимо молоддю. Він додає сторінці оригінальності і незвичності. Якраз те, що викличе у відвідувача сторінки бурю емоцій. За цим і ганяються досить багато користувачів.

Для того, щоб забезпечити свій статус картинками немає ні чого складного, потрібно просто вставити смайли кодом, але незважаючи на це багато з ходу важко це зробити. Як саме користуватися смайлами в статусах розглянемо нижче.

Як поставити смайлики в статусі ВК

Смайли - це, як уже говорилося вище можна вважати досить поширеним варіантом статусів, або доповненням до статусам. Тільки ось для деяких поставити його не так-то вже й просто. Цілком можливо виконати смайлик за допомогою символів, але тоді він буде недостатньо привабливі. А ось різнокольорові «усмішки» -картінкі - вже зовсім інша справа. Для того щоб їх впровадити в текст або окремо в рядок статусу, потрібно відвідати базу смайликів «ВКонтакте», яка позначається як «коди смайликів вк» і в рядок статусу скопіювати код вибраного символу (набір знаків). Він поки ще невидимий для користувача, зате розпізнано системою в якості картинки. Зображення буде видно всім, коли клікніть в рядку статусу кнопку «Зберегти».

Де взяти всі коди, які можливо вставляти в статуси? В Спеціалізованих групах в «ВКонтакте» та інших ресурсах інтернету. Вони так і називаються «Смайли ВК». Додайте якусь унікальну картину в початок, середину або кінець вашого тексту - це додасть креативності та унікальності. Наприклад, легко можна намалювати там серце або колечко, кошеня або закохану пару. Фантазуйте і розкривайте свій внутрішній креатив! Прикольні статуси для «ВК» - це персональна робота кожного охочого!

Як поставити смайлик в статус вк з телефону

Ні для кого не секрет, що досить багато користувачів ВК відвідують сайт безпосередньо з телефону, (Див. Мобільний додаток ВК для телефону, скачати ) Але це абсолютно не повинно обмежувати людей від функціоналу, який може використовуватися власниками комп'ютерів. Для того, щоб поставити смайлики в статусі ВК можна використовувати спеціальну програму, або використовувати символи.

Для вставки будь-якого смайла, досить прописати його код в тексті, перед відправкою або збереженням тексата, смайл буде виглядати як набір знаків, але після відправки і збереження він придбає графічний вигляд, ви побачите зображення.

Коди смайликів для ВК

Якщо говорити про смайликах, які можна вставляти в статуси, то їх дуже велика кількість-на будь-який смак. Різноманітність картинок дозволяє висловлювати будь-які свої емоції у вигляді картинок.

Нижче наведені символьні коди, для того щоб можна було виділити і скопіювати код і використовувати їх щоб вставити смайлики в статусі вк або будь-якому пості, повідомленні, коментарі, скористайтеся таблицею в ВК .

Нижче наведені символьні коди, для того щоб можна було виділити і скопіювати код і використовувати їх щоб вставити смайлики в статусі вк або будь-якому пості, повідомленні, коментарі, скористайтеся  таблицею в ВК

Після того, як ви додасте смайл варто оновити сторінку що б він був повністю відображено. Для цього потрібно натиснути кнопку «оновити» в вашому браузері або просто скористатися клавішею F5.

Вконтакте присутні обмеження на кількість використовуваних смайлів в повідомленні. Не більше 100, якщо не дотримуватися цього правила, буде доступно тільки перші 100, інші ж не відобразяться. На щастя, поріг досить високий і складно уявити кому може бути необхідно використовувати смайлики в статусі ВК або повідомленні, більше 100 смайлів в одному статусі або коментарі.

Якщо з'явився замість смайла код, навіть після оновлення - потрібно перевірити скопіювали ви код повністю, і не прикріплений він до якогось слова. І відредагувати коментар.

Символи в статусі ВК

Символи в статусі ВК

Якщо у вас немає бажання оформляти свій статус картинками, а й одним тексті не заманити відвідувача, можете використовувати відомий метод символів. Так само, як і для смайлів-картинок, для символів також існують свої таблиці, які можна знайти в мережі.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

● • ツ •• 0 · ♥♥♥ ● • ° •• ★, ~ ~ † ╬╬╬╬❖❖❖❖, ΩΩΩ ♡♡♡♡ • ° * "~, TM ☠☠☠☠☠♀♀♀♀ ღღღღ,, 社会 文 ♠, ۩۞۩, ▀▄▀▄▀▄▀▄▀۞۞█

▌ ★ ☼☼☼ ● • ° •• ★ ● • ° •• ★, ● • ° •• ★ ● • ° •• ★ ♪♪ ● • ° •• ★ ● • ° •• ★, ● • ° •• ★ ● • ° •• ★ ● • ° •• ★, ♪ ▂▃▄▆▒↕↕↕ ๏ ✔̯͡ ๏ 斯坦尼斯 会 文 社 ═╬╬═۩۞۩ ★★★

▀▄▀▄▀▄▀▄۞۞۞ இஇஇ®®®√√√1 ۩۩1¤¤¤♂♂♂ ••• ツ ツ ツ ● • ● • ♡♡♡ ♥♥♥ ღღღ♀♀♀ ♫♫♫ ₪ ₪₪ øøø ♪♪♪ ஐஐஐ↕↕↕~ "* ° •. . • ° * "~ששששש☻☻☻ تتت˙˙ · .ૐ╬╬╬ ***◘◘◘❖❖❖ ♣♣♣

ύύύ ††† ☆☆☆ ΩΩΩ 111 ♠♠♠ █▌ ○○○ ☺☺☺ټټههه * ه * ه * ه * ه * ههه☼☼عتبررفيقة, أناأنتيتلقىتبحثل, ويحافظأنتيسكت¶¶¶ ▼▼ ◄◄►► ■ «» ©©© ░░░░░>% $ $ $ ### № @@@ «» »! ~ «« ^^ && ??? ***

((())) _ _- ++ === /// |||| \\\ ░▒▓█ █▓▒░ • ♦ ☺☻ ♥ ♠ ○ ◘ ★ ° • ¤ ツ ® ₰ ◘. • ☻ ஜ ♀ * "~~" * ☺√ 斯坦 † (• ̪ ●) † ♪ ♫ ♡ ♥ ♠ d -_- b 文 ╬ ◙ ♣ Ѽ 촕 慎 횇 ®Ӓ ペ イ ル ۞ټ இ [▪ ▪] x [▪ ▪] ° 社 ☂ ● • ☆ 彡 πÐ♂ ♠ ♣ ♦ ▼

○ √ι ק ҳ̸Ҳ̸ҳ✖ | 2х 29 (̾ ● ♔㋛✄❀ϟ┼◄╝╓░⎛╨ → / ◘╥їЇ┴1 ۩۩1↕ ø ₪ ש С ™ <ЊЌЋЏђ 成了 本篇 报告 ψ ↓ → ڿغ 8 څ▒▓│┤╡╢╖╕ іїі ր-- ۩۞▀▄ <⎳۞ک ϟ↕ TM ★ ° • ¤ ツ ® ₰ ◘. • ☻

ஜ♀ * "~~" * ☺√ 斯坦 † (• ̪ ●) † ♪ ♫ ♡ ♥ ♠ d - _ - b 文 ╬◙ ♣ Ѽ 촕 慎 횇 ®Ӓ ペ イ ル ۞ټ இ [▪▪] x [▪▪] ° 社 ☂ ● • ☆ 彡 πÐ♂ ♠ ♣ ♦ ▼ ○ √ι ק ҳ̸Ҳ̸ҳ✖ | 2х 29 (̾ ● ♔㋛✄❀ϟ┼◄╝╓░⎛╨ → / ◘╥їЇ┴1 ۩۩1↕ ø ₪ ש С ™ <ЊЌЋЏђ 成

了 本篇 报告 ψ ↓ → ڿغ 8 څ▒▓│┤╡╢╖╕ іїі ր-- ۩۞▀▄ <⎳۞ک ϟ↕ TM ★ ° • ¤ ツ ® ₰ ◘. • ☻ஜ♀ * "~~" * ☺

Значкібезкатегоріі:

◗◖◕◔◓◒ ▲ △ ▴▵ ▶ ▷ ▸▹►▻ ▼ ▽ ▾▿ ◀ ◁ ◂◃◄◅ ◆ ◇ ◈◉◊ ○ ◌◍ ◎ ● ◐◑ ◯ ◮◭◬◫◪◩◨◧ ■ □ ▢ ▣▤▥▦▧▨▩▪▫▬▭▮▯▰▱▓▒░▐▏▎▍▌▋▊▉█

▂▃▄▅▆▇█▒▓╴╵╶╷╸╹╺╻╼╽╾╿┇┆┅┄┃│╇╆╅╄╃╂╁╀┿┾┽┼┻┺┹┸┷┶┵┴ ┳┲┱┰┯┮┭┬┫┪┩┨┧┦┥┤┣┢┡┠┟┞┝├┛

┙┘┗┖┕└┓┒┑┐┏┎┍┌┋┊┉┈┇┆┅╬╫╪╩╨╧╦╥╤╣╢╡╠╟╞╝╜╛╚╙╘╗╖╕╔╓╒║═ ╏╎╍╌╋╊╉╈

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ * "`. • ° * "` •• * * •• `" * ° •. `" * ° • .✿✿ • ° * "`. • ° * "` •• * * •• `" * ° •. `" * ° • .✿✿ • ° * ". • °` •• * * ••. `" ° • ✿✿ • ° * "`

. • ° * "` •••• `" * ° •. `" * ° • .✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ (̅ _̅ _̅ _̅ (̅̅̅̅̅̅ (̅ _̅ _̅̅̅̅ K̅̅ E̅ N̅ T̅ _̅ _̅ _̅ ()

๏ ̯͡ ๏

☀☁☂☃☼☽ ★ ☆ ☾❄☄ ℃ ℉

✽✾✿❀❁❂❃❄❅❆❇❈❉❊❋*✱✲✳✴✵✶✷✸✹✺✻✼

✪ ★ ☆ ✫✬✭✮✯✰⋆

▄▀ ▼ ▓▌ ■ ▁▂▃▅▆█ ▲ △ ▶ ► ▷ ▼ ▽ ◀ ◁ ◆ ◇ ○ ◌▢◊◢◣◤◥▉▊▋▌▍▎▏〇

☺☻ ♠ ♣ ♥ ♦ • ○ ◘◙۞ ҉ѾϠ◄► ▲ ▼ ■ ψ☼¤ † ł1øΩ ♪ ♫ ♪. .ι ll ι lι .ι l. ₪ ═╬╬═ ソ ッ ヅ ツ ゾ シ ジ ټ↨ ↑ ↓ → ← ↔® © ™

♥ ♣ ♥ ♣ ♥ ت◄ ♦ ◊☺◊ ♦ ►▄▀▀▄۩ 1 ★★ ♥♥ (• ̪ ●) (• ̪ ●) _ - _ - _ - _ - _ - _ _ - _ - _ - _ - _ - _♂♀

♀♂ - \ ▪ \ - \ ▪ \ - \ ▪ \ / ▪ / - / ▪ / - / ▪ / - / ▪ † ╔ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ + ╗║ _) _║

╚ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ + ╝

»- (¯` v'¯) - ".... )))) »- (¯` v'¯) - "! . ° * "~~" * ° •• ● ♥? ! . • ° * "~~" * ° •• ● ♥ ☀☀♂ ♥♥ S ♥♥♥ ╠══ === == † === === === === ══╣╠══ = † === === == † === === = ══╣

████████████████████◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘ ●●●● ◘◘◘◘◘◘◘◘◘ ◘◘◘ ▼ ▲ ▼ ▲ ▼ ▲ ▼ ▲ ▼ ▲ ▼ ▲ ▼ ▲ ▼ ▲ ▼ ▲ ▼ ▲ ▼ ▲ ▼ ▲ ♪ ★ ♪ ★ ☆ ★ ☆ ★ :: :: :: ... :: :: ... ::: : :: ★ ☆ ★ ☆ ★ ▬▬▬▬▬♂ ♪ ♥

=== === = ♪ ♫] ♫ ♪ === === === == █▌█▌ ☺ ♥ ☺ ♥ ☺ ♥ ☺ ♥ ☺ ♥ ☺ ♥ • ♥ ●● ♥ ★) ★ ♥ ●● ♥ ● ☜ ♡ ☞☺☻☹㋛ ソ ッ ヅ ツ ゾ シ ジ تټ〠 ๏ ̯͡ ๏ ͡ ๏ ̮͡ ๏ 9 (̾ ● ̮̾͡ • ̾) 69 (̾ ● ̮̮̾ • ̾) 6 (• ̪ ●) 鸒

Ці символи для ника і статусу правильно відображаються в більшості використовуваних браузерів. Знаки для є спеціальними символами, якими можна урізноманітнити як статус, але і абсолютно будь-який напис, навіть свої ім'я та прізвище або нік. Зараз добірка спец символів для вк постійно оновлюється. Символи смайлів для вк можна вставити для ника, никнейма. На сторінці профілю або на стіні є можливо вставити символи.

Яке визначення можна дати статусу вк?
Де взяти всі коди, які можливо вставляти в статуси?
«« ^^ && ?
? ° * "~~" * ° •• ● ♥?

Дополнительная информация

rss
Карта